Page 471 of 653 FirstFirst ... 371421461467468469470471472473474475481521571 ... LastLast
Results 11,751 to 11,775 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #11751
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Poceli smo da licimo na mornar, ako krene sut dobijamo, odbranu ne igramo uopste i to je to

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  2. #11752
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    na sta pricamo ovdje. mi kad napravimo akciju forum bruji o tome. zamisli kakav smo tim. jednu akciju pisljivu nemamo. od pocetka sezone mozemo ih nabrojat sve na jednu ruku.

  3. #11753
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Najgore ce bit,i ako ova sezona bude neuspjesna sto izgleda ide ka tome, se vracemo na nivou da se borimo za sredinu ili plej off kao prethodnih godina, smanjujemo ulaganja i tako dalje

    Slusam sad pres cibone, kaze pripremali smo se za petorku sa Earlom i nikolicem, normalno, vidjeli su kako smo dobijali sve utakmice, zaustavili su tu petorku i napravili seriju i cao, plus im krenuo sut a mi se ne pitamo sa odbranom u gostima.
    Last edited by .Bole; 16-12-18 at 21:01.
    Podgorica Podgoricanima!

  4. #11754
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    najveci utisak utakmice mi je crni dzekson. dade trojku i bjese tajm aut ili kraj cetrvtine i ide na klupu,prolazi pored dzikica i dzikic mu baca high five uz blagi osmjeh i facu kao madafaka si brate. a to sto je bezidejan i nekreativan tu mu nemoj zucnut hhahaha

  5. #11755
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nema više ništa da se ispriča. Sve se zna, sve nam je jasno. Neka Džikić ovo spašava kako zna i umije. No, bojim se da će to bit nemoguće ukoliko nema ekipu na svojoj strani...

  6. #11756
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Autoritet ne moze da se gradi tako sto ce crncima da se pusi *****, a nasim igracima da se jebavaju majke. U takvom ambijentu ne moze da bude pobjednicke energije, vec pocinje da vlada kurcobolja.

  7. #11757
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja mislim da nam je pobjeda protiv CSKA vise stete donijela nego koristi

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #11758
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ovoliko meceva odigrat sa ovako malim rosterom uzas. Pa za ovaj tempo moras 15 igraca da imas i svaki da ima minute. Izmisljaju se uloge popovocu jaksonu kao play, pa prije par sezona kad nismo na ovom novou bili i imali ovakve ambicije znali smo da dovedemo igraca na mjesec dana kad je bila neka povreda. A sad ne znam sto je ova muka. Ili su teletabisi pa ne umiju nac, kucaju na vrata igraca sto ih oce masu klubova pa posle nema nista na trzistu. Treba malo prosirit vidike.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  9. #11759
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Autoritet ne moze da se gradi tako sto ce crncima da se pusi *****, a nasim igracima da se jebavaju majke. U takvom ambijentu ne moze da bude pobjednicke energije, vec pocinje da vlada kurcobolja.
    Takodje jedan od velikih problema
    Dzile nije jednom crncima nista rekao mada nisu ni oni neki veliki problem sada osim dzeksona. Koti isto igra toplo hladno

  10. #11760
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja sam digao ruke od Buducnosti. Sad ih gledam kao naduvan. Ako igraju lose super, ako nemaju igru suuper, ako ih krenu trojke ma suuuper. Tesko se od ovoga bez nekog radikalnog reza ili dovodjenja par igraca moze ista napraviti kad mi na polusezoni ovako izgledamo. Kako igramo rezultati Buducnosti su vrhunski. Ja cak i nisam ocekivao nesto mnogo vise od ovoga ali sa igrom smo kanta.

  11. #11761
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci o cemu se odje razgoravara zadnje 3-4 utakmice (racunam i Barsu) igra se s maksimalno skracenom rotacijom,ovo je klub nedorasao sistemu Evrolige,konstantno se kaska,igraci su preumorni,a oni cekaju da dovedu pojacanja u februar da se usparaju 2 plate,blago nama ... Iduce sezone evrokup pa neka spara ekipa ...
    Ja ne mogu da zamjerim nikom odje,sto Twister kaze skroman IQ,potpuno se slazem,takvu su ekipu slagali,sad ubiraju plodove rada.Odje svi konstantno pisu Jackson,Jackson ?! Alo bre kad je to Jackson bio kreativac ? NIKAD !!! Znalo se sta se dovodi i koja je njegova uloga,po meni danas najbolji igrac na teren i u odbrani i u napadu,malo je kaskao prvo poluvrijeme ofanzivno al se ukljucio kad je trebalo,stav super,odbrana uvjek visoko uz igraca,ma odlicno kosarkaski gledano danas.On ne moze da kreira situacije za druge,valjda su ljudi to do sad ukapirali,Gordic isto nije neki kreativac,a zamislite ekipu koja spadne na Gordica da treba da im kreira cijelu utakmicu jer drugoga nemaju,ahhaha,al aj,oni cekaju februar da se uspara koja parica.
    Nije problem ni u Dzeksonu,ni u Erlu (covjek ima 15 poena prosjek zadnjih 7-8 meceva ne racunajuci Kanariu u ubitacnom ritmu sa 30+ minuta na parket ALOOO),ako ubrzno ne dovedu beka ocekujem da nekog srce ocisti na teren od umora,Jackson je prinudjen svaku da igra 30+ minuta,krepace covjek,daleko je najspremniji igrac u ovu ekipu.Centri su boze pomozi obojica,Omic i Barovic jednako,katastrofaaa.Coty opet van sebe medjutim pisao je neko za dijete i to,mogu da razumijem,to mora uticati na covjeka,on mi djeluje kao profesionalac i radnik koji ce prevazici krize.Ja ne vidim problem u stranicima,vidim ga u skracenoj rotaciji koja je pre pre umorna i ako se nesto brzo ne promjeni ovo ode u kontra pravcu.Smatram da ovaj poraz dolazi u odlicnom momentu ako ljudi koji su usuli kes ukapiraju da je ovo momenat da se nesto dovodi,ako nastave ovako osakaceni spremimo se za jurokup i klanje za 4. mjesto iduce sezone jer naredni sampion nece sarlatanski gledati ekipu kako mu se raspada u decembar nego ce reagovat na trziste jer igraca ima samo treba trazit !!!

  12. #11762
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dzek View Post
    Momci o cemu se odje razgoravara zadnje 3-4 utakmice (racunam i Barsu) igra se s maksimalno skracenom rotacijom,ovo je klub nedorasao sistemu Evrolige,konstantno se kaska,igraci su preumorni,a oni cekaju da dovedu pojacanja u februar da se usparaju 2 plate,blago nama ... Iduce sezone evrokup pa neka spara ekipa ...
    Ja ne mogu da zamjerim nikom odje,sto Twister kaze skroman IQ,potpuno se slazem,takvu su ekipu slagali,sad ubiraju plodove rada.Odje svi konstantno pisu Jackson,Jackson ?! Alo bre kad je to Jackson bio kreativac ? NIKAD !!! Znalo se sta se dovodi i koja je njegova uloga,po meni danas najbolji igrac na teren i u odbrani i u napadu,malo je kaskao prvo poluvrijeme ofanzivno al se ukljucio kad je trebalo,stav super,odbrana uvjek visoko uz igraca,ma odlicno kosarkaski gledano danas.On ne moze da kreira situacije za druge,valjda su ljudi to do sad ukapirali,Gordic isto nije neki kreativac,a zamislite ekipu koja spadne na Gordica da treba da im kreira cijelu utakmicu jer drugoga nemaju,ahhaha,al aj,oni cekaju februar da se uspara koja parica.
    Nije problem ni u Dzeksonu,ni u Erlu (covjek ima 15 poena prosjek zadnjih 7-8 meceva ne racunajuci Kanariu u ubitacnom ritmu sa 30+ minuta na parket ALOOO),ako ubrzno ne dovedu beka ocekujem da nekog srce ocisti na teren od umora,Jackson je prinudjen svaku da igra 30+ minuta,krepace covjek,daleko je najspremniji igrac u ovu ekipu.Centri su boze pomozi obojica,Omic i Barovic jednako,katastrofaaa.Coty opet van sebe medjutim pisao je neko za dijete i to,mogu da razumijem,to mora uticati na covjeka,on mi djeluje kao profesionalac i radnik koji ce prevazici krize.Ja ne vidim problem u stranicima,vidim ga u skracenoj rotaciji koja je pre pre umorna i ako se nesto brzo ne promjeni ovo ode u kontra pravcu.Smatram da ovaj poraz dolazi u odlicnom momentu ako ljudi koji su usuli kes ukapiraju da je ovo momenat da se nesto dovodi,ako nastave ovako osakaceni spremimo se za jurokup i klanje za 4. mjesto iduce sezone jer naredni sampion nece sarlatanski gledati ekipu kako mu se raspada u decembar nego ce reagovat na trziste jer igraca ima samo treba trazit !!!
    Dzekson najbolji? Defanzivac? Ne gledamo istim ocima onda. Covjek ne napravi vise od dva-tri faula na utakmici a igra po 30min i cuva najbolje protivnicke bekove, o kojoj onda odbrani pricamo? O onoj kad vec dodjemo na minus 20? Kako neko igra odbranu da ne napravi faul? O defanzivnim kretnjama, probijanju blokova, pomoci drugima da ne pricamo.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  13. #11763
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dzekson nista vise nije pokazao osim suta i to kad ga krene
    Sead je za 10 minuta ove sezone vise pokazao, bolje prevede loptu, polaganje mu je sigurno, nema one glupe driblinge i pasove kao dzekson koji gubi loptu non stop

  14. #11764
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Mislim da je već postalo izlišno pričati o skraćenoj rotaciji, pojačanjima, treneru, očito se ovo igranje EL ove godine vidi kao jednogodišnja avantura pošto sa ovom igrom i ovim igračima nećemo vidjeti trofeja, svi pričaju tempira se forma za drugi diosezone a zaboravlja se da ni drugi ne sjede i čekaju da samo mi dostignemo formu, Partizan se polako namješta jer imaju trenera koji će ih u narednih mjesec dva dovesti na pravi nivo, imamo Cedevitu koja će isto sa promjenom igračkog kadra dostiči određeni nivo igre, zvezdu koja igra bar napad ako joj odbrana nije najbolja i Megu čiji trener je đečinu koja tamo igraju naučio tri četiri osnovne akcije.
    Mi nasuprot njih čekamo šut,nemamo smišljenu akciju,kuburimo sa povredama, određeni igrači nemaju igračke ni fizičke kvlaitete da igraju EL a onda im se taj sudar sa realnošću odražava na igre u ABA ligi, protiv svake jače ekipe kojoj smo gostovali izgubili smo,trenera koji ove godine nema koncept a ni igrači ga baš nešto ne fermaju, u EL mislim da nam je ovaj zadnji poraz od 10 razlike bio i najmanji ali činjenica je je da ni ujednom gostovanju osim protiv mrčene Darušafake nismo bili u igri više od jedne četvrtine.

    Ako se uzme i to da nam je raspored u drugom dijelu sezone grđi obzirom da gostujemo svim favoritima ako zadržimo drugo mjesto da se sve bijemo nogama u p####.
    Last edited by goldfinger; 17-12-18 at 09:34.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #11765
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    od 26:35min do 27:40min
    Za sve velike strucnjake doktore profesore kosarke sa foruma. Polako braco...

    100% istina

  16. #11766
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Evans nije odigrao ni sekunde juče protiv Joventuta... Koje su šanse da stigne u Budućnost?

  17. #11767
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ako se niko ne dovede ove nedelje (plej), to samo pokazuje da je uprava neozbiljna i slijepa sto se tice problema naseg rostera
    Sa druge strane igra koju citave sezone gledamo ili ti ovaj raspad od igre je stvar strucnog staba.
    Treca stvar karakter ove godine je veoma upitan, osim utakmice protiv CSKA mi nismo pokazali karakter u vecini utakmici, cak i ono protiv zadra gdje smo konacno djelovali kao sampioni smo u jednom trenutku stali i zadar nam prisao.
    Podgorica Podgoricanima!

  18. #11768
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Borićemo se mi za 4to mjesto u ABA kako je krenulo...

  19. #11769
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Evans nije odigrao ni sekunde juče protiv Joventuta... Koje su šanse da stigne u Budućnost?
    Ako se nije šta promijenilo u međuvremenu , 0%

  20. #11770
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evidentno je da ekipu lomi tempo igranja utakmica ali da pritom veliki dzile koristi samo 8.9 igraca, uz to su nas procitali 2.3 akcije koje imamo i pobjede u EL su stvar vise srece i suta nego igre .
    3 pobjede u EL izgledaju super ali zamazuju oci jer se radpadamo u prioritetnu Aba ligu.
    misim da je dzile dostigao svoj max i moze samo da nas kanali.
    gledah juce bayern-alba dje radonja na svako malo kad pridje alba trazi TO i vrati prednost, dziletu jedan jedva padne napamet.
    tacno je da smo ostali tanki na pleju i da nam se inace igra plejeva vise svodi na igru 1 na 1 a da smo pritom ocerali krafta koji ima 28 asisestencija na 3 utakmice EC.
    takodje o centrima netreba mnogo, niko nije EL level

  21. #11771
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Genijalno mi je kako je dzile sa njegovom igrom koja se ne mijenja 2 mjeseca spustio Omica sa 12-16 poena sa pocetka sezone na ispod 6 po utakmici sad
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #11772
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Za malo da dovedete jednog beka sto je igrao u nba, na kraju ste odustali.

  23. #11773
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,532
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Za malo da dovedete jednog beka sto je igrao u nba, na kraju ste odustali.
    Tražimo Hardena sad pa zato

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  24. #11774
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Jest, naigrao se u NBA. Forumska javnost bi bila mirna,imao bi ko da zakuca A i Džilo bi bio miran, ne bi mu remetio uspostavljeni košarkaški IQ ekipe.

  25. #11775
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Pa nije se bas naigrao ali ima nekog iskustva tamo

Page 471 of 653 FirstFirst ... 371421461467468469470471472473474475481521571 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •