View Poll Results: Ko osvaja ?

Voters
90. You may not vote on this poll
  • Athletic de Bilbao

    3 3.33%
  • Atletico

    9 10.00%
  • Barcelona

    36 40.00%
  • Betis

    3 3.33%
  • Celta

    1 1.11%
  • Deportivo

    2 2.22%
  • Eibar

    2 2.22%
  • Espanyol

    1 1.11%
  • Getafe

    0 0%
  • Granada

    0 0%
  • Las Palmas

    4 4.44%
  • Levante

    1 1.11%
  • Malaga

    2 2.22%
  • Real Madrid

    22 24.44%
  • Real Sociedad

    1 1.11%
  • Rayo Vallecano

    1 1.11%
  • Sevilla

    0 0%
  • Sporting

    0 0%
  • Vallencia

    2 2.22%
  • Villareal

    0 0%
Page 35 of 113 FirstFirst ... 253132333435363738394585 ... LastLast
Results 851 to 875 of 2825

Thread: La Liga/ Primera División/ Liga Espanola 2015/2016

  1. #851
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    A neka je najveci Madridista, Perez nema nikakvih problema tu. No vele da mu mandat istice za godinu-dvije pa da se vidi ima li ozbiljnog konkurenta mu.
    A i nezahvalno je trazit zamjene za Ronalda ili Mesija, treba se fokus prebacit na drugog igraca i pravit tim oko njega tipa Dzejms, sto i nije problem posto Real ima jasniji long term plan za razliku od Barselone.

  2. #852
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Pored ovih transfer suspenzija pored sudjenja Mesiju,Nejmaru,Havijeru I pored klimave odbrane bas najjaca pozicija.A tek treba da zaigraju Vidal I Turan.Kakva je ovo ekipa I kakav trener mogu mislit kakvo nas proljece ocekuje..I brao Mesija bez eo nekoliko meceva pa kakav mi imamo potencijal..

  3. #853
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Zato sto je Nejmar nenormalan, na nivou je iz reprezentacije, najveca moguca klasa. Turan ce masu toga da donese na polju kreacije, a nije iskljuceno da ce Enrike potraziti mozda stopera u januaru vec, prica se o Laportu masu, a on je strasan igrac, jos tehnicki prejak za stopera sto je Barsi posebno vazno. Cilj je bio da ostanu u trci do januara, a kako je krenulo i kako sad igraju bice na pol poziciji pocetkom 2016. vjerovatno.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #854
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    ako se neko pitao kako ce i moze li barsa bez mesija...dajte sad da vidimo real bez rokOGA

  5. #855
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Laportea nema sanse da mogu isplatit 50. miliona u januarski, iako su prihodi skocili, troskovi jos vise, s katarom se nisu jos dogovorili cini mi se, a nesposobni su da nadju novi dil. I od Nikea primaju smijesne pare. Stoper je prioritet za narednu sezonu i prizeljkujem upravo Laportea, no vidjecemo...

  6. #856
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Gasi ovo...
    Cijela odbrana odsutna (Ramos, Karvahal, Marselo, Kejlor Navas) + Benzema i Hames (pustio ga onaj kanal 10 minuta da odigra) = udri me Seviljo...

    Najgori igraci sinoc ubjedljivo Kiko Casilla (postavljanje kod prekida ne može da se objasni), Danilo i Varan (sramna igra) i Ronaldo... Kros je odavno loš, a eo mu se i Modrić priključuje polako. Ovoga Iska treba vratit na klupu i puštit Hamesa da igra. Ne mogu više da gledam ovu Iskovu *****sku igru...

  7. #857
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Pored ovih transfer suspenzija pored sudjenja Mesiju,Nejmaru,Havijeru I pored klimave odbrane bas najjaca pozicija.A tek treba da zaigraju Vidal I Turan.Kakva je ovo ekipa I kakav trener mogu mislit kakvo nas proljece ocekuje..I brao Mesija bez eo nekoliko meceva pa kakav mi imamo potencijal..
    Čak su i sudjenja gospodska, utaje poreza u Al Capone stilu, a ne kao rivali koji su ogrezli u niske strasti: sex snimci, ucjene i kraljevi kokaina.

    Uprkos povredama, nekako se skrpi ekipa koja iznese utakmicu do nivoa kad Suarez i Neymar mogu da preuzmu i riješe. Možda trener nije prodavac zmijskog ulja nego legitiman stručnjak? Nakon što je slučajno ugazio u tripletu prošle godine, naravno. A opet na proljeće se sve može i pogoršati plus zaista zabrinjavajuća odbrana i golman kikser koji igra CL...

  8. #858
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ter Stegen je imao kikseva, ali zna i sam koliko fali da Bravo počne sve utakmice da brani, tako da kikseve sebi ne smije dozvoliti. E sad štoperi jesu prilično slabi i za to obavezno moraju tražiti zamjenu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #859
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Gasi ovo...
    Cijela odbrana odsutna (Ramos, Karvahal, Marselo, Kejlor Navas) + Benzema i Hames (pustio ga onaj kanal 10 minuta da odigra) = udri me Seviljo...

    Najgori igraci sinoc ubjedljivo Kiko Casilla (postavljanje kod prekida ne može da se objasni), Danilo i Varan (sramna igra) i Ronaldo... Kros je odavno loš, a eo mu se i Modrić priključuje polako. Ovoga Iska treba vratit na klupu i puštit Hamesa da igra. Ne mogu više da gledam ovu Iskovu *****sku igru...
    Na stranu sto je Ramos dao gol, ali oni ostali igrači odbrane (Kiko, Varan, Pepe, Danilo i Nacho) svakako nisu na potrebnom nivou da zamjene prvotimce. Tako sinoć se pokazalo da lažna devetka Ronaldo nikako ne može da zamjeni klasičnog centarfora kakav je Benzema, ali dobro ko je kriv Realu kad ima tako malo alternativa na poziciji špica. I slažem se da je odsustvo Rodrigeza dovelo do toga da Real ne bude ubojitiji u napadu, momak uđe 10 minuta i objasni svim onim ofanzivcima (Isko, Ronaldo, Bejl, Jese) kako se to radi.

    Vezni red ima limite obzirom da je tu jedini pravi majstor Modrić. Kroos je klasični njemac, radilica ali su ga ovdje mnogi naduvali i pokušali da dokažu kako je Real s njim maltene odžepario Bajern. Vrijeme je pokazalo da momak, za razliku od npr. Modrića, ne pravi razliku i da je samo tu da odradi posao. Kazemiro je igrač za Sporting ili Benfiku, Kovačić je izuzetan talenat ali očigledno nešto kod njega fali. Te nije AMF, te nije CMF, te nije DMF, te je li LMF ili RMF..

    Što reći - Real pored određenih nedostataka i dalje ima najjači roster na svijetu. Šteta samo što ih vodi onaj španski konobar kojem bi Brna i Brano Milačić mogli da objasne neke stvari.

  10. #860
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    sto se reala tice par stvari - najbolji igrac reala evo 2-3 sezone, uz ronalda , je marselo. kad je on na lijevom krilu probija non stop i o jadu zabavlja protivncku odbranu. ronaldo previse igra u stranu i uopste vise ne trazi loptu nego ceka da mu je donesu u noge. ronaldo je najbolji finiser ali daleko od toga da je najbolji igrac - to potvrdjuju i njegove igre od pocetka sezone. uzme je i sutne i to je to - lise toga nula -0. covjek igraca ne moze prec - pretrcat moze s tim da mu sevilja sinoc nije dala prosotra da se razmase.
    bejl je prdnjava rabota - pravolinijski igrac koji trci ka navidan ali kad i njemu prostor suzis postaje neupotrebljiv.
    hames ili dzejm je igrac koji pravi razliku i mijenja ritam igre non stop. strasan igrac. Modric zna da ga uspori i smori saigrace ali je uz hamesa, marsela i ronalda najbolji. fali im i cvrstina karvahala jer je ovaj danilo mekan.
    i opet sve na stranu ali kakva je prevara onaj toni kros - pa ljudi onaj covjek ne znam cemu sluzi. da sutne 2x u toku 90 minuta i to je to?

    sto se barse tice guraju u ovom sastavu bolje nego sto sam mislio da mogu. duo nejmar-suarez je ubitacan. kad se vrne mesi i prikljuce arda i vidal uz pojacanje na stopera tu nece bit zime.
    zabrinjava losa forma alvesa i pikea uz loseg injestu. Buskets uz duo nejmar-suarez najbolji igrac.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  11. #861
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Čak su i sudjenja gospodska, utaje poreza u Al Capone stilu, a ne kao rivali koji su ogrezli u niske strasti: sex snimci, ucjene i kraljevi kokaina.

    .
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  12. #862
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Kako Kasilja kašljuca na go, nije ni pola Navasove klase.

    Marselo fali, to se vidi. Ronaldo se najbolje sa njim razumije, i Marselo dođe kao krilni napadač, i ako mu je zvanična pozicija LB. Karvahal sa druge strane može da podučava fudbal Danila. Odavno nisam vidio da neko prosipa igrača cijelu utakmicu kao njega Konopljanka.

    Varan može da igra samo ako je pored njega Ramos, i nikako drugačije, to se masu puta viđelo.

    Modrić, mene se čini, i nebi trebalo da igra kao DMF, nego klasični vezni. Isko ni traga od nivoa iz prošle sezone.

    Ja se još nadam da će Bejl eksplodirat, ali za sad ni naznake od toga.

    U suštini, nikakav iznenađujući poraz. Real ovako igra od početka sezone, bilo je samo pitanje vemena kad će ih neko istrest. Čim uđoše u seriju i malo težih mečeva, kiks.


    Mada, milo mi je što im je sledeća sa Barsom, moraće hitno da mijenjaju nešto, i utakmica nije mogla doć u bolje vrijeme.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  13. #863
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Danilo? Bjese li to ono cudomudoviste sto ste ga najavljivali mlad talentovan iz Porta onaj jel? Jel to taj?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  14. #864
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Jes, uzese ga Barsi pred nos.

  15. #865
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo nesto najfreskije od Nesha


  16. #866
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Sad čitam da je Danilo plaćen 31.5 miliona €!!! A ja mislio Rafa malo razigrava petliće Reala..

  17. #867
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo lagano momci, ne bih vam ja Karvahala i Danila dao ni za jednog od vasih bisera Covjek je tek dosao, treba mu vremena, a vremena ima vrlo je mlad Kopirat naseg kolegu Yakuzu necu pa da vam sad ovde izbacujem linkove ali dobro se zna da Real ne trguje na taj nacin ( nekoliko meseci prije ) sem da nije neka frka bila oko njega. Opustite se i lagano pogledajte

    Inace jedva cekam El Klasiko, da vidimo ponovo BBCJM na terenu. Ja bi cak prije Hesea stavio na Ronaldovo mjesto, jer ce bit ka svaki mec do sad cekanje i gubljenje lopte.

  18. #868
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Srećno sa jutjub klipovima. Koliko sam se tako ja šampiona nagledao prije nego što su došli u Inter, pa jedan Pereira je izgledao kao novi Roberto Karlos..

  19. #869
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Manje od 3 mjeseca je tu, doće sve to na svoje.Ako ne, neće biti ni prvi ni poslednji koji će dobiti nogu u guzicu.

  20. #870
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default La Liga/ Primera División/ Liga Espanola 2015/2016

    Danilo je sigurno dobar igrac ali ja imam traume od tih igrača porta. Kad se sjetim Kvarezme, Maniche, Pereire... Sve prevara do prevare
    Ali Danilo je britva, treba mu malo vremena zbog nove sredine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 09-11-15 at 23:19.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #871
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #872
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Adios Moyzi

    Kakvih bacenih godinu dana sa Mojesom.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  23. #873
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Uzece 3-4. miliona, lagan je. Fala mu, posle toga poraza na Anoeti Barsa se konsolidovala i kasnije pokupila tripletu.
    Nasljednik nista bolji.

    Slika top.
    Last edited by efamouspg; 10-11-15 at 01:38.

  24. #874
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Stanje pred El Klasiko: 12 igrača Barselone pozvano da igra za nacionalne timove: Piqué, Bartra, Jordi Alba, Busquets , Iniesta Alves , Neymar, Munir, Bravo, Vermaelen, Arda Turan, Mascherano.
    Messi i Rakitic out.
    Kod Reala pozvani za reprezentaciju: Isco, Nacho, Danilo, Varane, Pepe, James Rodríguez i Kovacic.
    Sergio Ramos, Kroos,Modric, Cristiano Ronaldo, Benzema i Bale - nijesu pozvani za reprezentativne meceve.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #875
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    AS say Sergio Ramos requires a shoulder surgery but will play vs Barça with cortisone injection. Will undergo surgery after El Clásico.
    Kapitenski.

    Mesi se vratio treninzima, vjerovatno ce bit u protokol za Real.

Page 35 of 113 FirstFirst ... 253132333435363738394585 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. La Liga/ Primera División/ Liga Espanola 2014/2015
    By desert de Lleó in forum Fudbal
    Replies: 3303
    Last Post: 05-06-15, 17:48
  2. Replies: 4333
    Last Post: 19-05-14, 15:03
  3. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  4. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •