Page 135 of 245 FirstFirst ... 3585125131132133134135136137138139145185235 ... LastLast
Results 3,351 to 3,375 of 6122

Thread: m:tel kablovska

  1. #3351
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nema ljeba ni od Mtela ni od Telemacha sto se tice interneta, gazi to Telekom lagano nazalost
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  2. #3352
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,294
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bogomi eto mene opet na Telemach, EON je zaista bio fantastično iskustvo dok ovaj MOVE nisam ni raspakivao, toliko ste mi ga zgadili da ga nisam htio ni probat'
    Sa Telemachom sam raskinuo ugovor jer je internet zajebavao mada valjda su to sredili do sada...
    Bas si trebao da probas MOVE pa onda posle toga EON pa da mi kazes razlike.


    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nema ljeba ni od Mtela ni od Telemacha sto se tice interneta, gazi to Telekom lagano nazalost

    Mtel je kod mene sto se tice internta radio odlicno, to ne mogu da osporim. (ne uzimam u obizr problem sto su mi 4 puta mijenjali rutere koji su bili losi).

  3. #3353
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Što se interneta tiče za čistu desetku su,makar u mom slučaju,optika.Upoređivati Eon i Movi je isto kao kad bi uporedili ferari i konjsku zapreguU krajnjem slučaju na željenu destinaciju stize se sa oba prevoza,ali

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  4. #3354
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,294
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Kako si bezobrazan, Move radi savrseno!

  5. #3355
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,477
    Thanks Thanks Given 
    1,633
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    E to i ja promjenih provajdera. Kolega Straus, hvala i ovdje na saradnji.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  6. #3356
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Mtel je kod mene sto se tice internta radio odlicno, to ne mogu da osporim. (ne uzimam u obizr problem sto su mi 4 puta mijenjali rutere koji su bili losi).
    Ne moze taj ping nikad da bude kao kod Telekoma, posebno je patnja kod gaminga. Telekom je najmrzniji ali ima ubjedljivo najmanji ping i najstabilniji
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #3357
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,080
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ne moze taj ping nikad da bude kao kod Telekoma, posebno je patnja kod gaminga. Telekom je najmrzniji ali ima ubjedljivo najmanji ping i najstabilniji
    Kod mene ping ne prelazi preko 2, stvarno prema ovim bližim serverima

    Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
    Last edited by isnogood; 05-12-19 at 12:59.

  8. #3358
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    E to i ja promjenih provajdera. Kolega Straus, hvala i ovdje na saradnji.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Vazda

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  9. #3359
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isnogood View Post
    Kod mene ping ne prelazi preko 2, stvarno prema ovim bližim serverima

    Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
    Oni su nebitni, serveri su Luksamburg, Belgija, Njemacka, Holandija uglavnom, sve preko 50 je katastrofica, npr. Mtel i Telemach na Pubgu i Csu obicno idu od 50-75, dok je Telekom na 30-35, to je ogromna razlika
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #3360
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,294
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Ne igram igrice vjerovatno je to razlgo zato nisam primjetio. daj neke IP adrese pa da provjerim kada dodjem kuci.

  11. #3361
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Oni su nebitni, serveri su Luksamburg, Belgija, Njemacka, Holandija uglavnom, sve preko 50 je katastrofica, npr. Mtel i Telemach na Pubgu i Csu obicno idu od 50-75, dok je Telekom na 30-35, to je ogromna razlika
    Aj daj link da provjerim ping..

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  12. #3362
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,064
    Thanks Thanks Given 
    123
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    I ja ću vjerovatno promijenit provajdera, ali uzet nekog drugog. Imam 12 boxova na jednom mjestu (tv+ineternet) a na drugom 2 (tv+fiksni+internet) i 2 apartmanska (po 4 tv) i još dva mobilna (mtel one). Na 11 boxova je istekao ugovor i sad kad sam bio da se raspitam što treba da vratim opremu bilo je "kako hoćete, ali poslije ćete duže čekati na ponovno uključenje kad budete potpisivali ugovor, tralala..." i tako to, a kad sam pitao mogu li dobiti kakve povlastice (tipa mobilni telefon i sl.), , samo su me iskulirali. Masu ljudi reklo da je dobilo telefon (i to sve iphone i N10+ i sl) a kad ih pitam kako, oni kažu "pa ja imam preko 100 eur mjesečno račun". Alooooo, ja imam oko 400 mjesečno. Sad ćemo viđet sa ostalima (tcom, telemach) što misle...
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  13. #3363
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ja prelazim na Telemach isključivo zbog razlike u cijeni za nove korisnike i SK kanala... Ostalo mi nije toliko bitno...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  14. #3364
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    I ja ću vjerovatno promijenit provajdera, ali uzet nekog drugog. Imam 12 boxova na jednom mjestu (tv+ineternet) a na drugom 2 (tv+fiksni+internet) i 2 apartmanska (po 4 tv) i još dva mobilna (mtel one). Na 11 boxova je istekao ugovor i sad kad sam bio da se raspitam što treba da vratim opremu bilo je "kako hoćete, ali poslije ćete duže čekati na ponovno uključenje kad budete potpisivali ugovor, tralala..." i tako to, a kad sam pitao mogu li dobiti kakve povlastice (tipa mobilni telefon i sl.), , samo su me iskulirali. Masu ljudi reklo da je dobilo telefon (i to sve iphone i N10+ i sl) a kad ih pitam kako, oni kažu "pa ja imam preko 100 eur mjesečno račun". Alooooo, ja imam oko 400 mjesečno. Sad ćemo viđet sa ostalima (tcom, telemach) što misle...
    Probaj Telekom oni umiju da daju popuste

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  15. #3365
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    154
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Da se kaže pošteno, Mtel je jedini doveo optiku u moju ulicu, slika je preko CAM-a fantastična, ping je kod mene 2-3 ms , konstantna brzina net-a i stabilna za više od godinu i po bio je samo jedan pad...
    Počinuo sam što se neta tiče otkad sam otišao s telekoma i njihovog podizanja brzine pošto ih pinguješ, fukarski vala, a duplo veću brzinu plaćam 20 eura manje, jer sam s telekomove magente prešao na mbox duo 3...
    Move držim ispod tv-a jer mu lijepo svijetle one dvije lampice...sve u svemu najkorektnija ponuda za mene u Maslinama, podršku i odnos prema starim korisnicima neću da komentarišem o tome se već dosta govorilo ali ostalo je više nego OK...

  16. #3366
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Kad pominjete SK kanale, viđeh da je Telemach dobio Nova sport kanal. Na njemu će ići svi najzanimljiviji prenosi za koje oni imaju prava. Tako da se prosula priča da bi SK paket mogao i ma Mtel i Telekom doći, jer bi i tada preko Nove sport zadržali exkluzivu najboljih prenosa.

    Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  17. #3367
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Nema veze sa nama. To je zbog Srbije.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  18. #3368
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    instalirase i mene danas momci.
    sve pohvale i veliko hvala i odje kolegi @straus-u na strljenju, ljuabaznostcu i svemu ostalom

  19. #3369
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,477
    Thanks Thanks Given 
    1,633
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ja prelazim na Telemach isključivo zbog razlike u cijeni za nove korisnike i SK kanala... Ostalo mi nije toliko bitno...

    Sent using Tapatalk
    Ja sam sam telemacha presao na mtel,ista situacija kao kod tebe. Sto se tice sk,zao mi je sto necu moci pratit utakmice,a sto se nema bez njega se moze...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  20. #3370
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,080
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by memyselfandi View Post
    Aj daj link da provjerim ping..

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Ako sam dobro odradio, serveri GER, NED, BEL

    Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka

  21. #3371
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,294
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Mislim da ne trazi ovo, cekamo da nam da odredjene IP adrese koke cemo pingovati.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  22. #3372
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default




    A paket mi je 60/4, optika....sto je ova muka, zna li ko. Jos dobih obavjestenje d e prdnjave nesto i na kraju, promjena paketa i povecanje cijene za 1 eur, ali i povecanje brzine

    Obavještenje o izmjeni uslova utvrđenih pretplatničkim ugovoromPoštovani,Obavještavamo Vas da će se od 01.01.2020.godine, izmijeniti ugovoreni uslovi korišćenja paketa kablovskih usluga, za koji stezaključili ugovor sa MTEL-om, na sljedeći način: povećavanjem postojećih brzina Interneta u okviru vašeg paketa shodno tabeli:Paket Nove brzine (u zavisnosti odtehnologije pristupa)GPON ili HFC
    Box duo 1 60/4Mbps 50/3Mbps
    Box duo 1+ 60/4Mbps 50/3Mbps
    Box duo 2 120/5 Mbps 90/4 Mbps
    Box duo 3 160/6 Mbps 120/5 Mbps
    Box trio 1 50/4 Mbps 50/4 Mbps
    Box trio 2 100/4 Mbps 50/3 Mbps
    Box trio 2+ 140/6 Mbps 90/4 Mbps
    Box trio 3 180/10 Mbps 120/5 Mbps
    Box all4 200/20 Mbps 140/6 Mbps
    Zbog unapređenja kvaliteta i dostupnosti servisa uvodi se mjesečna naknada za održavanje u iznosu od 1 euro.S obzirom na to da su navedene izmjene moguće nepovoljnije od uslova utvrđenih pretplatničkim ugovorom, možete da, do danapočetka primjene navedenih izmjena: raskinete ugovor sa MTELom bez plaćanja naknade i primjene otkaznog roka (osim u slučaju kupljenog uređaja i posebnihobaveza po tom osnovu) i o tome u pisanoj formi obavijestite MTEL u nekoj od poslovnica ili slanjem putem pošte naadresu MTELa, Bulevar Sv.Petra Cetinjskog br.143, Podgorica. sa MTELom zaključite ugovor za korišćenje nekog drugog paketa iz ponude i u tom slučaju potrebno je da posjetite nekuod poslovnica MTELa.U slučaju da nijeste u mogućnosti da to uradite (lice sa invaliditetom), pozovite Kontakt centar na broj 1600 i zatražite da ugovorzaključite u mjestu prebivališta.U slučaju da ne postupite na jedan od navedenih načina, smatraćemo da ste saglasni da nastavite korišćenje paketa sa izmijenjenimuslovima.U slučaju neblagovremenog izmirivanja obaveza plaćanja računa, uvodi se naknada u iznosu od 1,49 eura za ponovno uključenje.Sve ostale odredbe iz Ugovora, Ponude i Opštih uslova ostaju nepromijenjene. Sve navedene cijenesu sa PDV-om.Dodatne informacije možete naći na sajtu www.mtel.me, posjetiti neku od poslovnica MTEL-a ili pozvati Kontakt centar MTEL-ana broj 1600.Hvala Vam što koristite naše usluge!Vaš MTEL
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #3373
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Mislim da ne trazi ovo, cekamo da nam da odredjene IP adrese koke cemo pingovati.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Upravo to.. A i ne ide ping sa wifi.. Kabl zakon..
    Quote Originally Posted by mexiko View Post



    A paket mi je 60/4, optika....sto je ova muka, zna li ko. Jos dobih obavjestenje d e prdnjave nesto i na kraju, promjena paketa i povecanje cijene za 1 eur, ali i povecanje brzine

    Obavještenje o izmjeni uslova utvrđenih pretplatničkim ugovoromPoštovani,Obavještavamo Vas da će se od 01.01.2020.godine, izmijeniti ugovoreni uslovi korišćenja paketa kablovskih usluga, za koji stezaključili ugovor sa MTEL-om, na sljedeći način: povećavanjem postojećih brzina Interneta u okviru vašeg paketa shodno tabeli:Paket Nove brzine (u zavisnosti odtehnologije pristupa)GPON ili HFC
    Box duo 1 60/4Mbps 50/3Mbps
    Box duo 1+ 60/4Mbps 50/3Mbps
    Box duo 2 120/5 Mbps 90/4 Mbps
    Box duo 3 160/6 Mbps 120/5 Mbps
    Box trio 1 50/4 Mbps 50/4 Mbps
    Box trio 2 100/4 Mbps 50/3 Mbps
    Box trio 2+ 140/6 Mbps 90/4 Mbps
    Box trio 3 180/10 Mbps 120/5 Mbps
    Box all4 200/20 Mbps 140/6 Mbps
    Zbog unapređenja kvaliteta i dostupnosti servisa uvodi se mjesečna naknada za održavanje u iznosu od 1 euro.S obzirom na to da su navedene izmjene moguće nepovoljnije od uslova utvrđenih pretplatničkim ugovorom, možete da, do danapočetka primjene navedenih izmjena: raskinete ugovor sa MTELom bez plaćanja naknade i primjene otkaznog roka (osim u slučaju kupljenog uređaja i posebnihobaveza po tom osnovu) i o tome u pisanoj formi obavijestite MTEL u nekoj od poslovnica ili slanjem putem pošte naadresu MTELa, Bulevar Sv.Petra Cetinjskog br.143, Podgorica. sa MTELom zaključite ugovor za korišćenje nekog drugog paketa iz ponude i u tom slučaju potrebno je da posjetite nekuod poslovnica MTELa.U slučaju da nijeste u mogućnosti da to uradite (lice sa invaliditetom), pozovite Kontakt centar na broj 1600 i zatražite da ugovorzaključite u mjestu prebivališta.U slučaju da ne postupite na jedan od navedenih načina, smatraćemo da ste saglasni da nastavite korišćenje paketa sa izmijenjenimuslovima.U slučaju neblagovremenog izmirivanja obaveza plaćanja računa, uvodi se naknada u iznosu od 1,49 eura za ponovno uključenje.Sve ostale odredbe iz Ugovora, Ponude i Opštih uslova ostaju nepromijenjene. Sve navedene cijenesu sa PDV-om.Dodatne informacije možete naći na sajtu www.mtel.me, posjetiti neku od poslovnica MTEL-a ili pozvati Kontakt centar MTEL-ana broj 1600.Hvala Vam što koristite naše usluge!Vaš MTEL
    Nije ti tu nešto u redu. Zovi call centar da pogledaju.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  24. #3374
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    šta sve nudi telemach novim korisnicima?

  25. #3375
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Ovo je tema Mtel kablovska..

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Page 135 of 245 FirstFirst ... 3585125131132133134135136137138139145185235 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kablovska na 2 TV-a
    By ShestO in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 20
    Last Post: 02-10-14, 09:26
  2. I:BBM-kablovska
    By ZZoran in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 18-09-11, 10:46
  3. Kablovska Tv
    By LaZaR in forum Primorski
    Replies: 149
    Last Post: 08-12-07, 17:31
  4. Kablovska?
    By Killy in forum Internet
    Replies: 17
    Last Post: 04-11-06, 23:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •