Page 17 of 102 FirstFirst ... 71314151617181920212767 ... LastLast
Results 401 to 425 of 2533

Thread: Sony: PlayStation 4

  1. #401
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam sve igrao od demon soulsa do ds3,bloodborna, sad nioh jos 60fps 👌

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  2. #402
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mijenjam Assasins Creed Syndicate, prednost Last Of Us, Rocket League i Black Ops 3

  3. #403
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Spend $100 using your wallet for the PlayStation®Network (“PSN Wallet”) through February 28th, 2017 11:59PM PT, and receive a promotion code valued at $15 to credit to your PSN Wallet on or before March 14th, 2017 to spend on games, movies, TV shows, music and anything else that accepts PSN Wallet funds

    Evo, ako neko ima konja za trku... potrošiš 100$ dobiješ 15$ na poklon.
    Trenutno su popusti na EA igre + najbolje ocijenjene igre iz 2016.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #404
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,831
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Mene još nisu slali (niti će izgleda) 10$ kredita a uzeo sam Pro 20 dana nakon što je izašao...
    Eo 2 nedelje ništa za mene interesantno na popustu, imam oko 25$ u walletu, pojma nemam šta bih uzeo...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  5. #405
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Mene još nisu slali (niti će izgleda) 10$ kredita a uzeo sam Pro 20 dana nakon što je izašao...
    Nijesi jedini, mada to za razlog dobijanja 10$ je bilo nagađanje, ja niđe nijesam vidio zvanično od Sonija da vlasnici PS4Pro dobijaju 10$, neki koji su dobili su pretpostavljali da je to jer su kupili PS4Pro.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  6. #406
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Sto se ne dogovorite vi makar sto kupujete digitalne igre zamjenu neku na odredjeno vrijeme ako vam nisu igre na primarni nalog ☺

    Piši Milijana Vako

  7. #407
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Sto se ne dogovorite vi makar sto kupujete digitalne igre zamjenu neku na odredjeno vrijeme ako vam nisu igre na primarni nalog ☺

    Piši Milijana Vako
    Meni su sve i PS3 i PS4 koje imam na jedini nalog što imam, nijesam mogao da se cimam oko registracije posebnog naloga za svaku igru, mada bi pametnije bilo tako jer bi čeljade moglo da prodaje naloge koje iskoristi taman kao što se prodaju fizički polovne igre.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. #408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,831
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    I meni su sve igre na jednom nalogu, pa kad budem prodavao konzolu ići će i nalog uz nju. Btw zna li se za Gran Turismo Sport što, kad će konačno? Vožnje volim da igram a na PS4 nikad gori izbor.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  9. #409
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dirt jesi probao ?

    Sent from my SM-G800F using Tapatalk

  10. #410
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Koga zanima ima najaca igraonica na stari blizu skole pavle rovinski. Momku je 1,5 eura i za 4 i za 2 dzojstika PES zadnji i NBA i sto god ocete. KEKEC IGRAONICA STARI AERODROM.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    +382 ...

    Weekend house for renting

    https://www.facebook.com/grandpashouse1/

    @grandpashouse1

  11. #411
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands besplatno od 23-27.02. Moze se preuzeti u PS Store.



  12. #412
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Meni su sve i PS3 i PS4 koje imam na jedini nalog što imam, nijesam mogao da se cimam oko registracije posebnog naloga za svaku igru, mada bi pametnije bilo tako jer bi čeljade moglo da prodaje naloge koje iskoristi taman kao što se prodaju fizički polovne igre.
    Pa o tome sam pricao,ja imam neke igre na moj nalog na ps3,ostalo je sve posebno. Trampa na odredjeno vrijeme za ps4 sa najbolja stvar jer su igre i dalje skupe 30€ pa na gore...

    Piši Milijana Vako

  13. #413
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Ima li ko ps3 i ima zelju da se odradi share za Battlefield 3 Premium (sa svim dodacima Dlc) ? Ako dvoje bi uzeli po 4,5€, a moze i na 4 naloga.

    Piši Milijana Vako

  14. #414
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  15. #415
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pomagajte ljudi..imam usa account,sad mi istice ps plus godisnja pretplata,i lik kod kojeg to uzimam mi salje kod za produzenje pretplate koji odgovaraju za hrvatski account..sto da radim?moze li da se napravi novi account za hrvatsku,na kojem jedino sad mogu da produzim ps godisnju pretplatu i ako da-da li cu mocu da igram my club pes 2017,tj.oce li mi se sve izgubit sacuvano ,tim i sve....da li mogu da koristim i dalje stari USA account ?

    Sent from my CUBOT_NOTE_S using Cafe Del Montenegro mobile app

  16. #416
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Molio bih za pomoc ako vam nije problem ljudi. Kupio sam ps4 prije jedno 20 dana ali nikako da ukapiram ovaj sistem kupovine igrica. Napravio sam nalog na Kanadu posto mi kum zivi tamo, on mi je kupio psn+ nalog ali me sad interesuje kako mogu da kupujem igrice? Mogu li preko kartice ili moze samo preko vaucera? Kako se kupuju ovi vauceri koje pominjete? Unaprijed hvala...

  17. #417
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pavle_23 View Post
    Molio bih za pomoc ako vam nije problem ljudi. Kupio sam ps4 prije jedno 20 dana ali nikako da ukapiram ovaj sistem kupovine igrica. Napravio sam nalog na Kanadu posto mi kum zivi tamo, on mi je kupio psn+ nalog ali me sad interesuje kako mogu da kupujem igrice? Mogu li preko kartice ili moze samo preko vaucera? Kako se kupuju ovi vauceri koje pominjete? Unaprijed hvala...
    Ako ne griješim, naše kartice ne mogu na kanadski nalog. Vaučere kupuješ online (ebay, g2a.com i slično, ima dostina tih sajtova). Pošalju ti kod, ti ukucaš i imaš to za trošenje. I nikad ne kupuj igrice na full cijenu, svako malo je popust na ps store, rijetko ćeš dugo čekat da to što želiš bude sniženo.

  18. #418
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slowhand87 View Post
    Pomagajte ljudi..imam usa account,sad mi istice ps plus godisnja pretplata,i lik kod kojeg to uzimam mi salje kod za produzenje pretplate koji odgovaraju za hrvatski account..sto da radim?moze li da se napravi novi account za hrvatsku,na kojem jedino sad mogu da produzim ps godisnju pretplatu i ako da-da li cu mocu da igram my club pes 2017,tj.oce li mi se sve izgubit sacuvano ,tim i sve....da li mogu da koristim i dalje stari USA account ?

    Sent from my CUBOT_NOTE_S using Cafe Del Montenegro mobile app
    Neka me neko ispravi ako griješim, ps+ se dijeli na sve naloge nezavisno od regije (što se tiče multiplejera). Napravi samo novi nalog i lagan si.

  19. #419
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by boskovicdj View Post
    Ako ne griješim, naše kartice ne mogu na kanadski nalog. Vaučere kupuješ online (ebay, g2a.com i slično, ima dostina tih sajtova). Pošalju ti kod, ti ukucaš i imaš to za trošenje. I nikad ne kupuj igrice na full cijenu, svako malo je popust na ps store, rijetko ćeš dugo čekat da to što želiš bude sniženo.
    Znaci, ako sam te dobro razumio ja kupim vaucer na neki od tih sajtova i ukucam ih na playstore i kupujem igrice? Ako sam dobro shvatio mozes li mi reci dje se ukucava taj kod koji dobijem kupovinom vaucera? Hvala...

  20. #420
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Zna li neko sto moze biti razlog zasto mi sony blokira IP adresu,da ne mogu da pristupim preko konzole,a ni preko kompa? To mi se desavalo i ranije,pa sam resetovao ruter pa je radilo normalno. Eto nedelju dana mi ga 3 puta blokiraju. 2 puta sam rijesio tako sto sam resetovao ruter i modem,a 3 put nije upalilo. Zvao sam telemah,cekam njihovu podrsku da me nazovu

  21. #421
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pavle_23 View Post
    Znaci, ako sam te dobro razumio ja kupim vaucer na neki od tih sajtova i ukucam ih na playstore i kupujem igrice? Ako sam dobro shvatio mozes li mi reci dje se ukucava taj kod koji dobijem kupovinom vaucera? Hvala...
    To je to.
    Imas u ps store skroz dolje opciju reedem code, i tu ukucas

  22. #422
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by boskovicdj View Post
    Neka me neko ispravi ako griješim, ps+ se dijeli na sve naloge nezavisno od regije (što se tiče multiplejera). Napravi samo novi nalog i lagan si.
    Ja bih napravio novi nalog nego se bojim da ce mi se izbrisat sve sacuvano u igricama sto imam

    Sent from my CUBOT_NOTE_S using Cafe Del Montenegro mobile app

  23. #423
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slowhand87 View Post
    Ja bih napravio novi nalog nego se bojim da ce mi se izbrisat sve sacuvano u igricama sto imam

    Sent from my CUBOT_NOTE_S using Cafe Del Montenegro mobile app
    Napravi hrvatski nalog, ubači taj ps plus što imaš, i igraj preko američkog. Ili ako nisi već platio taj hrvatski, kupi američki.
    Volio bih da neko potvrdi za ovo da može igrati online i ako je ps plus na drugu regiju (znam da može npr na njemački i naš, ali nisam siguran za US i Evropski), čisto da ne pogriješiš radi mene

  24. #424
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by boskovicdj View Post
    Napravi hrvatski nalog, ubači taj ps plus što imaš, i igraj preko američkog. Ili ako nisi već platio taj hrvatski, kupi američki.
    Volio bih da neko potvrdi za ovo da može igrati online i ako je ps plus na drugu regiju (znam da može npr na njemački i naš, ali nisam siguran za US i Evropski), čisto da ne pogriješiš radi mene
    Evo da sacekam da neko potvrdi ako je ima slicno iskustvo,zao bi mi bilo da izgubim my team na pes 2017

    Sent from my CUBOT_NOTE_S using Cafe Del Montenegro mobile app

  25. #425
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slowhand87 View Post
    Evo da sacekam da neko potvrdi ako je ima slicno iskustvo,zao bi mi bilo da izgubim my team na pes 2017

    Sent from my CUBOT_NOTE_S using Cafe Del Montenegro mobile app
    Evo ja čitam na net da se prenosi ps plus na regije, a meni ne prenosi sa australijskog na američki

Page 17 of 102 FirstFirst ... 71314151617181920212767 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Sony Playstation 2; Sony Playstation 3; Mini laptop e-machines; Mini Laptop Asus EEE
    By danilorad15 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 24-09-14, 00:10
  2. Kupujem Sony Playstation 2
    By milans in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 05-06-13, 18:33
  3. P: Sony playstation 2
    By MegaAte4 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 07-03-12, 15:13
  4. I: Sony PlayStation 3?
    By Vincent in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 04-11-10, 21:48
  5. K:Sony PlayStation 2
    By goxy2 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 16-03-10, 18:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •