Page 170 of 181 FirstFirst ... 70120160166167168169170171172173174180 ... LastLast
Results 4,226 to 4,250 of 4509

Thread: Nba 2015/16 Let the game begin

  1. #4226
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Cudo kako se Warriors nisu zalili na namjestanje i kradju u seriji sa OKC, i citave sezone kad su dobijali..

  2. #4227
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ja samo pricam o onom sto sam gledao. To sto ko prica, na sta se zali me nikad nije interesovalo.
    U finalu je bilo lose sudjenje. Cavsi su imali ociglednu prednost kod sudija koje su one kompenzovale kada se izadje na 15 20p predbosti. Pa se onda to nivelise sa nekim nebuloznim sudjenjima u korisist GS.
    Ni u jednom mecu sudije nisu uspostavile kriterijum sudjenja. Nikad nisi znao sta je faul, a sta nije.

  3. #4228
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ja samo pricam o onom sto sam gledao. To sto ko prica, na sta se zali me nikad nije interesovalo.
    U finalu je bilo lose sudjenje. Cavsi su imali ociglednu prednost kod sudija koje su one kompenzovale kada se izadje na 15 20p predbosti. Pa se onda to nivelise sa nekim nebuloznim sudjenjima u korisist GS.
    Ni u jednom mecu sudije nisu uspostavile kriterijum sudjenja. Nikad nisi znao sta je faul, a sta nije.
    Poprilicno je korektno bilo sudjene sinoc bilo i znao se kriterijum. Nikako se ne moze reci da je Lebronu liga pomogla jer su se Cavs vratili od 3-1. To su cak pune 3 "mec lopte" za GSW, koje nisu umjeli da iskoriste, a onda se traze izgovori u sudijama iako svi znamo da je to smijesno..
    To da je NBA cirkus i da se sve radi zbog zarade, pa i produzava serija, je malo smijesna izjava..Zasto onda ne bi svaka serija isla na game 7, tako bi se najvise kesha napravilo..

    Da je ovo najgori playoff u zadnjih nekoliko godina stoji..Previse utakmica nije bilo ni blizu neizvjesnog, previse blowouts pa i samo finale je bilo ocajno s'obzirom da smo morali cekat na sedmu utakmicu da vidimo konacno zavrsetak u par poena..

  4. #4229
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,465
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    1:30 - "I just wanna be like them when I grow up." :lolblue:

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #4230
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mecevi 5 i 6 su debelo navlacena na stranu Kavsa. Ali dobro, ka da je bitno.
    U ovom PO je vise od 20meceva zavrseno sa preko 20razlike. Pola meceva si mogao iskljucit i ne gledat vec posle 1/4.

    Meni su obije ekipe mrzne. Ali vise respektujem GS, nego ove ovamo. Gs je sve ovo sto ima pokupio na draftu. A Lebronu se dje god igrao dovodi jedan top PG i jedan top PF/C.


    I da, sinoc je sudjenjee bilo najbolje u seriji. Bio je jedan aut, faul Karija i onaj faul Iguadave na obrucu od ociglednih gresaka. Ovo ostalo sve korektno. Bitno je da sudije ne odluce. A u game 5 i 6 su odlucile pobjednika.

  6. #4231
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Meni su obije ekipe mrzne. Ali vise respektujem GS, nego ove ovamo. Gs je sve ovo sto ima pokupio na draftu. A Lebronu se dje god igrao dovodi jedan top PG i jedan top PF/C.

    I Cleveland sve sto ima pokupio na draftu. Lebron prvi pik, Kyrie prvi pik, ovo ostalo je boranija..

  7. #4232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,465
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Tesko GSW da dobije utakmicu dje im Splash Bros pucaju 6/24 za 3. Osim toga, vidjelo se koliko su se mogli osloniti na Varejao/Ezeli opcije. Njih dvoje kad su bili u igri samo su stete nanijele. Ocigledno ih je odsustvo Boguta bas poremetilo. Najvise sa "flow" igre i izmjena.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. #4233
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lebron Dzejms:"Dao sam srce,krv suze I znoj"
    I imao sam full Irvinga,to je zaboravio.Znam da nije jedino vazno imati ulaz sa onakvom svemocnom promjenom pravca I sut,ali Kajri radi ono sto najbolje zna kad je najbitnije I kad je najteze.Sto bi rekao legendarni Sejdo za sebe kad oce da se hvali kako je dobro fudbala igrao:"Kako ce znat protivnik dje cu s loptom,kad ni ja ne znam!"Tako vazi I za kajrija...To je takodje odlika shampiona,tako da ih ne bi razdvajao.Mislim da Lebron sve to odlicno zna,jer bira ekipe dje ce imat minimum jednog,dvojicu shampiona.To je imao u majami,nasao je to I u svoj klivlend.Pa cisto da bude siguran,nalozio je da mu dovedu J.R smitha.
    Da Durant kao free agent ove godine izabere San Antonio kao sto se pisu,mogli bi mu odmah prsten stavit na ruku Mislim da je to sladje uradit sa svojim dzukcima,pa makar ih bilo I manje na ruku.
    Zasluzeno Klivlend svakako,poslije 1:3 je stvarno istorijski comeback.Bez ikakve mrlje na timski uspjeh.Isto se lebronko tu malo proseravao,bas na tu utakmicu kad su ih voriorsi zachepili bili,bespotrebno zalijecanje na karia.Ima je sve uslove da se zalijece na greena,ali je lakse frustraciju prosut na najboljeg na tom mechu.Sve su to gadni potezi,koji poslije prouzrokuju da isti kari izbaca frustracije na pogresan nacin.Pa ono njegovo mrznovche od zene....green to najbolje radi,na terenu je spreman na sve,ali je ispao najveci gospodin.

  9. #4234
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    1:30 - "I just wanna be like them when I grow up." blue:

    Pa da ih krivimo kad "choke"... A nije ni cudo sto zapne nesto kad su ovakvi emotivci.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  10. #4235
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Curry je Remzi
    James je Snow


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #4236
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Green je najveci gospodin ispao.

  12. #4237
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Najbitnije od svega je sto se ugasila Steph-mania, ne moramo da slusamo o toj "kosarkaskoj poeziji" i kako je mozda bolji od Lebrona, jer u ovom finalu smo vidjeli koliko je samo daleko od njegovog levela..

  13. #4238
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Najbitnije od svega je sto se ugasila Steph-mania, ne moramo da slusamo o toj "kosarkaskoj poeziji" i kako je mozda bolji od Lebrona, jer u ovom finalu smo vidjeli koliko je samo daleko od njegovog levela..
    Bilo je tu povrede,inace bi bila ona polaganja preko centara od vrha tableDruga je stvar sto mali ne kuka....
    Poklonio se njemu tokom sezone bio the king,i njega samoga je bila carry mania ufatila:

    http://www.b92.net/sport/kosarka/nba...nav_id=1101707

  14. #4239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Na ESPN prenos "doceka"... Pazite majicu...


    Ladno neko drzi natpis " We came from Serbia to congrats Cavs"
    Last edited by Ben Dover; 20-06-16 at 18:02.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. #4240
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ni Sek in Dankan nisu u top 5 svih vremena.
    Za to ne znam, ali jesu top10 all time tako da Lebron sasvim legitimno pripada tom drustvu.. Nemojmo sad hejtovat do krajnjih granica. Acknowledge greatness..

  16. #4241
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ja sam nedje pominjao ovo. Meni bi Kobe igrao umjesto njega. Iz prostog razloga sto je Kobe bolji suter i od njega i od Jordana. Jordan je naravno u petorci. A sa James-om i Jordanom u timu bi bila prevelika guzva u reketu. Ipak je Jordan bio najveci majstor u reketu pa sve ostalo.
    Kobe bolji šuter od Jordana? E sad sam sve čuo. Kobe je bio bolji trojkaš, a Jordan je bio mašina sa poludistance. Zašto je Jordan najbolji? Zato što je mjenjao svoj stil igre vremenom. Kad je usporio u pocetku 2nd 3p-a, manje je napadao reket, a više išao na šut. Do your homework.

  17. #4242
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Auh polako, Kobe je znatno promijenio stil barem od 2005e na ovamo, bas zbog slabijih fizickih predispozicija tj povreda.

  18. #4243
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kolko promasaja je bilo zvek, posebno zadnja cetvrtina. Al zasluzeno uzese to, kao favorit iz sijenke.

  19. #4244
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kobe najvise promasenih suteva like ever. Nego da se ne vracemo na tu pricu. Ta dva igraca nijesu za uporedjivanje. Ima Kobe Jamesa , koji ga prati u stopu. Ne daj Boze da je ovaj imao nekog Shak-a, i Jordan bi se zabrinuo.

  20. #4245
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Pošto nije imao wade-a...

    Kako nekome moze biti ljepši za gledanje/miliji James od KOBEa?



    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Last edited by stefke; 21-06-16 at 20:44.

  21. #4246
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Odje neko nije gledao Shaqua i njegova 3 MVP finala. Wade-u svaka cast, ali Shak je u tri all-time igraca na svojoj poziciji. To je bila dominacija.

    Kobe je bolji "tehnicar" od Mikea. Mozda igrac sa najboljom koordinacijom ikad, ali fizicki nije bio blizu. Mike je sa 36 imao 30ppg, sa 40 20ppg. Endurance je kobe-u bio low. On igra bez hrskavice u koljenu zadnjih 5 godina.
    Penny je bio kao Kobe, Hill isto, T-Mac, Vince...ali tijelo ih je izdalo. Kobe je od njih najvise izdrzao, a i imao je to nesto...
    Last edited by Sandor Kolar; 21-06-16 at 20:58.

  22. #4247
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Madjutim za 20 godina ostace samo suvi statisticki podaci a Kobe je tu mnoogo iza Lebrona.
    Imao je magiju,trajao je 20 sezona,ali njega apsolutno niko nece ubrajati u top 10 svih vremena.

  23. #4248
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Dje iskopa ti ove gluposti ?

  24. #4249
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Odje neko nije gledao Shaqua i njegova 3 MVP finala. Wade-u svaka cast, ali Shak je u tri all-time igraca na svojoj poziciji. To je bila dominacija.

    Kobe je bolji "tehnicar" od Mikea. Mozda igrac sa najboljom koordinacijom ikad, ali fizicki nije bio blizu. Mike je sa 36 imao 30ppg, sa 40 20ppg. Endurance je kobe-u bio low. On igra bez hrskavice u koljenu zadnjih 5 godina.
    Penny je bio kao Kobe, Hill isto, T-Mac, Vince...ali tijelo ih je izdalo. Kobe je od njih najvise izdrzao, a i imao je to nesto...
    Mislim da kako ne mozes poredit Kobea sa Majkom, tako ne mozes ni Penija, T-Maca i Vincea sa Kobeom..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  25. #4250
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Dirk i Howard izasli iz ugovora, sto znaci da ce biti free agents od 1.jula

    Dwight je odbio 23 miliona player option, tako da ga ne interesuju pare pa je za ocekivat da ode iz Houstona... Za Dirka se pominje da su Warriors zainteresovani, ali ne znam koliko se njemu ide iz Dallasa..

Page 170 of 181 FirstFirst ... 70120160166167168169170171172173174180 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015) - Lap Top
    By Bon_Jovi_90 in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 01-07-15, 01:36
  2. Ukraine begin EURO build-up with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 23:00
  3. Ukraine begin EURO preparations with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 22:20
  4. Ukraine begin EURO preparations with empathic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 21:40
  5. No smoking ban to begin April 1st!!!
    By Slee in forum English only
    Replies: 15
    Last Post: 25-05-11, 01:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •