Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 220

Thread: Molitva

  1. #76
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    kao sto smo vec zakljucili na proslim temama gdje si svaku raspravu izgubio - lazes.
    Ja dam argumente ti izmisljas. To 30000 listova je mozda toalet papira.
    Kao sto smo zakljucili na prethodnih par stranica kontradiktoran si i ne postujes svoju vjeru. Da je postujes ne bi lagao, cak sta vise mislim da ti vise stetis reputaciji vjernika sa tvojim izmisljanjima i trudom da si pametan(iako nijesi) nego ja koji ukazujem na nepravilnosti. I kad ne mozes nista intelektualno onda me proglasis satanistom. Kao sto vec rekoh na iluminate i GMo se nijesi pojavljivao jer si bio ponizen. I ovom prilikom ti se izvinjavam jer sam tada bio pregrub. Spusti malo loptu i shvati da imas previsoko misljenje o sebi
    Bas ne znam o cemu ti pricas, ne znam gdje sam se ja povukao, odgovorio sam ti na svako moguce pitanje dok nisi presao na raspravu sa SpongeBob , tako da ti lazes da sam se ja povukao, ono za GMO je bilo argumentovano i to su svi vidjeli, tako da opet lazes. Ja ne mrzim nikoga tako da sam dobar vjernik ali ne i vjernik bez grehova, ti kao neko ko prije svega mrzi Boga a onda neko ko je pisao da mrzi Srbe i sve sto je srpsko to je prica za sebe, tako da razmisli malo.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  2. #77
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    ti isti Illuminati i Masoni rade na to da se svijet unisti i da pripreme svijet za novog gospodara.


    Ne znas nista o svijetu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #78
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post


    Ne znas nista o svijetu.
    Da ti ne bih prepricavao i objasnjavao sto i kako, odgledaj dva zadnja klipa koja sam izbacio na temu Prorocanstva

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  4. #79
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Da ti ne bih prepricavao i objasnjavao sto i kako, odgledaj dva zadnja klipa koja sam izbacio na temu Prorocanstva

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk
    Prvi klip sam gledao iz neke morbidne znatizelje. Kao sto sam i rekao, u pitanju je gomila gluposti. Obicna kolekcija neosnovanih, dramatizovanih neistina i poluistina za paranoike koji padaju na takve stvari. Ali postoji trziste za sve pa i za takve stvari. Ima ljudi koji i dalje vjeruju u one drevne vanzemaljce i pored svih dokaza da ti ljudi lazu cim zinu.

    Zanima me sta ces da kazes ili uradis kad se u Septembru nista ne desi.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. #80
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Prvi klip sam gledao iz neke morbidne znatizelje. Kao sto sam i rekao, u pitanju je gomila gluposti. Obicna kolekcija neosnovanih, dramatizovanih neistina i poluistina za paranoike koji padaju na takve stvari. Ali postoji trziste za sve pa i za takve stvari. Ima ljudi koji i dalje vjeruju u one drevne vanzemaljce i pored svih dokaza da ti ljudi lazu cim zinu.

    Zanima me sta ces da kazes ili uradis kad se u Septembru nista ne desi.
    Jesam li rekao negdje da je u Septembru kraj? Samo sam naveo par stvari jer se previse dogadjaja odvija od 21 do 28 Septembra, i djeluje mi preglupo da bar nesto ne bude.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  6. #81
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Jesam li rekao negdje da je u Septembru kraj?
    Jesam li ja?

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Samo sam naveo par stvari jer se previse dogadjaja odvija od 21 do 28 Septembra, i djeluje mi preglupo da bar nesto ne bude.
    Svakog mjeseca se "nesto" desava negdje. Moras malo precizniji da budes. Sta mislis da ce da se desi u septembru? Jer ako i pored 30 hiljada procitanih strana nemas nikakvu predstavu o tome, cemu onda svo to citanje? Na kraju ces da se uhvatis za neki dogadjaj koji ce neko od tih ljudi cije klipove pratis da okarakterise kao "dogadjaj" koji predstavlja ostvarenje pretskazanja, i mozda pocetak neceg vaznog ili nesto poput toga. A u sustini se nista nije desilo, niti ce. I tako opet i opet. Godinama. Dok se jednog dana ne probudis, nadam se.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #82
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Jesam li ja?


    Svakog mjeseca se "nesto" desava negdje. Moras malo precizniji da budes. Sta mislis da ce da se desi u septembru? Jer ako i pored 30 hiljada procitanih strana nemas nikakvu predstavu o tome, cemu onda svo to citanje? Na kraju ces da se uhvatis za neki dogadjaj koji ce neko od tih ljudi cije klipove pratis da okarakterise kao "dogadjaj" koji predstavlja ostvarenje pretskazanja, i mozda pocetak neceg vaznog ili nesto poput toga. A u sustini se nista nije desilo, niti ce. I tako opet i opet. Godinama. Dok se jednog dana ne probudis, nadam se.
    Desice se nesto lose, sumnjam na par stvari ali jos je rano da o tome govorim. A i radije ne bih jer dosta ljudi je ovdje neozbiljno.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  8. #83
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neđe sam čuo misao da je molitva duhovna muzika.

    Može li bit?
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  9. #84
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Koliko se losih stvari desava svaki dan?

    A ti 'tipujes' da ce se u tih 7 dana desit' nesto lose? A fala ti, evo ja prorok Fidel kazem da ce se sutra nesto lose desit', nedje u svijet'...

    Bicu u pravu isto koliko i ti, ni malo manje od tebe...

    Moracemo te pratit' onda kad saznas unaprijed sto ce se desit' da i mi to ispratimo kako dolikuje... za sad su prazne price (a znam da ce i ostat' na tome)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #85
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Jesam li ja?
    Teret dokazivanja je na dugoj strani! Izvini nisam mogao da odolim ovoj tvojoj notornoj gluposti, a čak i njoj nisi dosledan. ha ha ha
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  11. #86
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Desice se nesto lose, sumnjam na par stvari ali jos je rano da o tome govorim. A i radije ne bih jer dosta ljudi je ovdje neozbiljno.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk
    Meni ovo zvuci kao da nisi ni sam siguran u stvari u koje vjerujes, pa bolje za svaki slucaj nista da ne kazes da se ne bi poslije vidjelo koliko si pogrijesio.

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Teret dokazivanja je na dugoj strani! Izvini nisam mogao da odolim ovoj tvojoj notornoj gluposti, a čak i njoj nisi dosledan. ha ha ha
    Opet pricas prije nego sto razmislis. Ocigledno ne znas sta znaci teret dokazivanja i kako funkcionise. BIGa se branio od optuzbi koje mu ja ocigledno nisam uputio. Ako se ne slazes, imas potpunu slobodu da pronadjes u mom komentaru gdje sam optuzio BIGa da misli da ce u septembru da bude kraj. Samo izvoli, nadji taj citat ako mozes.
    A to sto si rekao da je teret dokazivanja notorna glupost samo dodatno otezava tvoj ionako fatalno tezak slucaj nesposobnosti.
    Last edited by VanjaTheMan; 22-06-15 at 00:48.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #87
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Fun Fact: kad ukucas 'molitva' na 'google' prvih par rezultata su vezani za pjesmu Marije Serifovic.



    Kad je vec video tu, evo i jedne slikice...

    Last edited by Fidel Castro; 22-06-15 at 00:51.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #88
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Opet pricas prije nego sto razmislis. Ocigledno ne znas sta znaci teret dokazivanja i kako funkcionise. BIGa se branio od optuzbi koje mu ja ocigledno nisam uputio. Ako se ne slazes, imas potpunu slobodu da pronadjes u mom komentaru gdje sam optuzio BIGa da misli da ce u septembru da bude kraj. Samo izvoli, nadji taj citat ako mozes.
    A to sto si rekao da je teret dokazivanja notorna glupost samo dodatno otezava tvoj ionako fatalno tezak slucaj nesposobnosti.
    Vanja, oduševljen sam! Ti brate imaš moć. Ti možeš da kad nešto zamisliš onda to tako bude! Pa kad ti se ne sviđa to, ti samo zamisliš drugačije i ono odmah bude, mislim i slova se po forumu prestroje i promijene prem tvojoj volji, samo da bi ti bi u pravu! Ti si vrh, ti si krrralj. Ti si, nemam riječi, stvarno, ti si nadahnuće, inspiracija. Evo da več ne mislim drugačije, počeo bih da vjerujem u tebe kao nešto, nešto ono "više"
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  14. #89
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Vanja, oduševljen sam! Ti brate imaš moć. Ti možeš da kad nešto zamisliš onda to tako bude! Pa kad ti se ne sviđa to, ti samo zamisliš drugačije i ono odmah bude, mislim i slova se po forumu prestroje i promijene prem tvojoj volji, samo da bi ti bi u pravu! Ti si vrh, ti si krrralj. Ti si, nemam riječi, stvarno, ti si nadahnuće, inspiracija. Evo da več ne mislim drugačije, počeo bih da vjerujem u tebe kao nešto, nešto ono "više"
    Slova su tu gdje jesu, samo treba da naucis da citas pazljivo umjesto sto prelijeces preko njih. Opet bi da se izvuces umjesto da se pozabavis sustinom.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  15. #90
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Slova su tu gdje jesu, samo treba da naucis da citas pazljivo umjesto sto prelijeces preko njih. Opet bi da se izvuces umjesto da se pozabavis sustinom.
    Ma što se ja sjekiram, ionako je teret dokazivanja ove tvrdnje na tebi, ja sam je se prvi sjetio, čik ne možeš mi ništa. ha ha ha
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  16. #91
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Teret dokazivanja je na dugoj strani! Izvini nisam mogao da odolim ovoj tvojoj notornoj gluposti, a čak i njoj nisi dosledan. ha ha ha
    Notorna glupost je da onaj koji iznosi tvrdnju mora da priloži dokaz za svoju tvrdnju, odnosno da je teret dokazivanja na njemu?
    Jesi li ozbiljan?

  17. #92
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Notorna glupost je da onaj koji iznosi tvrdnju mora da priloži dokaz za svoju tvrdnju, odnosno da je teret dokazivanja na njemu?
    Jesi li ozbiljan?
    Nazalost jeste.
    Ili na srecu. Nisam vise siguran. Previse je zabavno
    Svi oni na kraju puknu. Prisustvovali smo ovakvim ispadima mnogo puta, ali uvijek je zabavno.

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Ma što se ja sjekiram, ionako je teret dokazivanja ove tvrdnje na tebi, ja sam je se prvi sjetio, čik ne možeš mi ništa. ha ha ha
    Ni da imas 10 godina ne bi smio sebi ovako nesto da dozvolis.
    Last edited by VanjaTheMan; 22-06-15 at 01:34.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #93
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Notorna glupost je da onaj koji iznosi tvrdnju mora da priloži dokaz za svoju tvrdnju, odnosno da je teret dokazivanja na njemu?
    Jesi li ozbiljan?
    Zašto onda tražite dokaze za skoro sve što kažemo, napisah "skoro sve" jer ostavljam mogućnost da ponešto niste razumjeli pa ne možete pitati oko toga.
    Ako je vjerovati tebi i Vanji, ja iznijeh gomilu tvrdnji, koje ne treba dokazivati tačno?

    Ovo za "teret dokazivanja" je neka Vanjina "self defence" nebuloza, koja možda ima neko smisleno obrazloženje neđe, ali je on to tako spetljao, da mi je vrlo zabavno "gađati ga njegovim kamenom", koliko se god on hrabrio oko toga na ovaj ili onaj način.

    U svakom slučaju kada jasno navedem da se šalim u zagradi ili kada postavim ha ha ha, očigledno je da nisam ozbiljan, makar u okviru te konkretne rečenice.

    "Vanja je tako rekao!" makar polovično ovo gore što si naveo, a ja njemu sve vjerujem kad on to tako kaže, ha ha ha!
    Last edited by SpongeBob; 22-06-15 at 11:11.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  19. #94
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ni da imas 10 godina ne bi smio sebi ovako nesto da dozvolis.
    A jel, pa šta ti dosada uradi od sebe, crni Vanja? ha ha ha
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  20. #95
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    A jel, pa šta ti dosada uradi od sebe, crni Vanja? ha ha ha
    Opet ti isto. Odgovor ti je "je'n, dva, tri, sve sto kazes to si ti"
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #96
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Opet ti isto. Odgovor ti je "je'n, dva, tri, sve sto kazes to si ti"
    Upravo to, jer svojim postupcima, ne zaslužuješ drugo i drugačije. ha ha ha

    Sad ozbiljno:
    Nije argument u odsustvu argumenata rugati se sagovornicima kako ti dozvoljvaš sebi da radiš. Treba li da te citiram?
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  22. #97
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Meni ovo zvuci kao da nisi ni sam siguran u stvari u koje vjerujes, pa bolje za svaki slucaj nista da ne kazes da se ne bi poslije vidjelo koliko si pogrijesio.


    Opet pricas prije nego sto razmislis. Ocigledno ne znas sta znaci teret dokazivanja i kako funkcionise. BIGa se branio od optuzbi koje mu ja ocigledno nisam uputio. Ako se ne slazes, imas potpunu slobodu da pronadjes u mom komentaru gdje sam optuzio BIGa da misli da ce u septembru da bude kraj. Samo izvoli, nadji taj citat ako mozes.
    A to sto si rekao da je teret dokazivanja notorna glupost samo dodatno otezava tvoj ionako fatalno tezak slucaj nesposobnosti.
    Vanja ja nisam prorok da bih ti mogao reci tacno sto ce se desiti, bitna stvar je da ce se desiti nesto lose, ne lose u smislu umrijece komsiji krava, nego nesto lose za svjetsku populaciju, za planetu zemlju.
    Last edited by BIGa; 22-06-15 at 12:38.

  23. #98
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Upravo to, jer svojim postupcima, ne zaslužuješ drugo i drugačije. ha ha ha

    Sad ozbiljno:
    Nije argument u odsustvu argumenata rugati se sagovornicima kako ti dozvoljvaš sebi da radiš. Treba li da te citiram?
    Mozes da citiras sto ti dusi milo, ali morao bi da protumacis moj komentar kao ruganje, a nije. Ako nesto dozivljavas kao ruganje to je tvoja stvar.

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Vanja ja nisam prorok da bih ti mogao reci tacno sto ce se desiti, bitna stvar je da ce se desiti nesto lose, ne lose u smislu umrijece komsiji krava, nego nesto lose za svjetsku populaciju, za planetu zemlju.
    Dobro, vidjecemo. Brzo ce septembar.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica;
    ovo jos ne vidjeh da se neko moli za svoju glavu i njene nedoumice.
    za psihicke probleme treba se obratiti strucnom licu danasnjeg vremena.
    molim te, Boze, daj mi neko dobro mjesto.
    eto, pomolih se.


    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    Kakvo bestijanje...
    Last edited by Ego_and_his_own; 23-06-15 at 07:48.

  25. #100
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Kakvo bestijanje...
    Dobro jutro, vjernice.
    Vidim da si editovao citat. Super za tebe.
    Sad se slobodno vrati pjesmicama i citatima iz knjiga koje su napisane da ljudi nauce razlikovati 2 stvari.
    I koju nije napisao niko nevidljiv neko coek i koja j dokaz koliko je razvrata postojalo mnogo prije nas.
    Kliko vidim, ti jos naucio nisi, ali zato citas i citas, a jos se opismenio nisi. Al samo da znas da bog vidi i to sto si birkao i izvukao moj post koji se nalazi prije 20 tudjih. Bog vidi i tu namjeru. Sakrit se ne mozes iza pjesmica.

    I by the way, papa je mason.
    Pozz.

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Molitva za prestanak kiše
    By kuglica in forum Sve i svašta
    Replies: 72
    Last Post: 07-12-10, 11:48
  2. Molitva za Crnogorsku reprezantaciju -Antena M
    By montegruja in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 08-10-10, 17:57
  3. Molitva
    By starwalker in forum Religija i filozofija
    Replies: 48
    Last Post: 14-06-09, 14:38
  4. Molitva
    By odli in forum Religija i filozofija
    Replies: 132
    Last Post: 02-11-07, 22:05
  5. Molitva
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 11-04-04, 23:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •