Page 575 of 653 FirstFirst ... 75475525565571572573574575576577578579585625 ... LastLast
Results 14,351 to 14,375 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #14351
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ono još što sam primjetio je da nam dosta ekipa s nižim i grđim centrima i krilima kupi lopte pod koš.
    Naime, umjesto da njihove promašaje kaznimo i pokupimo loptu naši pod koš samo gledaju.
    Defanzivni skokovi su ogroman problem i nezalaganje dostine igrača.
    Više od po` njih igra, da bi odgiralo eto.

  2. #14352
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Pitanje je koliko ce se para uloziti sledece godine,nesto ne vjerujem da ce se opet otvoriti dzepovi.

    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    I sa duplo manje ulaganja ne možemo imati goru sezonu u aba i Evropi. Samo sa drugačijim konceptom.

  3. #14353
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ono još što sam primjetio je da nam dosta ekipa s nižim i grđim centrima i krilima kupi lopte pod koš.
    Naime, umjesto da njihove promašaje kaznimo i pokupimo loptu naši pod koš samo gledaju.
    Defanzivni skokovi su ogroman problem i nezalaganje dostine igrača.
    Više od po` njih igra, da bi odgiralo eto.
    I ofanzivni. U 90% slučajeva naših šuteva nemamo nikoga ni blizu koša da pokuša bar da pokupi, sem kad je Suad u igri.

  4. #14354
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I sve to kad skupimo zajedno dobijamo da je razlog bol u medjunozju.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  5. #14355
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rano je jos za kompletne analize sezone. Sacekajmo jos malo. Ono sto je istina i bitno je da ce ljudi u klubu imati dosta vremena da analiziraju. Postoje neke zakonitosti u sportu koje se ponavljaju , isto tako postoje neke zakonitosti i u nasoj trenutnoj ekipi koje se stalno ponavljaju. Pitanje za ljude iz struke , za ljude iz kluba, za kosarkaske radnike i bivse igrace koji su blizu kluba je da izvuku pouke iz svega.

  6. #14356
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,952
    Thanks Thanks Given 
    4,789
    Thanks Thanks Received 
    9,826
    Thanked in
    3,726 Posts

    Default

    Uhapsit ovoga malog ali odma, 11 od 16 za 3 može da sanja i Jackson i Bell...

    https://fosmedia.me/index.php/sport/...jeverne-regije
    War. War never changes.

  7. #14357
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    804
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ono još što sam primjetio je da nam dosta ekipa s nižim i grđim centrima i krilima kupi lopte pod koš.
    Naime, umjesto da njihove promašaje kaznimo i pokupimo loptu naši pod koš samo gledaju.
    Defanzivni skokovi su ogroman problem i nezalaganje dostine igrača.
    Više od po` njih igra, da bi odgiralo eto.
    Ljudi mi više nemamo trenera za centre. I tu je najveća mana stručnog štaba. Ode Djale pa pa igra pod košem. Ali stvarno!!!!

    Sent from my MI 8 using Tapatalk

  8. #14358
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Da su ostali leandry i gibson ove sezone i nasi domaci bi bolje igrali, ili da je doveden profil igraca kao oni, toliko.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  9. #14359
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sledece sezone plej gordic na beka doves aleksu popovica onda sead sehovica I centarsku linija barovic-nikolic..e ,I vratit bojana subotica I mozda vitkovca,na klupu doves djoka pavicevica ili mija kadiju pa da uziva "podgorica objektivna publika" "vrace nam se veli nikolic" e kukala Nam majka
    Last edited by Kuala Lumpur; 26-03-19 at 11:20.

  10. #14360
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Gašo i ekipa iz sportskog sektora treba da idu kod D. Vujoševića da ih nauči kako naći dobrog,neafimisanog stranca, inače što je sa onim Vilijamsom jel povrijeđen ili je žrtva Repešinog odmaranja igrača, ako je ovo drugo mislim da se gluplji potez nije mogao napraviti jer bi nam u ovakvim utakmicama on bio vrlo bitan za te skokove bar da nas ne nadsakču polovni centri Cedevite.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #14361
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Milion komentara uz sudjenje sto niko ne pominje ne vidim da je neko napisao kako je trener cedevite odradio repesu.

    Barovic i Bitadze po 3 licne za kratko vrijeme pa po 4 odma posle toga. i to je sve bilo zavrseno.

  12. #14362
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Ja bih isto prije sačekao ova dva meča još pa onda rekonstruisao tim. Jasno je da nešto ne štima, ali ako se osvoji, lako je mijenjati komponente.

  13. #14363
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,371
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Sta da se osvoji ljudi? Pa ovo je najgora sezona kluba u poslednjih 5 godina ako ne i jace.
    Pa u evrokup se dolazilo do zavrsnica i casno gubilo od jacih ekipa nego pola danasnje evrolige.
    Ako ce ko da mi kaze da postoji jos jedan klub u el sa 7 tamnoputih igraca ja bataljujem pisanje.
    Pa mi nemamo dobijenog meca na strani jednoga. Nema tima, nema hemije.
    Ono repesino nekadasnje gazenje ekipa, ni toga nema. Bukvalno bacenih 7-8m eura.

    Idemo sad u potpunu prosjecnost, predmet sprdnje regiona smo.
    Buducnost niko smislit ne moze, bas niko. A ono juce i ja gledam i pitam se sta ima ovdje da se fino vidi.



    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  14. #14364
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Najjace je sto uprava i Gaso vele da je ovo odlicna sezona uprkos svemu i da se ne osvoji
    Podgorica Podgoricanima!

  15. #14365
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Svaka je trofejna znaci odlicna, ta liga i kup su nam vazda tu.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  16. #14366
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To jesmo li predmet sprdnje u regionu me iskreno ne tangira puno. Jel pod regionom mislis na bg blizance? Za svako sprdanje sa njihove strane mi bas pucketa. Nismo ni prvi ni poslednji klub koji je imao slabiju sezonu od ocekivanja. Svjestan sam ko smo i odakle dolazimo. Treba samo nastiviti sa radom , pruziti ljubav klubu. Sa druge strane klub mora da stoji iza nekih principa ili politike, strateskih pravaca kluba.
    Last edited by CikoPero; 26-03-19 at 14:49.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  17. #14367
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Najjace je sto uprava i Gaso vele da je ovo odlicna sezona uprkos svemu i da se ne osvoji
    cek, jel stvarno mislite ako ste osvojili prosle godine, da ste se pretplatili na trofej ABA lige? Ako (nekim cudom) udjete u finale i izgubite, dal je neuspjesna sezona? ono sto zaista jeste porazno je da je uprava kluba, koja se dugo godina bavila vodjenjem kluba, misli da moze da nadogradi sampionsku ekipu natrpavanjem preplacenih, izolacionih stranih 'zvjezdica' koji nemAju pojma ni dje dolaze, a ne da osjecaju neku timsku energiju i da sa takvima moze da se stvori neka hemija.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #14368
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,371
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ne cikapero. Hrvati se cak i vise sprdaju. Samo se to ne prenosi. Sezona je fijasko bez aba. Ne zato sto smo se pretplatili, vec jer je ulozeno vise nego svi ostali zajedno.

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  19. #14369
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E vidis, nije ulozeno vise nego svi zajedno. Nemam kad da ti analiziram to pojedinacno. Naravno, prava istina se nikad nece saznati ni kod nas ni kod konkurencije tako da ostaju samo nagadjanja. Ulozili jesmo ali nismo onoliko koliko se spinuje. Uostalom i da jesmo, sto cemo sad.
    Ono sto mene licno najvise boli i nervira je sto nismo ucili iz tudjih i svojih nekadasnjih gresaka. Takodje sto nismo imali nikakvu reakciju u odstranjivanju slabih karika tokom sezone nego smo se vodili logikom da vise znaci automatski i bolje. Naravno, to je vrlo kompleksna stvar i ne moze se obuhvatiti na brzinu.
    Na kraju tu nema neke filozofije specijalne, probali smo, ispalo je kako je ispalo, ide se dalje. Kao sto nema velike euforije posle pobjeda a nazalost nas je to strefilo posle prve titule, tako nema ni velike depresije posle poraza.

  20. #14370
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,371
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Cikapero. Ako mi kazes da je uspjeh sa ovim timom igrat polufinale aba lige onda svaka cast. Bez ijedne jace pobjede na strani, mozda mega bemax. Pa bemoj covjece. Makni czv ostale saberi i to je to. Opet smo skuplji od 95% lige sabrano.
    Mec lijep odigran nije, sve neka divljina. Sportski je zavrsen i to je sreca. I da cikapero, bio sam na 12 utakmica el i 3 aba lige a da nisu czv i partizan. Jednom ne izadjoh nestos recan i da sam rekao e ovo je bio strasan mec naseg tima.
    No dobro kapiram da smo svi na istoj strani ali pricat da ovo je ok sezona je najveca sprdnja za klub.

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  21. #14371
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Mene najvise nervira konstantna neozbiljnost i bolekureci stav...
    Mozda bi mi i milije bilo da ispanu od ovih nego da se srbijanski dusmani slade u finalu

  22. #14372
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,967
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Mene najvise nervira konstantna neozbiljnost i bolekureci stav...
    Mozda bi mi i milije bilo da ispanu od ovih nego da se srbijanski dusmani slade u finalu
    Bolekureci stav je moguc kad imas igrace kojima garantujes minute u ugovoru i placas ih vise nego ostale zbog neke stare slave. To odma raznosi hemiju u timu, i sto je najgore trener ne moze tu puno da uradi bez da uklapa koliko moze s onim sto mu je dato, makar je to slucaj s Repesom.
    Mislim da se nasi ne podnose sa ovim amerima, a amere zabolje dupe jer su dosli samo kesh da uzmu i nabiju statistiku za sledeci ugovor.
    Valjda je u menadzmentu tima naucena lekcija sa ovom sezonom.

  23. #14373
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da su to uradili ali ako jesu onda i neka nas zajebavaju.
    Sto onda sa gordicem koji nema garantovanu minutazu a sinoc opet izgubi utakmicu

  24. #14374
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Zajebali se sa capinom prije koju godinu i opet isto naprave ove god. A on tad isto kao ovi bio mvp sa radnickim, pa na osnovu toga, bjezi treba ih jahat kad su dalabu.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  25. #14375
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @KaemSe , nisi dobro procitao, ne znam kako si shvatio da je uspjeh igrati polufinale Aba lige sa "ovim" timom. Ili da sam ja to istakao kao da je uspjeh? Samo sam rekao da nije ni prvi ni zadnji put da neki tim odigra sezonu ispod ocekivanja. Ali sustina je u rijeci "tim" a ne u "imenima" i "prezimenima". Jer tim znaci igrati " zajedno" i "podmetnuti ledja" za saigraca. Samo sam rekao da nema mjesta padanja u depresiju i frustracije i da ljudi iz struke , ako ih imamo, treba da izvuku pouke. To je nesto najblaze sto se moze reci.
    I nije problem pogrijesiti , problem je ne pokusavati da se greske isprave ali to je vec druga prica.
    Last edited by CikoPero; 26-03-19 at 21:40.

Page 575 of 653 FirstFirst ... 75475525565571572573574575576577578579585625 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •