Page 51 of 244 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 6093

Thread: m:tel kablovska

  1. #1251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Pa zar sa cam modulom nije moguce snimanje na flesku ili eksterni hdd koji se prikopcaju u tv??? Ja sam ranije na Telemach imao cam modul i radilo je bez greske... Doduse Timeshift sam rucno aktivirao po potrebi ali snimanje je radilo bez greske...
    I sad na Mtel cu cim bude bilo moguce, bataliti risiver. Valjda ce biti u junu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #1252
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    zavisi od televizora, dosta ih nema tu opciju

  3. #1253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    zavisi od televizora, dosta ih nema tu opciju
    Ok, nijesam zn'o...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  4. #1254
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    realno, m-tel je ciljna grupa samo onaj dio stanovništva koji ne može drugačije da dođe do optike nego preko bandera.
    da živim u zgradu, nikad ih ne bih uzeo m-tel za operatera. realno, tu ih t-com i telemah po kvvalitetu uveliko šišaju, a telemah je tu tu neđe sa cijenom.
    oni risiveri su toliko očajni da sam izgubio naviku da gledam tv uopšte. toliko puta vidim nešto interesntno u vodiču da pogledam, ali ga ne mogu pošteno snimit da ga gledam kasnije.
    jbg, internet je dosta dobar i njega ne mogu postići sa bakarnim paricama t-coma, i to je jedini razlog zašto sam na još uvijek na m-telu.
    no vjerovatno ću brzo gledat da se mičem sa m-tela
    Ja na primjer zivim u zgradi. Zbog poslovne politike T-coma koji nije zelio da cuje da uvede optiku uulazu ako se pola stanara ne obaveze da ce ga koristiti nikad, ali nikad vise necu imati nista sa njima. Da ne pricam o tome da im je izbor kanala ocajan. Ne znam samo sto se ljudi pale na snimanje i premottavanje kad se nema sto snimat . Telemachu je trebalo dvije godine da dodju u nas ulaz pa su zbog toga i izgubili neke korisnike jer je MTEL dosao prije njih. Mogu reci da sam prezadovoljan MTELom prvenstveno s te strane sto sam dobio za svoj novac i vise nego sto sam potpisao u ugovoru. (Free karticu sa masu resursa)


    Sent from my iPad using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  5. #1255
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Što se tiče ponude kanala, Telekom je ******! Ja sam plaćao 46e Magentu. Svi paketi otvoreni! Šta sam imao da gledam?! Ništa! Na Mtelu za 13e ima više u osnovnom paketu!

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  6. #1256
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    154
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Da li nova akcija od 50 % popusta za 12 mj. važi ako se pređe na skuplji box paket sa 2+ na 3 ili slično...

  7. #1257
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Samo novi korisnici..

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  8. #1258
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    154
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    HA HA HA...ovi su grđi od telekoma...

  9. #1259
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    U CG je najbolje biti novi korisnik u bilo čemu! Sve privilegije dobiješ! Za stare, tuki!

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  10. #1260
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Raskines ugovor i isti dan ga ivedes na suprugi recimo ako nisi vec pod ugovorom , moze to i kod telekoma

  11. #1261
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Jeste, ali je sramota da moraš da se kutaraš sa takvim stvarima, umjesto da te mreža ispoštuje...
    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Raskines ugovor i isti dan ga ivedes na suprugi recimo ako nisi vec pod ugovorom , moze to i kod telekoma
    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  12. #1262
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    154
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ma dobiće oni nešto novih korisnika... al čim mi istekne ugovor pozvaću ih na pučinu da mi popuše...sve su to fukare korporacijske i samo se kolju međusobno...ista šljaka...

  13. #1263
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Ja na primjer zivim u zgradi. Zbog poslovne politike T-coma koji nije zelio da cuje da uvede optiku uulazu ako se pola stanara ne obaveze da ce ga koristiti nikad, ali nikad vise necu imati nista sa njima. Da ne pricam o tome da im je izbor kanala ocajan. Ne znam samo sto se ljudi pale na snimanje i premottavanje kad se nema sto snimat . Telemachu je trebalo dvije godine da dodju u nas ulaz pa su zbog toga i izgubili neke korisnike jer je MTEL dosao prije njih. Mogu reci da sam prezadovoljan MTELom prvenstveno s te strane sto sam dobio za svoj novac i vise nego sto sam potpisao u ugovoru. (Free karticu sa masu resursa)


    Sent from my iPad using Tapatalk
    kako možeš biti zadovoljan, ako im je kablovska ponuda očajna? pogotovo za nekog ko je bio bivši korisnik extra tv, ne možeš sigurno biti zadovoljan.
    kvalitet slike im je gori, a o tome da je nemoguće snimati emisije i pogledati ih odloženo da ne pričamo. meni snimanje emisije koje upravo gledam ne treba, jer, zamisli, upravo sam je pogledao
    kažem ja, ima m-tel svojih prednosti. najveća je što su na zabjelo do kuća jedini došli sa optikom i brzi internet ne mogu imati osim kod njih.
    kad se razmisli, to im je jedina prednost. telemah i šije u svemu, čak su i jeftiniji od njih, a i t-com je mnogo kvalitetniji iako je dosta skuplji.
    a da je bolji izbor kanala najbolji, to i nije. u osnovnom paketu t-coma imaš i hbo, i pikboks, koliko se sjećam, u m-telu ovo moraš da doplatiš. ako se uzme u obzir čisto ponuda, a ne to što te t-com ucjenjuje ili što je telemah zakasnio, u tom urbanijem dijelu grada, m-tel je najgori.
    što se mene tiče, neću potpisivati novi ugovor ako se ne uozbilje, samo ću ga produžavati na mjesec dana i čekat da iskoči nešto bolje ili njih da se uozbilje.

  14. #1264
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    kako možeš biti zadovoljan, ako im je kablovska ponuda očajna? pogotovo za nekog ko je bio bivši korisnik extra tv, ne možeš sigurno biti zadovoljan.
    kvalitet slike im je gori, a o tome da je nemoguće snimati emisije i pogledati ih odloženo da ne pričamo. meni snimanje emisije koje upravo gledam ne treba, jer, zamisli, upravo sam je pogledao
    kažem ja, ima m-tel svojih prednosti. najveća je što su na zabjelo do kuća jedini došli sa optikom i brzi internet ne mogu imati osim kod njih.
    kad se razmisli, to im je jedina prednost. telemah i šije u svemu, čak su i jeftiniji od njih, a i t-com je mnogo kvalitetniji iako je dosta skuplji.
    a da je bolji izbor kanala najbolji, to i nije. u osnovnom paketu t-coma imaš i hbo, i pikboks, koliko se sjećam, u m-telu ovo moraš da doplatiš. ako se uzme u obzir čisto ponuda, a ne to što te t-com ucjenjuje ili što je telemah zakasnio, u tom urbanijem dijelu grada, m-tel je najgori.
    što se mene tiče, neću potpisivati novi ugovor ako se ne uozbilje, samo ću ga produžavati na mjesec dana i čekat da iskoči nešto bolje ili njih da se uozbilje.
    Na moju srecu nikad nijesam bio korisnik extra tva . O kvalitetu T-com ualuga dovoljno govore korisnici na njihovom topicu . Hvale ih samo oni po sluzbenoj duznosti. Ne postoji kriterijum po kome se Tcom moze porediti sa Telemahom ili Mtelom. Srecom korisnici mogu da biraju pa svako koristi ono sto mu najvise odgovara.

    Sent from my E2303 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  15. #1265
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Raskines ugovor i isti dan ga ivedes na suprugi recimo ako nisi vec pod ugovorom , moze to i kod telekoma

    Na prošloj strani sam rekao nešto slično a u međuvremenu sam otišao do poslovnice i rekoh onoj te radi tamo da je izuzetno glupo to što ponižavaju stare korisnike kojima je istekao ugovor i koji nemaju mogućnost koju imaju tzv. novi korisnici. Zar nije ugovor ugovor, oca mu 1ebem? Ja rekoh bukvalno me ćerate kod konkurencije đe daju lijepe pogodnosti...Naravno, ona veli da nije to do nje, ali rekoh neka prenese mozgovima koji su smislili tu imbecilnost. I ne mora na suprugu. rekoh joj da mogu da raskinem ugovor i potpišem novi a ona mi "mudro" odgovara da ne bih bio prikopčan istog dana

    Što se tiče brzine, nije do isteka ugovora (neko je imao sličan problem kao ja) zamijenili su mi ruter i sad je brzina ok.

  16. #1266
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Evo ja sam bio korisnik Extra TV i mnogo je bolja ponuda kanala na mtelu. To i ptice na grani znaju. Da ne pricam o kvalitetu slike dje Tcom daje sliku preko bakarne parice a mtel na optici do zgrade/kuce a sa risivera na coaxu. Tu nema price. Na kraju, imas listu dodatnih kanala pa doplati isto kao sto se doplacivalo i na Tcom.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  17. #1267
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Zar nije moguce zakazati snimanje ? ovoh dana trebaju da mi uvedu optiku ovdje gdje sad zivim pa cu vidjeti ali kuci u BD na starom risveru kojeg smo doduse kupovali po 180 evra ( ko je htio hd programe risiveri su se kupovali ) moze da se zakaze snimanje na hdd eksterni naravno ili flesku . trebali bi da moze i na novim

  18. #1268
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Na moju srecu nikad nijesam bio korisnik extra tva . O kvalitetu T-com ualuga dovoljno govore korisnici na njihovom topicu . Hvale ih samo oni po sluzbenoj duznosti. Ne postoji kriterijum po kome se Tcom moze porediti sa Telemahom ili Mtelom. Srecom korisnici mogu da biraju pa svako koristi ono sto mu najvise odgovara.

    Sent from my E2303 using Tapatalk
    T-comova kablovska ponuda je bolja od m-telove i tačka. to što će neko reć da ima 180 kanala, a t-com nema, to je šuplja priča. realno, m-tel od kanala koje gledam, a koje nijesam imao na t-comu ima viasat histori, koji je stvarno brutalan. ostalo je tu neđe.
    m-tel ima najgoru kablovsku ponudu, realno, i glavni problem je očajni risiver.
    evo neko dolje govori kako je i slika bolja, a ja znam kad sam prešao na m-tel, glava me je boljela od kvaliteta slike, ali sam se vremenom navikao.
    telemah ih šije sve, ali mislim da ću morati barem 4-5 godina da sačekam da dođu do kuće, a tad ću se taman iselit DD
    a što se tiče dodatnih kanala, na telekom su ne doplaćuju. koliko sam ukapirao, za 37 imaš sve kanale otvorene, kao i pik boks sa velikim izborom serija i filmova.

    i bolje bi bilo da ih kritikujemo, kao što to rade na t-comovoj stranici, jer su se i ovi ubezobrazili. imaju monopol na tržištu u prigradskim naseljima kao što je zabjelo i boli ih ***** što će reć za kvalitet usluge jer znaju da nemamo đe drugo preć.
    evo neko govori da ako produžimo ugovor, dobijamo novi risiver koji može da premotava i do 7 dana? zašto lažu, ako niko tog risivera vidio nije?

    ovo je pdf o kablovskoj televiziji, i nema potrebe da se fali internet m-tel koji je odličan, ali nije tema pdfa.
    činjenica je da su gori od konkurencije i to im treba stalno naglašavati ili se nikad neće popraviti

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Zar nije moguce zakazati snimanje ? ovoh dana trebaju da mi uvedu optiku ovdje gdje sad zivim pa cu vidjeti ali kuci u BD na starom risveru kojeg smo doduse kupovali po 180 evra ( ko je htio hd programe risiveri su se kupovali ) moze da se zakaze snimanje na hdd eksterni naravno ili flesku . trebali bi da moze i na novim
    pa može da se snima, ali ako gledaš u isto vrijeme, što je po meni besmisleno.. kako ja mogu da snimim avionske nesreće koje idu u 15h ako mi tata gleda dnevnik u 15:30? nikako
    Last edited by glup_ka_t0cak; 21-05-18 at 13:59.

  19. #1269
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Aaaaaaaaaa što se čini od botova pi coma i snimanja i njihove smrdljive "bolje" ponude. Eto vam ga tamo, ko vam ga brani...
    Zna i najveći debil da je snimanje loše kod m tela, ne zatrpavajte temu glupostima no da vidimo realne probleme...Ne znam šta se to ne može naći na netu a da je bilo na TV...Čuš snimanje...:hammer:

    Ima li moderatora ođe? Ko hvali druge operatere da se brišu postovi. ne mogu listati bezbroj stranica da viđu ono što ne pišu botovi pi coma i ostalih comova.
    Last edited by Bozowsky; 21-05-18 at 14:04.

  20. #1270
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    realno mtel ima najbolju ponudu kanala . koji kanal to extratv ima a da mtrl nema ?
    gdje su hd kanali koje extratv uopste nema tj ono malo sto ima optiku ima par kanala .
    drugo ne vezejum se emotivno ni zajednog operatera , sve sam ih promijenio . ko ima bolju ponudu tamo idem .
    trenutno , jos nekoliko dana koristim magenta xl koji kosta 50 evra prelazim na mbox all4 koji kosta 35 (bez hbo i xxx paketa) olus 12 mjeseci 50% popusta tj pretplata 12 mjseci po 17,50 evra da pruduzim magentu xl dobijam sarenu lazu

  21. #1271
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bozowsky View Post
    Aaaaaaaaaa što se čini od botova pi coma i snimanja i njihove smrdljive "bolje" ponude. Eto vam ga tamo, ko vam ga brani...
    Zna i najveći debil da je snimanje loše kod m tela, ne zatrpavajte temu glupostima no da vidimo realne probleme...Ne znam šta se to ne može naći na netu a da je bilo na TV...Čuš snimanje...:hammer:

    Ima li moderatora ođe? Ko hvali druge operatere da se brišu postovi. ne mogu listati bezbroj stranica da viđu ono što ne pišu botovi pi coma i ostalih comova.
    e, ovo je tipičan sluganski mentalitet. čim neko uputi kritiku, odmah je bot. ajde mi ti fino objasni kako to da bot t-coma ima m-tel kablovsku i internet?
    m-telovi botovi šire priču o produžavanju ugovora i dobijanju novog risivera koji može da vraća 7 dana unazad, a vidimo da su sve to bajke za đecu. obrni nazad koju stranu, pa ćeš viđet da ništa ne izmišljam.
    smatram da kao m-telov korisnik imam sasvim jednako pravo da ostavim kritiku kao i ti koji radiš za m-tel.
    a ako je uslov da se na nekoj temi ostavljaju komentari koji sadrže hvalospjeve, a ostali brišu po***** ti se na takav forum.

  22. #1272
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    @glup_ka_t0cak Ovo mjesto se zove forum i zato se iznose razlicita misljenja i to ne treba nikom da smeta i ujedno svima da je jasno . Sa druge strane, to sto ovdje 99% prisutnih smatra da mtel ima bolji ponudu kanala, kvalitet slike, stabilniji internet od Tcoma ne znaci da je i najbolji na svijetu i toga su opet svi svjesni. Na kraju, nisi iznio ni jedan argument zasto i kako je Tcom ponuda kanala bolja od Mtela!!! Cini mi se da je Tcom do skora naplacivao arenu, nije imao Pink kanale u Osnovnim paketu i jos sto sta. Jednostavno i prosto. Daj neki konkretan argument i onda fino predjes na pdf o Tcom servisima i tamo ih falis do mile volje
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  23. #1273
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    355
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    e, ovo je tipičan sluganski mentalitet. čim neko uputi kritiku, odmah je bot. ajde mi ti fino objasni kako to da bot t-coma ima m-tel kablovsku i internet?
    m-telovi botovi šire priču o produžavanju ugovora i dobijanju novog risivera koji može da vraća 7 dana unazad, a vidimo da su sve to bajke za đecu. obrni nazad koju stranu, pa ćeš viđet da ništa ne izmišljam.
    smatram da kao m-telov korisnik imam sasvim jednako pravo da ostavim kritiku kao i ti koji radiš za m-tel.
    a ako je uslov da se na nekoj temi ostavljaju komentari koji sadrže hvalospjeve, a ostali brišu po***** ti se na takav forum.
    Jedi ti malo gowna sa sluganskim mentalitetom smradu jedan popishani. Da nijesi debil i po sopstvenom priznanju glup ka točak, vidio bi samo 2 posta gore đe kritikujem m tel.

    A to što lažinjaš da si korisnik mtela je druga priča...

    I ja sam korisnik t-coma pa pišem ođe...kad bi se z...

    Ne obraćaj mi se više govedo jedno.

  24. #1274
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bozowsky View Post
    Jedi ti malo gowna sa sluganskim mentalitetom smradu jedan popishani. Da nijesi debil i po sopstvenom priznanju glup ka točak, vidio bi samo 2 posta gore đe kritikujem m tel.

    A to što lažinjaš da si korisnik mtela je druga priča...

    I ja sam korisnik t-coma pa pišem ođe...kad bi se z...

    Ne obraćaj mi se više govedo jedno.
    štose pavijanu nerviraš.
    ako si ubijeđen u to što veliš, vazda možeš da ponudiš opkladu.
    da sam korisnik t-coma, ne bih gubio ni minuta na ovoj temi, nego sam nezadovoljan kablovskim uslugama m-tela i to javno iskazujem na temi predviđenooj za to.
    neću da govorim da je bajno jer kurca ne valja. 180 kanala od kojih je 50 pinkovih i 50 nekakvih lokalnih kanala iz regiona nije neka ponuda, ali bi bio zadovoljan da postoji opcija snimanja.

    evo pozivam m-tel da ostvare to što su obećavali 4-5 strana unazad, a ja ću pojest svoje ***** i reći kako je m-tel najblji na svijet

  25. #1275
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    štose pavijanu nerviraš.
    ako si ubijeđen u to što veliš, vazda možeš da ponudiš opkladu.
    da sam korisnik t-coma, ne bih gubio ni minuta na ovoj temi, nego sam nezadovoljan kablovskim uslugama m-tela i to javno iskazujem na temi predviđenooj za to.
    neću da govorim da je bajno jer kurca ne valja. 180 kanala od kojih je 50 pinkovih i 50 nekakvih lokalnih kanala iz regiona nije neka ponuda, ali bi bio zadovoljan da postoji opcija snimanja.

    evo pozivam m-tel da ostvare to što su obećavali 4-5 strana unazad, a ja ću pojest svoje ***** i reći kako je m-tel najblji na svijet
    a koji kanali hvale a da je ima extrratv samo nam to kazi ?

Page 51 of 244 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kablovska na 2 TV-a
    By ShestO in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 20
    Last Post: 02-10-14, 10:26
  2. I:BBM-kablovska
    By ZZoran in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 18-09-11, 11:46
  3. Kablovska Tv
    By LaZaR in forum Primorski
    Replies: 149
    Last Post: 08-12-07, 18:31
  4. Kablovska?
    By Killy in forum Internet
    Replies: 17
    Last Post: 05-11-06, 00:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •