samo da prenesem iskustvo,mozda nekome bude koristilo i ako nema direktno veze sa kablovskom... potpisah prije 25 dana ugovor za telnet 2 paket,uz obecanje da imam pravo da dobijem TV neki od 43' za 13E mjesecno (sto mi je bio i bitan uslov da napustim prethodnog provajdera jer mi je stari TV kuci pri kraju a na ovoj lokaciji mi ne treba tv). Kad sam potpisao ugovor receno mi je da ce me zvati za 5-6 dana da potpisem ugovor za tv i da ga preuzmem- 'dok se ugovor unese u sistem'. Nakon tih 5-6 dana sam isao 10 puta u poslovnicu,prvih dana odgovor- 'bice sjutra, nesto nije u redu u sistemu', pa onda 'sef prodaje je preuzeo to na sebe,rijesice'... danas sam bio zadnji put,i dobijam isti odgovor, pa sam ih posle svega ovoga pozdravio i rekao da necu propasti bez njihovog televizora,ali da sto se mene tice imaju anti reklamu,pogotovu sto i na sajtu stoji da mogu da uzmem taj tv uz ovaj paket na rate...

SAVJET: NE POTPISUJTE NISTA DOK NE DOBIJETE SVE STO HOCETE, VEOMA SU NEPROFESIONALNI I NEZAINTERESOVANI ZA SVE NAKON POTPISIVANJA UGOVORA