Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 103

Thread: Djeca kriminalaca omalovazavaju siromasne

  1. #51
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Kakvi debili od momaka nerealno.... u pravu je neko sto rece treba ih ostavit bez idje icega jedno mjesec dana da vidimo kako bi se snasli... vjerovatno ne bi mogli da se prehrane koliko su nesposobni
    tatini sinovi ! zelim im da ih svakog ponaosob stigne kletva ``da Bog da, imao pa nemao`` !
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ako sam sirotan onda sam opozicija, ako sam paras onda sam u dps. Moras se opredijelit.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  3. #53
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    A sto je ovo cccc.... reci druze, slikao si se, bila je zajebancija, pogrijesili smo....a ne nisam znao ovo ono, namjestili su me pfff....sto sad, svalio je krivicu na ove ostale drugove...tako bi isto napravio i da je neka veca stvar u pitanju....volio bih samo 7 dana da ih coek ostavi bez idje icega, da vidimo bi li se mogli snac za burek da zarade, a za jogurt vec da ne pricamo...
    Slazem se dosta s tobom,znaci ispa je zec najjaci, nije nase nasli smo, nisam ja on je i te fore. Kako ce ga sad ekipa sto ga je zvala da se slika sa njim posmatrat? Mada moguce je da su ga zvali da se slika,bez majce je na tu sliku...mozda je ronio,plivao? ali nema sanse da nije znao da drze majcu ispred.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ako sam sirotan onda sam opozicija, ako sam paras onda sam u dps. Moras se opredijelit.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Da su samo paraši u DPS, ne bi oni imali ni 3% glasova, no je uz njih najviše sirotinja. Zato i pišaju ovi momci po sirotinji, može im bit'.

  5. #55
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ne sprdajte znao je te momke...
    Podgorica Podgoricanima!

  6. #56
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ucio sam sa tim Fedjom u Osnovnu 8 godina u isto odeljenje,i u vrtic smo isli zajedno. Dok smo djeca bili za njega imam samo rijeci hvale,i ako smo iz razlicitih klasa drustva....
    Kasnije su nam se putevi razisli tako-reci,ali mislim da je dobar momak. Otac mu je jedan od prvih ljudi koji su poceli da se bave Termo-Inzinjeringom u CG. Klimatizacije,parna grijanja,etc ....
    Tako da se napunio kao brod,kasnije otvorio Si-Ing,koji i sad drzi. Uvoznistvo za marbo,pardon svasta nesto...Ljudi ga hvale,i mislim da je i on dobar covjek.
    Najiskrenije me zacudilo da vidim Fedju na toj slici,ali sto da se radi....

  7. #57
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ali najjaci profili ljudi im odgovaraju fotkama sto je ovo.Aaaaaa

  8. #58
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Podrska za fedju
    Podgorica Podgoricanima!

  9. #59
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Pravda za Fedju. Ma bjazii...

  10. #60
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NightY View Post
    Ucio sam sa tim Fedjom u Osnovnu 8 godina u isto odeljenje,i u vrtic smo isli zajedno. Dok smo djeca bili za njega imam samo rijeci hvale,i ako smo iz razlicitih klasa drustva....
    Kasnije su nam se putevi razisli tako-reci,ali mislim da je dobar momak. Otac mu je jedan od prvih ljudi koji su poceli da se bave Termo-Inzinjeringom u CG. Klimatizacije,parna grijanja,etc ....
    Tako da se napunio kao brod,kasnije otvorio Si-Ing,koji i sad drzi. Uvoznistvo za marbo,pardon svasta nesto...Ljudi ga hvale,i mislim da je i on dobar covjek.
    Najiskrenije me zacudilo da vidim Fedju na toj slici,ali sto da se radi....
    Ja 8 godina sa ovim što drži majicu, ne družim se s njim ali znam i njega i roditelje mu, sestru, brata ... ljudi su ok i on je dobar momak i uvijek bio za sprdačinu.
    To sam prvo i pomislio kad sam vidio sliku, kao ono poznato (sarkastično) ''pišaj po sirotinji''.
    Možda griješim i ne branim nikoga, ali s obzirom da je ovo prvo osvanulo na dobro nam poznati ''Podgorički Vremeplov'', moram da primijetim jednu veliku ironiju, jer isti ovi što sad pljuju po ovim momcima su oni koji udaraju lajkove na očiglednu sprdačinu sa ''sirotinjom'' na toj stranici. Ne znam provaljuju li to ljudi uopšte ili se prave glupi, ali tamo je na svaku drugu sliku sprdačina sa ciganima, komunalcima, sirotinjom bukvalno, i niko se ne buni. No što reče jednom dobri Džordž Karlin - "Never underestimate the power of stupid people in large groups". Ne znam što da mislim o slici ali najbolje je prećutat, biće ovo aktuelno sve dok se ne prebače ljudi na neku drugu glupost, čudo je ovaj internet, može ti se posrat neko u život iz 1 u 1.


  11. #61
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    ...čudo je ovaj internet, može ti se posrat neko u život iz 1 u 1.
    Ali ipak,bez obzira na "pomoc"interneta,u 99% slucajeva,covjek se sam sebi p....e u zivot

  12. #62
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako nisu nacionalne onda su religijske, ako nisu religijske onda su socijalne...

    Razlike, samo razlike.

    Lakše je baratat narodom negoli vezat pertle!!!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  13. #63
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ima jedna divna Brelova pjesma o buržoaziji, kaže "što je starija, to je gluplja". Tako da, ovi primjerci imaju godina i godina za napredovanje. Ne smatram izlišnim objavljivanje ovakve priče, komentari jesu bili malo neprimjereni ali jedna stvar mi nije jasna...kako neko može da se uznemiri ili iznervira zbog ovakvih stvari?
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  14. #64
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    evo upravo sam to htjela da pitam?! Ok, oni se jesu izglupirali, ali zar je glupiranje trebalo da izazove ovoliku buru, ovakve uvrede i ovakve komentare i ovdje i na portalima?
    Ne kažem da je ovo što su uradili lijepo, nije naravno, ali prije vjerujem da su se sprdali a sve na račun nekih ranijih situacija, ili nečijih frustracija, tipa, neko im je prigovorio ili im stlno prigovara "lako je vama...imate para, studirate dje oćete, trošite na dan po XXXX eura a sirotinja gladuje", stvarno ne vjerujem da su baš imali u planu da dignu ovoliku buru i da baš potkače 3/4 Crne Gore...no ajde
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #65
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ja i ne sumnjam da je sprdnja u pitanju ali...odrasla osoba, javni nastup, relativna imucnost, familija, prijatelji...sve su to stvari koje povlace veliku odgovornost za sobom. Nazalost, sumnjam da ce oni izvuc neku pouku iz svega ovoga, malo smo ih bolje upoznali i to je to.

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  16. #66
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    evo upravo sam to htjela da pitam?! Ok, oni se jesu izglupirali, ali zar je glupiranje trebalo da izazove ovoliku buru, ovakve uvrede i ovakve komentare i ovdje i na portalima?
    Ne kažem da je ovo što su uradili lijepo, nije naravno, ali prije vjerujem da su se sprdali a sve na račun nekih ranijih situacija, ili nečijih frustracija, tipa, neko im je prigovorio ili im stlno prigovara "lako je vama...imate para, studirate dje oćete, trošite na dan po XXXX eura a sirotinja gladuje", stvarno ne vjerujem da su baš imali u planu da dignu ovoliku buru i da baš potkače 3/4 Crne Gore...no ajde

    Stvarno ne vjerujem da si ovo mogla da pitas.
    Jasno su okacili sliku i stali iza nje, svjesno.
    Mislim da je tu sve jasno.

  17. #67
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ja i ne sumnjam da je sprdnja u pitanju ali...odrasla osoba, javni nastup, relativna imucnost, familija, prijatelji...sve su to stvari koje povlace veliku odgovornost za sobom. Nazalost, sumnjam da ce oni izvuc neku pouku iz svega ovoga, malo smo ih bolje upoznali i to je to.

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    ma bespotrebno je davati im ovoliku pažnju!

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Stvarno ne vjerujem da si ovo mogla da pitas.
    Jasno su okacili sliku i stali iza nje, svjesno.
    Mislim da je tu sve jasno.
    Zašto? Ja vjerujem da takvim debilima ne treba davati nikakvu važnost a ne sad svi portali i sve novine bruje o njima...što je najgore, mnogi ih tapšu po ledjima zbog ovoga, a sprdali se ili ne, oni su svoj cilj (ili ne oni, no onaj ko je ovo stavio na javno mjesto) ostvarili...o njima bruji cijela CG...ja im vala ne bih jedan jedini redak posvetila niti mislim da zaslužuju jedan sekund mojega vremena!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #68
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ma bespotrebno je davati im ovoliku pažnju!

    Zašto? Ja vjerujem da takvim debilima ne treba davati nikakvu važnost a ne sad svi portali i sve novine bruje o njima...što je najgore, mnogi ih tapšu po ledjima zbog ovoga, a sprdali se ili ne, oni su svoj cilj (ili ne oni, no onaj ko je ovo stavio na javno mjesto) ostvarili...o njima bruji cijela CG...ja im vala ne bih jedan jedini redak posvetila niti mislim da zaslužuju jedan sekund mojega vremena!
    Zvonce sunce moje, dok god im se ne bude davala paznja oni ce sve vise ovo da rade. Zar nije logicno? Jer ce da vide da im nema otpora.

  19. #69
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto reci a ne zaplakati....da u javnosm servisu ne rade konkubine i namjestenici politickih funkcionera neko bi napravio emisiju,doveo nekog o tih momaka da nam bolje obrazloze taj njihov stav,da u program ukljuce njihove roditelje,rodjake...da ispitaju porodicno stablo pa da vide jesu li se oni obracali svojim precima,djedovima i babama napr,pa da objasne kako to mogu mrtvi djedovi i babe da im puse ....No kako nam je sve kao ovi nesrecnici ostajemo da se uzdamo u Boga da on sredi ovu posast.

  20. #70
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako neko ishretno i nepromišljeno reče "ovo je sitnica" ne treba se uzbuđivati.Tome treba i oprostit jer nedostaci intelektualni su slični ovima što i majicu istakoše.
    Upravo ih treba šikanirati, žigosati, na sva usta blatiti i za stub srama ih vezati.Zašto?Zato što se od ovakvih "sitnica" mora početi.
    Mora se primitivnoj, neobrazovanoj, BEZ PORIJEKLA (tu neđe to drugog koljena se znaju), priglupoj, kvazieliti i njihovim potomci staviti do znanja da ćemo ih najstrože kazniti.Kazniti, jer od nekoga se mora početi a oni su idealna žrtvena jagnjad za to.

  21. #71
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pomisli na sve te milione koji žive zajedno, a ne vole to, i mrze svoj posao, a plaše se da ga ne izgube, nije čudo što im lica izgledaju tako kao što izgledaju.
    — Čarls Bukovski

  22. #72
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ja se mogu kladiti u šta hoćete da će ovo biti kao i sve dosad, tri dana frke bez četvrtoga i izio vuk magarca! I ne znam što očekujete, realno! Kakav stub srama????
    Stavi li se ovdje u ovoj državi na stub srama čovjek koji je vozio "čuveni" biočki voz??? To se dobro istjeralo, ali se ne istjera kad se rade sva čuda koja se rade i sad će šestoro pomamljene djece da mi zaokuplja pažnju danima? Meni neće a vi kako oćete, ostajte mi zdravo! Ako oni srama nemaju, a slutim da nemaju jer da su imali razuma ne bi im ni u ludilu palo na pamet da ovo rade, zbog ovoga teško će ih zaboljeti...oni....za vaš stub srama!
    Ja samo smatram da je ovo dignuto na veći nivo nego zaslužuje prvo, a drugo milion gadluka i nestašluka ova omladina pravi pa vam bude simpatično! Meni je jednako odvratno kao ovo, ali mi je odvratno i kažem PIH i to je to....a oni će se ako mozga imaju, sjetit što su poručili...a nijesu ono što je pisalo na majici! No malo dublju su poruku sebi poslali....Ponavljam, iako prije spadam u tu grupu kojoj su se sprdali, mene takli nijesu, naprotiv, ja ni luda ne bih voljela da imam ikakve veze sa njima pa čak ni da pripadamo istom staležu!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #73
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BonBon View Post
    Da su samo paraši u DPS, ne bi oni imali ni 3% glasova, no je uz njih najviše sirotinja. Zato i pišaju ovi momci po sirotinji, može im bit'.
    uz njih su i penzioneri,vode se geslom da je bolje primit i toliku penziju kolika je nego nikakavu.....penzioneri,sirotinja i zaposleni u drzavnim sluzbama....

  24. #74
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve to iz kuće dolazi... ko misli drugačije - vara se.

    Oni su barem iskreni i ne uvijaju go*na u celofančiće od bombona kao što to čine oni što su im lagodan život i omogućili.

    Pa kada narod dobije isto bez celofančića on se buni, to prosto nije zrelo od naroda!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  25. #75
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Citam vas pocev od naslova koji je dosta kontroverzan. Koliko znamo demokratski nije korektno optuzivati ljude bez datih dokaza i presude.
    Prvo, oni sami ne bi mogli biti to da im nije omoguceno od vecine u narodu koji su po tome saucesnici za taj naziv..

    Drugo, ti bogati roditelji su brizno sticali imovinu za svoju djecu zahvaljujuci vasim roditeljima koji su im to omogucili.

    Trece, vasi roditelji su mislili na njihovu djecu da budu bogata, bezbrizna oko trivijalnosti tipa nacionalizam, religijske razlike, brige oko mogucnosti ucenja u najskupljim skolama, univerzitetima, lux smjestajima, igrackama / auticima… Dok su za svoju djecu ostavili zabavu u kojoj su sami uzivali zadovoljavajuci se stvaranjem divne i zabrinute familije, sa svim dnevnim pricama za masu od 9 vijeka n.e. do Pinka i etno muzike svih 'gabaritara'… Neko, eto, treba i da brine, i svojom voljom su to sami odabrali.

    Cetvrto, danas bogati i brizni roditelji su morali da saviju svoju sujetu, da se ponize, da lazu, da puze, da ubiju mozda sve ljudsko u sebi, da izgube mnogo sto sta, pa i zivote da rizikuju, da bi svoju djecu izdigli iz balkanske bare opterecenja za sjutra svoje djece i cukun unucadi.

    Peto, zar nisu zasluzili da se onda i razbaskare po svijetu i svojim extra lux nekretninama, ako im je to sve saucesnicki omoguceno od strane svih CG gradjana a posebno svih CG roditelja?
    Valjda, po toj matematici jeste… Svi su dobili ono sto su trazili i uradili za svoju djecu, a posebno za njihovu. Zasto ih onda kriviti za bilo sta? Zato sto nisu licemjeri kao oni koji su im to omogucili? E pa nije u redu.

    Sesto, zar nisu svi presrecni sto su svojim dejstvovanjem podijelili drustveno i drzavno u dzepove odabranih privatnika, partija, religijskim institucijama i njihovim vodjama i predstavnicima? Koliko mi se cini i vise bi da su mogli. I opet, sve sa likovanjem i zadovoljstvom sa sopstvenim izborom.

    Sjecam se, kad sam sa mojim cestim dolascima u CG gledala ogromne nelogicnosti, pa jos i pisala o tome pod utiskom, ponekad i sa cudjenjem da su, recimo, cijene i vise od 50% vece za proizvode u radnjama.. Uprkos nizim cijenama radne snage, nizim pdv/om, nizim porezom itd… Demokratski su me preglasali vecina da je to u redu i da treba tako. Djelovalo je da jedva cekaju da se otarase svoje zarade i da je prebace onima koji profitiraju na tome, a samim tim u interes buducnosti svoje djece i unucadi. Da li su to na forumu bili ova bogata djeca briznih roditelja, ili ovi drugi koji misle i brinu za djecu i buducnost ovih prvih.. svejedno. Vecina je vecina i shvatila sam o cemu je rijec. Nije tesko.
    Elem, sve je to bio izbor.

    Nema mjesta da se iko ljuti na bilo kakav njihov komentar, radnju, na njihovo javno i poklonjeno uzivanje u blagodetima, da bude besan, razjaren, zavidan, pa ni iz razloga / ko gubi bla bla/, jer niko nije izgubio nista. Brizni roditelji i jednih i drugih su sami podijelili sta je svoj CG djeci i buducnosti potrebno. Jedni su dobili materijalno bogastvo i bezbriznost koja ce ih izdignuti iz balkanske zabokrecine sto su im omogucili roditelji vecine u CG, a drugi su dobili roditeljsku ljubav sa svom zabavom za mase, nacionalizam, religijsku diferenciranost, etnicke frustracije, muzicko klero-nac estradno uzdignuce, i sve brige ovog svijeta za svakodnevno prezivljavanje sa zadovoljstvom za samu skupocenu mogucnost za studiranje na nekom znj ispraznom fakultetu pored tarabe ili slicnog u nacionalnom regionu, zaposljavanje kod bogatih roditelja i njihove bogate djece za platice i plate koje su zadovoljile vecinu roditelja u CG. Jer, tako su sami birali kome ce sta, i precutali kad/kad za takvu buducnost njihove i svoje djece.
    Nema cinizma, ironije… Samo, eto, stvar izbora vecine. Objektivno. Demokratija jel'te.
    P.s. Naravno, bezbrizniji zivot, extra studije, sirina kulture zbog lux putovanja, toj extra djeci je donijelo extra obrazovanje i izbor...Njihovi roditelji su bili mozda zanatlije, neuki, primitivni..ma sta god da neko iz iskustva zna... ali to vise nije vazno.. nije njihova buducnost. Ne zamjerite ali... odvajanje se desilo davno. Da li su uceni da na tome i svemu treba da zahvale cg roditeljima tranzicije... da su htjeli, i da im je receno, to bi bilo uradjeno jos od vremena dadilja... ali...
    Poz.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 22-05-15 at 15:45.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. jel malo kriminala I kriminalaca na ulicu?
    By Ego_and_his_own in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 25-08-13, 08:13
  2. Indigo djeca
    By Raquel in forum Sve i svašta
    Replies: 26
    Last Post: 08-07-12, 15:49
  3. Djeca
    By Sanco_Pansa in forum Sve i svašta
    Replies: 77
    Last Post: 29-03-10, 10:29
  4. Crna Gora je u zajednici sa majkom kriminalaca !
    By G R A D in forum Politika generalno
    Replies: 376
    Last Post: 18-01-06, 08:16
  5. Djeca
    By Lexus in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 1
    Last Post: 14-09-04, 10:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •