Page 20 of 28 FirstFirst ... 10161718192021222324 ... LastLast
Results 476 to 500 of 685

Thread: Putinova Rusija - politika i uticaj

  1. #476
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Pusti algoritme, sestro, jer nema goreg od ovog vaseg. Nema tog vaseg neistomisljenika na ovoj temi ko nije prosao linc, kako je on latentni koljac, kako bi on isao na Dubrovnik, kako bi bio izdajnik itd itd...

    Pazi ovako: ja NIKAD nisam dosao odje i poceo pricu o nekom forumasu. Ali nikad! Uvijek se bavim samo temom, medjutim... Invazivna horda pro-naci simpatizera se obrusi bez pardona i za tili cas se tema pretvori u pricu iskljucivo o meni.

    A sta to govori o vama??

    Maxe... Pucajte, ja i dalje drzim cas!


  2. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  3. #477
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Upravo ispisah post da priča nije o tebi nego o nečemu đe ti nisi nikakav izuzetak.

    Ja imam ljude u svom okruženju koji vjeruju u sve to što ti pišeš i odlično znam kako to izgleda i šanse nema da mislim da su oni pokvareni i zli,no odlično znam da su pali pod propagandu i to se zove ka što gore napisah hibridni rat.
    U tom ratu Moskva je kad se globalno pogleda ipak "gornja".
    No pasaran!

  4. #478
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,000
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Licno nisam zauzimao stav na prvu loptu ali kad sam vidio ko zauzima stav za suprotnu stranu i kakvi su im argumenti, kakvo im je razmisljanje i cime se sve sluze...nekako je prirodno da zauzmem suprotan stav.

    Vecih fasista i nacista nisam gledao od ovih 'demokrata' koji zastupaju ukrajinu i fuckaju ih do istrebljenja.

    Sta ce im onda biti prica, volio bih da znam.

  5. The Following 3 Users Say Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  6. #479
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Vecih fasista i nacista nisam gledao od ovih 'demokrata' koji zastupaju ukrajinu i fuckaju ih do istrebljenja.

    Sta ce im onda biti prica, volio bih da znam.
    Ah, koji ce im biti stav, svima je jasno, zapad licemjerni je to.

    Bice kao u onom vicu kad je otac ucio sina da pliva: "Masi rucicama, masi nozicama, masi... E, jbg!" To ce ti biti...


  7. #480
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Pusti algoritme, sestro, jer nema goreg od ovog vaseg. Nema tog vaseg neistomisljenika na ovoj temi ko nije prosao linc, kako je on latentni koljac, kako bi on isao na Dubrovnik, kako bi bio izdajnik itd itd...

    Pazi ovako: ja NIKAD nisam dosao odje i poceo pricu o nekom forumasu. Ali nikad! Uvijek se bavim samo temom, medjutim... Invazivna horda pro-naci simpatizera se obrusi bez pardona i za tili cas se tema pretvori u pricu iskljucivo o meni.

    A sta to govori o vama??

    Maxe... Pucajte, ja i dalje drzim cas!

    Držiš čas jedino u bezobrazluku.
    Dvije godine se ovdje pisalo o navodnim izgovorima za rat.

    O „ugroženosti“ Rusije od širenja NATO-a, o stvarnim razmjerama neonacista u Ukrajini koji ostadoše ispod cenzusa, o „osmogodišnjem bombardovanju“ i „14,000 ruskih civilnih žrtava“ u Donbasu (od kojih su zapravo 10k vojni gubici na obje strane, a preostale 3,5k su civilne žrtve stradale i od ukrajinskog i od ruskog oružja, pri čemu je u 2021. stradalo 25 ljudi mahom od zaostalih mina i drugih neksplodiranih sredstava)...

    Izlazilo vam se u susret, i objašnjavalo vam se konkretnim argumentima i činjenicama zašto niste u pravu, i vi preko svega toga pređete bez ikakvog odgovora i nastavite dalje da drvite propagandu o „nacističkom režimu“ i ugroženim Rusima.

    Predsjednik Ukrajine je Jevrej, kojem je maternji jezik ruski, a kojem je đed bio sovjetski oficir čiju su braću nacisti pobili.
    Glavnokomandujući ukrajinske vojske Oleksandar Sirski je nacionalni Rus.
    Onim Hersoncima koji su protestima dočekali rusku vojsku i slavljem dočekali oslobođenje i dolazak ukrajinske vojske je maternji jezik ruski.
    I povrh toga treba nakon dvije godine neko da adresira tvoje tvrdnje da Ukrajinom vladaju nacisti kao da zaslužuju legitiman odgovor?
    - Ne. Tu treba da se adresira jedino tvoj bezobrazluk. Ovo prethodno je već adresirano i uzduž i poprijeko.

    Ponašanje ruskih okupacionih vlasti, i masovne grobnice koje je ruska vojska ostavila za sobom za vas izgleda ne postoje, a imate fotografije raka, izvađenih tijela, snimke porodica koje identifikuju članove familije, izvještaje međunarodnih organizacija.
    Imate video snimke predstavnika okupacionih vlasti koji objašnjavaju kako su se obračunavali sa protivnicima.
    Sve vam je to dostupno, i postavljano na ove teme.

    I treba neko i dalje ozbiljno da diskutuje sa vama i da vam prinosi dokaze za ono što se dešava dok vi obrćete glavu na drugu stranu?

    Postalo je jasno da ne donosite svoj sud na osnovu onoga što se dešava, niti prilagođavate stavove činjenicama, već ste svoj sud donijeli unaprijed - da je Rusija u pravu, šta god da se desi i šta god da urade, a da su oni protiv nje u krivu.
    Iz prevazilaženja razlike u perspektivama smo odavno izašli jer ste vi debelo zaronili u ono što se zove "willful ignorance".

    I tu je već momenat đe se javlja potreba da se bavimo domaćom društvenom patologijom, prije nego 20 puta ispričanom pričom o Ukrajini.
    Last edited by ASC; 24-03-24 at 15:44.

  8. The Following 7 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  9. #481
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ti si ciknula skroz, drugarice. Ja pisao o obnovi SSSR-a?? Ihaaa.. kako tebi nije dobrooo...

    Posto si vec podijelila s nama svoju impresiju kako je forum super jer se sve moze pronaci, ajde nadji to caskom, zivota ti.
    Nisi ti doduše ja sam inicirala da se iskažeš i tebi sličnih svjetonazora.

    Zamisli.Kako pokvareno s moje strane.

    Nemoj sa mnom kršiti koplja na polju interneta čak mi nije bilo ka da kopam kanale po arhivi foruma teško da nađem taj momenat savršeno dobro baratam i algoritmima i arhivama.

    Dio mog posta i tvoja reakcija.

    Sam si tražio a drugi put viđi svaki moj prvi korak je MOJ - svaki sljedeći je iznuđen i nemoj mi lamentirati kako je ko na forum satanizovan mislim da nije niko ka što sam ja od Lucketa što me nazva satanistkinjom do masu drugih članova koji su mi lupali etikete kako su stigli.Izgleda tako je u malim "zajednicama" no nije tema.







    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 24-03-24 at 15:54.
    No pasaran!

  10. #482
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    "Toliko sam se trudio da te zatrpam zapadnjackom propagandom, ovizi, a ti se i dalje ne das! Kako te nije sramota?? Zasto si tako bezobrazan???" Ma, fuuuck off...


  11. #483
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Nisi ti doduše ja sam inicirala da se iskažeš i tebi sličnih svjetonazora.

    Zamisli.Kako pokvareno s moje strane.

    Nemoj sa mnom kršiti koplja na polju interneta čak mi nije bilo ka da kopam kanale po arhivi foruma teško da nađem taj momenat savršeno dobro baratam i algoritmima i arhivama.

    Dio mog posta i tvoja reakcija.

    Sam si tražio a drugi put viđi svaki moj prvi korak je MOJ - svaki sljedeći je iznuđen i nemoj mi lamentirati kako je ko na forum satanizovan mislim da nije niko ka što sam ja od Lucketa što me nazva satanistkinjom do masu drugih članova koji su mi lupali etikete kako su stigli.Izgleda tako je u malim "zajednicama" no nije tema.







    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    I dje je taj link?


  12. #484
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    "Toliko sam se trudio da te zatrpam zapadnjackom propagandom, ovizi, a ti se i dalje ne das! Kako te nije sramota?? Zasto si tako bezobrazan???" Ma, fuuuck off...
    Video snimci, grobovi ljudi sa imenima i prezimenima, izjave svjedoka, materijalni dokazi.
    IZJAVE RUSKIH OKUPACIONIH NAMJEŠTENIKA.

    Sve je to zapadna propaganda.
    Kao što rekoh – „willful ignorance“ i glava na drugu stranu.

    I gore plače što neće ljudi argumentovano da diskutuju sa njim no mu vele da ima "posebne potrebe", a kad mu se objasne stvari detaljnije odgovora sa "fuuuck off".

    Mislim da je dovoljno.

    P.S.
    Zapadna propaganda:

    _https://twitter.com/GlasnostGone/status/1709926797041942919



    Last edited by ASC; 24-03-24 at 16:13.

  13. #485
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    14.april 2023.

    Post pod kodom #13432.

    Nemoj da te zbuni ovo tra to je skraćenica od travanj tako se na hrvatski veli april.

    Eto tako.Sad pogledaj se u ogledalo mislim sopstveni post.Mislim da mi u najmanju ruku duguješ izvinjenje za ovo kako - lažem no to mi nije bio ni cilj no da se kako reče ti - držimo teme što je program Moskve koji ti očito nisi ni pročitao no si ga zakačio ka neki usputni gratis u praćenju FSB propagande.
    Da,to se zove hibridni rat i to je priznajem mnogo ozbiljna rabota.

    To ti je ko sa dilerima nikad pravi inspektor ne baca zadnjega u lancu u tvorza no dođe do izvora okle mu što.Tako je onaj Zoka zatvorio nalog.Lol
    No pasaran!

  14. #486
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    I gore plače što neće ljudi argumentovano da diskutuju sa njim
    Volite da lagite i to prekomjerno, ali sta da se radi...

    Prvo, ja nisam plakao, a jos manje trazio da neko diskutuje sa mnom! Jednostavno, ako uopste mozete da se oduprete tom unutrasnjem porivu, zaobidjete i zdravo. Ja tako radim, dok me neko ne prozove (in)direktno. Zamisli kad bih se ja tako cimao na svakakve vase nazi-gadosti, pa samo bih nad tastaturom visio. Kako ne, nemam pametnija posla...


  15. #487
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Stavi link ako postoji ili batali sa glupostima, aman.


  16. #488
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Ti izgleda baš loše barataš informacionim tehnologijama čak ti je napor kad ti se navede datum i "kod" na neku temu da mjesto pronađeš.Možda u tome i leži odgovor na to što si oskudan u informacije i laka meta za propagandu - može bit.
    Meni je to svakako polje istraživanja tako da pleŽR oz MaJN.Samo ti nastavi da pišeš da vidim izvore jer meni su izvori meta a ne onaj što ih postavlja.

    Okey.Nije mi mrsko zapravo mi je par sekundi posla.

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...93#post5893293
    Last edited by Bluemoon; 24-03-24 at 16:38.
    No pasaran!

  17. #489
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,000
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    363 Posts

    Default



    Evo ne znam.

  18. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  19. #490
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Evo ne znam.
    Zato je i tjeram da stavi link.

    Zaista nevjerovatno... Na komentar "3. Svetski rat ili SSSR" ja biram ovo drugo. I tad i sad i uvijek cu. I mislio sam da bi tako svaki normalan covjek. Ali na istom tom linku se vidi kako je odmah ispod mog komenta ogorcena Bluemoon, koja negoduje sto tako biram. Jer, logika nalaze, izmadju to dvoje, ona bi birala svetski rat, bez razmisljanja. Samo da Rusima krepa krava. Nevjerovatna kolicina zlobe i... To je jedna OGROMNA razlika izmedju mene i svih vas sto podrzavate naciste. Ako je, ne daj boze, izbor izmedju svetskog rata i tih groznih Rusa/Sovjeta, biram drugu opciju vazda! A vi navijajte za krvoprolice svetskih razmjera, zabolje me.. kad bolje ne umijete...

    Zloba vas pojede....


  20. #491
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Čuš treći svjetski rat namjesto obnove sovjetskog saveza pomislih i ja da troluju neki ka što gore pojedini članovi rekoše no vidim da ste upali u loše matrice.

    Kakav treći svjetski rat,o čemu vi pričate znate li uopšte ili ste to pročitali na neku štampu aka Informera?
    Dakle,vi tu drvite o trećem svjetskom ratu a ovima u Moskvi od propagandista do vrhuške sva đeca na zapad.Ajde evo recite okle vi ideja da će izbiti WW3.

    Između koga?Šta?O čemu pričate vi znate li uopšte.
    Okle vi ideja da se ikad za ikad više može obnoviti SSSR kakav je to bulšit od priče.
    Od toga nema ništa znaju bivše članice SSSR-a kako im je tamo bilo sad su većina članice NATO pakta.
    Plakyyy.
    Last edited by Bluemoon; 24-03-24 at 17:13.
    No pasaran!

  21. #492
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    A, pa, ne mere to tako, sunce, da cupas iz konteksta, kad je kontekst toliko ocigledan iz ovog scr-shota. Ako ti se kontekst ne svidja, zaobidjes ga. A ne da cupas sto se tebi (ne)svidja, pa onda polemises sama sa sobom i podmeces lazi kako su sagovornici rekli ovo-ono.


  22. #493
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A, pa, ne mere to tako, sunce, da cupas iz konteksta, kad je kontekst toliko ocigledan iz ovog scr-shota. Ako ti se kontekst ne svidja, zaobidjes ga. A ne da cupas sto se tebi (ne)svidja, pa onda polemises sama sa sobom i podmeces lazi kako su sagovornici rekli ovo-ono.
    Kontekst je idiotski.

    Čuš WW3 nisi ni pogleda onu simulaciju nuklearnog rata što postavih sinoć nema zemlje na planeti koja bi pretekla.
    Mlatite konstantno praznu slamu sa vama nema razgovora na nivou odrasle osobe ponašate se u kontinuitet ka mala đeca što su povjerovali u neke bajke koje vam raspreda ruski car.
    No pasaran!

  23. #494
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Да ли ја нисам добро видио или је ДПС једна од ријетких ЦГ партија која није осудила овај терористички акт?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #495
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    A sad ti je idiotski kontekst, a?

    Bluemoon, da te ja iskreno pitam... Posto si svakako djelimicno odgovorila u prethodnom postu, ne bi trebalo da ti bude tesko. Dakle, imas izbor: 3. Svetski rat ili jaku Rusiju/SSSR, koja vlada ovom planetom. Da cujem tvoj izbor?


  25. #496
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,000
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Čuš treći svjetski rat namjesto obnove sovjetskog saveza pomislih i ja da troluju neki ka što gore pojedini članovi rekoše no vidim da ste upali u loše matrice.

    Kakav treći svjetski rat,o čemu vi pričate znate li uopšte ili ste to pročitali na neku štampu aka Informera?
    Dakle,vi tu drvite o trećem svjetskom ratu a ovima u Moskvi od propagandista do vrhuške sva đeca na zapad.Ajde evo recite okle vi ideja da će izbiti WW3.

    Između koga?Šta?O čemu pričate vi znate li uopšte.
    Okle vi ideja da se ikad za ikad više može obnoviti SSSR kakav je to bulšit od priče.
    Od toga nema ništa znaju bivše članice SSSR-a kako im je tamo bilo sad su većina članice NATO pakta.
    Plakyyy.
    Hohooho koliko cudjenja u jednom postu, nista bez da krenem sa priremom za ww3.

  26. #497
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default



  27. #498
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,244
    Thanks Thanks Given 
    15,160
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A sad ti je idiotski kontekst, a?

    Bluemoon, da te ja iskreno pitam... Posto si svakako djelimicno odgovorila u prethodnom postu, ne bi trebalo da ti bude tesko. Dakle, imas izbor: 3. Svetski rat ili jaku Rusiju/SSSR, koja vlada ovom planetom. Da cujem tvoj izbor?
    Malo smo odmakli od teme ali moraš bolje upoznati istoriju SSSR-a i zašto se raspao,i zašto su bivše članice recimo Varšavskog Pakta sad članice NATO pakta.

    Ti meni stavljaš na sto sad karte ili/ili a postavljaš mi nemoguće misije.Ti čovječe moraš jednostavno da bi shvatio ovu temu a naziv je Putinova Rusija da shvatiš sve histori čekove njene kako se oblikovala i kako je došla do ovoga do čega je došla.
    Putin je bio u istočnoj Njemačkoj u bunker kad se rušio Berlinski Zid ka saradnik Štazija.
    Ođe navode pretke Zelenskog,a isti njegovi preci su se zajedno sa Putinovim precima borili u ww2.Putinov otac je bio borac u drugom svjetskom ratu.I to nikakve veze s vezom nema Rusi i Ukrajinci su se zajedno borili u ww2.Grobovi i familije su im isprepletani to je tek tragedija ovog rata.

    Ali,ođe se mora uzeti dijagram istorijiski na neke tačke staviti fakt ček.
    Raspad SSSR-a i Putinov dolazak na vlast.

    Vanja je gore rekao jednu briljantnu rečenicu kako je Putin došao na vlast?
    Ima vas nekolicina što jednostavno nećete da se informišete i kad vam na tacnu ljudi postavljaju sa strpljenjem činjenice vi se prosto ražestite na sagovornika onda se čudite reakciji jednog BAR-a ka ti juče.

    Shvati već jednom kad strpljiv čoek izgubi strpljenje treba sam da se zapitaš jeli do tebe ili je do njega.Prije će biti da je do tebe.
    Last edited by Bluemoon; 24-03-24 at 17:42.
    No pasaran!

  28. #499
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Koliko prazne price, a nikako da se izjasni. Haha, prosto nevjerovatno. Izbor, koji bi svakom normalnom covjeku trebao biti prelak, tebe tjera na neke dubioze i gomilu prazne price, samo da ne priznas da ti je SSSR bliza opcija od opste katastrofe. Ao...

    Nema potrebe dalje. Voljno si...


  29. #500
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Onda nije moralo da bude ni drugog svjetskog rata. Trebalo je dat nacistima šta god zamisle bez borbe i onda ne bi bilo rata. Mnim e bi rat kao pojava mogao da se iskorijeni ako niko nikad ne bude pružao otpor agresoru.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 20 of 28 FirstFirst ... 10161718192021222324 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Uticaj kućnih ljubimaca na nas
    By Caesar in forum Kućni ljubimci
    Replies: 26
    Last Post: 22-01-24, 21:03
  2. uticaj srpskih masona u SPC
    By nikola_mne in forum Religija i filozofija
    Replies: 11
    Last Post: 17-03-11, 19:56
  3. Uticaj Igara
    By robi in forum Game Server CG
    Replies: 24
    Last Post: 06-09-06, 17:33
  4. Muzika i njen uticaj....
    By LoVeRmAn_pG in forum Muzika
    Replies: 54
    Last Post: 27-08-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •