Page 14 of 181 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast
Results 326 to 350 of 4509

Thread: Nba 2015/16 Let the game begin

  1. #326
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Startna petorka protiv 'Sote


    D’Angelo Russell, Jordan Clarkson, Kobe Bryant, Julius Randle, Roy Hibbert


  2. #327
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Wolves @ Lakers..FIRST game in NBA History, according to Elias, to feature TWO 20-year veterans: Kevin Garnett vs Kobe Bryant
    mind blowing

  3. #328
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nista od Bobija nocas. Steta, htio sam da gledam kako objasnjava. Dobar paket uzeo SK ovoga puta, vise utakmica nego inace ce prenositi.
    Last edited by Jakuza; 29-10-15 at 00:45.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #329
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Inace na sajtu NBA stoji da prenose 43 utakmice, ali imam informaciju da ce prenos utakmica biti daleko veci i da onaj spisak nije u potpunosti tacan. Bice mnogo vise prenosa radnim danima ali je problem sto ne mogu da prenose sto god zele, vec sto im posalju. Nenormalan broj prenosa Klipersa potpuno.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #330
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    SK je uzeo pakete koje prenose TNT i ESPN uglavnom dok su proslih sezona dobijali jeftine pakete MSG-a,koja je lokalna televizija, dje su Knicks..Ovo ti je sve dio novog TV-deala koji su TNT i ESPN potpisali sa NBA za narednih 10god.. Time je povecan prenos dobrih utakmica na njihovim kanalima i povecan je broj sati predvidjen za NBA (emisije,debate,analize,itd).. Sad to te dvije televizije kontrolisu i prodaju prava prenosa drugim televizijama, kao sto je SK

    Zato i ima masu utakmica Clippersa na SK jer ce ove sezone na TNT i ESPN biti prikazivani ukupno 33 puta, vise nego bilo koji drugi tim, a to su nacionalne televizije..
    -------------------------------------------------------------------

    Gerald Green mozda pojacanje godine
    Last edited by miha; 29-10-15 at 00:50.

  6. #331
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    mind blowing
    I meni bilo na tren, ali jbg, i dalje su izuzetak kad je u pitanju preskakanje koledža.

    Zapravo, svega tri košarkaša u istoriji su odigrala 20 sezona - Kevin Vilis, Robert Periš i Karim.

  7. #332
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    I meni bilo na tren, ali jbg, i dalje su izuzetak kad je u pitanju preskakanje koledža.

    Zapravo, svega tri košarkaša u istoriji su odigrala 20 sezona - Kevin Vilis, Robert Periš i Karim.
    jos jedan podatak.. Prvi put od 1966 da se prvi i drugi pik susrecu na debitantskom mecu

    Russel (2) vs KAT(1)

  8. #333
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Lakse mi pane kad izgube 20 nego kad vode cijelu utakmicu i na kraj ukenjaju. Leonard je tako elegantno odradio Duranta dok ostali osim povremenih pozitivnih istupanja nijesu ni dosli na utakmicu.
    Kakav pokusaj Greena, da je kos precnika Obodove ledare ne bi ga ubo' iz onih noga..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  9. #334
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Lakse mi pane kad izgube 20 nego kad vode cijelu utakmicu i na kraj ukenjaju. Leonard je tako elegantno odradio Duranta dok ostali osim povremenih pozitivnih istupanja nijesu ni dosli na utakmicu.
    Kakav pokusaj Greena, da je kos precnika Obodove ledare ne bi ga ubo' iz onih noga..
    Kakva skolska partija Leonarda..Najbolja u karijeri rekao bih..Gazio u odbrani i napadu..Neki nerezonski sutevi SAS-a kad je trebalo da se izjednaci ali dobro..LMA donio svoje navike iz Portlanda pa u zadnju cetvrtinu nije pogodio nijedan turn-around skok sut, a 3-4 ih je pokusao..

    Leonard > Durant ..Kawhi ima da bude top5-10 igrac ove sezone

    Iznenadjujuce pobjede Houstona i Knicksa

    Kako ce Isaiah Thomas lagano da pokupi 6th man ove sezone..

  10. #335
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Kakva skolska partija Leonarda..Najbolja u karijeri rekao bih..Gazio u odbrani i napadu..Neki nerezonski sutevi SAS-a kad je trebalo da se izjednaci ali dobro..LMA donio svoje navike iz Portlanda pa u zadnju cetvrtinu nije pogodio nijedan turn-around skok sut, a 3-4 ih je pokusao..

    Leonard > Durant ..Kawhi ima da bude top5-10 igrac ove sezone

    Iznenadjujuce pobjede Houstona i Knicksa
    Kako ce Isaiah Thomas lagano da pokupi 6th man ove sezone..


    Tj iznenadjujuce losa igra Houstona,14 poena dali u 3/4 . Nagrdise me na over,pih
    1908.

  11. #336
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Kakva skolska partija Leonarda..Najbolja u karijeri rekao bih..Gazio u odbrani i napadu..Neki nerezonski sutevi SAS-a kad je trebalo da se izjednaci ali dobro..LMA donio svoje navike iz Portlanda pa u zadnju cetvrtinu nije pogodio nijedan turn-around skok sut, a 3-4 ih je pokusao..

    Leonard > Durant ..Kawhi ima da bude top5-10 igrac ove sezone

    Iznenadjujuce pobjede Houstona i Knicksa

    Kako ce Isaiah Thomas lagano da pokupi 6th man ove sezone..
    Stavio ga je espn (znam sve za taj njihov ranking) na 8. mjesto ove godine. Jeste mu najbolja mada i ona protiv Majamija u game 3 je bila strasna sa 29p. Ove godine ocekujem da jos jednom uzme dpoy ako nastavi sa upola odbranom ka nocas. Jesi vidio na koliko losih suteva je nacera Duranta? Bas mi je milo sto ga je zakljuca zbog one price od prije dvije godine kad je podcjenjiva Leonarda.
    LMA se jos trazi. Prije svega loptu nije dugo drza kad god je dobio a iako je poceo odlicno u drugo ka' da je stanuo. Nije mi jasno zasto nije koristio situacije kad su ga Kanter i Ibaka branili. Ovaj drugi je odlican defanzivac ali LMA ima size advantage.
    Pisa' sam o tome x puta, treba je zadnji napad Pop da batali akcije i kombinacije, da ubaci Ginobilija (ili Leonarda da odredi kojeg je islo), dŕ mu loptu na centar i pusti ga da opali pa sto bude. Nekad moras pustit individualno da se dobije.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  12. #337
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Stavio ga je espn (znam sve za taj njihov ranking) na 8. mjesto ove godine. Jeste mu najbolja mada i ona protiv Majamija u game 3 je bila strasna sa 29p. Ove godine ocekujem da jos jednom uzme dpoy ako nastavi sa upola odbranom ka nocas. Jesi vidio na koliko losih suteva je nacera Duranta? Bas mi je milo sto ga je zakljuca zbog one price od prije dvije godine kad je podcjenjiva Leonarda.
    LMA se jos trazi. Prije svega loptu nije dugo drza kad god je dobio a iako je poceo odlicno u drugo ka' da je stanuo. Nije mi jasno zasto nije koristio situacije kad su ga Kanter i Ibaka branili. Ovaj drugi je odlican defanzivac ali LMA ima size advantage.
    Pisa' sam o tome x puta, treba je zadnji napad Pop da batali akcije i kombinacije, da ubaci Ginobilija (ili Leonarda da odredi kojeg je islo), dŕ mu loptu na centar i pusti ga da opali pa sto bude. Nekad moras pustit individualno da se dobije.
    Nikad ga nisam vidio ovoliko dominantnog u jednoj utakmici, svojom zaslugom Jedino je pitanje oce li moci u kontinuitetu ovako..Ako bude eto San Antoniu igrac da grade oko njega narednih 10 godina..I to ne bilo kakav igrac nego masina u obije strane.. Vidi se da je radio na ofanzivi u pauzi.

    Durantulu je ugasio totalno..Onu trojku sto je KD dao pred kraj nije ga on cuvao nego je Parker na njega bio..Ona blokada je highlight veceri..

    Dobio je LMA lopte u zadnju cet dok je Ibaka bio na njega ali nije isao na kos, barem faul da iznudi, nego se odlucio za mid-range suteve..Isao je Pop na pobjedu ja mislim, zato je crtao akciju za trojku..Da je htio dva poena vjerovatno bi se odlucio za ISO

  13. #338
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Bryant attempted a ridiculous 13 shots from beyond the arc, and coach Byron Scott said that it was "probably a little too many."

    Kako me nasmija jutros :lolblue:


  14. #339
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Dobi 'Sota sinoc..Solidan debi Bjelice i KAT-a..Interesantna ekipa za gledati, masu mladih igraca sa velikim potencijalom..Ako se to usmjeri na pravi put, za par godina ce biti prijetnja..

    D'Angelo Russel mi ne izgleda kao drugi pik niti mislim da ce dorasti tom "zvanju" ove sezone no tek je pocelo..

  15. #340
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Kakav je ovaj Mitchell, oce li on ostati trener?

  16. #341
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ostaće trener do kraja sezone. Sota me je pomalo razočarala sinoć. Očekivao sam da će pregaziti ovakve lejkerse, mada ruku na srce nije im lako bilo igrati poslije svega što se desilo ovih nedjelju dana.

  17. #342
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ostaće trener do kraja sezone. Sota me je pomalo razočarala sinoć. Očekivao sam da će pregaziti ovakve lejkerse, mada ruku na srce nije im lako bilo igrati poslije svega što se desilo ovih nedjelju dana.
    A nisu vala Lakers toliko ocajni da ih Minnesota "pregazi"...

    Kobe dobro izgleda..I dalje ima tu brzinu, vidjelo se na par crossovera..

  18. #343
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Lejkersi moraju da nađu zamjenu za Brajanta!

  19. #344
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Vučević loše odigrao, Hezonja iznenađujuće bez velikog frljakanja sa šutevima za 3 kada ga krenu dvije-tri(mada ga je Oladipo zamijenio 1-8 )
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #345
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivannn View Post
    Lejkersi moraju da nađu zamjenu za Brajanta!
    To će biti najlakši i najteži zadatak na svijetu
    Last edited by Markys; 29-10-15 at 13:12.

  21. #346
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Vučević loše odigrao, Hezonja iznenađujuće bez velikog frljakanja sa šutevima za 3 kada ga krenu dvije-tri(mada ga je Oladipo zamijenio 1-8 )
    Orlando gubi po standardnom receptu.. Vučević možda i najveći krivac za poraz sinoć.. Prvo očajna odbrana na Wall-ov drive a onda promašaj za pobjedu, mada doduše akcija nije ni bila za njega nego se jedini otvorio da primi loptu, a i bio je daleko od koša..

  22. #347
    Join Date
    May 2014
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    auu kakvu je odbranu igrao kavaj sinoc(i napad ali poseban akcenat na odbranu stavljam) ne znam jeste li primjetili kad je ibaka igrao ledjima kad mu udari loptu i izadje od njegove noge ono je shou kako brze ruke coek ima,savrsena partija.

  23. #348
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Izvinjavam se što ubacujem kladionicu ovdje, ali prijatno se iznenadih kad vidjeh da u Sportingu može na tiket ići ista utakmica u fiksu + poeni igrača.
    Naravno, možete kombinovati više mečeva i igrača sa ostalih utakmica.
    Pa, ako koga zanima, bacanje para nije odavno bilo zanimljivije.
    Imas to i u Lob,cak i vec ponudu igraca,i posebno ako volis da igras over,igraj u lob,jer ti se recunaju produzetci.
    1908.

  24. #349
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Orlando gubi po standardnom receptu.. Vučević možda i najveći krivac za poraz sinoć.. Prvo očajna odbrana na Wall-ov drive a onda promašaj za pobjedu, mada doduše akcija nije ni bila za njega nego se jedini otvorio da primi loptu, a i bio je daleko od koša..
    Vucevic mozda jeste tragicar ali je zacudjujuce dobru odbranu igrao sinoc.Jedini propust mu je bas bio kod tog ulaza Walla, dovoljno je vidjeti uticaj Skillesa samo po broju poena sto su primili, ranije su na ovakve utakmice primali po 100-110 poena lagano.Nece Vucevic vise stancati statse i dabl-dablove iz utakmice u utakmicu, ali ce Orlando dobiti vise utakmica.

  25. #350
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Vucevic mozda jeste tragicar ali je zacudjujuce dobru odbranu igrao sinoc.Jedini propust mu je bas bio kod tog ulaza Walla, dovoljno je vidjeti uticaj Skillesa samo po broju poena sto su primili, ranije su na ovakve utakmice primali po 100-110 poena lagano.Nece Vucevic vise stancati statse i dabl-dablove iz utakmice u utakmicu, ali ce Orlando dobiti vise utakmica.
    Nisam gledao utakmicu bez završnicu samo pa sam ovo primijetio..Nadam se da Vučević pravi napredak ove sezone u odbrani, pa i zarad malog pada brojki u napadu..

Page 14 of 181 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015) - Lap Top
    By Bon_Jovi_90 in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 01-07-15, 01:36
  2. Ukraine begin EURO build-up with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 23:00
  3. Ukraine begin EURO preparations with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 22:20
  4. Ukraine begin EURO preparations with empathic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 21:40
  5. No smoking ban to begin April 1st!!!
    By Slee in forum English only
    Replies: 15
    Last Post: 25-05-11, 01:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •