Page 81 of 84 FirstFirst ... 31717778798081828384 LastLast
Results 2,001 to 2,025 of 2085

Thread: Predsjednicki izbori USA - 2016

  1. #2001
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Koliko se sjecam Vi ste izbljuvali ne samo g. Trumpa nego I chitav ljegov tim, generale, guvernere I ukupno sve njegove glasace.. Ali I mnoge druge kao kolateral.. A Vi I obzirnost pa g. Trumpu nesto da kazete hahahahahahaaaaaaaa
    Nisam napadao citav njegov tim nego osobe iz tima o kojima znam dovoljno da mogu da formiram sud. A o obzirnosti nema potrebe da govorimo. Ja za razliku od Trampa nikad nisam varao ljude za pare. Nikad nisam organizovao "univerzitet" u cijem sklopu su postojala pravila kako uprava treba da se ponasa kad dodju snage zakona i reda da provjere o kakvoj prevari se radi. Nikad nisam optuzivao nevine ljude za ubistvo i zahtijevao smrtnu kaznu za njih. Nikad nisam pozivao na mucenje zatvorenika kojima nije sudjeno ili za ubijanje porodica terorista. Nikad nisam na milione ljudi nazvao silovateljima i ubicama. Nikad nisam uzimao pare iz humanitarnog fonda da kupim licni portret od $60,000, nikad nisam krio poreze, lagao o tome koliko dajem u humanitarne svrhe, lagao o tome koliko dajem za veterane, nikad nisam bio optuzen za seksualni napad, nikad nisam imao poslovne konekcije sa italijanskom mafijom itd. Covjek ima toliko prljavih skandala iza sebe da samo totalno izbezumljena osoba moze to da ignorise i da se odusevljava takvim tipom.

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sta je zavrsena prica oko NATO-a? Objasnite to
    Vazi. Ja cu tebi da objasnim ovo kad ti meni objasnis kako je 3 miliona ilegalaca glasalo u Kaliforniji. Argumentovano sa dokazima. Mislim da je fer.

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Za datum prijave ne znam I necu ni provjeravati (ko ima vremena ok), znam da je najavljivan mjesecima u medijima prije izbornog termina.
    Nigdje veze. Prica je pocela 9 novembra kao Facebook post Rebecce Shook iz Havaja.
    http://www.reuters.com/article/us-us...-idUSKBN13U0GW
    Last edited by VanjaTheMan; 22-01-17 at 14:08.

  2. #2002
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja Vama nisam napisala apriori da lazete itd za to sto ste dobacili oko NATO-a.. Vi jeste, I ja to ne prastam. Odgovorili ili ne.. svejedno.
    Hvala Lepo

  3. #2003
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Vi jeste, I ja to ne prastam.
    E sad ne znam kako cu da zaspem nocas. Lagala si Majo. Lazes i dalje. Sve dok ne dokazes svoju tvrdnju ili ne priznas da si pogrijesila ta laz ce da bude neodvojivi dio tvoje licnosti i bivstvovanja na ovom forumu.

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ja Vama nisam napisala apriori da lazete itd za to sto ste dobacili oko NATO-a
    Niti bi logicki bilo moguce. Pazljivo biram rijeci. Zato sam i rekao da je ta prica zavrsena sto se mene tice. Dakle radi se o mom licnom misljenju. Ako bi neko mislio da lazem morao bi da dokaze da moje misljenje nije moje pravo misljenje. Ti si deklarativno izjavila kao da se radi o cinjenici laznu i davno negiranu informaciju da je 3 miliona ilegalaca glasalo u Kaliforniji. I jos uvijek se drzis toga.
    Last edited by VanjaTheMan; 22-01-17 at 14:17.

  4. #2004
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    ..............
    Lik je jedan od gomile likova koji su, preko FOX News-a, gurao svoju partijsku liniju. Jes da FOX nikad nije htio da prizna da gura svoju partisjku liniju već se iz sve snage upirao da se predstavi objektivnim izvjestiteljem, odnosno nekim ko uravnoteženo prikazuje stanje, za razliku od “liberalnih medija koji su u službi Demokratske partije”, ali nema veze. Problem je ovo boldovano. Nikakve argumente Hannity nije predstavljao, naprotiv. Laž, obmana, manipulacija i proizvoljno tumačenje. Ako treba da mu se čestita na pobjedi, odnosno a guranju svoje agende, neka bude tako, ali nema šansi da je to uradio argumentovano. Ljudi nisu bisli sposobni ni da priznaju da je Obamina administracija snizila stopu nezaposlenosti, a ne što drugo. Osim toga, njegovi “argumenti” budu argumenti samo kad podržavaju njegovu stranu, a isti ti argumenti se zanemaruju kad ne odgovaraju njegovoj strani. Dovoljno je samo navesti skoriji primjer Cliven Bandy-ja i pitanja imigracije, ili njegove stavove oko demonstracija pristalica Tea party sa jedne strane, i stavove oko demonstracija na UC Davis-u.

    Usput, cijeli konzervativni medijski pul napravio je zaokret od 180 stepeni u odnosu na mandat Buša mlađega. Tada su na sav gas vikali kako je bilo kakva kritika predsjednika u vrijeme rata izdajnički čin, a Obamu nisu puštali iz usta.
    G. Hannity je Republikanac. Svi to znaju, on nikad nije krio I logicno da je kao "zabavljach" gurao svoje vidjenje a ne vladajucu strukturu. I g. Obama ga je 8 godina prozivao zbog toga. 4 voditelja na samo jednoj MSM of svih ostalih ispada problem za kompletan DNC? Pa to je jos tuznije..
    Kako nije predstavljao sve cifre I poraze politike demokrata I G. Obame? aooooooooo pa svakodnevno I u pisanoj formi na TV, I u razgovoru sa svim demokratama u svom show programu, I na radiju, I niko ga nikad nije demantovao za porazne podatke koje je pokazivao svakodnevno godinama..

    Ja sam se smijala oko pprice o Foxu jer je ocigledno on poznat sagovornicima, ali ja pratim narodne TV I radio programe koji su domen istrazivackog novinarstva u USA I samofinansirajuci, za razliku of CG "istrazivalackih novinara" koje placaju fondovi vlade I stranih finansijera.
    No.. boh. njihova stvar, samo rekoh zbog - razlike.

    Hvala Lepo

  5. #2005
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Patriote USA su glasali za g. Trumpa, vojska, veterani, snage zakona I reda, civili patriote itd (van CA je imao 1.8 miliona vise u pop glasovima).. Ako njih, a oni jesu obicni ameri, vi tako opisujete.. boh..
    Mozda to objasnjava onda zbog čega je tramp uzeo 62% biračkog tijela koje živi na selima i ruralnim područjima. Opste je poznato da u ruralnim područjima ne žive rednecks I hillbillys ...


    Isto tako po profilu glasača tramp većinu ima samo medju nisko obrazovanim gradjanima, a velika većina visoko obrazovanih glasala je demokrate... Što nam daje profil prosječnog trampovog glasača




    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    One Ring to Rule them all...

  6. #2006
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Jeste da ste citirali moj post, ali niste se dotakli nijedne stvari koju sam naveo.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #2007
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prosto, zadovoljni za demokrate, nezadovoljni za republikance....
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  8. #2008
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa odakle su vojnici USA, njihove porodice, veterani? Deplorables?
    Nisu valljda vecina u vojsci naduvani I nadrogirani iz metropola?
    Dajte molim Vas.. pa niko ozbiljan I inteligentan vise u USa nece da pogleda servirane ankete I budalastine Ade, nakon gluposti oko izbora gdje su zbog anketa blokirali kompletan CNN da 3 sata ne vjeruju svojim ocima u rezultate izbora..
    Ada je pala. Gotovo je to.

    Hvala Lepo

  9. #2009
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pae Majo u pravu ste vojnici na selima žive ... Pa da ... Nema seljačina rasista i raznih milicija koje su glasale za trampa.. chush mene budale sta ja pričam...



    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by Gandalf_White; 22-01-17 at 14:26.
    One Ring to Rule them all...

  10. #2010
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    a pratim narodne TV I radio programe koji su domen istrazivackog novinarstva u USA
    S obzirom na pricu koju pokusavas da plasiras ovdje dvije su mogucnosti:
    1. Opet lazes
    2. Narodni TV i radio programi koje pratis nisu nista bolji od Fox News-a. Mozda su i gori.

    Obje opcije su podjednako moguce kad se uzme u obzir da i dalje forsiras ideju da je 3 miliona ilegalaca u Kaliforniji glasalo. Taj mali kiks nam govori sve sto je potrebno da bi utvrdili nivo tvoje strucnosti, odnosno nedostatka iste.

    Ukratko, ne znas o cemu pricas. Blagu predstavu nemas. Stvarno se rijetko nalazi osoba koja toliko ne zna a toliko zeli da prikaze da zna. Dunning Kruger efekat je jak.
    Last edited by VanjaTheMan; 22-01-17 at 14:27.

  11. #2011
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jeste da ste citirali moj post, ali niste se dotakli nijedne stvari koju sam naveo.
    Pa zar treba da Vam scaniram sve podatke o poraznoj politici g. Obame na njegovim radnim dnevnim emisijama? Pa pogledajte bar jednu I vidjecete u startu podatke - argumente, koje NIKO nije demantovao NIKAD. Ok?
    Ne znam koliko ste emisija vidjeli, ja gledam svaki dan kad mogu, pa nekad I vikendom ako sto propustim vidim na youtube..simpa mi je.
    p.s. Lijena sam obicno ali evo potrazicu jednu of emisija.. da pogledate..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 22-01-17 at 14:28.

  12. #2012
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Jos vas maja lozi ovuda
    Lol

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #2013
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Ima jedna pozitivna strana Trampa. Kazu da je vise debelih ljudi izveo iz kuce u jednom danu nego Obama za 8 godina

  14. #2014
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Evo, samo za g. NHM...

    Ne valja, nije ljudski vrijedjati kroz predrasude nikoga.. Nije ni crnogorski, ni fer.
    A meni nije nit rod nit' pomoz bog.. Nego eto, da ne etiketiramo, posebno kad nekog krenu da lijepe parolama fasista ovo ono.. Ne valja to.. nije zdravo.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 22-01-17 at 14:39.

  15. #2015
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    U prvih 20 sekundi je slagao kad je ignorisao cinjenicu da je Bush Obami ostavio unakazenu ekonomiju. Nema potrebe da se gleda ostatak kad je premisa pogresna.

  16. #2016
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    hahahahahahahaha nikad ne bih pomislila da je ovaj covjek drugi nick g. NHM.. hahahahaaaaa Nemoguce.
    Zaprska.
    Hvala Lepo

  17. #2017
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    hahahahahahahaha nikad ne bih pomislila da je ovaj covjek drugi nick g. NHM.. hahahahaaaaa Nemoguce.
    Zaprska.
    Mozes da posvetis video kome god hoces. Ali ne mozes da mi zabranis da komentarisem.

  18. #2018
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Evo, samo za g. NHM...

    Ne valja, nije ljudski vrijedjati kroz predrasude nikoga.. Nije ni crnogorski, ni fer.
    A meni nije nit rod nit' pomoz bog.. Nego eto, da ne etiketiramo, posebno kad nekog krenu da lijepe parolama fasista ovo ono.. Ne valja to.. nije zdravo.

    Hvala Lepo
    Zdravstveno osiguranje ne može da se uzdigne na odgovarajući nivo sve dok je ostavljeno da osiguravajuće kuće same utvrđuju polise. U ovoj oblasti se moraju postaviti neka ograničenja. Znam, znam, kapitalizam, slobodno tržište i tako dalje, ali osnovne stvari od kojih zavisi život ljudi ne bi trebalo da budu stavka u završnim računima privatnih korporacija. I pored toga što je tačno da će premije da poskupe, isto tako je i tačno da je ydravstveno osiguranje dobilo 16.5 miliona ljudi koji ga prije nisu imali. Isto tako, neka je i tačno da je 310 hiljada ljudi ostalo bez posla, isto tako je tačno i da je, za vrijeme Obamine administracije, preko 10 miliona ljudi dobilo posao. Usput, može li bit da je najmanji broj vlasnika kuća posljedica i ekonomske krize koju su banke i fondovi izazvali za vrijeme Bušove administracije? Da je oporavak ekonomije izazvao ovoliko zaduživanje? Zar nije istina da je ISIS nastao usred Iraka, onamo đe je Buš zagazio i nije odradio posao? Daleko od toga da je Obamino predsjednikovanje bilo idealno, možda nije bilo čak ni prosječno, ali ovako jednostran prikaz nije relevantan, isto kao što ne bi bio relevantan da potiče iz ideološki suprotnih izvora, sa podacima koje su istrgnute iz konteksta za potrebe druge strane. A zadnji dio priče o onome što će Tramp da uradi - pa nema šanse da će on četvrtinu od navedenog da uradi. A propustio je i da kaže da ni za jednu stavku iz agende nije ponudio ni jedan jedini redak objašnjenja o tome kako misli da postigne obećano. Tokom cijele predizborne kampanje ni riječi o tome.

    Ili ima 10 miliona više zaposlenih ili ih nema; ili ima 16 miliona osiguranih ljudi više ili ih nema. To je lako provjerit.

    http://www.factcheck.org/2016/10/oba...r-2016-update/

    Nevezano za sve ovo, lažljivost i licemjernost ovog konkretnog lika sadržani su u primjerima koje sam već naveo. Ako niste upućeni, upoznajte se malo. Nije šteta ni ako se ne upoznate.
    Last edited by NHM; 23-01-17 at 09:04.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #2019
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vi jos niste procitali "the project" I sa Vama nema price jer veze nemate sta se desava u svijetu. Isprazni ste, deklamujete sto fake mediji prenose I sto svi pjevaju I po nasim medijima. Nista zanimljivo I realno.
    I, da.. nasalih se u prethodnom postu, jer vi niste ni do nokta g. NHM-u.
    Hvala Lepo

  20. #2020
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vanja,imas ozbiljan problem. Ko je ovaj covjek pa mu se dopusta vrijedjanje na svakoj temi na koju pokusam da pobjegnem od licemjerja,dio administracije ? Administracijo ?

    Kakav plac i histerija, moze li iko od prisutnih da zamisli sto bi se pisalo da je situacija obrnuta...da trampovi lome izloge i ovoliku frku dizu ? Opet bi se osjetio onaj nacisticki miris lomljenja takvih (sad postadose odjednom) placenih protesta po usa, kao u stara dobra "liberalna" vremena na celu sa demokratama. Na kraju ce ovakvi slicni vanji reci (kad nastavi da puca americki balon) kako je Trump doveo do toga a ovamo nabijaju na nos kako je obama NASLIJEDIO probleme od busa a tramp od obame kao nije. Ili jeste ? Tad ce bit da nije .

    Mozemo li zamislit situaciju u kojoj Trump porazeni organizuje proteste muskaraca na kojem sa bine prijeti neka muzicka zvijezda nacistickom i poprilicno psihopatskom retorikom IZABRANOJ PREDSJEDNICI AMERIKE KLONTON ? Bi li mogli zamislit krike i jauke ljudi poput Vanje da se fasisiticka soldateska pohapsi i pozatvara ? O likovanju i potvrdama o monstum agendi Trumpa da i ne pominjemo,dok madona i slicne STRANACKE licnosti iz kampanje porazene vode proteste i odje na forumu ispadaju cak i ikone. Mada i ljudi koji vjeruju u raskrsavanje sa dosadasnjom politikom Amerike grdno se vara al opet ti ljudi imaju pravo na nadu, kao sto su se isti ovi koji sad placu po forumu nadali i Obami. Kakvi paradoksi mozdani i to ih zastupate podjednako ,definitivno za neki kutak na forumu sa nazivom budalastine.

    Pa ne bih mogao da ostanem miran i ne preispitam se nakon ove akcije titulaša Ian-a ,kakav sah mat nad licemjerjem.
    Last edited by Katastrofica; 22-01-17 at 15:11.

  21. #2021
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Zdravstveno osiguranje ne može da se uzdigne na odgovarajući nivo sve dok je ostavljeno da osiguravajuće kuće same utvrđuju polise. U ovoj oblasti se moraju postaviti neka ograničenja. Znam, znam, kapitalizam, slobodno tržište i tako dalje, ali osnovne stvari od kojih zasivi život ljudi ne bi treblo da budu stavka u završnim računima privatnih korporacija. I pored toga što je tačno da će premije da poskupe, isto tako je i tačno da je 16.5 miliona ljudi koji prije nisu imali zdravstveno osiguranje, a sad ga imaju. Isto tako, neka je i tačno da je 310 hiljada ljudi ostalo bez posla, isto tako je tačno i da je, za vrijeme Obamine administracije, preko 10 miliona ljudi dobilo posao. Usput, može li bit da je najmanji broj vlasnika kuća posljedica i ekonomske krize koju su banke i fondovi izazvali za vrijeme Bušove administracije? Da je oporavak ekonomije izazvao ovoliko zaduživanje? Zar nije istina da je ISIS nastao usred Iraka, onamo đe je Buš zagazio i nije odradio posao? Daleko od toga da je Obamino predsjednikovanje bilo idealno, možda nije bilo čak ni prosječno, ali ovako jednostran prikaz nije relevantan, isto kao što ne bi bio relevantan da potiče iz ideološki suprotnih izvora, sa podacima koje su istrgnute iz konteksta za potrebe druge strane. A zadnji dio priče o onome što će Tramp da uradi - pa nema šanse da će on četvrtinu od navedenog uradio. A propustio je i da kaže da ni za jednu stavku iz agende nije ponudio ni jedan jedini redak objašnjenja o tome kako misli da postigne obećano. TOkom cijele predizborne kampanje ni riječi o tome.

    http://www.factcheck.org/2016/10/oba...r-2016-update/

    Nevezano za sve ovo, lažljivost i licemjernost ovog konkretnog lika sadržani su u primjerima koje sam već naveo. Ako niste upućeni, upoznajte se malo. Nije šteta ni ako se ne upoznate.
    Ja znam USA I prije te Klinton zezancije koju danas nazivaju ObamaCare, tako da su prezivljeli. Znam ko je radio taj system, tj u tom projektu, I nije bas sve po "protokolu", pa ce pametni sad da se bavi tim, a najbolji su. Sigurno bolji od prethdnika.
    Da bih odgovorila na pitanja morali bi da rascistimo jednu predrasudu a to je da g. Bush nije izmislio mortgage system.. Kad se hipotekarna kriza I pucanje sa FED I njihovim kamatnim stopama izanalizira.. sve je transparentnije I pogleda se sire od partijskih igrica. Znate pricu oko Iraka I sta je priznao g. Bush.. ali mi mrvice ne znamo ko mu je sta podmetnuo itd.. To su vec teorije zavjere koje mogu da tumace oni koji su iz tih voda.
    Sto se tice price g. Trumpa .. pa vec sve ono sto je on pricao o ekonomiji itd prepricavaju Demokrate usput I prodaju juce I onim zenama u WDC.. Slusali ste g. Voren? Sve do jedne stavke prepricala ppricu g. Trumpa. Poznajuci tip ljudi kao sto je g Trump, on I'm vise rijec nece reci jer plagijatore ne voli, a x puta je ponovio da neprijatelje treba iznenaditi.. I vjerujem da hoce.
    Odradice sve sto je rekao I obecao (nije bzvze pricao ni jednu rijec nigdje pra ni pred vecima od naroda ukupno - sjecate se), ali nema obavezu da uci neuke I pakosne kako ce to da odradi, jer su mu neprijatelji I smjestili bi mu gresku na svaki potez. A on, ni njegovi nisu ni malo naivni, ma koliko tako djelovali bilo kome.
    Sad izlazim da castim dragog pice po nasem gradu, pa cu kasnije kliknuti na link.. a nije receno da g. Hannitya necu upoznati licno pa ni g. Trumpa, g. Matisa, I slicne.. Poznajuci sebe I moje, ne bih se iznenadila, I bila bi mi cast kako god. O tom potom..

    Hvala Lepo

  22. #2022
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Nisam rekao da je problem sa hipotekama Bušov proizvod, ali se pucanje balona jeste desilo za vrijeme njegovog mandata. A zadnji od mehanizama New deal-a jeste ukinut početkom devedesetih. Ipak, trošenje bailout para prilično je sramotno i drastično se razlikuje od onog u vrijeme Obamine administracije. Neđe smo na prethodnim stranicama pisali o tome.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #2023
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kako se bas napad na Irak podvalio g. Busu i reublikancima koji su u odnosu na demokrate bili machiji kasljuc po broju ratova? Jel i sam priznao to? Kako bas u vrijeme Busa pucanje necega sto je trajalo decenijama i u rukama demokrata ali greska republikanaca? I ko su bas oni koji su ispucali sve i bas se uzdigose na tome.. republikanci? Propagandne kampanje..
    Nego.. gledacemo..
    Odoh.
    Hvala Lepo

  24. #2024
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    deklamujete sto fake mediji prenose
    Maja usvojila zvanicni jezik Trampove administracije.

  25. #2025
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Kako se bas napad na Irak podvalio g. Busu i reublikancima koji su u odnosu na demokrate bili machiji kasljuc po broju ratova?
    Hoces da kazes da Bush i Cheney nisu zeljeli rat sa Irakom nego im je podmetnut? Jesu li zato namjerno pogresno javnosti prenijeli nalaze obavjestajnih agencija o oruzju za masovno unistenje? Da li zato nisu nista preduzeli povodom zablude javnosti da je Irak imao veze sa 9/11? Vrhovnom komandantu americkih vojnih snaga je rat podmetnut? Kad je dosao Bush na vlast a kad se desila invazija na Irak? Da li je u pitanju raspon od par dana ili par godina? Daj bre. Bushova administracija je jedna od najgorih u americkoj istoriji. Ostao je sa razlogom zapamcen kao jedan od najgorih predsjednika.

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Kako bas u vrijeme Busa pucanje necega sto je trajalo decenijama i u rukama demokrata ali greska republikanaca? I ko su bas oni koji su ispucali sve i bas se uzdigose na tome.. republikanci?
    Nego.. gledacemo..
    Daleko od toga da su Demokrate cvecke. Greske koje su kulminirale 2007-e su posljedica Reganove administracije tako da su indirektni krivci svi koji su nastavili njegovim putem, ukljucujuci i Klintonovu administraciju. Ali normalan bi se makar zapitao sta je Bush uradio sa suficitom koji mu je Klinton ostavio.

    Quote Originally Posted by Katastrofica View Post
    Vanja,imas ozbiljan problem.
    Cini mi se da mi je frizer malo vise sa jedne strane skratio. Gledam dva dana i siguran sam da je krace sa lijeve strane. Ali ipak ne bih to okarakterisao kao ozbiljan problem. Uozbiljimo se.
    Last edited by VanjaTheMan; 22-01-17 at 17:39.

Page 81 of 84 FirstFirst ... 31717778798081828384 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15
  2. Predsjednicki kandidati?
    By Durmitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 533
    Last Post: 08-03-08, 15:34
  3. Predsjednicki izbori u Srbiji 2008.
    By Hrko in forum Politika generalno
    Replies: 221
    Last Post: 24-01-08, 07:28
  4. Predsjednicki izbori
    By shalom7 in forum Politika generalno
    Replies: 74
    Last Post: 27-08-07, 10:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •