Page 25 of 28 FirstFirst ... 152122232425262728 LastLast
Results 601 to 625 of 688

Thread: Putinova Rusija - politika i uticaj

  1. #601
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Što ćeš kapitalizam a i sam si reka da je Rusija više zapad nego što ođe neki propagiraju da je Rusija tačnije Moskva se bori protiv kolektivnog zapada kakav bulšit priča.Zamišljaju Ruse kako su ih gledali u filmove a to ljudi koji vole istu muziku,vole zapad,konzumiraju proizvode zapada kao i svi mi.

    Nisu to vanzemaljci.

    A ovaj oće da ih vrati u vrijeme Staljina e to je problem on nije normalan još je uveo zakon da ih proganja i da ne mogu ni da se vrate u zemlju stavio im na pasoš da su ino-agenti.Najveći neprijatelj Rusije nije ni Amerika,ni bilo ko drugi nego jedan režim koji je okupirao državu.
    No pasaran!

  2. #602
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Sa čim se tačno slažeš. Objasni svojim riječima.

    Da se podsjetimo, Hodorkovski je jedan od najvećih tranzicijskih pobjednika u Rusiji za vrijeme Jeljcina, koji je našao utočište na Zapadu sa svojim opljačkanim milijardama.

    I sad su njegove izjave relevantne za šta konkretno?
    Da narod u Evropi treba da promjeni svoj mentalitet i da iz komfornog života predje u ratni mod, pa ponovo juriša na Moskvu? Jel to?
    Da bi on sačuvao svoju guzcu i milijarde.
    Ne no da narod u Evropi treba da shvati realnost u kojoj se nalazi mogu mačku o rep da zakače svoj mod konformizma u kojem su izgleda uspavani.Odmah se uhvatiš juriša na Moskvu,o čemu pričaš ko će da juriša na zemlju sa 6000 bojevih nuklearnih glava vječito ođe podmećete tezu da će Moskva da se osvaja.
    Govorim o sistemu odbrane.

    Dobro je da meni sad ođe objašnjavaš o "tranzicijskim pobjednicima" ka da ne znam da su to svi oligarsi i da nakon raspada SSSR-a su ostali oligarsi ka tranzicijski pobjednici no ti jednu prostu činjenicu preskačeš da bez novca (čitaj moći) tamo ne mogu nekakvi političari poput čistih ljudi da se probiju.On je u istom intervjuu izjavio da ovoga drže oni "lojalni oligarsi" koji su takođe "tranzicijski pobjednici".
    Zna se kako je Litvinjenko ubijen i čije je ubistvo odbio.

    To je čovječe mafijaški sistem šta ti očekuješ o čemu pričaš ti uopšte.
    No pasaran!

  3. #603
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ali pošteno...nema glupljih priči nego tih da ako ne volimo Zapad, treba da se odreknemo nekih tekovina izmišljenih na Zapadu.
    Eto, ne trebamo ni košarku igrati, ako ne volimo Kanadu.
    Ili naizmeničnu struju, ako ne volimo Srbe iz Hrvatske.

    Mene kao čojeka koji se trudi živjeti 100% u sadašnjem momentu, više interesuje zašto se opstruira Huawei i 5g tehnologija sa istoka. Zašto je bitno da to nemamo?
    Jel treba čekati da neko sa Zapada to izmisli jeftinije?

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Massaro For This Useful Post:


  5. #604
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ali pošteno...nema glupljih priči nego tih da ako ne volimo Zapad, treba da se odreknemo nekih tekovina izmišljenih na Zapadu.
    Eto, ne trebamo ni košarku igrati, ako ne volimo Kanadu.
    Ili naizmeničnu struju, ako ne volimo Srbe iz Hrvatske.

    Mene kao čojeka koji se trudi živjeti 100% u sadašnjem momentu, više interesuje zašto se opstruira Huawei i 5g tehnologija sa istoka. Zašto je bitno da to nemamo?
    Jel treba čekati da neko sa Zapada to izmisli jeftinije?
    Znaš šta mi je zanimljivo kod tvojih postova jer imam dobro opažanje kod ovakvih stvari što si u stanju da na temi Putinove Rusije podlo provučeš sad recimo Nikolu Teslu.

    Ne,ovo nije tema tvojih prepucavanja sa Hrvatima i meni je podlo nećeš podmetati.
    Slobodan si.
    No pasaran!

  6. #605
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ne no da narod u Evropi treba da shvati realnost u kojoj se nalazi mogu mačku o rep da zakače svoj mod konformizma u kojem su izgleda uspavani.Odmah se uhvatiš juriša na Moskvu,o čemu pričaš ko će da juriša na zemlju sa 6000 bojevih nuklearnih glava vječito ođe podmećete tezu da će Moskva da se osvaja.
    Govorim o sistemu odbrane.

    Dobro je da meni sad ođe objašnjavaš o "tranzicijskim pobjednicima" ka da ne znam da su to svi oligarsi i da nakon raspada SSSR-a su ostali oligarsi ka tranzicijski pobjednici no ti jednu prostu činjenicu preskačeš da bez novca (čitaj moći) tamo ne mogu nekakvi političari poput čistih ljudi da se probiju.On je u istom intervjuu izjavio da ovoga drže oni "lojalni oligarsi" koji su takođe "tranzicijski pobjednici".
    Zna se kako je Litvinjenko ubijen i čije je ubistvo odbio.

    To je čovječe mafijaški sistem šta ti očekuješ o čemu pričaš ti uopšte.
    Ne postoje ni lojalni ni nelojalni oligarsi čija je riječ relevantna.
    To su u Rusiji svi od reda ljudi koji su se obogatili na muci naroda, pljačkajući državnu imovinu.
    Koga briga što kaže Hodorkovski ili neki Putinu lojalan oligarh. Takvi se ne citiraju.
    Kakav Litvinjenko? Ko je taj?
    Bivši KGB-ovac koji je promjenio stranu, pa ga neko otrovao. Jaka ličnost upm
    Što bi tek rekla za Snowdena ili Asangea.

    Ja se hvatam juriša na Moskvu, jer ne poznajem iz istorije da je Moskva jurišala na Berlin ili Pariz, a da prije toga ovi nijesu jurišali na Moskvu.
    To je fakat, to su činjenice.
    I NATO se nakanio približiti Moskvi, a ne obratno.

    Iskreno, to za mene samo budale ne vide.

  7. #606
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Pošto si se vratio na teren pokazao si koliko ti je šuplja priča poznavanja odnosa NATO-Rusije koji su imali zajedničke i vježbe.

    I obnovi malo gradivo iz istorije ne ide ti.Čak je Moskva odnosno Staljin koji je bio u savezu sa Hitlerom do Barbarose kada je molio za pomoć istoj USA da se odbrani od Hitlera jer ovaj ne zna za pakt o nenapadanju (kako poznato i Putin je prekršio pakt o nenapadnju Ukrajine) pa bez te pomoći ne bi ni izvojevali pobjedu uprkos ogromnim žrtvama u ljudstvu (taktika ratovanja iz knjiga SSSR-a u velikim talasima ljudi koji i sad Rusi se drže tih knjiga što vidimo na frontu).
    Obnovi malo stranice istorije ili namjerno ođe vršiš reviziju iste u neke svoje ciljeve.

    Ovo je tema Rusija nije SSSR.
    No pasaran!

  8. #607
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    14,919
    Thanks Thanks Received 
    4,194
    Thanked in
    2,122 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ali pošteno...nema glupljih priči nego tih da ako ne volimo Zapad, treba da se odreknemo nekih tekovina izmišljenih na Zapadu.
    Eto, ne trebamo ni košarku igrati, ako ne volimo Kanadu.
    Ili naizmeničnu struju, ako ne volimo Srbe iz Hrvatske.

    Mene kao čojeka koji se trudi živjeti 100% u sadašnjem momentu, više interesuje zašto se opstruira Huawei i 5g tehnologija sa istoka. Zašto je bitno da to nemamo?
    Jel treba čekati da neko sa Zapada to izmisli jeftinije?
    Ali nema gluplje priče od te. Neeemaaa.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  9. #608
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Znaš šta mi je zanimljivo kod tvojih postova jer imam dobro opažanje kod ovakvih stvari što si u stanju da na temi Putinove Rusije podlo provučeš sad recimo Nikolu Teslu.

    Ne,ovo nije tema tvojih prepucavanja sa Hrvatima i meni je podlo nećeš podmetati.
    Slobodan si.
    Nisam ja to podvukao na temu Putinove Rusije, već na temu koju je načeo jedan forumaš, a tiče se da napredak čovječanstva ima neku naciju. Pa sad ko ne voli neku naciju treba da se odrekne svega što je ta nacija učinila za dobrobit čovječanstva.

    A kakve to veze ima s milim Bogom?

    Tendencija je da će sutra Kinezi preteći sav Zapad u tehnologiji.
    I šta sad s tim?
    Čovječanstvo ne treba uživati blagodeti tog napretka, jer su u pitanju Kinezi?

    Stvarno lupetate gluposti. Nemam riječi.

    A tvoja opažanja su u toj mjeri površna, da ne zavredjuju ni ovoliko pažnje koliko ti inače pridajem.
    Ali dobar čojek sam ja.

  10. #609
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Skrećeš sa teme ovo nije tema o tehnologijama imaš te teme na podforum nauke.
    Koliko tek ti ne zavređuješ moju pažnju u RL takve zaobilazim u široke lukove,no dobro pamtim što si sve pisao na temi Ukrajine i da voliš da podmetneš kosku koja nema veze sa temom na koju se piše par puta si uvlačio ovo što upravo sad radiš.

    Za razliku od tebe ja se držim TEME.

    Tema je Putinova Rusija.
    -naučna zajednica prognana
    -prekinut program ISS
    -fejl misije LUNA
    -raseljeno nn Rusa
    -regrutovano i sahranjeno nn Rusa
    -najveći vojni budžet u istoriji Rusije
    -više žrtava nego za 10 godina ratovanja u Afganistanu
    -osvojeno gotovo NIŠTA

    To je tema a sad smo dok se ne vratiš u neki mod da misliš kako sam ja naivna budala pa ne vidim što radiš i pišeš bez ovih ka ja sam dobri čovjek i sličnih doskočica završili u dijalog.
    No pasaran!

  11. #610
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    A kakve veze ima najveci vojni budzet Rusije ??

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  12. #611
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Da sjednu za sto i pregovaraju kako ođe neki forumaši zbore.Lol

    Fakt ček.

    Ruski proračun za 2024. pokazuje da planira dugi rat u Ukrajini.Ruska vlada je objavila predlog da prvi put u istoriji će izdvojiti 6% BDP-a na vojsku.Čak i ako borbe postanu manje intezivne ili se konflikt zamrzne novac će ići na obnovu iscrpljenih vojnih arsenala.

    A ovaj ođe mlati praznu slamu o mobilnim telefonima iz Kine još se ljuti što mu se reče da je skrenuo sa teme.To bi on volio da se ođe zbori o Srbinu iz Hrvatske,naizmjeničnim strujama,i novom svjetskom poretku ka da ja ne prepoznajem takve rabote.
    Last edited by Bluemoon; 25-03-24 at 18:29.
    No pasaran!

  13. #612
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Ovo.sovjetsko naoruzanje se dobro pokazalo tako da ce i posle rata biti velika prodaja ruskog oruzja...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  14. #613
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ovo.sovjetsko naoruzanje se dobro pokazalo tako da ce i posle rata biti velika prodaja ruskog oruzja...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Pa sad,zaboravljaš da odavno Rusija koristi neke djelove sa zapada ođe će BAR bolje znati te podatke tako da ovo bustovanje budžeta mislim da nije samo vezano za neku sad mas prodakšn verziju nego nedostatak nečega što moraju daleko skuplje da nadoknade.
    Zaboravljaš i inflaciju.
    Zemlja bez jake ekonomije i saveznika teško može da ratuje kako ovaj planira a trenutno se krpi sa nekim kršotinama iz Sjeverne Koreje što pokazuje da je malo zaHebana situaciju.
    Takođe ono što je BAR bitno reka a vi svi ste to ignorisali do isteka zaliha sovjetskog saveza..Rusija je nasljedila te zalihe ali zalihe se troše.

    I na kraju,zašto bi neki vrh inženjer,mašinac,IT stručnjak ostao u Rusiji kada može da dobije posao u USA bez problema?
    Zašto bi bilo koji visoko obrazovani Rus išao na front u Ukrajinu koja nije ni njegova zemlja.
    Nisu to paglu ljudi da ih loži jedna Margarita sa RT-a koja priča o energetici i Medvedev koji mrtav pjan svako malo bača nuklearne đe stigne u svoje vizije.
    No pasaran!

  15. #614
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pa sad,zaboravljaš da odavno Rusija koristi neke djelove sa zapada ođe će BAR bolje znati te podatke ..
    Takođe ono što je BAR bitno reka...
    Pa dobro...pusti BAR-a da reče koju...
    Nemoj posle da te ispravlja jer ti nijesi dobro shvatila što je on rekao.

  16. #615
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Meni se cini da rusija proizvodi da je unaprijedila ratnu industriju, da i EU fali zaliha a ko razvije ratnu industriju taj je dobitnik...
    A opet Nije citav svijet USA ima trzista masu ....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  17. #616
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Ne unapređuju vojnu industriju tuke no naučnici tako da vrni se na ono što napisah o visoko obrazovanim Rusima i đe im je u ovaj trenutak daleko povoljniji pasoš i život za svoju porodicu.

    To prvo.A drugo.

    Rusija odavno nije svjetska no regionalna sila to što pojedini vas od Rusije ka što ka kad bi neki jado sa litar votke vidio u ogledalo nekakvog cara to je vaša stvar što imate izvnutu percepciju Rusije.
    Ja sam već sto put rekla da je Rusiji jedina budućnost bila da bude saveznica Evrope a na da tenkovima uđe u Ukrajinu i napravi sebe najvećeg neprijatelja iste a vi ođe prosipate priče o Briksovima i ko zna čemu sve ne i sad bustuje nesretni vojni budžet dok joj se stanovništvo masovno iseljava.

    A ti Massaro mani se tvojih doskočica dovoljno si reka sa onim "približavanjem NATO-a" Rusiji ili je podmetačina ili stvarno tako misliš a u oba slučaja ja ću evo da te poštedim da na mene trošiš vrijeme ideš mi na ignore nakon takve bulšit priče.
    No pasaran!

  18. #617
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post

    A ti Massaro mani se tvojih doskočica dovoljno si reka sa onim "približavanjem NATO-a" Rusiji ili je podmetačina ili stvarno tako misliš a u oba slučaja ja ću evo da te poštedim da na mene trošiš vrijeme ideš mi na ignore nakon takve bulšit priče.
    Faljen Isus

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Massaro For This Useful Post:


  20. #618
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Pa zar Rusija nije htjela da bude NATO clanica tj saveznica EU a ne USA....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  21. #619
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Zašto to treba?
    Ja nijedan izum sa Zapada nijesam besplatno dobio, sem prvog mobilnog telefona koji mi je brat poklonio. A i on je to platio.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  22. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  23. #620
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Pa zar Rusija nije htjela da bude NATO clanica tj saveznica EU a ne USA....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Imao je Vladimir Vladimirovič neku fazu svoje vladavine, kada se trudio da shvati neku drugu svrhu postojanja NATO pakta.
    To je bilo ono vrijeme nakon 11.09.2001 kad se terorizam mogao percepirati kao globalna pošast i zajednički neprijatelj.

    Tad je nudio navodno Bušu da i Rusija udje u vojni savez.

    Ali sve se to ispostavilo kao truba priča, jer vodeće NATO zemlje su kreatori i glavni sponzori svjetskog terorizma. A njima u stvari treba uvijek neki dežurni neprijatelj, jer druge svrhe taj savez nema.

  24. #621
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Pa zar Rusija nije htjela da bude NATO clanica tj saveznica EU a ne USA....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Sve ti piše samo treba da čitaš ako ne znaš engleski imaš gugle translate toliko jednostavna tema puna suvoparnih činjenica umjesto gomile teorija zavjera koje odreda koriste ođe mnogi da ka oni vide nešto iz svoje perspektive.

    https://natolibguides.info/nato-russia

    Žaba ne vidi dalje od močvare takav joj je vidno i horizont ali za čovjeka koji zna da čita i koristi internet to nije izgovor.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  25. #622
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Sve ti piše samo treba da čitaš ako ne znaš engleski imaš gugle translate toliko jednostavna tema puna suvoparnih činjenica umjesto gomile teorija zavjera koje odreda koriste ođe mnogi da ka oni vide nešto iz svoje perspektive.

    https://natolibguides.info/nato-russia

    Žaba ne vidi dalje od močvare takav joj je vidno i horizont ali za čovjeka koji zna da čita i koristi internet to nije izgovor.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    NATO is a defensive alliance. It does not seek confrontation and poses no threat to Russia, or any other nations. NATO did not invade Georgia. NATO did not invade Ukraine. Russia did.

    NATO made significant efforts over many years to establish a strategic partnership with Russia. We established the NATO-Russia Council and worked together on issues ranging from counter-narcotics and counter-terrorism to submarine rescue and civil emergency planning, even during periods of NATO enlargement.

    It was Russia that gradually chipped away at any hopes of peaceful cooperation, with its pattern of increasing aggressive behaviour, from Grozny to Georgia and Aleppo to Ukraine.

    NATO Allies engaged in persistent diplomatic efforts to convince Russia to change its course. NATO held a last meeting of the NATO-Russia Council in January 2022 to call on President Putin to step back from the brink. President Putin chose war.

    Samo je bombardovao po neku zemlju....iz odbrane...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  26. #623
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Zhuangzi je tip osobe koji misli da nas prskaju iz vazduha, čipuju nas vakcinama i zemlja je ravna ploča
    I amerikanci su sleceli na mjesec jos one godine i sve im je snimke ljubo nikic radio
    izvini sto ti dadoh ovaj like ne mogu se prebacat iz udobnosti kreveta

    Sent from my SM-F926B using Tapatalk
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  27. #624
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,081
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Vidjeh po medijima da su mučili ove ubice što su pohvatali i da se time ruska vlast javno pohvalila.
    Ne znam baš kome je namijenjeno, vjerovatno kao poruka drugima ako se usude, ali meni djeluje kao odraz nemoći.
    Do sad su se sve vlade držale onoga da ih odma poubijaju “u akciji” i niko nikad oko toga nije pravio pitanje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  28. #625
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    15,162
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Šta li tek rade iza debelih zidina i žica svojih dalekosibirskih zatvora

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

Page 25 of 28 FirstFirst ... 152122232425262728 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Uticaj kućnih ljubimaca na nas
    By Caesar in forum Kućni ljubimci
    Replies: 26
    Last Post: 22-01-24, 21:03
  2. uticaj srpskih masona u SPC
    By nikola_mne in forum Religija i filozofija
    Replies: 11
    Last Post: 17-03-11, 19:56
  3. Uticaj Igara
    By robi in forum Game Server CG
    Replies: 24
    Last Post: 06-09-06, 17:33
  4. Muzika i njen uticaj....
    By LoVeRmAn_pG in forum Muzika
    Replies: 54
    Last Post: 27-08-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •