Page 3 of 14 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 334

Thread: Bijelo Polje

  1. #51
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mango
    Meni je super da malo skoknem do BP-a samo da se promeni malo mesto boravka.Nije tako los provod,al me nerviraju ljudi,svi se znaju,svi vec znaju ko si kod koga si dosao,nemas svoju privatnost.Frajeri su ekstra ali nisu nesto prema zenama,u fazonu:Sedi zeno kuci kuvaj rucak a ja idem sa drustvom na pivo.Sto ne povedu i nju?
    Frajeri super - tacno
    privatnosti nema - tacno
    Frajeri na pivo, zena kuva rucak - netacno (samo smo malo umisljeni, ali tako nije)
    Kulture nema - Definitivno se radi na tome, sto raznoraznim kulturnim desavanjima u Centru za kulturu (koncerti filharmonija iz Becha, Pariza, i nekoliko individualnih koncerata poznatih izvodjacha), otvoreni su i fakulteti, ljudi se chupaju, a istina da smo bili i da i dalje imamo torlaka, ali se mijenjamo...
    Lijep grad - definitivno... najbolji (malo subjektivnosti)
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  2. #52
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Joj jeste, klinci su vam uzasni,vaspitava ih ulica.Ovi stariji malo bolji ali ne znam da li je to zbog malog grada ili okolnih sela,pa kad sidju niz planinu prenesu svu nekulturu.Izvini ali moram tako da kazem,samo sam iskrena.Pa dobacuju,pa bulje UZAS!!! Menjate se, ali ste jos u povoju,neka ,dolazi vase vreme, ja navijam za vas jer mi je BP i pored svega drag grad.
    Ima i u BG-u nekulturnih,ali to su ovi sto su dosli sa strane pa hoce da nam upropaste grad.E nece moci, vise nas je.
    Al sam vas iskritikovala,nadam se da se ne ljutite,to je pozitivna kritika.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svugdje ima nekulturnih, ali i izuzetaka. A velika je razlika izmedju izuzetka u BG-u i BP-u. U Beogradu bez obzira sto ima dosta ljudi (konkurencije) ipak mozes da se razvijash jer je sredina makar donekle pogodna za to. A da se razvijash u takvim uslovima (bjelopoljskim), i to ne samo da se razvijash, nego i da imash drugacije misljenje - to je dosta tesko. To govori da imash potencijala, jer je tesko ischupati se iz te sredine, obichno i patish, ali kad se ischupash, nema ti povratka.. na isto... jednostavno totalno se promijenish i pochnesh drugacije da gledash na stvari...

    BTW. ni beograd nije zlato....
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  4. #54
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dje god me put nanese ili ko pozove :)
    Posts
    656
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Svaka kritika je dobra!Pa kakva god bila,dobra je.Ima toga sto kazes da dodje i ljudi sa sela,pa tako pocnu,ali neka ih,nisu na bolje navikli izgleda.
    Bice bolje sve u svemu!
    PHI,hocemo li mijenjati avatere?
    " Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da zivi " ^^

  5. #55
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ne moras da se stopis sa sredinom,opet koliko-toliko mozes da budes drugaciji ako se to zeli......
    Moze da se radi na sebi,da se vise uci,cita,posecuju neka kulturna desavanja,a ne po ceo dan blejanje po kaficima.
    Fora je u tome da budes drugaciji,nov,ako covek nije takav dzaba mu.Sve zavisi kakva su mu interesovanja.
    I to sto neko rece kad se pojavi neki Mafijoza svi hoce da budu kao on,verovatno ima toga.
    Bice bolje!!!

  6. #56
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ove ljude nije sramota da kazu da nisu bili ili da su samo jednom bili u bilo kom gradu na sjeveru? Ljudi, aman, CG je toliko mala da je prava bruka da kazete da ste u BP bili samo jednom ili pak samo prolazili .... i sve to nije toliki problem koliko je problem to sto tako LOSHE upoznati dajete sebi za pravo da komentarisete i eventualno pljujete gradove na sjeveru.
    Ono, jeste da smo nerazvijeni, da su nam ljudi malo "siroviji" ali su i iskreniji, spontaniji, ljubazniji i nadasve gostoljubiviji od ovih koji su "tamo dole juzno".
    Nema grada, planine, jezera i rijeke u CG koju nisam vidjela i posjetila... vise puta. Zato mi je cudan profil ljudi koji zive u CG a nisu upoznali jednu cijelu polovinu te drzave. Nije li to malo suzen vidik?

  7. #57
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bila sam nekoliko puta u bp. i ovo ljeto jednom, popila kafu u irski, jer sam nesto u prolazu bila.budimo realni, koliko se ulagalo u $ever, on jos i dobro izgleda. obisla sam jedno 5-6 gradova na $everu republike i mogu vam reci da su bp i pLevlja na samom vrhu. jes da su mali gradovi, ali mislim da zasluzuju vise. ljudi, bar zato vrijeme koje sam provela tamo su ljubazni i dobrodusni. sad...sto bi bilo da sam duze tamo, stvarno ne znam, ali znajuci kakvih gov-ana ima u PG, ne moze biti vecih gore.
    Svuda ima kretena kojima nije dovoljno fensi da recu da su bili na $ever, a i zato sto je kod nas jaci prmorski turizam, samo kad se malo infrastuktura popravi, ne vjerujem da ce zaostajati.
    uostalom, ciganshtine ka u budvu nema da se skupe svi gradovi $evera pa i poneki iz juga srbije.

    i btw, u pljevljima bijah u onu chuvenu diskoteku municipijum i ne sjecam se da mi je u PG ikad bolji bio provod na neko relativno novo mjesto. jedino mi je zao sto je put stvarno dugacak i losh a ne bih imala problem da cesce tamo idem. ne problem no bih sa zadovpljstvom isla.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    i btw, u pljevljima bijah u onu chuvenu diskoteku municipijum i ne sjecam se da mi je u PG ikad bolji bio provod na neko relativno novo mjesto. jedino mi je zao sto je put stvarno dugacak i losh a ne bih imala problem da cesce tamo idem. ne problem no bih sa zadovpljstvom isla.
    Tek ces da vidis sta je provod u PV, municipium i maximus ce biti nula u odnosu na lokal koji se sad pocinje praviti
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  9. #59
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zdravo svima,Bijelo polje je jedan zanimljiv i lijep grad,ali ovo zavisi od shvatanja.
    Meni je to grad bez kog ne bih bio Ja.....

  10. #60
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dje god me put nanese ili ko pozove :)
    Posts
    656
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Smile

    Ljudi ljudski,pa dje ste?!Evo se konektovah od ko zna kad na int od kuce,pa gledah sto se pisalo na ovi nekad lijepi topic!
    Ljudi,sto cinite,kuda se smucate?Pricajte nesto ljudi!Nismo umrli!
    Ej,svim pripadnicim Islamske vjeroispovjesti zelio bih da cestitam Kurban Bajram!Bajram Sherif Mubarek Olsun!
    Posto se necu konektovati najvjerovatnije vise do Nove godine,ljudi SRECNA VAM NOVA GODINA,SVE NAJLJEPSE U OVOJ 2007-oj!Da se provedete kao nikad u novogodisnjoj noci!
    Pozzz...
    " Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da zivi " ^^

  11. #61
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Cestitam pripadnicima Islamsek vjeroispovjesti Kurban Bajram i pridruzujem se cestitkama Be_Free-a za novu 2007
    inace nijesam ni musliman ni bjelopoljac ali mogu vam reci da mi se grad svidio ,imam nekoliko drugova bjelopoljaca i bio sam nekolika puta u BP osim sto mi se svidio grad, narocito irski pab u Ristovom parku
    kazem da nabolja brza hrana u CG u BP a probao sam nekoliko u centru korza i uvijek je dobro a dobra je i ona trafika prije ulaska na setalsite sa lijeve strana

  12. #62
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    448
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima jos jedan extra Pub...Ispred butika Padrino...I taj je extra mada je Irish broj 1.

  13. #63
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Bjelopoljci, neka vam je srecan dan grada, pa da ga dugo slavite u sreci i veselju, i da vam gradonacelnik ne posustaje nego da radi jos vise, ako moze vise
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  14. #64
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bijelo polje i citav $ever su suvo zlato ali sta znaju pojedini u CG kad nisu makli dalje od praga svog.....shteta sto pripadam generaciji koja nije imala sansu da postenao se nauziva sa *crvenim pasosem*......
    ....Ne no si ti....

  15. #65
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dolazim u BP ljeti i zimi jer imam rodbine,ljudi su gostoljubljivi,prijatni,grad treba jos da se sredjuje mada je konza za sjever i samo da ima cura malo vise jer mi se cini na 1 curu 5 muskaraca treba nastavit sa rukometnim tekmama u ''nikoljac'' bio sam sad protiv holandije stvarno navijanje je bilo bolje nego na CT!
    ko da mi otme iz moje duse RASOVO!
    Last edited by $hone; 11-02-07 at 18:05.

  16. #66
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    White Field
    Posts
    426
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Hehe wjeruj mi shone da u Bp je 1 mushkarac na 3 cure!
    To ti se samo chini nisi ti nishta widio!
    Da si bio sinoc u MNE sa mnom pa da widish jojjjjj !

  17. #67
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u onaj MNE je extra samo sto se sve razidje oko 11 a one diskoteke su zasu

  18. #68
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce se sto organizovat sad za prvomajske praznike ? :joint:

  19. #69
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam za to,nego sam valjda bio jasan pitam za prvomajske praznike,ima li ko kakvih informacija?

  20. #70
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se Bp svidja,grad kao grad nije nesto prelijep ali je drustvo i provod na nivou.Imam tamo druga sa faxa pa povremeno podjem do njega,ljeti je bas extra ali zimi mi se malo ne svidja jer je bas hladno,nisam ja naviko na takve temperature posto sam ipak sa primorja...
    The Doctor....

  21. #71
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    White Field
    Posts
    426
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Narode ajde dodjite sad u BP! Naprawljen bulewar (bice ih josh uskoro) swaka ulica nowa (nema wishe rupa) ma prawi show!!

    A ti fenseri koji kazu da je sjever CG-a primitiwan, a owamo hwale beograd :::

  22. #72
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shiz jel se sto pravilo od aprila ?

  23. #73
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bijelo Polje, Montenegro
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sajt BP

    Poshto nisam prochitao cijelu temu BP-a, izvinjavam se ako ponavljam ovo.
    Za sve one koji su iz Bijelog Polja, a i shire, otvoren je sajt www.bijelopolje.cg.yu. Na sajtu je postavljen i forum na koji se mozhete jednostavno registrovati. Posjetite nas...
    Pozzzzz

  24. #74
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam bio jednom u BP i to preko dana...mozda sam ostao 7-8sati i odusevio se hrana extra,ljudi extra sve je extra...i tek onda vidim u kakve se rupetine mi po primorju krecemo (cast izuzecima)
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  25. #75
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    "Severna Strana i Puna Marakana"
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ja sam jedno vrijeme non stop dolazio u Bijelo Polje, iz privatnih razloga :mrgreen::mrgreen: Grad je bljak, nema zgrada a glibav je...
    Eh nema Bara do cara :mrgreen::mrgreen:
    Prije koliko je godina to bilo??? Kad si zadnji put bio u BP???
    ...Du hast mich...
    ...Du hast mich gefragt und ich hab nichts gesagt...

Page 3 of 14 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 29
    Last Post: 18-02-08, 01:06
  2. Bijelo Polje miting....
    By komsija in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 63
    Last Post: 15-05-06, 18:13
  3. Udes voza?
    By gos1 in forum Putovanja
    Replies: 272
    Last Post: 02-02-06, 23:30
  4. Bijelo Dugme - TURNEJA???
    By Sick-Boy in forum Muzika
    Replies: 138
    Last Post: 11-07-05, 11:36
  5. Bijelo dugme again! Podgrejavanje lešine
    By HIGHLANDER in forum Muzika
    Replies: 11
    Last Post: 02-05-05, 17:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •