Page 1 of 18 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 436

Thread: Nfl 2015/2016

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default Nfl 2015/2016



    Ostalo je još dva i po mjeseca do početka nove sezone, koju otvaraju Patriots i Steelers 10. septembra. Na sajtu NFL je izašao kompletan raspored, a mislim da već u drugom kolu imam derbi Seahawks - Packers. Obzirom da su free agency i draft završeni, kao i da su ekipe počele polako sa pripremama za novu sezonu, mogli bi polako da krenemo razglabanje o tome ko je otišao (ili ostao), koji su timovi oslabili, koji se pojačali, i naravno - ko ima najveće šanse da osvoji jubilarni 50. Super Bowl.

    Što se free agency tiče, izdvojio bih par "transfera" - Ndamukong SUH potpisao za Miami Dolphins, Darrelle REVIS za NY Jets, DeMarco MURRAY za Filadelfija Eagles, Julius THOMAS za Jaguarse, Mike IUPATI za Cardinalse.. Jason PIERRE-PAUL, Justin HOUSTON, Dez BRYANT i DeMarius THOMAS su franchise tagged od svojih klubova, ali čitam da Bryant i Dallas ne mogu da se dogovore oko produžetka saradnje. Mislim da je i Randall COBB produžio saradnju sa Packersima..

    Na draftu se vidim digla prd*njava oko dva kvoterbeka, Winstona i Mariote, koji su dva prva pika na draftu. Po onome što sam čitao, Leonard Williams (šesti pik - NY Jets) je možda i najveći talenat među njima. Kao deseti pik (St Louis Rams) draftovan je Todd Gurley, najtalentovaniji RB. Vjerovatno bi pozicija bila još bolja, ali je prošle godine imao težu povredu koljena.. ima tu još par interesantnih imena, ali vidjećemo kad krene sezona..

    Što se timova tiče, spomenuo bih par njih u ovom prvom postu.
    Seattle Seahawks - kompletna ekipa je ostala, plus je došao jedan od najboljih TE lige - Jimmy Graham iz Saintsa. Otišli su Max Unger i Byron Maxwell. Može se reč da su ove godine veoma moćnim, sa novim TE će dobiti na pass igri što ih je prošle godine kočilo. Odbrana je kompletna, a u napadu će sve zavisiti od Maršona Linča i Vilsona. Osvježili su i WR poziciju sa par mlađih igrača, tako da se može očekivati još jedna sezona na vrhunskom nivou.
    New England Patriots - Izgubili Revisa i Vinsa Wilforka, doveli Jabaala Shearda. Tom Brady kažnjen sa četiri utakmice zbog skandala sa izdušenim loptama. Može se reć da su oslabljeni, posebno mislim da će ih nedostatak kvalitetnih trkača koštati dobrog plasmana. Ali vidjećemo, ipak su u pitanju aktuelni šampioni.
    Green Bay Packers - Sačuvali tim od prošle godine. Predvodi ih Aaron Rodgers. Šta reći.. prošle godine nesretno izgubili od Seahawksa..
    Dallas Cowboys - izgubili Mareja, sad se klackaju sa Brajantom. Mislim da će ove godine da prsnu kao bundeva. Ojačali su odbranu, ali je pitanje kako će napad da odigra kad su ostali bez vrhunskog trkača, dok im je najbolji hvatač isto blizu raskida saradnje.
    Denver Broncos - je li vrijeme da Pejton Mening ode u penziju vjerovatno će opet imat dobru regularnu sezonu, a onda će Pejton da se umori kad krene plejof. Ne znam ko im je prvi trkač, CJ Anderson? Ipak imaju i dalje odličnog hvatača u Demarijusu Tomasu, u odbrani im cepaju Von Miler i Demarcus Ware, solidno su se pojačali u draftu..

    Eto toliko za početak, pa da krenemo lagano ako ste saglasni.. komentarišite omiljene timove, bačajte analize, zanimljivosti itd. TOP 100 igrača za sezonu 2014, stigli su do mjesta 31. http://www.nfl.com/videos/nfl-top100-2015
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	NFL-logo.jpg 
Views:	147 
Size:	12.0 KB 
ID:	132899  

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Razmišljao sam temu da otvorim, eo me preduhitri.. Ne pomenu veliki trade izmedju Billsa i Eaglesa zbog kojeg je Shady McCoy završio u Buffalo kod Rex Ryana..

    Packers, ovo je naša godina nadam se.. Najviše promjena je trebalo u special teams jer su nas je on koštao Superbowla prošle sezone.. Očekuje se još jedna 1000+ sezona za Lacy-a

    Suh je ,po meni, dobio previše para od Dolphinsa ali nije prvi koji je precijenjen.. Eno i Cam Newton postade top5 najplaćeniji qb u ligi, vidjećemo oće li opravdat te pare..

    Eagles su mi favoriti da uzmu NFC East ali što se tiče konferencije kompletne mislim da ćemo gledat rematch Packers-Seahawks.. U AFC standardno ne treba isključivat Patriots ali mislim da Colts mogu opet daleko da stignu..

    Zanima me oće li se vratiti posrnule franšize 49ers i Saints ove sezone, kao i da li će JJ Watt osjetit playoff atmosfere..

    Ne vjerujem da se Jerry Jones ovoliko nateže oko Deza jbt.. Imaju najjačeg receivera u ligi i oni se premišljaju..

    Očekuje nas luda sezona

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Eagles su se baš fino pojačali. RB linija im je fantastična, došli su Murray i Mathews. Odbranu su pojačali Byron Maxwell i Kiko Alonso, tako da definitivno mogu da se umješaju u borbu za sam vrh ako se dovoljno napale, i ako budu imali raspoloženog kvoterbeka.

    E da, ni ja ne kapiram zajebanciju oko Deza Brajanta. Otišao im je Murray koji je prošle godine pretrčao najviše jardi u kompletnoj ligi, i sad se dvoume oko toga da iskeširaju njihovog ubjedljivo najboljeg hvatača. Mislim da će u 2015 definitivno da prsnu..

  4. #4
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Cowboys, najveće primadone u ligi

    Ne pomenusmo i povratak možda najjačeg rb-a, Adrian Peterson.. Zanima me kako će izgledati ove sezone, posle svih dešavanja van terena.. Ja mislim da je Jerry upravo DeMarca puštio da ode zato što se nadao da će AP izabrat Dallas jer nije tajna da želi tamo da zaigra jednog dana..

    Ray Rice je završio svoju priču u NFL..

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Kad smo kod njega, ide jedan odličan video

  6. #6
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Koja masina..Pogledaj samo taj trening kad je ACL pocijepao. Sjecam se prvog kola prije 2 godine, ukljucenje na Vikings game i prvi posjed za Minnesotu, buc, Peterson 80 yardi TD...

    Doktor. Steta sto igra u taj raspad od tima..

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Cowboys signed WR Dez Bryant to a five-year, $70 million contract, including $45 million guaranteed
    http://www.rotoworld.com/recent/nfl/5558/dez-bryant

    Ajde više koliko su se nećkali, otišao im DeMarco Murray, a oni se još nećkali oko najboljeg WR-a lige..

  8. #8
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    SK otkupio najjaci paket ikad na ovim prostorima.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Morate me nauciti oko ovih timova, ako ce vec biti na SK, da znam za koga da navijam kad budu isle utakmice.Dosad sam samo 2x Superbowl odgledao i cini se zanimljivim na prvi pogled.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    A trt, meni se baš oslačao arena hd paket. Da neće i SK uvodit high definition?

  11. #11
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ima ga odavno na Total. 4 HD kanala, ali tesko da ce ga neko drugi gledat' mimo Telemacha.
    Last edited by Jakuza; 09-08-15 at 17:17.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  12. #12
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Jordy out for a season...I pored toga smo u top3 favorita za osvajanje SB..

    Ocekujem da mladjani Davante Adams zasijeni ove sezone... Ni ne trebaju nam previse skilled receiveri kad na qb-a imas Rodgersa...Dovoljno je da znaju rute, pronace ih ovaj i iza brda

  13. #13
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    SK ce raditi po pet utakmica po kolu, a prenose i predsezonu danas od 22h New Orleans - Houston
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  14. #14
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    SK ce raditi po pet utakmica po kolu, a prenose i predsezonu danas od 22h New Orleans - Houston
    nesto slicno kao Arena sto je radila.. 3 nedeljom, jedna ponedeljkom i jedna cetvrtkom..

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka čast za SK, ove godine idu opasno.

    Što se prvenstva tiče, odmah na početku poslastica.

    Deflate my balls, Goodell. <3


  16. #16
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Za veliko cudo NFL izgubio sudski proces protiv Brady-a.. Ukoliko krenu da se zalena tu odluku proces ce trajati cak 2 godine, sa vrlo malo sanse da ce odluka biti preinacena..

    zavrsena je ta prica konacno..

    JJ Watt proglasen #1 igrac ulazeci u sezonu 2015 (ESPN rankings). Tesko mi je sa tim da se slozim jer mislim da to mjesto pripada Rodgersu, koji je rangiran drugi..
    Last edited by miha; 04-09-15 at 16:21.

  17. #17
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Svaka čast za SK, ove godine idu opasno.

    Što se prvenstva tiče, odmah na početku poslastica.

    Deflate my balls, Goodell. <3
    Ja ne volim SK generalno, ali izgleda da ce ovo ljudski da odrade - bice utakmica na nekom od glavna 3 kanala nedjeljom i u 19 i u 22.30 plus SNF & MNF.

    Sad kad je Bradyeva debilna suspenzija ponistena, ne nadam se nicemu na otvaranju. Odbrana Steelersa je u rangu odbrana Denver Nuggetsa dok im je Paul Westhead bio trener. Stara dobra poslovica kaze "dzabe ti sto si dao 45 poena kad si primio 62."
    Goodell je teska budaletina, trebao je da leti jos nakon onog sranja od Bountygatea.

  18. #18
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Sestre i braco gdje ste?, sto bi rekao Mstislav. Da li pratite?

    Inace bih se obradovao ovakvoj predstavi Steelersa, ali svjestan sam da su ovogodisnji 49ersi u rangu XFL ekipe. Ovako mi samo ostaje da uzivam u igrama Antonio Browna, prije 10 godina nisam ni sanjao da ce ovakav WR ikad igrati u Pittsburghu.

    edit: moje obavezno poseravanje po komentatorima svih boja, vrsta i sportova vol. 426: zasto prenosis NFL 15 godina i ne znas pravila, magare? u prvom poluvremenu, Brown pada koljenom i laktom, akcija tu treba da se zavrsi, sve je jasno i mojoj zeni koja gleda utakmicu. komentatori se ubise od gledanja je li ili nije bio sa obije noge u terenu i je li imao kontrolu nad loptom kad je izasao. ugh! sad vjerovatan TD za SF, koji nije priznat u prvom mahu, ali nema veze jer od prije par godina sve akcije iz kojih padaju poeni idu na obavezan sudijski review. ovaj urlice kako SF nema challengea i nastavlja da place nad tom cinjenicom 2 minuta dok ga kolega ne prekida i objasnjava mu situaciju. da ne pominjem konstantno ubacanje rijeci "prakticno", "sigurno", "definitivno", "naravno", "vjerovatno", "nevjerovatno", dje im i jeste i nije mjesto tokom prenosa.
    Last edited by To Madeira; 20-09-15 at 20:35.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čini mi se da nije igrana odavno luđa noć.

    Patriotsi imali dovoljno komfora da se opuste, iako nije trebalo. Ofanzivna linija trenutno baš odrađuje posao za Brejdija, dijeli lopte kad hoće, gdje hoće.
    Bil izgleda čuva Blantov parni valjak za put u Dalas i Indi.
    Večeras su pobijedili tamo gdje su se okliznuli prošle godine, ne vidim šta treba da se desi da ovo ne bude još jedna 12-4 sezona.

  20. #20
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Rodgers jednostavno nepobjediv na Lambeau.. Kakva zadnja cetvrtina..
    Donekle osveta za onaj poraz u NFC Championship game od prosle sezone, iako su Seahawks imali momentum pred kraj trece cetvrtine, kad su poveli 17-13..Opravdavamo ulogu jednog od favorita za titulu, za sad

    Brine me povreda Lacy-a ali nadam se da nece biti nista ozbiljno..

  21. #21
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Uz sve izvjesnije preseljenje u L.A., Ramsi su se potrudili i da bukvalno zapale proverbijalni most sa St. Louisom - utakmica odložena dok vide kako će popraviti dio podloge koji je izgorio tokom pre-game pirotehničke predstave

    Sjebao se Roethlisberger i ne izgleda dobro, zbogom sezono. Da smo u 2003. ili 2004. ovo bi bio moj vlažni san, Vick u Steelersima. Shitfuck...

    4th & 2 na 25 jardi, 2 min do kraja, ako se to pretvori utakmica je gotova. Što kažete? Kljakavi kicker koji ne može ništa da pogodi i bio je bez posla, a u ekipi je samo jer su oba kickera Steelersa polomljena, će šutirati? Razlika će biti 6 umjesto 3, ali kakve to veze ima, branićeš se svakako i da pogodi i da ne pogodi...mrš. Pogodio je, ali Steelersi su moralni gubitnici!

    Sad su dvostruki moralni gubitnici Bullshit pravilo o hvatanju i procesu hvatanja kad hvatač udari o zemlju je opet uzelo žrtvu. Nesrećni Ramsi su osjetili gorčinu poraza, mada kako su igrali ne bi do sjutra pobijedili
    Last edited by To Madeira; 27-09-15 at 21:12.

  22. #22
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    49ers dotakli dno.. Ponizavaju ih u svakom mecu.

    Posle tri kola rekao bih da je NE jedini tim u AFC koji moze biti konstantan tokom sezone, ovo ostalo je sve toplo-hladno..

    Dokaz da je ovo luda sezona: Bengals 3-0, Flacco 0-3

    MRI revealed Ben Roethlisberger did not tear his ACL, but he sprained his MCL and now is expected to miss "probably 6 weeks," per source.
    povreda ala Messi
    Last edited by miha; 28-09-15 at 03:05.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šteta za Stilerse, nije da ne mogu da igraju sa Vikom, ali im u narednih mjesec (i po) bez Bena raspored ne ide baš na ruku.

    Bi svega sinoć, najviše oduševili Bengalsi sa devet života, Dalton ih umalo sahrani, a onda raspali savršeno za Grina, i laku noć.
    Generalno su timovi pucali sami sebi u koljeno kad su mogli da se vrate u meč, Klivlend, Tenesi. Džetsima džabe All-Pro odbrana dok se bradati ne prisabere.

    Najuzbudljiviji fudbal se igra u pustinji, oduvali su Kapernika, iako me obično razočarava trend iščezavanja mladih i perspektivnih kvoterbekova nakon par sezona.

    I naravno, All Day is back. Nažalost, imaju pretešku sezonu pred sobom, osim divizijskog gostovanja Grin Beju, idu u Denver, Atlantu, Feniks; dočekuju Sijetl.

  24. #24
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,293
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Najuzbudljiviji fudbal se igra u pustinji
    za veliko cudo Prosle sezone su bili jedan od najtvrdjih timova.. Larry Fitzgerald prozivljava drugu mladost

    za jedno sat vremena da uzivam u magiji Rodgersa i nastavku nevjerovatne serije

    Including playoffs, Aaron Rodgers has gone 18 games, 545 attempts and 43 passing TDs without throwing an INT at home, all NFL records.
    Inace ovo ce bit i duel kvoterbekova draftovanih 2005.god .. Alex Smith no.1 / Rodgers no.24 ...Kako to sada izgleda smijesno

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo me pecka kod Rodžersa što toliki broj jardi i poena osvaja na free play, ali i za to je potrebno posjedovati posebnu vještinu i inteligenciju, valjda.
    Ofsajd za 23-7 tipičan primjer, ali, ako ćemo iskreno, i savršeno dodavanje.

Page 1 of 18 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aba Liga 2015/2016
    By chucknorris in forum Košarka
    Replies: 927
    Last Post: 10-07-16, 08:52
  2. Telekom 1. CFL 2015/2016
    By amnesiac in forum Fudbal
    Replies: 340
    Last Post: 20-06-16, 11:10
  3. Euroleague 2015/2016
    By lak1 in forum Košarka
    Replies: 1069
    Last Post: 06-06-16, 11:44
  4. UEFA Europa League 2015/2016
    By night_silence in forum Fudbal
    Replies: 303
    Last Post: 19-05-16, 15:44
  5. NBA Yahoo fantasy 2015/2016
    By Brent1986 in forum Košarka
    Replies: 194
    Last Post: 08-04-16, 15:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •