Page 348 of 653 FirstFirst ... 248298338344345346347348349350351352358398448 ... LastLast
Results 8,676 to 8,700 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #8676
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Amsterdam View Post
    Ovo trolovanje i analiza meča je u drugi plan bacila jednu bitnu stvar.

    Naime, Podgorica/Morača je jedina sredina osim Pionira đe SVI ljudi navijaju za svoj klub. Pogledajte sve druge sale u Aba kad gostuju beogradski klubovi, uključujući i Zagreb, osjećaju se kao kod kuće, što je za košarku kao takmičarski sport bezveze. Realno, SC je nekada bio jako vruć teren i ta vremena su se evo vratila. Nažalost, tu lekciju je na bolan način naučio odrastao čovjek koji je sa sinom sjeo pored vatrenih navijača sa šalom Zvezde, ispisao sebi i familiji recept za batine, dao dobar primjer sličnim tupoglavcima tako da će bilo ko od njih teško ponoviti takvu glupost.

    Varvari su sinoć bili sjajni, za mene najbolji ikada (čak i bolji nego na finalu) jer su nosili klub svo vrijeme, završili na jačoj noti nego na početku tekme i objasnili smartfon-instagram dijelu publike đe su došli i kako se navija. Tako su prenijeli energiju na veliku većinu sale, da su igrači imali i malo inspiracije krenulo bi stizanje, siguran sam u to.

    Ti si naša prva ljubav!

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Ta prica ti ne pije vodu. Momak nije nosio šal i to sto ti pricas je dezinformacija. Cinjenica je da do prije 2 godine su i Zvijezda a pogotovu Partizan imali itekako svoje navijace u hali koji sad ne dolaze jer ne mogu da kupe karte posto ih nema u slobodnoj prodaji. Znas i sam kako se te karte dijele i ko moze nabaviti iste.
    Mlatit coeka/momka/curu koji nece da ustane na insistiranje pojedinih navijaca Buducnosti je sramno. Nije šal u pitanju.
    Bio sam prije dvije godine u Beogradu u hali sportova kad su igrali Buducnost - Partizan, dosao sam 3 sata pred utakmicu i kao neutralan kupio kartu da odgledam zanimljiv mec (Buducnost dobila trojkom Vilijamsa u poslednjim trenucima).

    Pitanje za teebe: Zasto se ne mogu kupiti karte u Podgorici kad se igraju utakmice protiv beogradskih klubova?
    Da li je ideal varvara da se beogradskim navijacima pokazu kao strasno organizovana grupa posto kad god neko drugi dolazi u Moracu hala je da ne preceram poluprazna i varvara nema?

    Malo smo posli van teme kk buducnost, nece admini zamjerit ali su me ove pausalne procjene nacerale da ti odgovorim i postavim ti par pitanja.
    Znas i sam, nadam se da nisi toliko mlad, da je u prethodnim sezonama kad gostuju beogradjani hala bila skoro pa pola/pola gdje je opet bilo rizicno za gostujuceg navijaca radovati se bilo gdje osim u onom cosku desno od lože..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #8677
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    evo ja da ti odgovorim, ti kao neutralan navijac imao si pravo da kupis kartu . karte su bile u slobodnoj prodaji nekih 1500 komada i ako ti je bas bilo da ti se ide na utakmicu kao neutralnom navijacu mogao si kupiti kartu.

    sa ovoliko prodatih sezonskih karata ne racunajte da ce biti kao prije neka velika kolicina karata u slobodnoj prodaji. jos sponzori kluba isto imaju neka potrazivanja tako da cifra od 1500 je sasvim solidna, svi je mogu uzeti.
    tako da ta prica zna se kako se karte dijele je prosto i da ih nema u slobodnoj prodaju je neistina
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #8678
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    evo ja da ti odgovorim, ti kao neutralan navijac imao si pravo da kupis kartu . karte su bile u slobodnoj prodaji nekih 1500 komada i ako ti je bas bilo da ti se ide na utakmicu kao neutralnom navijacu mogao si kupiti kartu.

    sa ovoliko prodatih sezonskih karata ne racunajte da ce biti kao prije neka velika kolicina karata u slobodnoj prodaji. jos sponzori kluba isto imaju neka potrazivanja tako da cifra od 1500 je sasvim solidna, svi je mogu uzeti.
    tako da ta prica zna se kako se karte dijele je prosto i da ih nema u slobodnoj prodaju je neistina
    Ja sam pokusavao da je pronadjem prosle godine za finale pa sam bivao ispaljen 3 puta. Nudjene su mi neke za papereno vecu cijenu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #8679
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Ja sam pokusavao da je pronadjem prosle godine za finale pa sam bivao ispaljen 3 puta. Nudjene su mi neke za papereno vecu cijenu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    evo sada za ovu utakmicu, 1500 karata u slobodnoj prodaji, koliko je samo kolega forumasa kupilo karte.
    bez cekanja , guzve i frke
    a ja sam vec imao neku raspravu sa kolegom jednim odje koji me ubijedjivao da je pogresno sto se gleda kome se karte daju da treba dati i gostujucim navijacima , pa nek sjede dje hoce.
    mene bi licno iritiralo da pored mene sjedi neko dok se utakmica lomi npr i navija protiv moga kluba. ne bi se pobio sigurno , ali bi me iritiralo. kao sto ne bi ni ja otisao npr u BG i sjeo medju delijama i navijao kontra njih.
    a mislim da to ne bi niko uradio .
    Last edited by lepetanac; 08-10-18 at 20:25.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #8680
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako navijas za Buducnost dobrodosao si. Ako navijas za goste , narocito Bg blizance nisi dobrodosao. Ja nemam problem da iznesem tu moje misljenje.
    Ne kazem da je fer i da je posteno ali tako je. Smatram da smo 50 godina bili neravnopravni u ulaganjima koji su bg blizancima donijeli dosta trofeja kroz istoriju, samim tim i mnogo navijaca.Uz sve te cinjenice imaju ogromnu medijsku masineriju i logistiku. Smatram ih za sportske kolonijaliste. Takodje smatram da oni nama zele sve najgore. Sigurno da nije u njihovom interesu da im neko pomrsi njihov duopol koji su napravili. Kada oni nama ne zele dobro, moje legitimno pravo je da Ne zelim da vidim navijaca Bg blizanaca u nasoj hali. Ako kome smeta ne mogu mu nista.

  6. #8681
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da li je ta mrznja i frustracija usmjerena samo ka navijacima bg blizanaca ili prema svima? Da li ce slicno prolaziti u krcatoj moraci i npr italijani sad u petak koji ce doci da bodre klub iz svog grada (ne organizovano) koji igra u Podgorici?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #8682
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Ta prica ti ne pije vodu. Momak nije nosio šal i to sto ti pricas je dezinformacija. Cinjenica je da do prije 2 godine su i Zvijezda a pogotovu Partizan imali itekako svoje navijace u hali koji sad ne dolaze jer ne mogu da kupe karte posto ih nema u slobodnoj prodaji. Znas i sam kako se te karte dijele i ko moze nabaviti iste.
    Mlatit coeka/momka/curu koji nece da ustane na insistiranje pojedinih navijaca Buducnosti je sramno. Nije šal u pitanju.
    Bio sam prije dvije godine u Beogradu u hali sportova kad su igrali Buducnost - Partizan, dosao sam 3 sata pred utakmicu i kao neutralan kupio kartu da odgledam zanimljiv mec (Buducnost dobila trojkom Vilijamsa u poslednjim trenucima).

    Pitanje za teebe: Zasto se ne mogu kupiti karte u Podgorici kad se igraju utakmice protiv beogradskih klubova?
    Da li je ideal varvara da se beogradskim navijacima pokazu kao strasno organizovana grupa posto kad god neko drugi dolazi u Moracu hala je da ne preceram poluprazna i varvara nema?

    Malo smo posli van teme kk buducnost, nece admini zamjerit ali su me ove pausalne procjene nacerale da ti odgovorim i postavim ti par pitanja.
    Znas i sam, nadam se da nisi toliko mlad, da je u prethodnim sezonama kad gostuju beogradjani hala bila skoro pa pola/pola gdje je opet bilo rizicno za gostujuceg navijaca radovati se bilo gdje osim u onom cosku desno od lože..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Rado ću ti odgovoriti na ova tvoja pitanja, više zbog ostalih ljudi sa foruma koji su možda manje dolazili u salu od mene u zadnjih 25g. Iskren da ti budem, nikome u Podgorici ne bih priznao da je bio redovniji na utakmicama Budućnosti od mene u tom periodu, bez pretjerivanja.

    Da li je momak nosio šal, majicu, privezak, ili pak ništa od svega toga nego je samo navijao za Zvezdu potpuno je svejedno - njegov potez je I dalje jednako glup ili jednako sebičan - doveo je familiju ispred vatrenih navijača i skakao na koševe protivnika. Opet kažem - žao mi ga je donekle, a od te tačke isto kao i nekoga ko bi stavio ruku u vatru i opekao se.

    Ovo što kažeš da je pola sale navijalo za protivnika nije tačno, toga nikad nije bilo u Podgorici, iako je znalo da se čuje vas par stotina navijača beogradskih klubova pojačani Trebinjcima kad se spušte sa Leotara i Popovog polja, pogotovo u današnjem sektoru 10 (nekada K). U međuvremenu je klub i grad zaključio da je puštanje takvih gostujućih navijačkih grupa u dvoranu bespotrebna glupost. Ništa strašno, ni prvi ni posljednji, prvi primjer je Beograd pa onda plejada drugih gradova.

    Karte su se druže mogle kupiti u slobodnoj prodaji, prelistaj malo forum malo gore pa ćeš vidjeti da su ljudi pisali da su čekali u prosjeku pola sata ali su na kraju našli karte. Ove godine ih je duplo manje jer se pola prodalo preko sezonskih ali i dalje se mogu kupiti. No, vjerovatno je još lakše iz kafane staviti komentar kako se ne može doći do karte od partije /Volija/državnog aparata /jogi letača itd.

    A i paralela ti je loša - ti si kupio kartu kao neutralni za Halu sportova, tamo si u najboljem slučaju ćutao kad postigne koš tim iz tvog grada (ako dolaziš podno Leotara onda molim te izvini), a možda si i koji put skočio na koš crno - belih kao vjerni navijač beogradskih klubova.

    Vidimo se u Morači

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  8. #8683
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nece brate. Ali cojek bar posteno napisa. Ne glumi i ne laze ka ostali. Sto puta sam i sam u sportskom centrum napao navijace zvijezde I Partizana. I sudski gonjen zbog toga. Ako je vama lijepo navijat u salu bez protivnickih navijaca onda ne razumijem. Ako je vama zanimljivo da se nemate sa kim fatat prije meca i prozivaat u toku meca uzivajte uprava je napravila takvu atmosferu.
    Last edited by PrijekiLijek; 08-10-18 at 21:21.

  9. #8684
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Amsterdam View Post
    Rado ću ti odgovoriti na ova tvoja pitanja, više zbog ostalih ljudi sa foruma koji su možda manje dolazili u salu od mene u zadnjih 25g. Iskren da ti budem, nikome u Podgorici ne bih priznao da je bio redovniji na utakmicama Budućnosti od mene u tom periodu, bez pretjerivanja.

    Da li je momak nosio šal, majicu, privezak, ili pak ništa od svega toga nego je samo navijao za Zvezdu potpuno je svejedno - njegov potez je I dalje jednako glup ili jednako sebičan - doveo je familiju ispred vatrenih navijača i skakao na koševe protivnika. Opet kažem - žao mi ga je donekle, a od te tačke isto kao i nekoga ko bi stavio ruku u vatru i opekao se.

    Ovo što kažeš da je pola sale navijalo za protivnika nije tačno, toga nikad nije bilo u Podgorici, iako je znalo da se čuje vas par stotina navijača beogradskih klubova pojačani Trebinjcima kad se spušte sa Leotara i Popovog polja, pogotovo u današnjem sektoru 10 (nekada K). U međuvremenu je klub i grad zaključio da je puštanje takvih gostujućih navijačkih grupa u dvoranu bespotrebna glupost. Ništa strašno, ni prvi ni posljednji, prvi primjer je Beograd pa onda plejada drugih gradova.

    Karte su se druže mogle kupiti u slobodnoj prodaji, prelistaj malo forum malo gore pa ćeš vidjeti da su ljudi pisali da su čekali u prosjeku pola sata ali su na kraju našli karte. Ove godine ih je duplo manje jer se pola prodalo preko sezonskih ali i dalje se mogu kupiti. No, vjerovatno je još lakše iz kafane staviti komentar kako se ne može doći do karte od partije /Volija/državnog aparata /jogi letača itd.

    A i paralela ti je loša - ti si kupio kartu kao neutralni za Halu sportova, tamo si u najboljem slučaju ćutao kad postigne koš tim iz tvog grada (ako dolaziš podno Leotara onda molim te izvini), a možda si i koji put skočio na koš crno - belih kao vjerni navijač beogradskih klubova.

    Vidimo se u Morači

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Brate prijatelju ako kazes da si zadnjih 25 godina dolazio onda vjerovatno pamtis i fudbal I kosarku. Do 2005, 2006 kad su Varvari poceli da ceraju I biju ljude(tada Sam I sam najaktivniji bio) uvijek he makar pola stadiona I sale navijalo za beograd sake. Srecom toga vise nema ali bi ovo nije rjesenje.

  10. #8685
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Brate prijatelju ako kazes da si zadnjih 25 godina dolazio onda vjerovatno pamtis i fudbal I kosarku. Do 2005, 2006 kad su Varvari poceli da ceraju I biju ljude(tada Sam I sam najaktivniji bio) uvijek he makar pola stadiona I sale navijalo za beograd sake. Srecom toga vise nema ali bi ovo nije rjesenje.
    To jednostavno nije tačno. Ljudi se danas frljaju sa procjenama "makar pola sale" samo ako dvojica pored njih ustanu i aplaudiraju Zvezdi.

    A pravo da ti kažem meni je ljepše da ne gledam navijače beogradskih klubova po manjim sredinama. Kad vidim u Laktašima da pola sale navija za Partizan protiv Igokee iz Laktaša, ili u Baru protiv Mornara, dođe mi da povratim. E zato sam ponosan na Varvare i Podgoricu kad u Morači bodri samo Budućnost.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  11. #8686
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    To je jedonstavno tacno. A ako ces da ides malo dalje imao si i momente tipa da igraju fudbal Buducnost Partizan a u kop na jugu navijace Zvijezde koji navijaju za Buducnost jer igraju sa Partizanom I obratno. Ada najbolje znaju forumasi iz NK kad je poceo lov na navijace beogradskih klubova. Kad je te 2004 ili 2005 Bula bacen u izlog.

  12. #8687
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja govorim o SC Morača, ne o JNA i Rajku, da ne bude zabune. Govorim o našoj dvorani stadionu, a beogradski blizanci su mi samo komšije i rivali, nista drugo. Njihove međusobne igre i tuče me ne zanimaju.. Laka noć

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  13. #8688
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Sve je u pravu prijeki, do prije prije 7-8 godina citav tribina, do krivine ona tribina preko puta kamera je bila za zvezdu i partizan, onda to prije 3-4 godine to se svelo na dio od loze do onog coska a sad na pojedince.
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #8689
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Brate prijatelju ako kazes da si zadnjih 25 godina dolazio onda vjerovatno pamtis i fudbal I kosarku. Do 2005, 2006 kad su Varvari poceli da ceraju I biju ljude(tada Sam I sam najaktivniji bio) uvijek he makar pola stadiona I sale navijalo za beograd sake. Srecom toga vise nema ali bi ovo nije rjesenje.
    Nije on prijatelju sale gledao do poslednje 3-4 godine. Srecom postoji YT pa moze ponesto i da pogleda a da ne misli da ga neko laze.
    Nisam iz Trebinja i iz slicnih mjesta vec sam rodjeni Podgoricanin koji je potpuno neutralan zbog stava i razmisljanja ljudi kao sto si ti. U halu sportova sam cutao naravno nisam se radovao kosu Vilijamsa ali nije to bila paralela vec nacin na koji sam dosao da kupim kartu.
    Opet ni ti ni niko mi nije odgovorio na pitanje da li je ideal Varvara da se beogradskim navijacima pokazu kao dobra tribina ili nesto drugo, obzirom da varvara u aba ligi ima samo protiv njih.

    Posto si toliko redovan morao bi znati da su pogotovo Grobari ovdje dolazili i kad Varvara na utakmice nije bilo, kad Buducnost nije ni bila u mogucnosti da primirise play-off. Cigani su druga prica obzirom da oni ni kuci ne idu organizovano jer "bojkotuju" ABA ligu.

    Obrizom da imam kontakta sa dosta italijana koji ce mozda doci da gledaju kosarku u petak (Ambasada i firme koje su usko povezane sa Ambasadom) da li ce navijaci (Stara garda) doci da opeglaju toga italijana jer je on Boze moj dosao da pogleda kosarku i podrzi klub iz svoje drzave. 21i je vijek, ja samo o tome pricam. Jednostavo kida kompleks nize navijacke vrijednosti a ovim stvarima sao se dokazuje da nemaju nitijedan navijacki kodeks i zbog toga ce uvijek biti presmijesna gledalacka grupa koja je dvoranu pocela da napusta sinoc na +24 u prvom minutu poslednje cetvrtine.

  15. #8690
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Pa ja ti pisem prijatelju o sportskom centru. A mozea da nadjes klipove I iz 80ih Iz zlatnog doba fudbalskog kluba sa Savicevicem dje Vokri daje go za Partizan a pola stadiona slavi. Ali sad kapiram da si vjv 97,98 godiste pa ne mozes pamtit.

  16. #8691
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Prvo, neko je pominjao Zurosa. Ja mu odajem priznanje, jer je vizionar.

    Zukri je tresnuo tada najmoćniju Zvezdu, a i dobro se držao u železniku u majstorici, kad je genije savović sa par lucidnih poteza riješio plej of seriju.

    Druga stvar, gurnuo je Ilića u vatru, koji je odma eksplodirao. Svi smo znali koji je talenat, ali od tadija i savovića nije mogao da dobije miuta. Partija protiv Cibone je bila impresivna i dobili smo novog igrača.

    Treća stvar, lično njegove su dvije ideje koje su implementirane u revolucionarnu sezonu Budućnosti. Prva je bila da se kupi ili napravi trening centar, jer se moglo trenirati samo u zakazanim terminima SC Morače, koja se dijelila sa još ko zna koliko sportskih kolektiva. Tada je Bokan odlučio da kupi i renovira salu u Kokotima.
    Takođe, njegova je ideja da se pravi Budućnost, koja nije skupina legionara, nego napaljena grupa domaćih igrača, uz razvitak i guranje u vatru igrača iz omladinskog pogona. Da je u grčkoj vodio ekipe sa grčkim igračima, i legionare i da su to dva skroz različita pojma.

    Zuros je doktor i hvala mu na svemu.




    Što se tiče priče o zabrani grobara i delija u morači, to je čisto stvar reciprociteta. Ovaj veli da je mogao da kupi kartu u beogradu i da lagano gleda. Pitam ga zašto onda Varvarima kao navijačkoj grupi nije bio dozvoljen ulazak u pionir, a ni prelazak granice? Tada je klub odluio da isti tretman dobiju i cigani i grobari, i to je meni maksimalno fer. niko ne brani podgoričkom cigančetu da kupi kartu, samo neka svoje crvene prnje zadrži u četiri zida.
    Last edited by glup_ka_t0cak; 08-10-18 at 21:14.

  17. #8692
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Nije on prijatelju sale gledao do poslednje 3-4 godine. Srecom postoji YT pa moze ponesto i da pogleda a da ne misli da ga neko laze.
    Nisam iz Trebinja i iz slicnih mjesta vec sam rodjeni Podgoricanin koji je potpuno neutralan zbog stava i razmisljanja ljudi kao sto si ti. U halu sportova sam cutao naravno nisam se radovao kosu Vilijamsa ali nije to bila paralela vec nacin na koji sam dosao da kupim kartu.
    Opet ni ti ni niko mi nije odgovorio na pitanje da li je ideal Varvara da se beogradskim navijacima pokazu kao dobra tribina ili nesto drugo, obzirom da varvara u aba ligi ima samo protiv njih.

    Posto si toliko redovan morao bi znati da su pogotovo Grobari ovdje dolazili i kad Varvara na utakmice nije bilo, kad Buducnost nije ni bila u mogucnosti da primirise play-off. Cigani su druga prica obzirom da oni ni kuci ne idu organizovano jer "bojkotuju" ABA ligu.

    Obrizom da imam kontakta sa dosta italijana koji ce mozda doci da gledaju kosarku u petak (Ambasada i firme koje su usko povezane sa Ambasadom) da li ce navijaci (Stara garda) doci da opeglaju toga italijana jer je on Boze moj dosao da pogleda kosarku i podrzi klub iz svoje drzave. 21i je vijek, ja samo o tome pricam. Jednostavo kida kompleks nize navijacke vrijednosti a ovim stvarima sao se dokazuje da nemaju nitijedan navijacki kodeks i zbog toga ce uvijek biti presmijesna gledalacka grupa koja je dvoranu pocela da napusta sinoc na +24 u prvom minutu poslednje cetvrtine.
    Ja se zvanično kajem što sam na tebe izgubio pola sata vremena, sad kad vidim čime se ti baviš.

    Nastavi da ponosno ćutiš u dvoranama u Beogradu i Podgorici, ili da nadjačavaš televizor kod kuće, srećno ti bilo.

    A za tebe Prijeki - ne pamtim 78 i 79-tu, rodio sam se nekoliko godina poslije. Ali ne zamjeri - procjene relativnog odnosa navijača su ti paušalne i pogrešne, govorim o SC. A bogami i pod Goricom.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  18. #8693
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Nije on prijatelju sale gledao do poslednje 3-4 godine. Srecom postoji YT pa moze ponesto i da pogleda a da ne misli da ga neko laze.
    Nisam iz Trebinja i iz slicnih mjesta vec sam rodjeni Podgoricanin koji je potpuno neutralan zbog stava i razmisljanja ljudi kao sto si ti. U halu sportova sam cutao naravno nisam se radovao kosu Vilijamsa ali nije to bila paralela vec nacin na koji sam dosao da kupim kartu.
    Opet ni ti ni niko mi nije odgovorio na pitanje da li je ideal Varvara da se beogradskim navijacima pokazu kao dobra tribina ili nesto drugo, obzirom da varvara u aba ligi ima samo protiv njih.

    Posto si toliko redovan morao bi znati da su pogotovo Grobari ovdje dolazili i kad Varvara na utakmice nije bilo, kad Buducnost nije ni bila u mogucnosti da primirise play-off. Cigani su druga prica obzirom da oni ni kuci ne idu organizovano jer "bojkotuju" ABA ligu.

    Obrizom da imam kontakta sa dosta italijana koji ce mozda doci da gledaju kosarku u petak (Ambasada i firme koje su usko povezane sa Ambasadom) da li ce navijaci (Stara garda) doci da opeglaju toga italijana jer je on Boze moj dosao da pogleda kosarku i podrzi klub iz svoje drzave. 21i je vijek, ja samo o tome pricam. Jednostavo kida kompleks nize navijacke vrijednosti a ovim stvarima sao se dokazuje da nemaju nitijedan navijacki kodeks i zbog toga ce uvijek biti presmijesna gledalacka grupa koja je dvoranu pocela da napusta sinoc na +24 u prvom minutu poslednje cetvrtine.
    Nece ih dirati jer za razliku od Aba lige u Euroligu su gostovanja dozvoljena, i svaki strani klub ima pravo na 500 karata, tako da njih ceka poseban sektor.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  19. #8694
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Nece brate. Ali cojek bar posteno napisa. Ne glumi i ne laze ka ostali. Sto puta sam i sam u sportskom centrum napao navijace zvijezde I Partizana. I sudski gonjen zbog toga. Ako je vama lijepo navijat u salu bez protivnickih navijaca onda ne razumijem. Ako je vama zanimljivo da se nemate sa kim fatat prije me a i pro I at u toku meca uzivajte uprava je napravila takvu atmosferu.
    Kako si ovo sjetno napisao, gotovo da je i mene uhvatila nostalgija za susretima po zeljeznickim stanicama tih godina :mrgreen:
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  20. #8695
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox View Post
    Kako si ovo sjetno napisao, gotovo da je i mene uhvatila nostalgija za susretima po zeljeznickim stanicama tih godina :mrgreen:
    Hahahahha sportski pozdrav. Najjace bjese

  21. #8696
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Daj brate nagrdiste ovaj topic sa ovim ******m cijeli dan. Da dopisujte se na pm ili napravite viber grupu pa udjite u sustinu navijackog gena i karaktera. Precerali ste brate mili.

    Tocak, ziva istina za Zurosa. Odlican lik. Za kratko vrijeme je to pokazao. Pokazuje isto u Gruziji. Ubacio je Bitazea u zadnje vrijeme kao prvog centra i mali kida. On je dao ideju da se napravi svoja sala jer bez svoje sale i svojih domacih igraca ne moze klub da se pravi na duze staze. Nakon toga Bokan je kupio salu u Kokotima. Odlicna za mladje kategorije i ponekad seniore.

  22. #8697
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo, što se tiče dušmanluka, mržnja prema budućnosti je ukorijenjena u podgoričane, i istina je da je publika podijeljena i mene realno boli ***** za to.
    I ne radi se tu o političkom hejtu, jer znamo kakva je struktura varvara i navijača budućnosti uopšte.

    Prva grupa hejtera su oni sportisti koji su igrali u mlađim kategorija sportskih školica i juniorskih klubova, koji navodno zbog tatinih sinova (u prevodu zbog manjka talenta) nisu mogli zapepeljit u budućnost. Nevjerovatan je hejt koji se širi u tim klubovima koji igraju lige u koje igra budućnost. O tome nijesam imao pojma, dok nisam malo pratio te mlađe kategorije u fudbalu i čuo što ta đeca pričaju, kako ih sudije guraju, kako imaju protekciju i kako mrze budućnost zbog toga. Treneri mlađih kategorija su ogromni prenosioci dušmanskog virusa.

    Druga grupa (nisam ksenofob i uopšte ne gledam niti rangiram ljude po mjestu porijekla, nego po svojim ljudskim i ostalim kvalitetima) je porijeklo. Velika grupa hejtera budućnosti su ustvari došljaci i potomci došljaka iz nikšića, berana, cetinja, bara i drugih crnogorskih gradova. radi se baš o velikom ponosu tih ljudi koji jednostavno ne podnose glavni grad iz neznanih i znanih razloga. ja nisam staropodgoričanin, prije nego što polnete da me prozivate, ali to je interesantan sociološki fenomen i u velikom procentu je tačan. i ja imam veći respekt prema tom prkosu i lokalpatriotizmu tih ljudi nego podanički mentalitet koji srijećemo kod građana kragujevca, niša i drugih srb gradova.

  23. #8698
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Da li je ta mrznja i frustracija usmjerena samo ka navijacima bg blizanaca ili prema svima? Da li ce slicno prolaziti u krcatoj moraci i npr italijani sad u petak koji ce doci da bodre klub iz svog grada (ne organizovano) koji igra u Podgorici?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo samo da ti odgovorim , pretpostavljam da si meni uputio pitanje nakon mog posta.
    Ja kao Jugosloven i Titogradjanin najvecu mrznju i frustraciju osjecam prema Bg blizancima i Dinamu i Hajduku iz Hrv. Smatram da Titogradjani nekad, nisu nista uradili da zastite interese svojeg kluba kako bi jelte njihov klub bio uspjesniji. Znaci , krivim nas za to. U sustini ja nemam nista protiv da dodje 200 navijaca iz Bg, Zg, Sp i da predju vozom 400-500km, da se lome i klackaju cijelu noc. Isto kao sto mi radimo. Rado bi ih vidio i ugostio.
    Ali imam protiv da mi dodju dusmani , da predju kilometar od kuce i da navijaju protiv svojeg tima u svome mjestu. Smatram da je to bolest i da za to postoji dijagnoza u medicini. Uglavnom da ne ulazim u detalje, napisao sam iskreno a kome se ne svidja ne mogu mu nista.
    Samo napomena koja se mora staviti, da moji navedeni stavovi vezani za klubastvo i sport ne odrazavaju moje stavove u drugim bitnijim poljima zivota. Da ne bi neko povukao paralelu posto kad ne znaju sto da kazu, obicno spuste loptu tamo dje im odgovara.

  24. #8699
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Najgore je to što će protiv Milana u Morači bit navijača Milana iz Podgorice

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  25. #8700
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Fedelli? aahhaahahahaha

Page 348 of 653 FirstFirst ... 248298338344345346347348349350351352358398448 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •