Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 129

Thread: [ K A N A L I ] Extra TV / m: tel TV / Telemach / Total TV

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default [ K A N A L I ] Extra TV / m: tel TV / Telemach / Total TV

    Da pricamo o ponudi ova 3 operatera (i stavio sam Total) jer su se u posljednjih mjesec dana mnoge stvari izdesavale...molim vas da se baziramo na ponudi TV kanala i da ne pominjemo internet. Kako sada niti jedan operater nece imati kompletan sport u ponudi (Arena i SportKlub) vjerovatno ce mnogi i kombinovati 2 provajdera. koja je nabolja i najeftinija opcija...racunam da je sport taj koji najvise vuce pretplatnika ali su to i filmski kanali kao i HD kanali. ne pominjem history, discovery, natgeo i slicne jer njih svi provajderi imaju u ponudi. Dodajte i ispravite ako sam nesto pogrijesio.

    Telemach je sad (BBM + m-kabl i imaju Total)
    Extra TV
    m:tel TV


    Extra TV - 70 kanala u osnovnom (Start) paketu. Cijena 10.12 eura + 6 eura pretplata za fixnu liniju (odrzavanje). Arena paket - 4.98. Nema Viasat kanala, nema Fox, nema SK. Promo akcija do 1.11 - besplatna oprema, besplatna instalacija, i 3 mjeseca bez pretplate.

    http://telekom.me/extra-tv-paketi.nspx




    m:tel TV - preko 130 kanala u osnovnom paketu. Cijena 11.90. Ugovorna obaveza na 12 ili 24 mjeseca. U promo periodu se ne placa prikljucna taksa i Set Top box. U osnovnom paketu imaju Arene (5 kanala) kao i Pink kanale. Imaju Viasat, Fox i HD kanali u dodatnom paketu.

    http://www.mtel.me/tv_paketi_kablovska_tv/

    m-kabl -sto se tice ponude m:kabl za teritoriju Podgorice prosireni paket se placa po cijeni osnovnog i iznosi 13.17 eura. 103 kanala su u ponudi. Promo period = besplatno prikljucenje i uredjaj. Ima Viasat, Sportklub Fox.

    http://www.m-kabl.net/tv-paketi/prosireni-paket/

    Telemach - ovdje se sprema nesto novo u narednih nekoliko dana pa da sacekamo

    Extra Tv vs m:tel
    m:tel ima sve sto ima Extra tv plus sto u osnovnom paketu ima 5 Arena i Pink kanale koje bi kod Telekoma platili jos 10 eura dodatnih.

    Telemach - nema konkurenciju
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sacekacemo cuveni telemah..... Ajd sad bekni o KVALITETU samih servisa..... Da vidimo ko je tu glavni baja?
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  3. #3
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Prezla, koji servisi druze kad kanala nemas? Pricao sam sa ekipom iz Telekoma na Infofestu i mogu ti rec da je svima jasno da gube trku sa konkurencijom ( kad je extra tv u pitanju) ali se okrecu nekim drugim servisima koje ce razvijati Telekom grupacija. Tebi vise necu odgovarati niti te prozivati jer si nebitan baja. Pozdrav i uzivaj uz premotavanje i tvteku.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Loše upoređivanje.

    Danas ljudi ne uzimaju samo televiziju, nego što više servisa na jednom računu žele za što manje para (TV, optički internet, fiksni) tako da ne treba gledati samo TV. A što se tiče telemacha, previše očekujete. Znamo svi kakva lista kanala i koji su kanali koji se dodatno plaćaju. Tu ne može biti iznenađenja, osim ako se ne zaobilazi zakon (prikazuje manji broj korisnika i time npr HBO-u plaća manje) što telemach nikada neće moći jer je regionalni igrač, RDA bi ih okrpila da bi se poduže češali.

    Ne može ništa posebno spektakularno i revolucionarno biti. Vidi šta na Telemah BH i Telemach Slovenija od kanala ima, i vjeruj mi da mi bolje od toga dobiti nećemo (a Slovenački osnovni paket počinje od 18,50 e):

    http://telemach.si/oec/tv-programi
    http://www.telemach.ba/D3+-+digitaln...0/nav_start2=0

    Sve ovo mi već imamo u ponudi.
    Last edited by MCMLXXXIV; 03-10-15 at 21:34.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Total TV / Telemah, razbio konkurenciju sa kvalitetom slike pmoću novih HD/DVR resivera!
    Slika je na svakom kanalu slika je odlična, ali to nije još uvijek prelazak na MP4, koji se
    očekuje krajem godine, to će tek biti revolucija u pogledu kvaliteta slike!

    Total TV / Telemah je već sada osjetno bolji od Extra TVa, kada je kvalitet slike u pitanju,
    a i izbor kanala donekle je bolji, mada to je dijelom i stvar ukusa!

    Uz to, imaju one opcije: snimanje, pauziranje, premotavanje......zamotavanje, izmotavanje.
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  6. #6
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Također samo pohvale za Total TV. Od cijene, do kvalitete, dostupnost.

    PS Trenutno nisam najbolje upućen zadnjih pol godine, te ne bi htio da odemo offtopic (stoga odgovor može i na pp) al me zanima dal Total TV uskoro planira uvesti i internet, barem sam tako čuo? Koji su uvjeti? Ima di kakav članak na tu temu?

  7. #7
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Rekli su do NG će uvesti internet, al oni su to rekli i prošle godine tako da im ne vjerujem baš
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    m:tel

    BOX trio 3 paket
    (Tel BOX 2, Flash 15M(16/1 mbps, Osnovni TV paket) = 31,99 €

    Telemach

    Gold Extra (40/4 mbps, Prosireni paket sa 142 kanala od cega 28 u HD-u i 100 minuta u fixnoj i besplatni razgovori u mrezi...) = 33,90 €

    Telekom

    Extra Trio Start (20/2 optika, 4/ 512kbps na bakar, osnovni paket od 70 kanala, neograniceni pozivi u telekom fixnoj mrezi) = 38,59 €
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #9
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Da ne otvaram novu temu, je li ko uveo Telemach kablovsku?
    Vidim ima tema za njihov internet na drugi podforum i čini se da su još malo traljavi sa uslugom.
    Mene primarno interesuje televizija, pa zato pitam ima li već neko da se kod njih pretplatio i kakvi su utisci?

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ima par ljudi na forumu (iz bloka) pa dako se jave i prenesu utiske.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ako T-com ne moze da kupi prava na neke kanale jer ovi nece da im prodaju ta prava tu T-com ne moze nista, ali je bezobrazluk da ja placam extra trio maxi 45 eura i imam net do 8 Mbps, a neko ko zivi 500 metara od mene ima net do 40 Mbps...isto 45 eura
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ja sam potpisa ugovor sa Telemahom prije vise od mjesec, jos dolazili nisu, kao problem u zgradi neki...


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  13. #13
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,304
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Aj dobro kad je neki tehnički problem, ali mi nije jasno zašto im toliko treba da nekoga priključe? Zar je tolika jagma da se mora pravit lista čekanja? Ja se sjećam kad god smo mijenjali operatera bilo je ili isti dan kad zovnemo ili sjutradan. I ugovor su donosili sa sobom da se potpiše na licu mjesta.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije los servis...uporedjuje cijene interneta, kablovske, fixne, mobilne

    http://kalkulator.ekip.me/

  15. #15
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Podgorica
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uveo Telemach prije mjesec ipo. Uzeo paket extra trio gold extra i mogu vam reci samo pohvale....Brzina interneta 40/4 mbs, 142 kanala + 29 kanala u HD (SK kanali sto je najbitnije) imam D3GO uslugu- sve te kanale da gledam prko komjutera ili mob. telefona. ima i fix mada mi to viska ali nekaka ga. Optica je u pitanju. Imao sam par dana problem u pocetku navodno su radili neki update ali sada radi bez problema. Cak uz ovaj paket imam u sobi na jos jedan TV nekih 70 kanala-VRH!!! Eto neka zamjerka bi bila da im ruter wirelles grdan do bola-velik i nema neki prijem antene tj. snagu. U sobi i nemam bas dobar signal za internet tako da sam stavio jos jedan D-link-ov wirelles ruter u bridge modu. Ako koga zannima jos kakav detalj neka slobodno pita!!!

  16. #16
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Stizu novi ruteri koji imaju domet do 100 metara

  17. #17
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zanima mene, uz d3i televiziju uz vracanje pojedinih kanala 72 sata unazad, da li imas opciju snimanja ako u resiver ubacis hard disk?

  18. #18
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Nema te opcije za sada.

  19. #19
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Stizu novi ruteri koji imaju domet do 100 metara
    Super valjace za sharing ))

    Sent from my 6043D using Tapatalk

  20. #20
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Podgorica
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by boljet View Post
    Zanima mene, uz d3i televiziju uz vracanje pojedinih kanala 72 sata unazad, da li imas opciju snimanja ako u resiver ubacis hard disk?
    Probao sa fleskom od 64 gb ne radi, tako da ne vjerujem ni da ce hard disc biti rjesenje....Navodno ima 72 sata vracanja ali ne za sve kanale i to je besplatno do kraja godine...POslije ce naplacivati po 1 e sto mislim da im je velika glupost jer se 3/4 kanala ne moze vratiti. Nadam se da ce softverski pustiti mogucnost snimanje preko usb jer bi bilo smijesno kao na exra tv t-com (koji ima 2 usb) ne bude radilo. Nadam se da ce biti jacih rutera da mi ovaj zamijene ako nije sala neka!!!

  21. #21
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moguce da ce softverski da rijese problem oko wifi signala...

  22. #22
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    evo i ja posljednjih dana malo vise sam koristio usluge m:tel-a (kod roditelja) pa da napisem 2 reda i neko poredjenje jer vidim mnogi upravo prelaze na m:tel.

    Kuci: M-kabl (net 15 + tv)
    Posao: Extra TV + Optika 45
    Roditelji: m:tel (net 15 + tv)

    M:tel - izbor kanala ogroman. dosta dobra kvaliteta slike, malo problem sa prevodom na nekim kanalima, korisnicka sluzba vrlo dobra. za ljubitelje sporta fale sport klub kanali. dobar izbor hd kanala. internet stabilan i radi kako treba.
    Telekom - internet radi bez greske. nikakvih problema nijesam imao 5 godina. Extra tv - najgori izbor kanala, najmanje hd kanala u ponudi medju operaterima. Korisnicka sluzba vrlo dobra. ni oni nemaju sport klub kanale a uz to nemaju ni fox, viasat i neke djecije.
    m-kabl - izbor kanala vrlo dobar. dobar kvalitet slike, i najbolji osnovni paket koji sam ja gledao. jedino oni imaju sve od sporta sto se moze gledati u CG. vrlo dobar izbor HD kanala. internet radi u 95 % slucajeva odlicno. korisnicku sluzbu sam zvao 2 puta i brzo su reagovali i rijesili problem - mada cujem da su spori kad treba na teren da izadju. vidjecemo kako ce biti sad kad ih je preuzeo telemach.

    ako dodje do toga da svi dobiju sport klubove moj bi izbor bio m:tel sigurno. Telemach bi u tom slucaju bio njaveci gubitnik i tesko da bi mogli da isprate u tom slucaju konkurenciju. Telekom bi morao da poboljsa ponudu , barem HD kanala.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  23. #23
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je telekom konacno dobio konkurenciju od mtela i konacno neko na trzite, ozbiljan da ima dobre usluge, bolju ponudu i jeftiniju.

    Ne razumijem politiku telekoma koji ceka musterije da se vezu za mtel dvije godine pa tek kad budu izgubili 25% svojih korisnika (pretpostavljam) namjerava izbacit svoje nove ponude. Ili mozda i nece kakvi su to lopovi.

  24. #24
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Podjela kolaca je neminovna.

  25. #25
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Telemach/BBM vratio 5 arena u svoju ponudu. Je li na pomolu dogovor da svi operateri imaju SK i Arene ili je Telemach zadao bolan udarac konkurenciji (telekom i m:tel).
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BBM / Extra TV / Total TV / M:Kabl / Cabling TV
    By Bon_Jovi_90 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 57
    Last Post: 11-01-15, 18:34
  2. Kupujem Total TV,Extra TV RUTER
    By hohoho in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 27-07-12, 14:47
  3. help: total tv, bbm, extra tv.. ?
    By The_Infinite in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 32
    Last Post: 07-02-10, 22:39
  4. Emisije koje pratite - Extra Tv, BBM, Total...
    By montenegrina in forum Internet
    Replies: 60
    Last Post: 28-02-08, 16:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •