Page 94 of 147 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144 ... LastLast
Results 2,326 to 2,350 of 3661

Thread: M:box - mtel flash internet paketi

  1. #2326
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    To je ono sto t-com daje dzabe
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. #2327
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,041
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Evo malo vijesti vezanih za dio MTEL usluge koja krece preko satelita 15. decembra

    copy paste sa parabola.cz u google translator i prevod ovdje postavljen:

    "Nova DTH platforma započinje na 23.5E. Skylink može imati koristi od toga
    15.11.2018 11:49 DNES! | urednici print | mišljenje

    Astra 3B priprema za pokretanje nove DTH platformu za zemlje bivše Jugoslavije. To će pokrenuti srpski telekom operater Telekom Srbija, koji već djeluje jedan transponder.

    Telekom Srbija potpisali višegodišnji ugovor s Luksemburg satelitska operatera SES (Astra) zakup nekoliko transpondera na satelitu Astra 3B, koji će se koristiti za novu DTH platformu koja počinje sredinom prosinca ove godine u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Crnoj Gori.

    Nova DTH platforma omogućit će korisnicima Telekoma Srbije da primaju više od 150 programa, uključujući 30 u HD razlučivosti. Od nove platforme na 23,5 ° E može u teoriji i korist kupaca češko-slovački satelitska platforma Skylink kao supra-sharing programa.

    Telekom Srbija će dostaviti novu platformu bezkartové set top box i satelitsku antenu promjera 60 cm.

    Telekom Srbija surađuje s operatorom SES (Astra) od 2011. programima iz Astra 3B od 23,5 ° E prima u Europi, 2,9 milijuna DTH domaćinstava."

    izvor: parabola.cz direktan link na članak: https://www.parabola.cz/zpravicky/30...-muze-skylink/

    sad se konacno zna da ce kanale djeliti s cesima i slovacima iz platforme skylink i cs link, a izgleda nista od djeljena s nizozemcima, ako nista drugo mozemo ocekivati bar eurosport 1 i 2 u hd sa srpskim audiom za pocetak a kasnije treba vidjeti za hbo hd i cinemax hd kanale hoce li se pojaviti srpski dvb titlovi, vremena je sve manje, tocno je 1mj do 15.12.2018. kada sluzbeno krecu, ako nista drugo ovo je potvrda da ce djeliti kanale s cesima i slovacima i da ce emitirati na satelitu astra 23.5e to za sada znamo sigurno, ne pise koji sustav kodiranje ce biti koristen i vjerojatno u pocetku nece raditi preko onog, ali ono sto se djeli s cesima i slovacima to ce raditi jer ti kanali vec rade preko onoga
    za sad je gotovo sigurno da ce se ovi kanali djeliti sa skylink ceska/slovacka i telekom srbije:

    eurosport 1 hd
    eurosport 2 hd
    national geographic hd
    national geographic wild hd
    jim jam europe sd
    discovery showcase hd
    tlc (the learning channel) sd pan regional
    travel xp hd europe
    stingray cmusic sd
    mtv europe sd
    stingray brava hd
    hbo hd
    hbo 2 sd
    hbo 3 sd
    cinemax sd
    stingray classica hd
    stingray iconcerts hd
    esports hd
    penthouse 1 hd
    penthouse 2 hd
    duck tv sd
    viasat nature sd
    viasat history sd
    viasat explorer sd
    docubox sd
    fightbox sd
    epic drama hd
    nautical channel hd
    e! europe sd
    edge sport hd
    boomerang central europe sd

    necemo nista vidjeti sto vec do sada nismo vidjeli preko onoga osim....

    srpski audio na eurosport hd kanalima
    srpski titlovi na: epic drama hd, viasat explorer sd, viasat history sd, docubox sd, viasat nature sd,
    mtv europe sd, hbo hd, hbo 2 sd, hbo 3 sd, cinemax sd, travel xp hd europe, tlc sd, discovery showcase
    hd, national geographic hd, national geographic wild hd i sinkronizacija mozda na jim jam europe sd i na
    minimax sd


  3. #2328
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li je moguce koristiti Mtel Box Duo ili Trio na dvije lokacije u CG? Dakle ne istovremeno nego da se fizicki prenese modem i ruter na drugu lokaciju (drugi grad) i da se nakon par mjeseci vrati na prvu lokaciju.

  4. #2329
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,595
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lenny_E View Post
    Da li je moguce koristiti Mtel Box Duo ili Trio na dvije lokacije u CG? Dakle ne istovremeno nego da se fizicki prenese modem i ruter na drugu lokaciju (drugi grad) i da se nakon par mjeseci vrati na prvu lokaciju.
    Postoji opcija preseljenje koje se naplacuje 30 eura i to je to

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  5. #2330
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Postoji opcija preseljenje koje se naplacuje 30 eura i to je to

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Hvala na odgovoru! Da li se prilikom vracanja na prvu lokaciju ponovo mora uraditi to preseljenje ili je dovoljno prikljuciti modem? I da li je Mtel smanjio brzine jer se podaci na stranici ne podudaraju sa podacima u aktuelnom cjenovniku?

  6. #2331
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,016
    Thanks Thanks Given 
    3,952
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default M:box - mtel flash internet paketi

    Delete
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #2332
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,595
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    361
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Novi kanal bbc earth na poziciji 208

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  8. #2333
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Koristim već nekoliko dana ovaj MOVE, nijesam baš stigao nešto da ga peglam previše, ali evo osnovnih utisaka.

    Koliko sam ukapirao čitav sistem koji koriste za ovo je huaweijev, dakle ne samo boks koji dobijate. Softver je potpuno zatvoren i nema nikakvih opcija bez čisto mtel meni za MOVE.
    Nijesam probao da nešto sideloadujem, nemam kad o tome da radim, možda nekad testiram i to.
    Sam meni je ok urađen, podijeljeno je u nekoliko kategorija, kvalitet slike na hd kanalima je skroz OK za filmove i serije, za sport nije. Krol nije lijep, dakle slova malo zastajkuju i dosta je teško čitati. Kao i na EON-u.
    Ono što je očajno je odziv na daljinski. Sigurno 4-5 sekundi je potrebno nakon OK da se pokrene UI i da listate kanale.
    Ima dosta bug-ova, kod listanja zna da zakoči pa onda morate da se vratite u početni meni i od početka.
    Realno mi je da ovo nije smjelo da se prodaje kao gotov proizvod za većinu korisnika. Ok je za nešto što bi bilo besplatno kao testna faza, ali naplaćivati ovako nezaokružen projekat ne.
    Kako sam ukapirao da u Srbiji nijesu još pustili, onda je logično da testiraju na nama.
    Sigurno da se softverski može dosta poboljšati, ali me brine ovaj čipset Huawei koji pravi, ne znam da nije do njega ovo kašnjenje odziva, plašim se da tu nema spasa...

  9. #2334
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno. Ovo je samo za testiranje. Dje ovo da naplacuju?Od muke sam vratio onaj stari risiver. Ovaj koci,ne prebaca odmah,i kad prebaci treba par sekundi da se slika izbistri. Ocekivao sam bolje. Nema ljeba u njih

  10. #2335
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Ja sam izuzetno zadovoljan mtel internetom, to mi je najvažnije. Kablovska radi okej, a i ovo, za nasw minimalne potrebe je OK. Ali za korisnike kojima je MOVE primarni izvor za gledanje nije bas upotrebljivo...

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

  11. #2336
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,293
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,180
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Sporo prebacanje kanala? To su postigli, back to BBM!?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  12. #2337
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,293
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,180
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Hoce li se neko nakanit da nam baci koji video, da vidimo kako radi ? Da vidino koliko je sporo ili brzo?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  13. #2338
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Odziv na ok da se otvori lista kanala 4-5 sek

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

  14. #2339
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,942
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    moje iskustvo ukratko sa mtelom:
    prvih pola godine se nisam mogao sastavit sa internetom,pa sam rijesio da se zalim...dolazili su toliko puta da ga popravljaju da smo se komotno mogli pokumiti...posle tih silnih dolazenja uspiju da otklone kvar,i s obzirom da sam svo vrijeme uredno placao racune iako nije radilo kako treba oni odluce da mi odbiju jedan mjecec placanja... ali kako to biva,budem kasnije primoran da platim jedan racun 2 puta,jer njima sistem tako pokazuje,aj dobro i to... jedan dan me zove neki lik iz neke firme za naplatu dugovanja i tvrdi da mtelu dugujem 300-400 eura od prije nekih 10 godina,ja mu kazem da nikad ranije nisam koristio mtelove usluge i da nije moguce da ista dugujem,trazim ugovor na uvid ali oni ga naravno nemaju,uglavnom nije me vise zvao... nesto sam htio da trgujem na rate i podjem do poslovnice,da bi mi rekli kako ne mogu nikad nista da trgujem jer u sistemu stoji gore pomenuti dug,napisem zalbu i trazim ugovor na uvid,na sta mi oni odgovore da su dug prodali toj firmi i da nista nemaju sa tim,da nije u njihovoj nadleznosti...kasnije posaljem i mail i trazim da mi se taj navodni dug izbrise iz evidencije,na sta oni odgovaraju da ja sad njima nista ne dugujem ali da nece da me brisu iz sistema,da je to njihovo pravo...
    no da ne smaram vise sa tim,ko zna kakve su se tu mucke tada pravile,jer cuh za jos slicnih slucajeva... uglavnom,od kad su stabilizovali internet ja sam bio zadovoljan,svidja mi se i televizija ali sam ipak rijesio da sjutra odem do poslovnice i raskinem saradnju. Razlog je prvo ovo gore navedeno,pa onda to sto od kad sam postao korisnik nisam imao nikakve benefite,ne mogu da uzimam na rate,traze da im se plati ovo ***** od MOVE itd. itd. Akcenat su stavili na nove korisnike,zaboravili su da treba stare zadrzati,mene nece...

  15. #2340
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    795
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Slicno ti je i kod drugih sto se tice tih povoljnosti. Uvijek su novi ugovori povoljniji.

  16. #2341
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Možete li mi prenijeti malo iskustva korišćenja Move platforme za kablovsku?
    Koje su joj prednosti i mane u odnosu na pretkodnu opremu?
    Je li istina da ima mnogo manje kanala, kao što neko reče ovdje?

  17. #2342
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Prelistaj zadnjih 20 postova, sve je receno i sve je istina

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

  18. #2343
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    Možete li mi prenijeti malo iskustva korišćenja Move platforme za kablovsku?
    Koje su joj prednosti i mane u odnosu na pretkodnu opremu?
    Je li istina da ima mnogo manje kanala, kao što neko reče ovdje?
    Ja ga koristim 3-4 dana, prednost ti je sto mozes da vraces 7 dana unazad svaki program, pauziranje, imas videoteku, mogucnost aktivacije dodatnih paketa.
    Mana je uzasno spor interfejs bilo sta da treba da se odradi kroz meni, treba mu 3-4 sek. da otvori listu kanala. Nisam naso opciju da moze da se listaju kanali za +-10 vec mora jedan po jedan. I sto me narocito nervira kada se prebaci next program otvara posle 2 sekunde kompletnu listu programa koja tu stoji 3-4 sekunde. Slika je OK i na HD i na SD programe, i jos nema titla na NatGeo

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  19. #2344
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikola1992 View Post
    Ja ga koristim 3-4 dana, prednost ti je sto mozes da vraces 7 dana unazad svaki program, pauziranje, imas videoteku, mogucnost aktivacije dodatnih paketa.
    Mana je uzasno spor interfejs bilo sta da treba da se odradi kroz meni, treba mu 3-4 sek. da otvori listu kanala. Nisam naso opciju da moze da se listaju kanali za +-10 vec mora jedan po jedan. I sto me narocito nervira kada se prebaci next program otvara posle 2 sekunde kompletnu listu programa koja tu stoji 3-4 sekunde. Slika je OK i na HD i na SD programe, i jos nema titla na NatGeo

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Mozes +10 na one strelice. Mislim da bi >> ili tako nesto. Uglavnom mozes po čitav ekran da prebacis. Generalno mislim da je ok. Ja ga koristim stalno. Mozes makar da izaberes nešto da gledaš sto je bilo prije 7 dana. To je skroz ok.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  20. #2345
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,293
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,180
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Ima li jedne osobe da ima telefon i da snimi kako to sve funckionise, da vidimo koliko treba da se prebaci program i slicno. Mtel nema nigdje u poslovnicama kao prezentacioni tv i ovaj uredajaj da bismo mogli da vidimo. Hvala.

  21. #2346
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Jednostavno nije još dovršen . Recimo favorit listu treba mi pet sekundi da otvori , posle toga listanje kabala ide normalno . A i sama lista tj jedna je samo pa nemogućnost slaganja kanala . Za neke kanale nisam siguran da su u HD iako piše da jesu ali na riseveru nisam pronašao taj dio tj ulaz i izlazni signal . Jednostavno vredi zvog ovoga sto imamo sedam dana unazad ali djeluje nezavrseno pa se nadam da će nekom sledećom nadogradnjom to ispraviti . I još sto iritira nekada zna da neće više od tri kanala da izlista pa čekanje id desetak sekundi i vrati vas na početni . Tu pomaže samo da se isključi iz struje i onda radi normalno .

    Nego da li je neko dobio ovih famoznih 200 megabita

  22. #2347
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Jednostavno nedovrsen softver.Treba tu dosta toga da se sredi.Cudno je to da je meni prvi dan radio odlicno,sledeci dan stiglo neko azuriranje i nastaju ovi problemi.

    Sent from my LEX722 using Tapatalk

  23. #2348
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,293
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,180
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Samo da se zahvalim Masteru na poslatom klipu. Nije to toliko lose, bolje nego ovo sto trenutno imam, ne znam koji uredjaj ali znam da je jeftini i bug-ovit.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Last edited by GaD; 06-12-18 at 21:56.

  24. #2349
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    482
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Drugovi, ova reklama što ide za Box trio 2+, ja već godinu i nešto koristim taj paket. Mogu li sad da se prebačim na ovu novu ponudu koja ide na taj isti paket, jer je pretplata prepolovljena za godinu dana... ?
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  25. #2350
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,580
    Thanks Thanks Given 
    7,486
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Nope... Ako ti je istekao ugovor možeš povećati brzinu i toeto...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 94 of 147 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Novi Telenor internet paketi
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 1
    Last Post: 23-04-11, 08:44
  2. i:p: mtel internet
    By shajo in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 20-02-11, 18:00
  3. Mtel internet na Netbook for mobile internet
    By nmuric in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 07-03-10, 00:42
  4. Internet paketi....
    By <[ nIkI ]> in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 28-08-05, 11:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •