Page 82 of 84 FirstFirst ... 327278798081828384 LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 2085

Thread: Predsjednicki izbori USA - 2016

  1. #2026
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default



    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #2027
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vanja ? Rekao sam OZBILJNIH.

    Generalno, o kakvim se ljudima radi najbolje govori nonsens u kojem zdusno podrzavaju protest zena u zemlji cija je administracija finansijski pomogla kraljevinu u kojoj zena ne postoji kao bice. I jos onako bezrazlozno naroguseni inteligencijom isti taj mars zena proglasavaju za spontan i legitiman . Kakva knjiga besmislica u par tomova se radja na ovoj temi . Naravno pod autorskom palicom Vanje.
    Last edited by Katastrofica; 22-01-17 at 15:46.

  3. #2028
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jes da FOX nikad nije htio da prizna da gura svoju partisjku liniju već se iz sve snage upirao da se predstavi objektivnim izvjestiteljem, odnosno nekim ko uravnoteženo prikazuje stanje, za razliku od “liberalnih medija koji su u službi Demokratske partije”, ali nema veze.
    može se gurati partijska linija i sa objektivnošću što njima i nije bilo toliko teško kakvi su bili ostali mediji, btw njihova partijska linija je bila izrazito protiv Trampa gurali su svoje političare bar do nominacije, a i kasnije su kritikovali Trampa isto koliko i ostali mediji
    She is only here to annoy herself!

  4. #2029
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katastrofica View Post
    Vanja ? Rekao sam OZBILJNIH.

    Generalno, o kakvim se ljudima radi najbolje govori nonsens u kojem zdusno podrzavaju protest zena u zemlji cija je administracija finansijski pomogla kraljevinu u kojoj zena ne postoji kao bice. I jos onako bezrazlozno naroguseni inteligencijom isti taj mars zena proglasavaju za spontan i legitiman . Kakva knjiga besmislica u par tomova se radja na ovoj temi . Naravno pod autorskom palicom Vanje.
    Zasto skup ne bi bio legitiman? Nije ga nijedna politicka partija organizovala, niti bilo koji politicar da bi nasakodili Trampu. A sigurno ga nije organizovala Saudijska Arabija. Americki gradjani jos uvijek imaju pravo okupljanja i demonstracija. Skup je pomenut najvise zbog toga sto se znatno vise ljudi pojavilo na tom skupu nego na inauguraciji novog predsjednika. Kad vec pricas o legitimnosti. Uostalom, kakve veze ima tvoja prica sa cijenom caja u Kini? Saudijska Arabija je zvanicni saveznik Amerike vec decenijama. To nije ekskluzivitet Obamine administracije. Osim toga ovdje sigurno neces naci nikoga da podrzava Saudijsku Arabiju. I za kraj informacija kojom sigurno nisi raspolagao kad si izdimio svoj post - Tramp je registrovao 8 kompanija u Saudijskoj Arabiji za vrijeme predsjednicke kampanje: http://thehill.com/blogs/blog-briefi...n-saudi-arabia
    A u januaru je izjavio upravo za Fox News da zeli da zastiti Saudijsku Arabiju: http://thehill.com/blogs/ballot-box/...e-iran-a-power

    Ups...

    Trampovi fanovi ne raspolazu elementarnim informacijama i ocekuju od covjeka koji je do juce bio prevarant kojeg nije interesovalo nista osim licni interes da po stare dane postane neki uber patriota. Osvjestite se nemate 10 godina.
    Last edited by VanjaTheMan; 22-01-17 at 17:35.

  5. #2030
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Nemam ja problem sa činjenicom da mediji naginju ovoj ili onoj strani, imam problem kad se jedno naginjanje predstavlja objektivnim prikazom stanja. I pričam o makar dva prethodna predsjednika. Kad je jedan predsjednik u pitanju, njegovo kritikovanje u doba rata je izdaja, kada je drugi predsjednik u pitanju, onda je kritikovanje u doba rata potpuno u redu. To je period od rušenja tornjeva pa naovamo. Preko 15 godina.

    EDIT: Valja odgledat cijeli klip. Kome je crnjak gledat, neka baci pogled makar na dio od 13:08 pa nadalje.

    Last edited by NHM; 22-01-17 at 17:56.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #2031
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zasto skup ne bi bio legitiman? Nije ga nijedna politicka partija organizovala, niti bilo koji politicar da bi nasakodili Trampu. A sigurno ga nije organizovala Saudijska Arabija. Americki gradjani jos uvijek imaju pravo okupljanja i demonstracija. Skup je pomenut najvise zbog toga sto se znatno vise ljudi pojavilo na tom skupu nego na inauguraciji novog predsjednika. Kad vec pricas o legitimnosti. Uostalom, kakve veze ima tvoja prica sa cijenom caja u Kini? Saudijska Arabija je zvanicni saveznik Amerike vec decenijama. To nije ekskluzivitet Obamine administracije. Osim toga ovdje sigurno neces naci nikoga da podrzava Saudijsku Arabiju. I za kraj informacija kojom sigurno nisi raspolagao kad si izdimio svoj post - Tramp je registrovao 8 kompanija u Saudijskoj Arabiji za vrijeme predsjednicke kampanje: http://thehill.com/blogs/blog-briefi...n-saudi-arabia
    A u januaru je izjavio upravo za Fox News da zeli da zastiti Saudijsku Arabiju: http://thehill.com/blogs/ballot-box/...e-iran-a-power

    Ups...

    Trampovi fanovi ne raspolazu elementarnim informacijama i ocekuju od covjeka koji je do juce bio prevarant kojeg nije interesovalo nista osim licni interes da po stare dane postane neki uber patriota. Osvjestite se nemate 10 godina.
    Trumpovi fanovi ? Ne kazu zalud stare majke da se procita par puta pa onda dobro razmisli sto da se kaze.

    Lijepo li je kad nemas sto odgovorit pa se vrtis pogresnim konstrukcijama i pokusavas ih progurat kao necije,u ovom slucaju moje. Karikirao sam kako osobe kao ti selektivno napadaju nesto a kad to nesto sam uradi to bude san. Objasnio sam ti kakvi su ljudi kao ti. Kad ne odgovara to je nasledje prethodnika stoga ce i sve lose sto slijedi biti zaostavstina Obamine administracije ili cemo samo Trumpa da krivimo za duplirani dug ? I batali se tog etiketiranja prije vremena jer mi ne mozes natakarit podrsku trumpu ,kao sto ja tebi mogu klintonovoj jer prije svega nisam lud da navijam za ijednu stranu koja na nas prostor gleda kao na kartu za vadjenje. Mada u svijetu Vanje, klinton nam je zeljela cvijece i prosperitet vjerovatno. I jos uzimas za pravo da vagas sto je u pravu a sto ne ,jel na osnovu iskustva ili ? Sjedi,opusti se,ne sikti toliko bezrazlozno pokusavajuci da nam objasnis kako bi pod klontonovom bilo bolje jer alo ZNAMO VEC KAKO JE BILO dok pod trumpom (ista fora kao sa obamom, liberali juhuu, ludilo,isto ce se i zavrsit sa ovim,srednja klasa juhuu al generalno iste budale) ipak ne,tako da ne mozes bit u pravu nista sto pricas,prije svega jer pises iz perspektive politickog patuljka i roba (covjek koji radi politickih uvjerenja brani stavove vodje i ako se pokazalo da to sto vodja obecava nije moguce).

    Pa covjece jel ti stvarno mislis da ljudi ne znaju sto pises,pa cupao si kosu odje da objasnis kako je devijacija krasti patike i lomiti izloge a sad yu istu masu koja isto radi (samo u americi) uzdizes i velicas(lose a? I ja umijem da konstruisem i etiketiram,kao ti meni za trumpa)Dovoljna ti je to kazna.

    Osvijestimo se ? Sigurno mislis da je klinton oslobodjena licnih interesa ? Hahahah a vode fondaciju koja naplacuje obicno gostovanje na fakultetu.

    Tvoji postovi inace zavrsavaju na par foruma humoristicog prefiksa ,mada siguran sam da si upoznat.
    Last edited by Katastrofica; 22-01-17 at 19:03.

  7. #2032
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katastrofica View Post
    Trumpovi fanovi ? Ne kazu zalud stare majke da se procita par puta pa onda dobro razmisli sto da se kaze.

    Lijepo li je kad nemas sto odgovorit pa se vrtis pogresnim konstrukcijama i pokusavas ih progurat kao necije,u ovom slucaju moje. Karikirao sam kako osobe kao ti selektivno napadaju nesto a kad to nesto sam uradi to bude san. Objasnio sam ti kakvi su ljudi kao ti. Kad ne odgovara to je nasledje prethodnika stoga ce i sve lose sto slijedi biti zaostavstina Obamine administracije ili cemo samo Trumpa da krivimo za duplirani dug ? I batali se tog etiketiranja prije vremena jer mi ne mozes natakarit podrsku trumpu ,kao sto ja tebi mogu klintonovoj jer prije svega nisam lud da navijam za ijednu stranu koja na nas prostor gleda kao na kartu za vadjenje. Mada u svijetu Vanje, klinton nam je zeljela cvijece i prosperitet vjerovatno. I jos uzimas za pravo da vagas sto je u pravu a sto ne ,jel na osnovu iskustva ili ? Sjedi,opusti se,ne sikti toliko bezrazlozno pokusavajuci da nam objasnis kako bi pod klontonovom bilo bolje jer alo ZNAMO VEC KAKO JE BILO dok pod trumpom (ista fora kao sa obamom, liberali juhuu, ludilo,isto ce se i zavrsit sa ovim,srednja klasa juhuu al generalno iste budale) ipak ne,tako da ne mozes bit u pravu nista sto pricas,prije svega jer pises iz perspektive politickog patuljka i roba (covjek koji radi politickih uvjerenja brani stavove vodje i ako se pokazalo da to sto vodja obecava nije moguce).

    Pa covjece jel ti stvarno mislis da ljudi ne znaju sto pises,pa cupao si kosu odje da objasnis kako je devijacija krasti patike i lomiti izloge a sad yu istu masu koja isto radi (samo u americi) uzdizes i velicas(lose a? I ja umijem da konstruisem i etiketiram,kao ti meni za trumpa)Dovoljna ti je to kazna.

    Osvijestimo se ? Sigurno mislis da je klinton oslobodjena licnih interesa ? Hahahah a vode fondaciju koja naplacuje obicno gostovanje na fakultetu.

    Tvoji postovi inace zavrsavaju na par foruma humoristicog prefiksa ,mada siguran sam da si upoznat.
    Nije mi jasno zasto pominjes Hilari Klinton i gdje si vidio da je neko na forumu nju favorizovao? I gdje si vidio da sam uzdizao i velicao nerede

    Reci ne drogama.

    Quote Originally Posted by Katastrofica View Post
    Dovoljna ti je to kazna.
    Uh, kako si me raniooooo.

    Quote Originally Posted by Katastrofica View Post
    Lijepo li je kad nemas sto odgovorit pa se vrtis pogresnim konstrukcijama i pokusavas ih progurat kao necije,u ovom slucaju moje.
    Lol, bas katastrofica. Dobro si uklopio novi nick sa mentalitetom.

    A ako nisi Trampov fan mogao si jednostavno i mirno to da kazes. Nisi morao da izigravas sizofrenika. Uostalom ja sam se obracao uopsteno svim Trampovim fanovima na forumu.
    Last edited by VanjaTheMan; 22-01-17 at 19:50.

  8. #2033
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Kako ce da ga raspamete. Slowly but surely. xaxaxa

    Tonight's Attendance - 1.5 million

    http://www.foxsports.com/nhl/story/d...ce-stat-012217
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. #2034
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima li što od onih natpisa da Sorošove fondacije imaju veze sa ovim marševima.

    Edit:
    http://myangelscloud.com/german-pres...claration-war/

    Vidi ti tvrdoglavu bakicu što joj krivo
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #2035
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ima li što od onih natpisa da Sorošove fondacije imaju veze sa ovim marševima.
    Znam da je bila prica da je povezan sa nasilnim protestima. Uvijek je volio nekontrolisane mase. Ali mars zena je nesto sasvim drugo.

  11. #2036
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Nevezano za ovu prethodnu priču o medijima, ubijeđen sam da Tramp nije za predsjednika iz totalno drugih razloga od onih koji su dosad pobrojani. Čovjek je živio hedonistički od dana svog rođenja, zanimaju ga totalno druge stvari i siguran sam da ni sekund svog života nije proveo misleći na bilo koga drugog osim na sebe. Pretpostavljam da je čovjek htio da dodatno nabudži imidž kako bi ga još bolje unovčio poslije izgubljenih izbora. Ipak, kad je već situacija da je pobijedio, ni najmanje mu ne smeta da gura privatne poslove po bijelome svijetu. Možda mu predsjednikovanje može pomoći da progura više poslova, ali nikad prije nije bio pod ovako budnim okom javnosti. Biće zanimljivo da se vidi kolike su granice moći administracije u zataškavanju raznoraznih skandala. Prvenstveno mislim da skoro izvjesne zloupotrebe u provatne poslovne svrhe.

    Što se tiče uobičajenih predsjedničkih stvari, siguran sam da Trampa mnogo ne zanimaju i da će delegirat sve i svašta. Pitanje je koliko će biti i u toku sa njima.

    Usput, čovjek želi da pobijedi po svaku cijenu, nebitno što ne zna šta će kad pobijedi. Kao Spajdermen u Šavniku - popne se na zgradu, pogleda okolo i zapita se: Šta sad?
    Last edited by NHM; 22-01-17 at 20:08.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #2037
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aoo koliko politicara na temu. Aj se prijavite za sledece izbore u CG, *ebes Ameriku.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  13. #2038
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Ja se sam prijavljivat neću, pa neka hapse ako imaju dokaza.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #2039
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa kako se kaze?

    Inace ja bi za tebe glasala 100%.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  15. #2040
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad mi dodje...KANDIDOVATI SE, cus mene prijavit
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  16. #2041
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Da li neko ima, ili je naisao na, link koji daje pregled sta je naslijedio Obama a sta preuzima Tramp? Volio bih da podijeli sa nama. Ako moze sto opsirnije, taksativno, analize..

    @NHM da li na onom tvom linku sto si ostavio ima period koji je preda Bus Obami?

    Ne planiram nocas da citam, a kako samo preleceh moze se naslutiti sta i kako je radio.


    Ali ako ima jos informacija volio bih da procitam.

  17. #2042
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Pa kako se kaze?

    Inace ja bi za tebe glasala 100%.
    Smrad sam ja veliki, taman sam za politiku.

    @St.Dzonny
    Nisma siguran da ima na ovom linku, ali sigurno nije problem pronaći pokazatelje iz 2008. godine. Ameri makar ubijaju sa statistikom i sa informacijama.
    Last edited by NHM; 22-01-17 at 20:21.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #2043
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam samo zbog ovakvih stvari na ovoj temi

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  19. #2044
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Sad mi dodje...KANDIDOVATI SE, cus mene prijavit
    A
    sto ce da ti bude opozicija? Vaginaleta?

  20. #2045
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Novi naziv za laganje - alternativne cinjenice: http://www.nbcnews.com/meet-the-pres...-crowd-n710466

  21. #2046
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default



    The more things change, the more they stay the same.

  22. #2047
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije jasno tačno šta, al ova ima nešta protiv Trampa...
    https://www.facebook.com/paul.j.wats...54924383266171
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  23. #2048
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zasto skup ne bi bio legitiman? Nije ga nijedna politicka partija organizovala, niti bilo koji politicar da bi nasakodili Trampu. A sigurno ga nije organizovala Saudijska Arabija. Americki gradjani jos uvijek imaju pravo okupljanja i demonstracija. Skup je pomenut najvise zbog toga sto se znatno vise ljudi pojavilo na tom skupu nego na inauguraciji novog predsjednika. Kad vec pricas o legitimnosti. Uostalom, kakve veze ima tvoja prica sa cijenom caja u Kini? Saudijska Arabija je zvanicni saveznik Amerike vec decenijama. To nije ekskluzivitet Obamine administracije. Osim toga ovdje sigurno neces naci nikoga da podrzava Saudijsku Arabiju. I za kraj informacija kojom sigurno nisi raspolagao kad si izdimio svoj post - Tramp je registrovao 8 kompanija u Saudijskoj Arabiji za vrijeme predsjednicke kampanje: http://thehill.com/blogs/blog-briefi...n-saudi-arabia
    A u januaru je izjavio upravo za Fox News da zeli da zastiti Saudijsku Arabiju: http://thehill.com/blogs/ballot-box/...e-iran-a-power

    Ups...

    Trampovi fanovi ne raspolazu elementarnim informacijama i ocekuju od covjeka koji je do juce bio prevarant kojeg nije interesovalo nista osim licni interes da po stare dane postane neki uber patriota. Osvjestite se nemate 10 godina.
    Tramp želi da održi ugovore vezane za prodaju naoružanja S.A. pa zbog toga priča kako im je to bitan saveznik u odnosu na Iran dok Obama želi da uvozi naftu od njih pa je stoga neposredno prije odlaska potpisao zabranu na proizvodnju nafte u USA jer je Tramp to nagovijestio http://www.reuters.com/article/us-us...-idUSKBN1492KU ... sad ćeš ti reć kako je on to uradio zbog globalnog zagrijavanja kao da je S.A. na neku drugu planetu pa to što isparava tamo nema veze sa USA ... meni je to prilično naivna priča ...
    deuscroix

  24. #2049
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Da li neko ima, ili je naisao na, link koji daje pregled sta je naslijedio Obama a sta preuzima Tramp? Volio bih da podijeli sa nama. Ako moze sto opsirnije, taksativno, analize..

    @NHM da li na onom tvom linku sto si ostavio ima period koji je preda Bus Obami?

    Ne planiram nocas da citam, a kako samo preleceh moze se naslutiti sta i kako je radio.


    Ali ako ima jos informacija volio bih da procitam.
    Imas na http://www.sbs.com.au/ dobru analizu nekog profesora ali nazalost zaboravih ime.
    Ukratko
    2009 kad poceo Obama naslijedio

    nezaposlenost: 7,8 %
    Dow Jones: 9034,69
    BND: 14,42 bln dol.
    vojnici Afganistan: 38 350
    vojnici Irak: 141 300

    2016 ostavio

    nezaposlenost: 4,9 %
    Dow Jones 17 148
    BND: 18,44 bln dol.
    vojnici Afganistan: 8730
    vojnici Irak: 3550
    Samo da Trump ne bude vodio uspjesno Ameriku kao svoju avio kompaniju

  25. #2050
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hoće li sada biti reizdanja knjige Moć pozitivnog mišljenja?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Page 82 of 84 FirstFirst ... 327278798081828384 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15
  2. Predsjednicki kandidati?
    By Durmitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 533
    Last Post: 08-03-08, 15:34
  3. Predsjednicki izbori u Srbiji 2008.
    By Hrko in forum Politika generalno
    Replies: 221
    Last Post: 24-01-08, 07:28
  4. Predsjednicki izbori
    By shalom7 in forum Politika generalno
    Replies: 74
    Last Post: 27-08-07, 10:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •