Page 1 of 12 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 296

Thread: PG Scena?!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Michigan - Ohio
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default PG Scena?!

    :twisted: Prichajte!!!!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: PG Scena?!

    Quote Originally Posted by Cartman
    :twisted: Prichajte!!!!
    ;Ludilo totalno...ne zna se koji je bend bolji od kojega..imamo ih preko 500...ne znam na chiju cu svirku prije da odem...chi album da kupim..uh kako je zajebano to...
    :yipiiii:

    :roll: :roll: :roll: :roll:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pg , i uopste cg scena ochaj pun mediokriteta bez grama talenta

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: PG Scena?!

    Quote Originally Posted by Cartman
    :twisted: Prichajte!!!!
    o cemu? nasao si temu o kojoj se ne moze pricat :?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lennox nemoj tako pricati... ipak ima nekih grupica sitnih.... koji se medjusobno.....

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kOje rade na medjusobnom istrebljenju jeel ne znam , ne pratim te alternativne grupe al moguce da ima grupa koje rade nesto i da ima ljudi kojima se to svidja .tj nije moguce nego sigurno. a ona izjava se vise odnosila na komercijalne stvari

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa dobro to ih je vazda pratilo [njihov imidz] to ogovaranje i pitanje ko je bolji od koga [dijele se a nisu se ni sastavili] malo kao djeca, ali mislim da je situaacija bila bolja prije 2/3 godine no sad, kad se sve to naziralo.. a sad nista... mada cuh neke metal grupe se osnuju, chuda se rade brale

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a mogu sad da se formiraju pa chak i da znaju dobro da sviraju mozda i album da izdaju. al je ovo provincija i niko ko radi tu alternativu ne moze isplivati iz govana (izvinite) ma koliko da dobre stvari pokusava.al je vazan trud i ipak ga treba cijeniti , priznajem. al ovi sto pjevaju limunade koje se ne razliqju od onih iz 70ih e te , te bi trebalo lincovat

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve limunade Lennox, mislis na grupe koje obradjuju pjesme? Tako se vazda pocinje, sto vise covjek slusa, on ce prije napravit bolju pjesmu, ako je cuo puno toga.. i vise ce mu ideja doci?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Michigan - Ohio
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bez nas ljudi oni ne mogu da se afirmishu...Da budem precizniji - mali broj ljudi se pojavljuje na svirke uslovio je njihovo NE-sviranje.
    Gazdama nashih lokala se ne isplati da se u njihovim lokalima odradjuju svirke a da oni nemaju dinara od toga (da ne pominjem koliko se gazdama svidja ALTERNATIVNA muzika).Ja lichno znam da ima nekoliko bendova koji rade ali nemaju para za demo,spot ili album.I svi se neshto k***e po forumima i chatu :rokeri,metaci,punkeri,HC....,a na svirku (koja se desi jednom u 100 godina) niko ne dodje.Pa onda pitam kako da se afirmishu?



    ????????? :roll:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam mislio na te limunade. pod tim sam podrazumijevao `estradne umjetnike` sa textovima na nivou djeteta od 10 godina i sa sramnim aranzmanima koji nesto rade i glume zvijezde a u stvari su obicni mediokritetski foliranti. sto se obrada tiche nemam nista protiv.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cartman
    Bez nas ljudi oni ne mogu da se afirmishu...Da budem precizniji - mali broj ljudi se pojavljuje na svirke uslovio je njihovo NE-sviranje.
    Gazdama nashih lokala se ne isplati da se u njihovim lokalima odradjuju svirke a da oni nemaju dinara od toga (da ne pominjem koliko se gazdama svidja ALTERNATIVNA muzika).Ja lichno znam da ima nekoliko bendova koji rade ali nemaju para za demo,spot ili album.I svi se neshto k***e po forumima i chatu :rokeri,metaci,punkeri,HC....,a na svirku (koja se desi jednom u 100 godina) niko ne dodje.Pa onda pitam kako da se afirmishu?



    ????????? :roll:
    znaci treba da slusamo kich da bismo doprinjeli razvoju nase alternativne scene. treba da podrzavamo bendove koji ne znaju svirat nadajuci se da ce nekad biti bolji.
    mislim da to ne ide tako kako ti zamisljas cartman.
    publika siri popularnost, a ne kreativnost i talenat!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Michigan - Ohio
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lako je kritikovati!!!
    Shta si ti to chuo?Na koju opremu su ti ljudi radili (ako se to uopshte moze nazvat oprema )......?
    Inache LENNOX prochitao sam da ti se svidja Mudvayne-Dig,Evanescence... - Bio sam na probu momcima koji to sviraju dok se zagrijavaju!!!
    Ja sam svjedok slichnih pricha o pochecima EYESBURN-a pa ih sad svi slushaju.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zalite se,u PG se ipak nesto desava!Treba da vidite kakav je smor kod nas dolje :monkey:
    Open your minD

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cartman
    Lako je kritikovati!!!
    Shta si ti to chuo?Na koju opremu su ti ljudi radili (ako se to uopshte moze nazvat oprema )......?
    Inache LENNOX prochitao sam da ti se svidja Mudvayne-Dig,Evanescence... - Bio sam na probu momcima koji to sviraju dok se zagrijavaju!!!
    Ja sam svjedok slichnih pricha o pochecima EYESBURN-a pa ih sad svi slushaju.
    uvijek ista prica: ne valja oprema, slabo je ozvucenje,... nemoj mi rec da bi qterra bila bolja kad bi nabavila nove zvucnike!? sviraju u posranim lokalima velicine 30m kvadratnih. kao da tu treba neko manijacko ozvucenje! za dobru pjesmu su dovoljne, eto, dvije gitare bubanj i bass... a svaki bend to ima, jer mislim da ne bi mogao izac na scenu sem ako nece da svira neke 'akusticne' pjesme, sto je mnogo teze i za pohvalu.
    idemo dalje... mislim da nije vazno kako ce neki bend odsvirat mudvayne i evanescence... vec kako ce sebe da odsviraju.
    dalje... ja ne znam mnogo o eyesburnu. tj znam veoma malo. ali kazes da su u pocetku bili losi. sad su bolji i raja se lozi na njih. to je ok. ako se siroj masi jednog dana svidi qterra svaka cast. ja aplaudiram. i ja cu ih slusati kad, tj AKO, budu dobri. sto da ne...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Michigan - Ohio
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mengesh!

    Tvoja pricha pije vodu ali ne u potpunosti.Ipak treba josh poneshto za svirku,recimo bass koji ne prdi sam od sebe,procesor za gitaru.... ipak je to zeshci trip. :evil:

    Shto se tiche Qtere konkretno uglavnom se slazem.
    Ali morash priznat da su Freemotion,Cuban Lab i E Sickness bili bar zanimljivi. :hardrock:

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam koliko ce se vas sloziti samnom,ali mislim da je Marija Bozovic,definitivno osoba koju vrijedi pomenuti,na stranu to sto ja licno nisam bas luda za njom ipak mislim da cura ima mnogo dobar glas,da jako jako lijepo pjeva i da bi mogla da se progura,ako guraju i ulazu u nekakvu Suzanu Tot pffffff,zasto ne bi i nju,koja ima mnogo kvalitetniji i ljepsi glas.MC Marko :roll: moze i on mnogo mnogo bolje,ima talenta,ali ga ne usmjerava i ne koristi na pravi nacin,Brand Band -momci se trude,nije lose nedeljom vece odslusati ih u Cubu ... nego,sve sto je nase ne valja,pljujemo po sebi,odosmo u nepovrat.Mozete me kritikovati sad,ali i dalje stojim iza svog teksta,svim mladim ljudima treba pruziti sansu,nego "a blam je jadan da te ko vidi,a da se ne obrukas,sto ce ti pricat sjutra po gradu...." pateticno !
    "To je stvaran svet oko mene, samo čekam da prođe."

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da bi se bend afirmisao , mora da radi na marketingu ....
    A posto je izbor ljudi koji mogu pomoci gitarskoj muzici jako uzak , neka neko snimi nesto i cimne Skocka ...
    Da vidimo je li faca kao sto se misli da je , ili ...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lokalna scena...prejaka je.Neko pomenu MC Marka,ono prewrce mi se swe u stomaku samo kad mu se ime pomene,isprwa sam mislio da se lik shali,ono kao opushteno,kad sam uwidio negowe afinitete...hmmm no comment

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cartman
    Lako je kritikovati!!!
    Shta si ti to chuo?Na koju opremu su ti ljudi radili (ako se to uopshte moze nazvat oprema )......?
    Inache LENNOX prochitao sam da ti se svidja Mudvayne-Dig,Evanescence... - Bio sam na probu momcima koji to sviraju dok se zagrijavaju!!!
    Ja sam svjedok slichnih pricha o pochecima EYESBURN-a pa ih sad svi slushaju.
    ma ok su momci koji to sviraju ali ovdje nema uslova ni za koga da uspije , to je ocigledno. eyesburn je ipak iz beograda , to je neuporedivo bolje podrucje za afirmaciju , jos je i coyote nevidjen talenat. njima se sve poklopilo tesko da ce jos nekom , ... :roll:

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a mc marko ni ne zasluzuje da bude komentarisan. da to ima bar imalo duha (kao rade rapido) ili kad vec toga nema bar muzickog kvaliteta pa ajde. ali ono bi moglo da radi svako dijete iz 6.osnovne. I on je `zvijezda`. e qq nama.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cartman
    Mengesh!

    Tvoja pricha pije vodu ali ne u potpunosti.Ipak treba josh poneshto za svirku,recimo bass koji ne prdi sam od sebe,procesor za gitaru.... ipak je to zeshci trip. :evil:

    Shto se tiche Qtere konkretno uglavnom se slazem.
    Ali morash priznat da su Freemotion,Cuban Lab i E Sickness bili bar zanimljivi. :hardrock:
    mislim da razloge katastrofe ne treba traziti u opremi. pjesma koja je nepodnosljivo losa nece zvucati mnogo bolje sa par novih zvucnika, instrumenata i cega jos... ako nemas uslova da pravis muziku nemoj da je pravis! ili je pravi ali ne trazi veliku podrsku.

    ne treba izlaziti van okvira mogucnosti...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hah Mengesh oni barem trude a ti? I oni ne traze podrsku ? Mada nisam vise u tim tokovima nesto kao prije kad sam i ja sanjao neki uspjeh

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bunar
    Posts
    1,335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St Germain
    hah Mengesh oni barem trude a ti? I oni ne traze podrsku ? Mada nisam vise u tim tokovima nesto kao prije kad sam i ja sanjao neki uspjeh
    Cartman trazi da im damo podrsku

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mengesh
    Quote Originally Posted by St Germain
    hah Mengesh oni barem trude a ti? I oni ne traze podrsku ? Mada nisam vise u tim tokovima nesto kao prije kad sam i ja sanjao neki uspjeh
    Cartman trazi da im damo podrsku
    Pa vjerovatno misli podrsku u smislu..publike..znachi da dodje dosta ljudi..chisto da se neki bend mozda bolje afirmise...
    Sta znam ne chitam mu misli ali eto

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •