Page 7 of 653 FirstFirst ... 345678910111757107507 ... LastLast
Results 151 to 175 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #151
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    876
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    vidji ovu dvojicu kretena cuvaju jedan drugog dok kalinic sam skace lagano kakvi moroni
    hvala im u svakom slucaju velika pobjeda i prekid negativne tradicije
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #152
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Dođe vrijeme da Radonjić nadmudruje u završnici.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  3. #153
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Lagano sad gledam parove, zavrsavamo cetvrti bez problema.
    I to treba da nam je utjeha ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #154
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta reci, razocaran sam. Moze li mi neko objasnit onaj faul na 6 sekundi? Pa je8em mu majku, ili se brani ili pravi faul odma (na 15 sekundi). Ovo nema veze sa srecom, ovo je cisto na nasu glupost. I to Cedo pravi faul koji je mogao biti i nesportska, kako ga je gurnuo, ocekivao sam da ce se usrat u nas. Ali svakako se usrasmo. Zalosti! Kad je Sehovic dao onu trojku mislio sam da ne mozemo izgubit, ali kao i svaki put, prevarih se.

  5. #155
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za Jovovića u najboljem slučaju mislim da je prosječan, ono dobacivanje Kuka i Rejnoldsa do kraja napada nije lijepo za oko, ali bi bilo funkcionalno da su makar na kraju napada umjeli da odigraju dva na dva sa nekim. Ipak, i pored Jovovića, ova završnica je morala da se dobije. Zadnji minut faul Planinića u napadu (cijlu utakmicu čovjek na isti način pravi blokove, bilo je samo pitanje vremena kad će mu svirati faul), Kuk na silu ide u ćošak đe ga udvajaju i daje loptu njima u ruke, loše zagrađivanje u zadnjem napadu. Ako na to dodamo 3 promašena slobodna od 4 u vrijeme kad je Ivanović dao ona dva koša i kad je trebalo da se Budućnost odlijepi, plus promašeno slobodno Kuka - utakmica je izgubljena i prije zadnjeg koša iz odbojke. A eto je zamalo i tako dobijena. Čestitke Zvezdi.

    EDIT: Zaboravio sam da prokomentarišem Šofra koji je pojedinima jedina svijetla tačka prenosa. Čovjek još uvijek nije naučio da se poslije faula u napadu ne šutiraju slobodna iako je bonus, kad je Budućnost namjerno napravila predzadnji faul on veli kako je faul napravljen greškom i da nije dobar faul i još ko zna koliko gluposti. Čovjek ne poznaje košarku.
    Last edited by temp; 26-01-15 at 19:38.

  6. #156
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Paunic +/- -30 u ovoj utakmici.

    O boze o madona.

  7. #157
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    mislim da je sehovic (#4). nazalost, zagradio je prodor u sredinu pri zadnjem slobodnom, sablonski, dok je kalinic okretom dosao u laku poziciju za skok. zasto je uopste sehovic bio na niskom bloku, bez obzira sto je dobar bek skakac?
    nijesam misljenja da se jovovic za sve krivi. to je najlakse reci. tesko je kontrolisati ovakve situacije ali da ne ispada da ga branim, ipak je utakmica dobijena na pola kosa od strane lidera lige.
    Ko je, ako ne on, kontrolisao situaciju da se pravi faul na 6 sekundi do kraja i 2 za nas. Koji je to rezon? Ko kontroliše ko mu je na terenu da zagradi ključna bacanja koja je naredio? Ko će mu ući umjesto Vitkovca koji napravi peti?
    Pratim košarku evo dvadeset godina, ali to još ne gledah. Strana mi je ta košarkaška filozofija.
    No biće da je on moderan, avangarda trenerska.
    Još samo da počne dobijati neizvjesne završnice sa takvom filozofijom.

  8. #158
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Lici li kome Rejnolds na Brajanta


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    meni na farela vilijamsa

  9. #159
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da sam prvi put vidio da jedna ekipa,u istoj četvrtini, gubi 15 razlike i tu istu četvrtinu završava sa +8.

    Jovović mi se ,od početka na klupi Budućnosti, činio kao poor man's Radonjić i to do sad briljantno potvrđuje. I opet treba reć' da Dašić više nije za košarku, u iole ozbiljnijim utakmicama on štrči kao strano tijelo na terenu.
    Za Deja respect- kakva god da je liga,imat ovakav skor je mnogo za*ebano.

    Treba se sad oporavit' od ovog čuda, idalje smo u ok situaciji za 2. mjesto,bila bi šteta da se sad raspadnu.
    Shit has hit the fan !

  10. #160
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,528
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Kako smo u ok kad gostujemo cedeviti, olimpiji, vizuri, cekamo partizan. Mi smo u potpunom kurcu i krece raspad sezone

  11. #161
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad je kljucno da se dobije Mega tamo i mislim da ne mozemo ispustit 2. poziciju. Da smo ovaj mec dobili, bili bi u daleko boljoj poziciji. Strasno je kako smo izgubili ovaj mec iskreno, stvarno bole ovakvi porazi, Ali eto s Dejom smo ovakvih poraza imali koliko volis, dok kod Jovovica se rijetko desava da se dodje to tijesne zavrsnice - kad gubimo raspadamo se vec u trecoj cetvrtini i ne vracamo se. Ali ovaj put je def odigrao ulogu domaci teren i ipak podrska koju su momci imali.

    Bongo je dobro opisao Dasica - strano tijelo :-D ali stvarno, kao da si mene ubacio, strasno. Zalosno je koliko momak ne moze da se vrati u ovaj sport.
    Moram da spomenem Rikica, sto je ono ljudi?! Pa kukavac evo pola godine ne moze da igra 5 minuta, ne shvatam zasto ga ne pusti u nekim laksim mecevima da pocne da igra, neka igra 20 minuta barem jedan mec. Koliko god da je drvo, sigurno da ima potencijala. Ali Buducnost nije klub u kojem se potencijal pretvara u igraca, zbog toga jos vise - Ivanovicu bijeziiiii!!!

  12. #162
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Olimpiju cemo vala dobit, a i tog Partizana kuci cemo prosut. Iako su nam zadnjih godina nabili kompleks, vjerujem da ih mozemo dobit jer smo kvalitetniji.

  13. #163
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Sad je kljucno da se dobije Mega tamo i mislim da ne mozemo ispustit 2. poziciju. Da smo ovaj mec dobili, bili bi u daleko boljoj poziciji. Strasno je kako smo izgubili ovaj mec iskreno, stvarno bole ovakvi porazi, Ali eto s Dejom smo ovakvih poraza imali koliko volis, dok kod Jovovica se rijetko desava da se dodje to tijesne zavrsnice - kad gubimo raspadamo se vec u trecoj cetvrtini i ne vracamo se. Ali ovaj put je def odigrao ulogu domaci teren i ipak podrska koju su momci imali.

    Bongo je dobro opisao Dasica - strano tijelo :-D ali stvarno, kao da si mene ubacio, strasno. Zalosno je koliko momak ne moze da se vrati u ovaj sport.
    Moram da spomenem Rikica, sto je ono ljudi?! Pa kukavac evo pola godine ne moze da igra 5 minuta, ne shvatam zasto ga ne pusti u nekim laksim mecevima da pocne da igra, neka igra 20 minuta barem jedan mec. Koliko god da je drvo, sigurno da ima potencijala. Ali Buducnost nije klub u kojem se potencijal pretvara u igraca, zbog toga jos vise - Ivanovicu bijeziiiii!!!
    ivanović je fino djelovao onih minut ipo što je igrao

  14. #164
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Kako smo u ok kad gostujemo cedeviti, olimpiji, vizuri, cekamo partizan. Mi smo u potpunom kurcu i krece raspad sezone
    Najbolje da treba cvikat' od 11-plasirane Mege i superjake Olimpije. Računam da će i Cedevita neđe gubit'.

    Normalno,treba im čista glava, a ne da se raspadnu poslije izgubljenog derbija,ka' da su juniorska ekipa.
    Shit has hit the fan !

  15. #165
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,265
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Olimpiju cemo vala dobit, a i tog Partizana kuci cemo prosut. Iako su nam zadnjih godina nabili kompleks, vjerujem da ih mozemo dobit jer smo kvalitetniji.
    Bogme tesko Partizan je digao formu od onog gostovanja Buducnosti a jos ako dovedu tog pleja koji im je potreban ne vjerujem da mozemo ponoviti onu igru iz Beograda.Nazalost Bokanu se izgleda ne daju pare za dobrog trenera Jovovic vjerovatno trenira ekipu za neku siću i naravno evenutalnu promociju takođe ono što sam primjetio skauting koji ne postoji u klubu meni bi letio napolje onaj koji je preporučio kao pojačanje ono drvo od Paunića bio to sportski direktor ili neki pokušaj menadžera
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #166
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    bilo bi dobro za početak da se iživimo nad onim indijancima iz sasarija, pa ćemo poslije đeljat ostale. ako smo protiv zvijezde ovako fino odigrali, nema potrebe da strahujemo od drugih

  17. #167
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    hahaha kakav trener pa je li moguce da ne brani napad na tri razlike 19 sek pred kraj no paunic pravi faul pa brate imas produzetak u najmanju ruku a ovako ulazis u mogucnost kao sto se i desilo da promasis bacanje

  18. #168
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    oni indijanci ce ih prosut 20 razlike tamo

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Je li moguce da je Kuk onakva pickica, pa ko zna koji put jbt se coek sere u gace u zavrsnici. Nije problem sto je promasio slobodno, problem je kako ga je sutirao.


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  20. #170
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

  21. #171
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Koliko pretjerujete...

    Kuk je prosuo utakmicu, nekoliko grešaka u ključnim trenucima meča, uz očigledni propust prilikom građenja koša (morao je onamo Planinić da bude umjesto Šehovića).

    Napad na zonu je bio korektan, skoro svaki put je kreirana situacija za čist šut iz kornera. S druge strane, ne mogu da vjerujem da Radonjić postavlja zonu sa Zirbesom pored živog Bobija.
    In vino veritas

  22. #172
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Bogme tesko Partizan je digao formu od onog gostovanja Buducnosti a jos ako dovedu tog pleja koji im je potreban ne vjerujem da mozemo ponoviti onu igru iz Beograda.Nazalost Bokanu se izgleda ne daju pare za dobrog trenera Jovovic vjerovatno trenira ekipu za neku siću i naravno evenutalnu promociju takođe ono što sam primjetio skauting koji ne postoji u klubu meni bi letio napolje onaj koji je preporučio kao pojačanje ono drvo od Paunića bio to sportski direktor ili neki pokušaj menadžera
    Navodno prima 4000 mjesečno. Dejo je, opet navodno, primao 10 000.

  23. #173
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Johnny, posto se ti razumijes u kosarku vise nego ja i vise nego vecina forumasa - kako objasniti onaj faul? Cijenio bih tvoje misljenje.

  24. #174
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    na ovom videu se sve vidi Malo je koskanja bilo, i bilo je jedan covjek iz sturcnog staba Buducnosti na tri kosarkasa, tako da ih je tesko napao :P

  25. #175
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Zasto je Cook pickica ako je promasio slobodno? Kao da ih sutira 105% pa se ne moze desit da ih promasi.. Utakmica je izgubljena nizom gresaka, posebno u odbrani. Takodje u zadnjoj cetvrtini, poslednjih 5 minuta, egzekucija je bila ocajna.. Zvezda je pocela da igra neku zonu tobos a tacno su vidjeli da se Buducnost uplasila pobjede cim nisu htjeli na kos da krenu.. Lopta je isla od Cooka do Reynoldsa i nazad, cekajuci samo vrijeme da istekne.. Samo da su tu krenuli da probijaju u reket komotno su mogli faul da izvuku ili da daju loptu nekom od sutera u cosku (Sehovic).. Isto tako ta zona Zvezde je ostavljala ogroman prostor i prakticno nebranjenu liniju za 3 poena a Buducnost nista od toga nije iskoristila.. Tuga..

    Quote Originally Posted by temp View Post
    Navodno prima 4000 mjesečno. Dejo je, opet navodno, primao 10 000.


    Za 750e bi ih vodio bolje 1000%
    Last edited by miha; 26-01-15 at 20:43.

Page 7 of 653 FirstFirst ... 345678910111757107507 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •