Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
Nije do mene, ja ti samo kazem kako ovaj slijed dogadjaja izgleda u ocima regularnog posmatraca.

Hronoloski :

- Dps pozivao da se glasa za njega
- ispricao vic o raku i djeci
- ispao sexista (ne postoji sala koja moze to da opravda u Eu)
- Podrzao Albaniju


Naravno da ce sad svako pljunuti na njega.

Ja sam aposlutno nebitan i moje vidjenje
. Ne znam da li imas FB, ako imas podji pa vidi sta se radi od komentara i kako je narod ovo "prihvatio".

Jbga neiskustvo, trema ko zna sta je, prosuo se potpuno

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
opet ti o politici i DPS u, samo ga ti pominjes odje da ja vidim ne znam jel ko jos. ja ti lijepo objasnjavam o tome od pocetka ali dzabe. opet ti podrzao Albaniju.
na muzickom festivalu je izjavio da mu se svidja pjesma iz Albanije, ali sto je jos jace on je to rekao i prije 20 dana kad su ga pitali koje mu se pjesme svidjaju rekao je Albanska i jos jednu zemlju moguce Irska nisam siguran.
nesto tada niko nije to gledao politicki, sad od jednom haos jer je rekao Albanija, beale tamo optereceni ljudi.
ispao seksista sa svojim curama a tu foru gura od pocetka, cak je nedje voditelj pitao te cure u jednoj rijeci da opisu Vanju.
one pocele divan, super, sve najbolje a voditelj nemojte to on prica protiv vas a vi da je divan.
one oet sve najbolje o njemu, to se vidi iz aviona da se zajebava ali dzaba seksista je . bice jer ga DPS podrzava.