Results 1 to 11 of 11

Thread: Diskusija.. (Interesantno)

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Diskusija.. (Interesantno)

    Shta mislite o narodnoj muzici na nashim prostorima??
    Ja lichno volim da slusham i da se uzveselim uz narodnu muziku (vjerovatno jer sam cio zivot bio okruzen njom-e) , ali kad se bolje pogleda to nije "narodna" muzika vec turska ili arapska muzika.
    Narochito mi je interesantno da vidim ove "anti turke" i "antimuslimane" sto cijeli dan svasta pricaju za njih a onda uveche se napiju uz njihovu muziku i ozivljavaju njihovu kulturu ( lomljavine, tuche..).
    Najbolji mi drug, Youseff, koji je inace iz Maroka preslusa je neke "nashe" hitove i skinuo mi originalne verzije iz arapskih zemalja.
    Dakle vase misljenje?? Da li vi "konzumirate" tursku muziku?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    312
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Podji u crkvu, jer si pomenuo MUZIKA previshe u tom postu, u kojem govorish o nekom nedefinisanom pr[oblemu]avcu, okaji svoje grijehe Darko.
    Ni narodna muzika nije ono shto je bila...
    Miroslav Ilic - Tebi
    Tozovac - Ti si me Chekala

    Sad pjeva Ana Nikolic jer je dobra ******, i uleti joj back to back u sred pjesme Pokojni Haris Dzinovic, i ispjeva da moze da se pije...Mislim da je to Maximalno neozbiljno!!!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tyler^Durden
    Podji u crkvu, jer si pomenuo MUZIKA previshe u tom postu, u kojem govorish o nekom nedefinisanom pr[oblemu]avcu, okaji svoje grijehe Darko.
    Ni narodna muzika nije ono shto je bila...
    Miroslav Ilic - Tebi
    Tozovac - Ti si me Chekala

    Sad pjeva Ana Nikolic jer je dobra ******, i uleti joj back to back u sred pjesme Pokojni Haris Dzinovic, i ispjeva da moze da se pije...Mislim da je to Maximalno neozbiljno!!!
    Pr[oblem]avac je "izdefinisan" u mom prethodnom postu. Narodna muzika nije sto je nekad bila jer nam ni turci nisu "bliski" kao sto su nekad bili. Sad kad ulazimo u evropu ocemo malo da modernizujemo tu 'narodnu' muziku sa extra bejjsa..
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Narodna muzka je narodna muzika i nju mogu ponekad [pjan] da chunem i cak da intrepetiratiream [uh kakva rijech] na svoj nacin a ovo shto se sad pushta to nije narodna muzika no je crnje dva p[uta od narodne muzike bljak!!!

    jes da je narodna muzika ali mora se napravit Razlika izmedju npr Tome Zdravkovica i Seja Kalacha to je onaj sto je ima hit kraljica si od sada ovo ono!!!!


    kad se opjanim sli dobro opjanim mosh me nedje na crkvenu muziku povest ima da uzivam isto ka shto bi uziva na recimo neke crnachke zvuke

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Brena, Aco Pejovic, Aca Lukas, Haris Dzinovic...UH...pa kad krene... 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SHORTY
    Narodna muzka je narodna muzika i nju mogu ponekad [pjan] da chunem i cak da intrepetiratiream [uh kakva rijech] na svoj nacin a ovo shto se sad pushta to nije narodna muzika no je crnje dva p[uta od narodne muzike bljak!!!

    jes da je narodna muzika ali mora se napravit Razlika izmedju npr Tome Zdravkovica i Seja Kalacha to je onaj sto je ima hit kraljica si od sada ovo ono!!!!


    kad se opjanim sli dobro opjanim mosh me nedje na crkvenu muziku povest ima da uzivam isto ka shto bi uziva na recimo neke crnachke zvuke
    Ja ne bih mogo da je slusam ni koma drogiran a ne pjan. Cudite se sto je muzika povukla na Turski melos. Pogledajte samo imena i prezimena pjevaca i sve ce vam bit jasno ... pa vecina i jesu Turci !!!!
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi, to o cemu pricate: stoje, cane, sane, lavovi, tigrovi, mecave... to nije muzika, to je sramota... ako pricateo nasoj narodnoj muzici, onda pricajte o starim pjesmama tipa "mito bekrijo", "jos ne svice rujna zora" i nesto sl... ne dovodite te narodne pjesme na nivo sa turbo-folkom, aman... cest usklik u sevdalinkama...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    pg mn
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pravu narodnu muziku postujem ali ne volim da slusam
    nema gitara bubnjeva...
    strange days

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo nocas vam je Luis u kotorsku jadoteku(diskoteku) :burp: ,pa ko voli nek izvoli... :shock:
    Open your minD

  10. #10
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by UndertoW
    Evo nocas vam je Luis u kotorsku jadoteku(diskoteku) :burp: ,pa ko voli nek izvoli... :shock:
    E da sam znao ranije da dodjem da ga zapalim :evil: :evil: :evil:
    DEAD GIRLS DON'T SAY NO

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by R.I.P.
    Quote Originally Posted by UndertoW
    Evo nocas vam je Luis u kotorsku jadoteku(diskoteku) :burp: ,pa ko voli nek izvoli... :shock:
    E da sam znao ranije da dodjem da ga zapalim :evil: :evil: :evil:
    hahahahha
    Narodnjaci rulezz bre!! :shock:
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •