Page 273 of 653 FirstFirst ... 173223263269270271272273274275276277283323373 ... LastLast
Results 6,801 to 6,825 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #6801
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da uz svo duzno postovanje prema Deriku Nidamu, to nije igrac koji bi mogao u vrhunske klubove da igra priblizno, dje je odgovornost potrosene lopte x10....
    Pazite, nema price, on ovo sto igra, NIJE NORMALNO kako dobro igra, da li ce ubosti sledece sezone VRHUNSKI UGOVOR, OCE SIGURNO dje god da ode...
    Ali, daleko je on od zicera da si sa njim rijesio bilo sto, prevelika lutrija... moze se desiti cudo pa da nastavi da igra ovako, ali on kod Pavicevica ima slobodu da proba nogom prvih 5 lopti i opet bi ga izabrali da uzme glavni sut... To u ozbiljnim ekipama nece ici...
    To je onaj slican primjer sa Megom, tamo neki igraci LETE, i kad odu nedje... nista... Naravno, cast izuzecima i majstorima te igre...
    Ali kapirate o cemu pricam, nije isto igrati u Mornaru i Buducnosti... a da ne pricam o ozbiljnim EL ekipama... to su neke druge dimenzije...
    Moje misljenje...
    Zivjeli

    P.s. To ako je sa dangubicem tacno je super, on je odlican igrac... u oba pravca jako kvalitetan
    F.C.F.

  2. #6802
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kapiramo kako ne, nešto kao Ivanović?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #6803
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Kapiramo kako ne, nešto kao Ivanović?
    Pa... dzoni se spasio u Buducnosti ove godine... i odigrao je ipak nesto u Italiji... ima mnogo boljih primjera...

    Al sustina, Nidam je super igrac, ludak... ali njemu treba diviljina da bi dominirao... u ekipama dje ce imati pravo da digne 4-5 trojki, a ne 15 pitanje je kako bi to sve izlgedalo pod mnogo vecom dozom odgovornosti.. njemu treba tim dje ce da bude apsolutni lider, to ima u Mornaru... moze imati u slicnim klubovima... i sigurno da zasluzuje da proba veci nivo, ali, vidjecemo kako bi to izgledalo
    F.C.F.

  4. #6804
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve je Džile probao večeras, i Gordu, pa Ivanvića, pa na kraju spašavaj se i Gorda i Ivanović i opet ništa.
    A ti odgledaj opet snimak, pa vidi kako Ivanović pokušava iz napada u napad da parira Nidamu, jednom uspije a više puta uprska. Pa onda pričajmo o divljini.

    Svakako 2:0 je, a nije nemoguće i treća da se dobije zaredom.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #6805
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Sve je Džile probao večeras, i Gordu, pa Ivanvića, pa na kraju spašavaj se i Gorda i Ivanović i opet ništa.
    A ti odgledaj opet snimak, pa vidi kako Ivanović pokušava iz napada u napad da parira Nidamu, jednom uspije a više puta uprska. Pa onda pričajmo o divljini.

    Svakako 2:0 je, a nije nemoguće i treća da se dobije zaredom.
    Ipak se ne kapiramo...
    F.C.F.

  6. #6806
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tako je, ne kapiramo se, Džoni može da igra šta hoće a ovi ostali su divljaci.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #6807
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Tako je, ne kapiramo se, Džoni može da igra šta hoće a ovi ostali su divljaci.
    Sustina price, ne mislim da je Nidam bog zna resenje za ekipu kao sto je Buducnost...
    Ali za ekipe ranga Mornara, svakako pun pogodak...

    A ja se nadam da dolazi Dangubic, to je pravi kalibar igraca za evroligu... odlican u oba pravca, disciplinovan, atletski prejebeno dobro stoji... on je odlican igrac za rotaciju na tom nivou... i vec je igrao 2 godine to takmicenje...

    Jedino ne znam kakav je sa ugovorom sa CZ, jer mislim da zadnje sto zeli Covic je da se Buducnost pojacava iz CZ
    F.C.F.

  8. #6808
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nidam ne dolazi u Bud a niti Dangubić.
    Ista stvar se pričala prošle godine i za Momo Džonsa pa čovjek razbijao u sljedećem klubu.
    A da razbija Nidam razbija... idemo dalje, za titulu!
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #6809
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Nidam ne dolazi u Bud a niti Dangubić.
    Ista stvar se pričala prošle godine i za Momo Džonsa pa čovjek razbijao u sljedećem klubu.
    A da razbija Nidam razbija... idemo dalje, za titulu!
    Sve si sam rekao... igra za Mitteldeutsche posle onakve sezone u Mornaru.. A Mitteldeutsche je primjera radi 15. od 18 klubova u Njemackoj ligi... za dlaku opet druga liga...
    Ljudi koji razumiju kosarku to kapiraju, i ne mozes takvog igraca lansirati u ekipe koje igraju Evroligu itd... ili neke ozbiljne ekipe... oni se vrte na tom rangu i tu mogu biti lideri... i to je super...
    Vidis mu listu klubova kroz karijeru i sve ti je jasno... a lik ima 27-28 godina... itd itd...
    Nego, ajde da ne kvarim ovu euforiju kod Vas dolje, neka bude da je Nidam igrac za Real i to je to
    F.C.F.

  10. #6810
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav crni Nidam, ne bi ga doveo ni da igra dzabe posle povrede. Pogledajte meceve u BG protiv CZV, pa cete vidjet realno stanje kad se igra odbrana na njemu. Sto neko iznad rece za Mornar top, nas bi ukopa sa preko 50% timskih suteva.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  11. #6811
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja znam koja je muka na vas gore kad Evroligašu jedan drugoligaški igrač trpa 41 poen kao da je Lebron Džejms.
    Ali nije toliko strašno, recimo strašno bi bilo da vam opet u Moraču utrpa 35 za 3:0
    No ajde da vam ne rušim nadu.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  12. #6812
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Nidam je igračina. i mislim da bi jaaako valjao ekipi Budućnosti. ne znam što je hejt ovoliki na njega. nije serija protiv Zvezde parametar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #6813
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pazi, odje sam dosao sa namjerom da realno procjenim igraca na topic Buducnosti..
    Ne ulazim redovno, pa ne znam ko je ko (npr ti) i sa kim ulazim u raspravu... Ako ti je bio cilj da svrsavas odje po topicu na Nidama i da se sladis sto vodite 2-0 ne bih ulazio u ovakve analize igraca, vec te pustio da uzivas je li bog dao...
    Totalno smo razlicitim povodima odje, prastaj sto udjoh u bilo kakvu raspravu...
    F.C.F.

  14. #6814
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne bih ja potcjenjivao ni Mićovića.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  15. #6815
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Ja da vidim niko ga ne hejtuje odlican igrac, ali dosta suteva uzme, zna u negativnu seriju da udje..prosto sustina se svodi na to da on moze ovo da radi samo u timu koji mu dozvoli i moze da ga istrpi.
    On je motor mornara, sa sjajnim prodorom, jednostavno i protiv czvfmpdiva se vidjelo da je prebrz za ostale. Al nikako ga ne bih uzeo i doveo u kkb, jer sa takvim igracima se nikad ne zna a vidi se bar mu prija i svi mu u klubu vjeruju i on zna to da vrati.
    I dalje mislim ako se uozbilje i shvate igru mornara da ovo mozemo da preokrenemo.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  16. #6816
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Ja da vidim niko ga ne hejtuje odlican igrac, ali dosta suteva uzme, zna u negativnu seriju da udje..prosto sustina se svodi na to da on moze ovo da radi samo u timu koji mu dozvoli i moze da ga istrpi.
    On je motor mornara, sa sjajnim prodorom, jednostavno i protiv czvfmpdiva se vidjelo da je prebrz za ostale. Al nikako ga ne bih uzeo i doveo u kkb, jer sa takvim igracima se nikad ne zna a vidi se bar mu prija i svi mu u klubu vjeruju i on zna to da vrati.
    I dalje mislim ako se uozbilje i shvate igru mornara da ovo mozemo da preokrenemo.
    Ma to je sustina price, nego ko ce se borit sa vjetrenjacama...
    F.C.F.

  17. #6817
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam kako to baš Nidama ste našli da procjenjujete večeras, a zaboravlja se da je roster Mornara 6 igrača od čega se Vranješ povrijedio u Pdg, a on nosi sam nekih 10-15 poena. Zato se i više nego inače forsira Nidam, i to funkcioniše. Neće stati, jer tako igra cijelo prvenstvo, manje više uspješno.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  18. #6818
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I da, Džile je shvatio igru Mornara, zato se večeras i išlo na udvajanje Nidama u drugo poluvrijeme, ali džaba kad on sam vrti trojicu igrača Budućnosti.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  19. #6819
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ne znam kako to baš Nidama ste našli da procjenjujete večeras, a zaboravlja se da je roster Mornara 6 igrača od čega se Vranješ povrijedio u Pdg, a on nosi sam nekih 10-15 poena. Zato se i više nego inače forsira Nidam, i to funkcioniše. Neće stati, jer tako igra cijelo prvenstvo, manje više uspješno.
    aloooooo... ludace ludi, citas li ti icije postove ili samo trabunjas svoje...
    Evo da pojednostavim... NIDAM JE NEZAUSTAVLJIV, ako osvojite ON JE OSVOJIO OVO... igra LUDACKI, GAZI.... I tu NEMA RASPRAVE...
    Ali to uopste nije tema niti moja prica od prvog posta...
    Ja samo kazem da ne mislim da bi mogao da pruza 30% ovoga u klubu dje bi bio limitiran sa mnogo vecom dozom odgovornosti... On u Mornaru cijelu sezonu sutira koliko oce i to mu prija... i to je super... poenta je sto ne mozes isto da se ponasas na terenu u Mornaru, Mega Leksu, i slicnim ekipama koje sluze za prije svega razvoj igraca a rezultat u drugom planu (iako je mornar usput ostvario VRHUNSKI REZULTAT, bas kao sto nas je i Mega izbacila prije neku godinu), a drugo je igrati u ekipu, dje je rezultat imperativ, pritisak, odgovornost... drugacije je ***** mu mater ukapiraj to
    To je jedini razlog sto je Nidam tek sad eksplodirao na ovom nivou, jer mu je trebao ovakav klub... dje moze da uzme svaki sut koji mu se svidja i usao je u jebenu zivotnu formu... i to je to...
    F.C.F.

  20. #6820
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Nece svaki trener da aplaudira nidamu kao pavicevic kad promasi, i da ga tjera sutiraj i dalje mora uc da jebe oca
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  21. #6821
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ja mislim da bi nidam ili micovic bili bolji od brace sehovica i korisnije je njih imati po meni.

    Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока

  22. #6822
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Dragičević (u Poljsku igra čini mi se) on bi mogao biti dobar izbor


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #6823
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Ja mislim da bi nidam ili micovic bili bolji od brace sehovica i korisnije je njih imati po meni.

    Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока
    Sto se tice Seada, slazem se 1/1 ali stvarno ne racunam da ce igraci kalibra Seada Sehovica imati mjesta sledece sezone... pa to ne uzimam za poredjenje naravno...
    F.C.F.

  24. #6824
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    aloooooo... ludace ludi, citas li ti icije postove ili samo trabunjas svoje...
    Evo da pojednostavim... NIDAM JE NEZAUSTAVLJIV, ako osvojite ON JE OSVOJIO OVO... igra LUDACKI, GAZI.... I tu NEMA RASPRAVE...
    Ali to uopste nije tema niti moja prica od prvog posta...
    Ja samo kazem da ne mislim da bi mogao da pruza 30% ovoga u klubu dje bi bio limitiran sa mnogo vecom dozom odgovornosti... On u Mornaru cijelu sezonu sutira koliko oce i to mu prija... i to je super... poenta je sto ne mozes isto da se ponasas na terenu u Mornaru, Mega Leksu, i slicnim ekipama koje sluze za prije svega razvoj igraca a rezultat u drugom planu (iako je mornar usput ostvario VRHUNSKI REZULTAT, bas kao sto nas je i Mega izbacila prije neku godinu), a drugo je igrati u ekipu, dje je rezultat imperativ, pritisak, odgovornost... drugacije je ***** mu mater ukapiraj to
    To je jedini razlog sto je Nidam tek sad eksplodirao na ovom nivou, jer mu je trebao ovakav klub... dje moze da uzme svaki sut koji mu se svidja i usao je u jebenu zivotnu formu... i to je to...
    Bate, smanji doživljaj.
    Ne vidim razliku između Nidama i Ivanovića, e sad što je Ivanović za vas heroj to je druga stvar, za mene je on truba igrač. Nidam je bolji od njega što bi vi rekli masu.
    E sad što Džoni može da divlja a Nidamu se zamjera, to se vidite sami sa sobom.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  25. #6825
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nidam bi mozda mogao bit koristan za EL, ali vjerovatno ne. Ako su vec produzili ugovore sa Gordicem i Ivanovicem (zasluzeno), treba se osloboditi Gibsona i na toj poziciji dovesti igraca mnogo provjerenijeg za taj nivo od Nidama..

Page 273 of 653 FirstFirst ... 173223263269270271272273274275276277283323373 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •