Page 3 of 147 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 51 to 75 of 3661

Thread: M:box - mtel flash internet paketi

  1. #51
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    U Beranama za 2 nedjelje POCINJU da primaju prijave... vec su neozbiljni.
    Bitno je da je Tcom primjer za ozbiljnost...

  2. #52
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bozowsky View Post
    Uzeh paket od 25 eura na 24 mj. Kablovska tv na dva televizora, telefon sa 1000 minuta prema 068 mreži i neograničeno u fixnoj mtel mreži, internet 8192/768, wi fi ruter...Ja sam prezadovoljan iako sam imao t com optiku koju sa zadovoljstvom napuštam...Samo da se i ovi ne obezobraze.

    Ne znam koje je to zadovoljstvo preci sa 20 ili 40Mbps na 8Mbps. Ko nema optiku CT-a ovo je dobra ponuda, za korisnike optike ja ne vidim nikakvr prednosti, naprotiv, neograniceni pozivi u fixnoj mrezi CT-a imaju smisla, a ponuda besplatnih razgovora u 078 mrezi jednostavno nema smisla jer nemate koga zvati. Imaju svega 2-3% korisnika fixnog pristupa
    Last edited by Poseydon; 01-09-15 at 19:08.

  3. #53
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Za sada samo po zgradama ova mbox, bijah danas do poslovnice u Delti i rekoše mi prijavtie se vi, pa će vas naši serviseri kontaktirati kada dođe to nared....čitaj pojma nemam kad....tja opet na početak, ovo samo pokušavaju da budu konkurentni Mkablu i adsl-u. Pitao sam za Mbox da se uvede u kuću - rekoše samo tamo gdje ima optike tRt

  4. #54
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Ima li vas koliko koji koristite ovaj internet?

    Kava su iskustva do sad?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #55
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    "Na kraju su iz kompanije poručili da će sve korisnike kablovske televizije sigurno obradovati i mogućnost kupovine televizora na rate u iznosu od samo 9,9 eura za modele Samsung i 6,9 eura za modele Tesla." - danas saopsteno na konferenciji za novinare. Ima li negdje ta ponuda za TV da se vidi?

  6. #56
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAND View Post
    Za sada samo po zgradama ova mbox, bijah danas do poslovnice u Delti i rekoše mi prijavtie se vi, pa će vas naši serviseri kontaktirati kada dođe to nared....čitaj pojma nemam kad....tja opet na početak, ovo samo pokušavaju da budu konkurentni Mkablu i adsl-u. Pitao sam za Mbox da se uvede u kuću - rekoše samo tamo gdje ima optike tRt
    Postoji mogucnost, nije jos zvanicno, da idu vazdusno preko stubova za struju, tako da ce i naselja tj. Kuce do kraja godin e zakaciti.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  7. #57
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Tako sam se i ja prijavio za Wimax i nikad,nista,niko....nebitno.

    Probao bih taj net, zvao sam i sluzbu na 15999 ali nazalost niko se ne javlja, dok u poslovnici neznaju da mi odgovore da li je pokrivena Dalmatinska, deo kod Bazara.....nazalost
    Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix

  8. #58
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ima li vas koliko koji koristite ovaj internet?

    Kava su iskustva do sad?
    Ja koristim njihov inetrnet, skoro od samog početka i za sad sam više nego zadovoljan. Stabilan je i nije bilo ni jednog prekida dok sam bio online a to je dosta dugo tokom dana i noći. Da ne ponavljam priču o orgazmičkom zadovoljstvu zbog slanja t-coma u pm...

    Uostalom, slika govori više od riječi:


  9. #59
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Ne znam koje je to zadovoljstvo preci sa 20 ili 40Mbps na 8Mbps. Ko nema optiku CT-a ovo je dobra ponuda, za korisnike optike ja ne vidim nikakvr prednosti, naprotiv, neograniceni pozivi u fixnoj mrezi CT-a imaju smisla, a ponuda besplatnih razgovora u 078 mrezi jednostavno nema smisla jer nemate koga zvati. Imaju svega 2-3% korisnika fixnog pristupa
    Bazična prednost je u cijeni...nije isto plaćati 25 eura ili 45. Što se tiče prelaska sa 20 Mbps na 8, da ti pravo kažem ne vidim razliku što se tiče surfovanja, niti je iko može primijetiti golim okom a što se tiče downloada, vrlo često se ne može postići ni maksimalna brzina od 8 Mbps a kamoli od 20 ili 40...a i ako može, strpljenje je čudo.

    No dobro, nemamo svi iste kriterijume...

    Sem toga, i m-tel-ov internet je baziran na optici, mada ne shvatam u čemu je tolika fora je li optika ili ne ako je brzina dobra i internet stabilan
    Last edited by Bozowsky; 02-09-15 at 11:31.

  10. #60
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Da li neko u Beranama koristi njihov Internet? Da li za ove Internet pakete ima jos nekih troskova osim ovo sto je navedeno na sajtu?

    http://www.mtel.me/m:box_kablovska_tv/

    Tarifni paket Brzina konekcije Mjesečna pretplata
    (ugovor na 12 mjeseci)
    Mjesečna pretplata
    (ugovor na 24 mjeseca)
    Flash 4M 4096kbps/512kbps 15,9 € 13,9 €
    Flash 8M 8192kbps/768kbps 19,9 € 17,9 €
    Flash 15M 16384kbps/1024kbps 23,9 € 21,9 €
    Flash 25M 25600kbps/2048kbps 26,9€ 24,9 €
    Kakva banja, oce li bit u skorije vrijeme ovo po naselje grada?
    I mogu li da uzmem samo internet, pod ugovorom sam sa t-com ali bih to sve pogasio jer mi fixni ne treba a extra tv ne koristim.

    Vrh.

  11. #61
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default M:box - mtel flash internet paketi

    Uporedjujes babe i zabe. 46€ je maximalna ponuda kod Telekoma koju uporedjujes sa nekim paketom od 25€ koji tebi odgovara.
    Btw: Mtel optika je FTTB a Telekomova je FTTH( uglavnom i ako i oni ponegdje koriste FTTB)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Poseydon; 02-09-15 at 11:44.

  12. #62
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McManaman View Post
    Kakva banja, oce li bit u skorije vrijeme ovo po naselje grada?
    I mogu li da uzmem samo internet, pod ugovorom sam sa t-com ali bih to sve pogasio jer mi fixni ne treba a extra tv ne koristim.
    Vrh.
    Možeš da uzmeš samo internet, i u tome je prednost m-tela nad lupeškim t-comom.

    @Poseydon da skratimo priču...eto ti brate t-com, uživaj u njihovoj optici ili čemu već, ali ta bagra što dalje od moje kuće pa da ću se na dial up vratit
    Last edited by Bozowsky; 02-09-15 at 11:50.

  13. #63
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedva cekam ovo brate. Fala


    ... using Tapatalk

  14. #64
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Evo ja recimo vjerovatno imam opciju da za slicnu cijenu uvedem ovaj Mbox ili T-com optiku sa dvostruko vecom brzinom.

    Ali mi ne pada na pamet sa Pi Kom-om da saradjujem vise. Evo i sad pokusavam da ih zovnem i pitam da li ima optike u toj zgradi i ne mogu da se dobiju. Na 1500 ne moze (izbaca nakon pritiska na bilo koji taster), napravio sam visestruku 'prijavu problema' preko sajta (posto su na to navikli te nema obasca samo za normalna pitanja) i niko nista nije odgovarao niti zvao nazad.

    Sta ce mi dvostruko brzi internet ako nema korisnickog servisa? Ja ne znam dje su oni rasli i dje su skole zavrsavali ali korisnicki servis je jako bitan element poslovanja. A oni tu imaju ocjenu PREKRIZENU NULU. Bez pretjerivanja.

    I onda se na vagu stavlja sledece: stabilan net sa solidnom brzinom i dobrom podrskom ILI net koji puca po savovima nakon najmanje kise, sa dvostruko vecom brzinom i bez ikakve podrske.

    Po meni je izbor jasan, ne znam za vas.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #65
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    I onda se na vagu stavlja sledece: stabilan net sa solidnom brzinom i dobrom podrskom ILI net koji puca po savovima nakon najmanje kise, sa dvostruko vecom brzinom i bez ikakve podrske.
    Ja sam nešto čačkao oko rutera i neka podešenja sam bio pokvario (dakle moja greška) pa u brzini sam se ušeprtljio jer mi je bio hitno potreban net pa pozvah m-telov korisnički servis da viđu mogu li mi pomoći. Ova cura nije znala ali je rekla da će proslijediti dalje moj problem. Posle sat vremena zovu iz m-tela, vrlo ljubazno da vide u čemu je problem ali ja sam se već bio snašao sam i zahvalih im se na pozivu. Posle podne još jedan poziv servisera koji je bio krenuo da dođe kod mene kući da vidi o čemu se radi... Svaka čast na profesionalizmu, samo da tako nastave.

  16. #66
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Onda tcom korist tRRT tehnologiju dok mtelbox koristi TTrt tehnologiju...ada ljudi svejedno je koju će tehnologiju da koriste mene kao krajnjeg korisnika interesuje cijena i stabilnost. Ne odvajati jedno od drugoga. 8 megagigabita je dosta dobar protok - ali opet ostaje činjenica - nema kućnih instalacija. Dakle još se ne bore za mušterije. Znam velki broj ljudi koji bi za 25 eura pristali i na 4 Mbps i kablovsku , bez telefonije dakle ovo je za sada samo jedan lijepi marketinški trik. Dok ne krene borba za zadnju mušteriju - sve je samo reklama.

  17. #67
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva crna borba T-Com i dalje ima monopol.


    🏻 Tapatalk 🏻

  18. #68
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Zato sto je vecina ljudi lijeno da pogledaju druge opcije a i uplaseni da nesto novo probaju...

    Tako nam je i za sve, ne samo za internet.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #69
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    646
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ja bih progledao samo da mogu uvesti bilo šta bolje od Adsl-a 5 Mbps evo par godina. Pošto se o kući radi o optici nema priče a pričekaću i mtel izgleda. No eto makar se imam čemu nadat sad.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  20. #70
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stevy View Post
    Ja bih progledao samo da mogu uvesti bilo šta bolje od Adsl-a 5 Mbps evo par godina. Pošto se o kući radi o optici nema priče a pričekaću i mtel izgleda. No eto makar se imam čemu nadat sad.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    Wimax Montenegro cini mi se da ti to moze omoguciti ako zivis u kuci.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  21. #71
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,040
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    2,347
    Thanked in
    1,212 Posts

    Default

    Telekomova optika (ne lobiram, i dalje ih smatram lopovima) trenutno nema konkurenciju. Probala sam sa optike20, kod mojih skoro na ADSL 5, i razlika je ogromna. Neko ovdje reče da nije, jeste itekako. Recimo ja skidam često drivere, sve ispod optike 20 me usporava.
    Ali ovo je dobro za sve one bez optike, i dobro je zbog konkurentnih cijena. Mada dogvorice se oni vec na stetu korisnika, ne sumnjam.

  22. #72
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Telekomova optika (ne lobiram, i dalje ih smatram lopovima) trenutno nema konkurenciju. Probala sam sa optike20, kod mojih skoro na ADSL 5, i razlika je ogromna. Neko ovdje reče da nije, jeste itekako. Recimo ja skidam često drivere, sve ispod optike 20 me usporava.
    Ali ovo je dobro za sve one bez optike, i dobro je zbog konkurentnih cijena. Mada dogvorice se oni vec na stetu korisnika, ne sumnjam.
    mislim da ovaj put nema dogovora, pokusavaju da rezervisu sto je moguće više ugovora dok sbb ne krene. Djeluje mi kao da konačno konkurenciju i kod nas mozemo osjetiti kako bi trebalo uvijek.

  23. #73
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadajmo se da ce tako biti.


    🏻 Tapatalk 🏻

  24. #74
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Uporedjujes babe i zabe. 46€ je maximalna ponuda kod Telekoma koju uporedjujes sa nekim paketom od 25€ koji tebi odgovara.
    Btw: Mtel optika je FTTB a Telekomova je FTTH( uglavnom i ako i oni ponegdje koriste FTTB)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    optika je optika i ne moze se poredit sa ovim i odlican je odnos cijena/dobijeno ... al ne mogu shvatit predplatu 20e za optiku i 20e za flat5 . Npr. ja kuci imam ADSLFlat5 i Fixni telefon (jer moram da ga imam i ako ga ne koristim ) ... placam svaki mjesec 28e i nesto preko 20-30centi .... sto je iskreno previse , da mogu makar fixni da iskljucim i skinem onih 6e aj bilo bi i podnosljivo ali ...


    ovamo nude za 24.99e Kablovsku, fiksni, i internet koji je 3mbps brzi od t-comovog .... definitivno masu bolja ponuda nasparm EXTRA TRIA koji je 39e , internet duplo brzi i na kablovsku 100kanala manje , plus se na dodatni TV placa predplata



    mada polako do nove godine ce morat i TCOM da da odgovor na ovo , pa vjerujem da ce ili spustit cijene ili nesto ce bit definitivno . Zato su ljetos pravili akcije razne i zvali po cio dan sa nekim ponudama samo da se produzi ugovor jer su znali oni sta se sprema za septembar...
    Last edited by Stivi; 03-09-15 at 12:25.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  25. #75
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Ja trebam da uvedem net a ne znam sto cu..

    Posto je nova zgrada za sada nema ni optike ni T-com ni mtel.

    A bez toga su alternative dosta jadne. A opcija da se ceka nije bas primamljiva jer bi trebao da ga uvedem u narednih 7-8 dana.

    Najgore je sto su ugovori najmanje na 12 mjeseci pa koju god alternativu uzmem, zaklan sam na godinu dana.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 3 of 147 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Novi Telenor internet paketi
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 1
    Last Post: 23-04-11, 09:44
  2. i:p: mtel internet
    By shajo in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 20-02-11, 19:00
  3. Mtel internet na Netbook for mobile internet
    By nmuric in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 07-03-10, 01:42
  4. Internet paketi....
    By <[ nIkI ]> in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 28-08-05, 12:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •