Page 82 of 102 FirstFirst ... 327278798081828384858692 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 2533

Thread: Sony: PlayStation 4

  1. #2026
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Ne moze online, a garanciju ne ponistava jer je sve softverski, tako da se uvjek moze sve vratit na fabricka podesavanja. Meni je odlicno jer online ne igram nista

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Oces da kazes da moze da se jailbrejkuje, onda kad pozelis da ga vratis na fabricka i koristis ga kao da nikad nije bio jailbrejkovan? Koliko se sjecam zadnji put kad sam to radio(bijase davno na psp) nije bilo moguce vratiti se na fabriku..

    Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
    I am not i danger, I am the danger.

  2. #2027
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Proslo je vrijeme ps1 i ps2 igranje offline, pogotovo sportske igre. Tu nemas dozivljaj,sem ako nije neko drustvo tu.
    Online nudi mnogo toga vise,skuplje je da,al za ljubitelje igara pravi uzitak.


    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  3. #2028
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Oces da kazes da moze da se jailbrejkuje, onda kad pozelis da ga vratis na fabricka i koristis ga kao da nikad nije bio jailbrejkovan? Koliko se sjecam zadnji put kad sam to radio(bijase davno na psp) nije bilo moguce vratiti se na fabriku..

    Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
    Tako je. Samo apdejt odradis i vratis ga na fabricko


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2029
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Proslo je vrijeme ps1 i ps2 igranje offline, pogotovo sportske igre. Tu nemas dozivljaj,sem ako nije neko drustvo tu.
    Online nudi mnogo toga vise,skuplje je da,al za ljubitelje igara pravi uzitak.


    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Zavisi sto igras, sve najbolje igre zadnjih godina su single player igre, Uncharted, God of War, Horizon, Spider-man...Kao sto rekoh sportske i online igre ne igram s obzirom da sam vecim djelom godine bez kvalitetnog neta, tako da je meni ovo odlicno

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  5. #2030
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Zavisi sto igras, sve najbolje igre zadnjih godina su single player igre, Uncharted, God of War, Horizon, Spider-man...Kao sto rekoh sportske i online igre ne igram s obzirom da sam vecim djelom godine bez kvalitetnog neta, tako da je meni ovo odlicno

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    To da,ako imas los pritup netu. Jedino sto si do sada mogao da igras naslove do 2018,posle ovog jb valjda ce moci i ove druge.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  6. #2031
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Ja evo sad vidim koliko je gaming industrija napredovala i promijenila se u zadnjih 10 godina... Maltene se preselila online.

    Iznenadilo me da igre i gube opciju offline multiplayer. Tipa trke kuci u dvoje. Dirt 2.0 npr. Jedino online dvoje mogu da igraju.

    Igrice su skupe, tu nema price. Ali za nas koji igramo online, i manje igara, PS+ je i vise no dovoljan.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. #2032
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Naravno, ko igra online i sportske igre samo ovo je potpuno bespotrebno. Sa druge strane Xbox sa game passom je jedan od najboljih stvari sto se desila u industriji. PC,Sony, Xbox nikad vise i boljih opcija nije bilo za gamere.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  8. #2033
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Za nase uslove zivota igrice ti dodju kao luksuz i to veliki. Imas platu 350-450e na primjer,a igrica izadje i kosta 50+€ je kod nas nemoguca misija. Da imamo plate kao u EU,niko se ne bi zezao sa JB,samo kupis i igras. Ja za sony3 na pr imam preko 50 igara,sto na cd i digitalno,i opet dalje kupujem ,koliko mogu jednu u dva mjeseca,ipak su jeftinije nego za ps4 svakako.

  9. #2034
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    U EU i US konstantno imas akcije na igricama, plus imas da kupujes polovne u regularnim prodavnicama za igrice dje je najskuplja 30 eura/30 dolara.



    Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
    I am not i danger, I am the danger.

  10. #2035
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    U EU i US konstantno imas akcije na igricama, plus imas da kupujes polovne u regularnim prodavnicama za igrice dje je najskuplja 30 eura/30 dolara.



    Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
    Da,slazem se druze,nego kazem da ne moze svako to da priusti i tih 30e sto ti kazes.
    Ps+ super opcija,jos kada se nadje na akciji za godinu dana.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  11. #2036
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Da,slazem se druze,nego kazem da ne moze svako to da priusti i tih 30e sto ti kazes.
    Ps+ super opcija,jos kada se nadje na akciji za godinu dana.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Ja kad sam zaradjivao 300-400e nije mi ni palo na pamet soni da kupim

    Soni je ipak skupa konzola i igre... Jedino ko oce s tom platom na rate da placa...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  12. #2037
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja kad sam zaradjivao 300-400e nije mi ni palo na pamet soni da kupim

    Soni je ipak skupa konzola i igre... Jedino ko oce s tom platom na rate da placa...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Eto taman tako,zato ja zbog toga imam i dalje ps3 10 godina.



    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  13. #2038
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Soni jeste skup, ali kad razmislis da kupis nesto sto je izaslo 2013 godine i do 2020 godine igras najbolje naslove iz gejming industrije, a uzmes u obzir da rig ili lap top na kojima moze da se igra kvalitetno kosta najmanje 3 puta vise i na kojem se kvalitetno igra naredne 2-3 godine, soni ispade bagatela.

    Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
    I am not i danger, I am the danger.

  14. #2039
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Soni jeste skup, ali kad razmislis da kupis nesto sto je izaslo 2013 godine i do 2020 godine igras najbolje naslove iz gejming industrije, a uzmes u obzir da rig ili lap top na kojima moze da se igra kvalitetno kosta najmanje 3 puta vise i na kojem se kvalitetno igra naredne 2-3 godine, soni ispade bagatela.

    Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
    Da,u teoriji kod mene to sve lijepo zvuci,a malo drugacije u praksi.
    Stambeni kredit,dvoje djece,hrana,komunalije,ne planirani troskovi,to kod mene je nemoguca misija. Znajuci sebe da moram dva ds,ps+,i bar 5 igara skupa eskurzija to jos za mene.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  16. #2040
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ovaj novi jailbreak je omogucio da se neke igre backportuju. To znaci da mogu da rade na starijem firmwareu. Recimo RDR2, Spider-man i Dark Souls Remastered mogu da rade na 5.05

    Namjeravam da ih isprobam.

    Sto se tice konstatacije da se igranje preselilo online ne mogu u potpunosti da se slozim sa tim. Jos uvijek izlaze kvalitetne igre koje se mogu igrati offline. Npr ove 3 igre koje sam naveo. Naughty dog (The last of us, Uncharded serijal), jedan od vrhunskih studija koji radi igre za Sony je orjenitisan primarno ka single player igrama.

  17. #2041
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ne mogu da editujem gornji post

    Htio bih da kazem sledece: oprezno sa 6.72 jailbreakom. Da bi uspio potrebno je vise puta pokusavati. Desava se da tokom toga konzola zablokira pa je morate restartovati. Neki ljudi su upozorili da ta nestabilnost 6.72 jailbreaka moze zeznuti hard disk na konzoli. Ja cekam stabilan jb.

  18. #2042
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Pa rdr2 stari gtaV, call of duty, last of us, dayz gone, itd... sve imaju single oflajn, takođe i igre koje nude samo online kao npr poslednji usrani serijal fallout-a koji je dozivio fijasko je klasicni primjer buducnosti ovih vrsta igara. A zasto? Pa svrha je igre da kad je kupis bude tvoja, da je ti igras bilo gdje na bilo kom mjestu bez interneta ili sa internetom. Takođe jedno je i pitanje vlasnicke strukture ovakvih igara. Kupis igricu platis je boga oca, a mozes da je igras samo ako imas pristup internetu i to sa drugim osobama (npr pojedine misije zahtijevaju vise od jednog igraca) i sto ce biti sa igricom npr za 5,6godina? Upalis igricu za 5 godina a nema nikog onlajn jer vise ista nije popularna, pa ugase server i ti dobijes sta


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2043
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by licmius View Post
    Pa rdr2 stari gtaV, call of duty, last of us, dayz gone, itd... sve imaju single oflajn, takođe i igre koje nude samo online kao npr poslednji usrani serijal fallout-a koji je dozivio fijasko je klasicni primjer buducnosti ovih vrsta igara. A zasto? Pa svrha je igre da kad je kupis bude tvoja, da je ti igras bilo gdje na bilo kom mjestu bez interneta ili sa internetom. Takođe jedno je i pitanje vlasnicke strukture ovakvih igara. Kupis igricu platis je boga oca, a mozes da je igras samo ako imas pristup internetu i to sa drugim osobama (npr pojedine misije zahtijevaju vise od jednog igraca) i sto ce biti sa igricom npr za 5,6godina? Upalis igricu za 5 godina a nema nikog onlajn jer vise ista nije popularna, pa ugase server i ti dobijes sta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne lupetaj druze molim te sto se tice online igranja i servera. Vidi se da nemas iskustva. Serveri radi na ps3 online(zamisli rade i ima igraca?????),bf kolekcija, call of duty sve igre,medal of honor,far cry i jos mnogo igara .A ti pricas o ps4 da ce da se gase serveri i da nema igraca? Na ps3 ima igraca igrice koje su stare 7,8godina,a ne na ps4

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  20. #2044
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eh, istini za volju, ima PS3 igara gdje je Sony (kao izdavač tih igara) ugasio multiplejer servere i sada su te igre svedene samo na kampanju, koje su u pojedinim slučajevima vrlo slabe.Killzone 2 i KZ3, Motorstorm serijal, Starhawk, Uncharted 2 i U3.
    Mislim da su ugašeni serveri i za MAG, a to je bila ''online-only'' igra i ko je sada posjeduje, bezvrijedna je.Za Playstation Vitu tih slučajeva vjerovatno ima još više, s obzirom da je Vita bila neuspjeh od početka...

  21. #2045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Ne moze online, a garanciju ne ponistava jer je sve softverski, tako da se uvjek moze sve vratit na fabricka podesavanja. Meni je odlicno jer online ne igram nista

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Isti slucaj, gazim se od PS3. Jailbreakovao sam ga i uzivam kao malo dijete. Ne igram onlin enista i ne interesuje me.

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Eto taman tako,zato ja zbog toga imam i dalje ps3 10 godina.
    PS3- najbolja zabava ko hoce jeftino da prodje. Grafika i dalje jako fina, a ako je jos jailbreakovan, igre skidas s torrenta i igras koju pozelis, za dz.



    Ako izadje kakav stabilan JB za PS4, tek tada cu razmislit o njegovoj kupovini, ali opet, svakako online necu igrati. Nemam ja taj takmicarski duh

  22. #2046
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Brzo ce stabilan, isto kao sto je za fw 5.05 u pocetku haos bio, posle je radio perfektno. Ja sam juce posle jedno sat vremena pokusavanja, konacno uspio aktivirat jb, sad se nece gasit narednih 15 dana dok ne odem na brod, samo rest mode. Instalirao Spider-man, RDR2, Detroit i Death Stranding sve radi top

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  23. #2047
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Isti slucaj, gazim se od PS3. Jailbreakovao sam ga i uzivam kao malo dijete. Ne igram onlin enista i ne interesuje me.



    PS3- najbolja zabava ko hoce jeftino da prodje. Grafika i dalje jako fina, a ako je jos jailbreakovan, igre skidas s torrenta i igras koju pozelis, za dz.



    Ako izadje kakav stabilan JB za PS4, tek tada cu razmislit o njegovoj kupovini, ali opet, svakako online necu igrati. Nemam ja taj takmicarski duh
    Ja se od PESa online ubijam. Ovo ostalo manje igram

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  24. #2048
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SVB-40 View Post
    Eh, istini za volju, ima PS3 igara gdje je Sony (kao izdavač tih igara) ugasio multiplejer servere i sada su te igre svedene samo na kampanju, koje su u pojedinim slučajevima vrlo slabe.Killzone 2 i KZ3, Motorstorm serijal, Starhawk, Uncharted 2 i U3.
    Mislim da su ugašeni serveri i za MAG, a to je bila ''online-only'' igra i ko je sada posjeduje, bezvrijedna je.Za Playstation Vitu tih slučajeva vjerovatno ima još više, s obzirom da je Vita bila neuspjeh od početka...
    Da,ugaseni su serveri za neke igre,normalno al ipak ima dosta igara koje se dalje igraju online. Eto ja sada igram RDR online,svaku noc ima igraca. Skoro sam igrao Moh i tu je bilo igraca. Tako za ps3 ima dovoljno igaraca da se pokupe trofeje,a za ps4 necu da pricam jer ga nemam.

  25. #2049
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Znaci metal slug
    Racet i klank
    Ctr
    Ima li nesto tipa crash bash a da je za ps4?
    Kao mario party za nintendo?

  26. #2050
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Vrijedi li ovo 80€ i dje uzet drugi dzojstik?

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...3-dobro-ocuvan
    ...

Page 82 of 102 FirstFirst ... 327278798081828384858692 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Sony Playstation 2; Sony Playstation 3; Mini laptop e-machines; Mini Laptop Asus EEE
    By danilorad15 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 23-09-14, 23:10
  2. Kupujem Sony Playstation 2
    By milans in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 05-06-13, 17:33
  3. P: Sony playstation 2
    By MegaAte4 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 07-03-12, 14:13
  4. I: Sony PlayStation 3?
    By Vincent in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 04-11-10, 20:48
  5. K:Sony PlayStation 2
    By goxy2 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 16-03-10, 17:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •