Page 454 of 653 FirstFirst ... 354404444450451452453454455456457458464504554 ... LastLast
Results 11,326 to 11,350 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #11326
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ti očigledno ne znaš što pišeš.

  2. #11327
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shakal23 View Post
    Jesi ovo s pedes centi igrao ?!

    Rekoh ja da ce neka serija bit djanajlu..
    Hahahaha ne nego 2.5 € sam bacio nisam imao više jer čuvam pare za BG

    poslano sa mog sam--sung S9+ telefona koristeći neki Tapatalk

  3. #11328
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ahahahahaa a ne vrijedjajte nam inteligenciju. Dzikic tek zadnjih par utakmica lici na solidnog trenera, nocas je bio najbolji do sad jer je bez pola tima bio, a to sto je usrao cijeli pocetak sezone i sto se svi iznutra sad jedemo zbog propustenih prilika u pocetku pocevsi od armanija, makabija, dacke, cede, pao...to da se zaboravi? Kako ne. I to je samo dio. Lik i dalje vice i gestikulira vrlo nekulturno i nefer prema Omicu. Bas je bljak lik. Dzeksonu zucnuo nije a ovaj ga sere cijeli mec.

    Ja sam davno najavio ovaj mec i rekao da ovdje mozemo traziti sansu jer sam gledao barsu nekoliko meceva, nista specijalno. Ovo nocas dno dna.

    Grdje utakmice nijesam gledao odavno i mislim da gora ekipa od Barselone nece skorije dolazit u PG. Ove bi Mega dobila.
    Uzas boziji. Nude nam se cijeli mec mi nikako da zavrsimo. Samo Ivanovic da je igrao ovo bi bilo plus 10 za nas.

    Gordic zamalo tragicar godine, ovako je cak ispao i heroj meca. Nepouzdan i kraj. Plej koji toliko oscilira nije za pozeljeti ali ajde...

    Buducnosti treba samo plej sa znanjem da primi i prenese loptu i dosta od njega jer ovo sto rade ovi momci je komicno.

    Velika borba. I zato kapa dolje svima.
    Pobjeda se pise.

    Erl i Dača doktori.

    Sudije su nas jebuckale cijeli mec ali nijesu svirali ocigledne korake Dacu i pobjedu mozemo prepisati publici koja je izvrsila taj pritisak koji je presudio. Tacno nijesu smjeli da sviraju

    Moraca je bila full. Navijanje top. Naklon svima.

    Idemo plavi!!!!!!

    Sent from my Telefunken
    Burazere... Kako si mi ti? Ču Barsu bi Mega dobila... Noćas je bila opet kvalitetna košarka, mali broj poena, tvrde odbrane, rezultatski uravnotežena. U pravu si da je publika u pravom momentu izvršila pritisak na sudije ali sa pravom. Publika u Morači je odlična u EL. Sve je kako treba, a suđenje noćas je bilo itekako do treće četvrtine na strani Barse... Čim sam ono žgolja vidio kako Gordiću napumpa na brzinu 3 lične , znao sam da je kurton pod dejstvom spanskih gabelja i njihovih novčanica. Barović je bio očajan. Šehovići odlični u odbrani. Gordić je mogao sve da ukaki noćas i iskreno, da je kojim slucajem sudjena nesportska onamo na kraju, kaznio bi ga debelo novcano za takav kiks u jako bitnom trenutku. No eto srećom sve je dobro prošlo. Klark je bio odličan.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #11329
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    I dalje buncaš. Jedno je da je Barsa noćas loše odigrala. Potpuno drugo da su smeće od ekipe i da bi ih Mega dobila.
    A seljačku priču o teleteks navijaču i slične priče s pjace ću iskulirat

    Inače ne znam jeste li vidjeli na kraju kad su Katalonci pošli da pozdrave svoje navijače, Singlton se okrenuo i aplaudirao cijeloj Morači. Rispekt.
    Last edited by Lackie; 06-12-18 at 21:57.

  5. #11330
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Pobjeda se broji, sve ostalo je manje važno.
    Treba pohvaliti igru u odbrani koja se popravlja, momci se bore za svaku loptu ali je defanzivni skok i dalje velika boljka. Ovog puta smo dopustili mnogo manje otvorenih šuteva što je još jedna pozitivna stvar. Počeo i Erl da lupa banane i krade lopte

    Šut za 3 je bio 7 od 24 ili manje od 30% a dobili smo meč. To takođe znači dosta. Mora se prestati sa onom mukom pri prenošenju lopte i izvođenju sa strane. Prečesto gubimo 10-12 sekundi dok se napad postavi, a Erl i Danilo dođu u situaciju da prenose loptu. Ne može to.

    Gordića bi išklepao, toliko.

    Što se publike tiče uglavnom je bilo dobro navijanje, ali je bilo pojedinih kojima se obrva nije podigla 2 sata. Ne razumijem to.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  6. #11331
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Attendance: 5242 <------- najpunija Moraca sinoc sigurno. Ovaj podatak uzimam sa sajta Euroleague i mislim da nije tacan jer prvi put sam vidio da je skoro pa ono puna ali bilo je gore kod loze pa desno put velike tribine ljudi koji su stojali. to nije bilo na proslim mecevima. mozda je moglo jos da udje stotinjak ali to je moja pretpostavka.

    zar sala nema 5600 sjedista brojeci i stolice na parketu?

  7. #11332
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Connect View Post
    Attendance: 5242 <------- najpunija Moraca sinoc sigurno. Ovaj podatak uzimam sa sajta Euroleague i mislim da nije tacan jer prvi put sam vidio da je skoro pa ono puna ali bilo je gore kod loze pa desno put velike tribine ljudi koji su stojali. to nije bilo na proslim mecevima. mozda je moglo jos da udje stotinjak ali to je moja pretpostavka.

    zar sala nema 5600 sjedista brojeci i stolice na parketu?
    Ako se ne varam parter nije na bar kod?

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

  8. #11333
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    @safra

    Ako nisi primijetio po rezultatu, igrala se jako tvrda odbrana...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  9. #11334
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Pobjeda se broji, sve ostalo je manje važno.
    Treba pohvaliti igru u odbrani koja se popravlja, momci se bore za svaku loptu ali je defanzivni skok i dalje velika boljka. Ovog puta smo dopustili mnogo manje otvorenih šuteva što je još jedna pozitivna stvar. Počeo i Erl da lupa banane i krade lopte

    Šut za 3 je bio 7 od 24 ili manje od 30% a dobili smo meč. To takođe znači dosta. Mora se prestati sa onom mukom pri prenošenju lopte i izvođenju sa strane. Prečesto gubimo 10-12 sekundi dok se napad postavi, a Erl i Danilo dođu u situaciju da prenose loptu. Ne može to.

    Gordića bi išklepao, toliko.

    Što se publike tiče uglavnom je bilo dobro navijanje, ali je bilo pojedinih kojima se obrva nije podigla 2 sata. Ne razumijem to.
    I dalje iste greske da, bzv pasovi, i ocajno prevodjenje lopte.
    Imala je barsa masu vise otvorenih suteva nego mi, pogotovo u prvo poluvrijeme i to u prvoj cetvrtini, imali su u jednom napadu 4 suta i promasili su svaki, a svaki bio otvoren
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #11335
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    I dalje buncaš. Jedno je da je Barsa noćas loše odigrala. Potpuno drugo da su smeće od ekipe i da bi ih Mega dobila.
    A seljačku priču o teleteks navijaču i slične priče s pjace ću iskulirat

    Inače ne znam jeste li vidjeli na kraju kad su Katalonci pošli da pozdrave svoje navijače, Singlton se okrenuo i aplaudirao cijeloj Morači. Rispekt.
    Mislim da su skoro svi igrači barse aplaudirali publici. To je inače normalno sportski đe nisu poludivlja plemena. Mene je bilo sramota na meču protiv CSKA đe su se neki pokušavali zalijetat prema par navijača rusa. Presmiješno... Ništa mi nema mrznije no kuražni mangupi iz gomile koji se okome na manje...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  11. #11336
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ono su zapravo pikice ogromne. Očekivali su podršku Varvara, a Varvari skroz iskulirali onih par penzionera-navijača u pokušaju.

  12. #11337
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Svaka čas` našim momcima.
    Zaslužena pobjeda!
    Šteta te ne ranije nije krenulo (u prijašnje utakmice).
    Mogli bi imat još koju pobjedu.
    Barsa možda nije na nivou od prethodnih sezona ali je to ipak velika ekipa I nije je mala stvar pobijedit.

  13. #11338
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    o jos ovo da recem. barselona ima respektabilnu igru pod kosem. mi smo krenuli sa trojkama ali kao sto ste vidjeli nisu nam isle...ne znam kolko smo dali 6 ili 7 nije vazno al poenta je da smo jednu barsu dobili sa dvojkama. dobili smo ih bez pleja. dobili smo ih sa povredjenim omicem, kakav takav. danas smo vidjeli i da je barovic bio plej u jednom trenutku.dosta cudna utakmica. publika na kraju pritiskom ih dokrajcila
    danilo na kraj jagoda na slag
    http://sportklub.rs/Video/Kosarka/Eu...u-prevodu.html

  14. #11339
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Svaka čas` našim momcima.
    Zaslužena pobjeda!
    Šteta te ne ranije nije krenulo (u prijašnje utakmice).
    Mogli bi imat još koju pobjedu.
    Barsa možda nije na nivou od prethodnih sezona ali je to ipak velika ekipa I nije je mala stvar pobijedit.
    A ti ga bas ne pratiš barsa jr osjetno iznad prethodnih sezona, ima nevjerovatno dugačku klupu. Nema igraca koji odskace, ali skoro svi imaju dosta poena u rukama kad ih krene. Nocas su usli u borbu i tu smo bili jaci. S obzirom na to da je rotacija skraćena, ovo je bio jedini nacin da sw slavi!

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

  15. #11340
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    I dalje iste greske da, bzv pasovi, i ocajno prevodjenje lopte.
    Imala je barsa masu vise otvorenih suteva nego mi, pogotovo u prvo poluvrijeme i to u prvoj cetvrtini, imali su u jednom napadu 4 suta i promasili su svaki, a svaki bio otvoren
    Jesu imali više otvorenih šuteva, ali manje nego što inače dopuštamo protivnicima. U toj odbrani koji pominješ smo nadmašili sebe u nemanju osjećaja za skok. Jedini za koje se može reći da imaju dobar skok u odnosu na svoju visinu su Koti i Suad, i ponekad Džekson, jer imaju dobar tajming. Svi ostali su prilično loši u tom segmentu (ne brojim Aleksu).
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  16. #11341
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Dzekson los, dva ili tri puta je imao pogresan pas i lansirao kontru... 2-3 banane mu zalijepe po meču...


    Ne znam, jednom u 10 utakmica proradi...

  17. #11342
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo opet da ponovim , cudo u Moraci veceras i da je Dzile jedan veliki brat i da mu je svaka rijec na mjestu. To je moje misljenje. I ponovicu ga opet isto kao sto sam i do sad. Dobili smo premiju na lotou sa njim bez obzira na buduce rezultate. Jer ako covjek sa ovim nivoom kvaliteta sa kojim smo usli u sezonu, uz sve povrede i putovanja igraca po raznim osnovama, predvodi selekciju koja ovakvu Barsu spusti na 60 koseva. Ako se na to doda i los sut, najbolje se vidi na primjeru Sehovica onda je jasno kakav je ovo podvig. Podvig bi bio i da je poslo na njihovu stranu u zavrsnici, za mene iste velicine.

    Bez ikakve euforije ovo pricam, vise iz straha. Tek smo skoro na pola sezone. Hvala momcima na odlicnom provodu.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  18. #11343
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Jesu imali više otvorenih šuteva, ali manje nego što inače dopuštamo protivnicima. U toj odbrani koji pominješ smo nadmašili sebe u nemanju osjećaja za skok. Jedini za koje se može reći da imaju dobar skok u odnosu na svoju visinu su Koti i Suad, i ponekad Džekson, jer imaju dobar tajming. Svi ostali su prilično loši u tom segmentu (ne brojim Aleksu).
    Velika glupost da nam je danas los skok bio u odbrani, odlican je bio cak je i pesic to rekao s obzirom da je barselona najbolja ekipa u ofanzivnim skokovima

    Btw, je li ono misko bio na parter vikao non stop, da se igra faul i tako dalje na kraj?
    Podgorica Podgoricanima!

  19. #11344
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Velika glupost da nam je danas los skok bio u odbrani, odlican je bio cak je i pesic to rekao s obzirom da je barselona najbolja ekipa u ofanzivnim skokovima

    Btw, je li ono misko bio na parter vikao non stop, da se igra faul i tako dalje na kraj?
    Jeste i slazem se sa miskom. Jer nasi nisu ispunili bonus, lakse bi priveli mec kraju

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  20. #11345
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Velika glupost da nam je danas los skok bio u odbrani, odlican je bio cak je i pesic to rekao s obzirom da je barselona najbolja ekipa u ofanzivnim skokovima

    Btw, je li ono misko bio na parter vikao non stop, da se igra faul i tako dalje na kraj?
    5, 7, 15, 10, 7, 9, 9 - ovo je broj ofanzivnih skokova koje dopuštamo protivnicima na domaćim utakmicama redom. Prosjek je 9 i noćas je ponovo dostignut. Mora to da se smanji.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  21. #11346
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ja pricam za nocas kao sto sam i rekao, a 9 barsi je super, sa obzirom da igramo bez omica pola utakmice
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #11347
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Iskreno sada sa jos jednom eventualno dvije pobjede zlatna sredina po meni

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  23. #11348
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Sad treba odraditi megu sto je lakse moguce, a onda nagaziti Gran Canariu
    mada je klepila Canaria u sred milana Armani
    Last edited by .Bole; 07-12-18 at 00:01.
    Podgorica Podgoricanima!

  24. #11349
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    pa bas zbog toga ih treba pobjedit. da su izgubili bilo bi teze. uzese oni 4 pobjede. moze buducnost sa svakim ovdje u moracu da igra. treba pokupit neku pobjedu na stranu. to bi za tim znacilo mnogo!!

  25. #11350
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://sportklub.rs/Video/Kosarka/Eu...i-TVhIYmgMYWo4

    Evo da ne bude da pricam ja nego legendarni Kari. Zamislite se strucnjaci i poznavaoci!

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Page 454 of 653 FirstFirst ... 354404444450451452453454455456457458464504554 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •