Page 68 of 246 FirstFirst ... 185864656667686970717278118168 ... LastLast
Results 1,676 to 1,700 of 6132

Thread: m:tel kablovska

  1. #1676
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Bilo ne ponovilo se sa telekomom . Ali i vrijeme čini svoje . Prvi net je bio preko Euneta u Bgd pa placaj impulse plus net . I to sa 28000 bita ako se dobro sjećam , kasnije 33k pa 54k

  2. #1677
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Bilo ne ponovilo se sa telekomom . Ali i vrijeme čini svoje . Prvi net je bio preko Euneta u Bgd pa placaj impulse plus net . I to sa 28000 bita ako se dobro sjećam , kasnije 33k pa 54k
    To ko zna kad je bilo. Ja ova 2 Mbit sam plaćao 20e prije nepune 2 godine. Možda je i danas ista cijena.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  3. #1678
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by memyselfandi View Post
    To ko zna kad je bilo. Ja ova 2 Mbit sam plaćao 20e prije nepune 2 godine. Možda je i danas ista cijena.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    94 i 95 godine je to bilo . Telekom nije ni u najavio imao uvodjenje neta . Pa eto stigosmo do 200 megabita koliko sad nude , doduše njihova Optika se čudno širi .

  4. #1679
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by memyselfandi View Post
    Moram off mali: mnogo se mi inače pravimo ludi, a onda kenjate po Milu koji je samo mnogo jači u muljanju od vas. Možda, eventualno, da plaćaš tih 20ak eura mjesečno Mtelu, jer da nije njega plaćao bi Tcomu toliko za dialup.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Nema odje ali bas nikakvog muljanja, makar u mom slucaju.

    Zvao sam call centar telemacha I pitao moze li cijena kao za nove korisnike, rekli ne moze. Ok, raskidam ugovor. U poslovnicu odnio svu opremu I pitao moze li sad kad smo raskinuli ugovor da potpisemi novi sa uslovima za nove korisnike, rekli ne moze na istu adresu. Ok, zovem Mtel.

    Nisam iskreno htio mijenjati Telemach, iako je ova Mtelova ponuda cak I povoljnija zbog gratis mobilnog telefona I paketa za mobilni dje daju 100gb interneta mjesecno I dosta minuta I sa mobilnog I sa fiksnog itd, plus sto platis za dvije godine manje cca 200 eura.

    Bio sam zadovoljan sa uslugom I ne bih zbog te neke male razlike mijenjao operatera. Ali, u Telemachu su smatrali da im ne treba od mene tih cca 25.5 eura prosjecno mjesecno za dvije godine I ja sam ih pozdravio.

    I sta je tu muljanje???

    Kao novi korisnik se obavezujes 2 godine a ne dozivotno, tako da nakon 2 godine svi mozemo da biramo.

    Jel treba da gledamo kako da sto vise operater bude zadovoljniji ili mi kao korisnice. Evo fala onoj raboti imamo izbor pa mozemo da biramo najbolji odnos cijena/kvalitet.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 05-10-18 at 15:06.

  5. #1680
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Diskavery paket opareteri placaju mislim oko 1.1e po korisniku iz tog razloga ih max tv makao iz ponude
    Arena paket 5e po korisniku
    Plus svi ostali...
    Tako da nemaju bass neku zaradu od tv kanala...
    Sto se tice novog ugovora ko vam brani da prijavite drugu adresu i odnesete opremu na staru ?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  6. #1681
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nema odje ali bas nikakvog muljanja, makar u mom slucaju.

    Zvao sam call centar telemacha I pitao moze li cijena kao za nove korisnike, rekli ne moze. Ok, raskidam ugovor. U poslovnicu odnio svu opremu I pitao moze li sad kad smo raskinuli ugovor da potpisemi novi sa uslovima za nove korisnike, rekli ne moze na istu adresu. Ok, zovem Mtel.

    Nisam iskreno htio mijenjati Telemach, iako je ova Mtelova ponuda cak I povoljnija zbog gratis mobilnog telefona I paketa za mobilni dje daju 100gb interneta mjesecno I dosta minuta I sa mobilnog I sa fiksnog itd, plus sto platis za dvije godine manje cca 200 eura.

    Bio sam zadovoljan sa uslugom I ne bih zbog te neke male razlike mijenjao operatera. Ali, u Telemachu su smatrali da im ne treba od mene tih cca 25.5 eura prosjecno mjesecno za dvije godine I ja sam ih pozdravio.

    I sta je tu muljanje???

    Kao novi korisnik se obavezujes 2 godine a ne dozivotno, tako da nakon 2 godine svi mozemo da biramo.

    Jel treba da gledamo kako da sto vise operater bude zadovoljniji ili mi kao korisnice. Evo fala onoj raboti imamo izbor pa mozemo da biramo najbolji odnos cijena/kvalitet.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ispravio sam se već. Tako izvedeno, definitivno nije muljanje. Izvini ako te uvrijedih. Ali, operateri jednostavno ne mogu dati to što tražiš. Jer je to otvaranje Pandorine kutije. Cijena je tolika kolika je. Svi bi voljeli da je manja, sem operatera.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  7. #1682
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Nije mogao bi Telekom dati niže, nije mogao ni adsl bez isdn-a itd itd... Samo nek su zdravo, i nek šišaju koga mogu...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  8. #1683
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Otkazao sam Telekom, otkazao skoro Telemach... Ako odem i sa Mtela, onda mi preostaje onih 5-6 zemaljskih kanala džabe da gledam.
    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nije mogao bi Telekom dati niže, nije mogao ni adsl bez isdn-a itd itd... Samo nek su zdravo, i nek šišaju koga mogu...

    Sent from Tapatalk
    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  9. #1684
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    [QUOTE=donni_brasko;4996609]Otkazao sam Telekom, otkazao skoro Telemach... Ako odem i sa Mtela, onda mi preostaje onih 5-6 zemaljskih kanala džabe da gledam.

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka[/QUOTE


    Ti si dobar , ja sam vrč dva puta okrenuo krug . Pa nisam vjencan sa njina . Istekne ugovor . Vidi ko nudi najbolje i to je to . Bez nekih emocija . Ta njihova priča oko tj za jove korisnike je izlizana . Bena više novih korisnika ima samo onih kojima je istekao ugovor . To i operatetri moraju shvatiti . Jednostavno novih više nena tj ima ih u zanemarljivom broju . Prestoji im borba da zadrze korisnike pa i kroz ove nazovi akcije za nove korisnike

  10. #1685
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Otkazao sam Telekom, otkazao skoro Telemach... Ako odem i sa Mtela, onda mi preostaje onih 5-6 zemaljskih kanala džabe da gledam.

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ma ufatis krug, kad zavrsis sa Mtelom pogledas ko najbolje nudi za najmanje para I biras za svoje pare sta ces...

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  11. #1686
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Može i tako da se gleda. Ja, recimo, i dalje kupujem Tuborg u piljaru kod mene za 75c iako je u Naš diskont 55c.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  12. #1687
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,433
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Telemach ima bolji izbor kanala ko ne mora da gleda Arenu, i ima besplatno još dva TV uređaja... Ali koga to ne zanima, Mtel ima sada odličnu akciju za Box4

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  13. #1688
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Telemach ima bolji izbor kanala ko ne mora da gleda Arenu, i ima besplatno još dva TV uređaja... Ali koga to ne zanima, Mtel ima sada odličnu akciju za Box4

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Mtel ima besplatno tv na jos jedan uredjaj, a kako imam druga koji ne koristi EON imam I te telemachove kanale preko android boxa. E sad ne znam, ne probah jos a trenutno nisam u prilici, radi li SK preko Eona na mtel netu. Sve I da ne radi mogu ih preko Kodija gledati. Tako da definitivno nemam problem sa izborom kanala.

    Ali evo, da ne grijesim dusu, telemach mi je bio stabilan I nisam imao vecih problema sa njim, zato I nisam htio da mijenjam. Kakav ce mtel biti, tek cemo da vidimo.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  14. #1689
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ja sam generalno zadovoljan sa mtel-ovim internetom...treba promijeniti ruter i to bi trebalo da je to...
    sto se tice kablovske Total ima prednost zbog sportkluba. A moram da pohvalim i servisera Mtel-a sa Ct...momak dodje svaki put istog dana kada ga pozovem

  15. #1690
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Može Kimi, imam istu kombinaciju...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  16. #1691
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,082
    Thanks Thanks Given 
    109
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Kako se povezuje drugi TV za istu pretplatu, ima li teleteksa na tako povezanom TV?

    Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka

  17. #1692
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Poseban risiver. Tu su ti samo kanali iz regiona.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  18. #1693
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Crna Gora
    Posts
    377
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Potpisao sam prosle nedelje ugovor sa mtelom, prvi paket. Ekipa dosla istoga dana, izbusili stan, sproveli zice, donjeli modem i ostalo ali nit tv nit interneta nemam jos. Kazu da u zgradi nema dometa signala za optiku, i ako je njihova kutija za optiku i kablovi sprovedeni u citavu zgradu. "Greska je nasa, bice to brzo rijeseno za dan ili dva". A ja jos sam njihov prvi korisnik u ovoj zgradi ovi svi ostali na telemach. Tri dana su mi dolazile razlicite tehnicke ekipe koje sve na isti nacin testiraju i odlaze jer oni ne resavaju taj problem vec centrala.

    Ljudi zna li neko kome da se obratim i ko im je glavni u toj centrali? Ako je to toliko prosto samo u centrali da puste signal i da povezu ponovo zasto im treba nedelja dana? Mada niko iz "centrale" nije dolazio. Vasa pomoc bi mi dobro dosla.

  19. #1694
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    posaji mail, on dolazi do osoba koje odlucuju, pa ako im bude dobar dan,zavrsice ti

  20. #1695
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Crna Gora
    Posts
    377
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hvala na odgovru a na kojem emailu da posaljem? Posto kad god sam zvao 1600 i odabrao razgovor sa operaterom bio sam automatski iskljucen. I net mi je trebao bas ovih dana a bas me interesuje kada bude 15 dana od dana potpisivanja ugovora i ne bude opet napravljeno da li ce racun doci isti na kraju mjeseca ili smanjen za onoliko koliko oni nisu bili sposobni da angazuju ekipu i to poprave. Ne shvatam zasto ali prvi sam korisnik koji koristi njihovu uslugu u ovoj zgradi, a jedan malo veci dio je korisnik Telemacha, ne znam zasto ovako ponasanje kao da namjerno tjerau da cijela zgrada uzme telemach. Sad z sad mnogo lose...

    P. S. Moram stvarno reci da lik s foruma STRAUS i ekipa koja je dosla da odradi instalaciju da su uradili svoj posao profesionalno. I to je bilo veoma brzo i dobro, ali to nije dio njihovog posla. Strausu i ekipi velika hvala bili su odlicni.

  21. #1696
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    imao si na sajtu,ali evo...

  22. #1697
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    I kod mojih roditelja u PV je bio problem prvih dana, da svi servisi počnu da rade kako treba. Ali, i u ovom slučaju, zahvaljujući Strausu i njegovom angažovanju oko toga, sve je sad kako treba!
    Da je više ovakvih ljudi, ne bi bilo potrebe ni za žalbama!

    Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  23. #1698
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    koristi li ko snamanje na eksterni hdd ? poitam jer tek pre neki dan vidjeh ( koristio sam hdd od 4tb pa nisam to primjecivao ) da mi prepoznaje pravi kapacitet ali moze da snima samo na pola . bez obzira ne da li je fleska ili hdd uvjek isto .
    hvala

  24. #1699
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    koristi li ko snamanje na eksterni hdd ? poitam jer tek pre neki dan vidjeh ( koristio sam hdd od 4tb pa nisam to primjecivao ) da mi prepoznaje pravi kapacitet ali moze da snima samo na pola . bez obzira ne da li je fleska ili hdd uvjek isto .
    hvala
    Ja sam koristio flesku al u TV. Malo sam snimao, al uglavnom sam je koristio da bih mogao da pauziram kanal. Tebi je risiver?

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  25. #1700
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daniloa View Post
    Ja sam koristio flesku al u TV. Malo sam snimao, al uglavnom sam je koristio da bih mogao da pauziram kanal. Tebi je risiver?

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    da , preko risivera . Snimanje je ok i nisam dugo primejtio u stvari dok nisam umjesto hdd stavio flesku . pa od 23gb vidljivo 32gb a snima na 16gb

Page 68 of 246 FirstFirst ... 185864656667686970717278118168 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kablovska na 2 TV-a
    By ShestO in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 20
    Last Post: 02-10-14, 09:26
  2. I:BBM-kablovska
    By ZZoran in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 18-09-11, 10:46
  3. Kablovska Tv
    By LaZaR in forum Primorski
    Replies: 149
    Last Post: 08-12-07, 17:31
  4. Kablovska?
    By Killy in forum Internet
    Replies: 17
    Last Post: 04-11-06, 23:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •