Page 265 of 653 FirstFirst ... 165215255261262263264265266267268269275315365 ... LastLast
Results 6,601 to 6,625 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #6601
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Dobro nisu Gibsonovog brata stavili na listu podrske, ono Kompton podrzava DPS.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #6602
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Dobro nisu Gibsonovog brata stavili na listu podrske, ono Kompton podrzava DPS.
    A koga su to stavili

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #6603
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto, jel malo sto su Sehovic bros dali svoj doprinos "odbrani drzave" , treba li jos neko..

    Kkb je,nazalost, toliko politicki prostituisan da se tesko ikome moze zamjerit ako nema zeludac za ovaj klub. Opet, neko jos moze razdvojit klub za koji navija od g***na koja ga finansiraju,al da je lako,nije.

    Inace,izuzev Cede i Mege,svi ostali klubovi su na drzavnoj sisi. Neko manje,neko vise,al to je tako i tu boB ne pomaze.

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bongo; 29-04-18 at 16:52.
    Shit has hit the fan !

  4. #6604
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Prije no ispolitizujem ja nesto sto je vec ispolitizovano sa spejs dzem lozom Vlade Crne Gore i upraviteljima koji se zna odakle su. Klub koji se grozi drzavnog projekta Zvezda a drzavni je projekat Crne Gore. Neka Killy ima nas koji nijessmo ludi.
    Ne mijenjaj temu, nego što je to skrivio Nikola Ivanović?

  5. #6605
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    A nista slobodno. Nego kako da ne budem paranoican vise. Ne mogu da pisem vise jer doslo je cudno vrijeme. U tri mjeseca se vaskolika drzava obrnula pa su se svi gradovi i narodi okupili oko KK Buducnosti koji se do juce pljuvao. Pred mec sam odje spomenuo Ranka Ubovica a danas u svom saopstenju ona pudlica. Toliko o toj zdravoj i cistoj prici sto slusam od familije prijatelja i drugova. A svi valjda imaju oci pa se vidi sto je projekat.
    I kako je Dule Vujosevic poludio a kako nece kad ti udju u sve moguce sto volis. Svudje se oni stvore.

  6. #6606
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    i taj Dule Vujošević je bio državni projekat al mu to nije smetalo kad ode na F4 2010. godine


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #6607
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Dule Vujošević je nakratko bio u Budućnosti nakon što se vratio iz Italije. Tad je Budućnost zasigurno bio državni projekat jer su ga vodili Danile Mitrović i Vesko Barović (zlatio se Bokan). Nemam precizan podatak, ali ako me sjećanje dobro služi, vodio je juniore Budućnosti i, naravno, osvojio prvenstvo SRJ. Ne mogu to dokumentovati zbog oskudne arhive na internetu koji je tada bio u povoju. Sve što nađoh je da je bio saradnik Muta Nikolića.

    Čemu uopšte ova priča, ljudi? Niko nikoga ne ćera da navija za određeni klub.

  8. #6608
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Cera nas od kluba. Ima nas koji navijamo od rodjenja za taj klub a ne od ovog f4.

  9. #6609
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    pamtimo mi i kkb '99, '00, '01..
    nije se promijenilo skoro pa nista od te sampionske generacije

  10. #6610
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Cera nas od kluba. Ima nas koji navijamo od rodjenja za taj klub a ne od ovog f4.
    Ja kao rodjeni primorac , moji su 300 god odje od kad znam za sebe navijam za budućnost.
    Isto sam na utakmice protiv tada Real Madrida kad je Djordjevic igrao za njih cini mi se.
    Da ne pričam o kupu u Niksicu ili Ako ko pamti prva pobjeda protiv partizana u BG.
    I tamo sam bio ali ne u salu jer nas nisu pustili.
    Nikad nisam ni tada a ni sada gledao ko je u upravi, kako se ko krsti od igrača za koga glasa , jel Barović tu ili Bokan.
    Navijam za klub a ne za pojedince i boli me ona stvar politiku u sportu posebno.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #6611
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Prije no ispolitizujem ja nesto sto je vec ispolitizovano sa spejs dzem lozom Vlade Crne Gore i upraviteljima koji se zna odakle su. Klub koji se grozi drzavnog projekta Zvezda a drzavni je projekat Crne Gore. Neka Killy ima nas koji nijessmo ludi.
    Aham... ajmo ovako...
    Da se bude da smo svi ludi... ja sam isto bio na tekmu sa Okk Beograd 2006. i kapiram odakle sve polazi... mada je realno to sve bilo i prije toga jasno... medjutim mene zanima sledece..
    Posmatram te kao navijaca Buducnosti jer mislim da to jesi... ali me zanima, kako ti danas vidis da treba da se finansira jedan kosarkaski klub koji zeli da bude konkurentan u regionu i evropi? (A to zelimo od Buducnosti zar ne?) Zanima me koji je to model po tvom misljenju, a da ipak se drzis do realnih i ostvarivih stvari... eto to me zanima ako moze...

    A onda opet ono... da li da ne navijam za svoj klub zbog finansijera na ustrb svega ostalog... grada, igraca, do jednog Nikole koga eto jedva docekaste svi da razapnete ... ali srecom je udario najjaci nokaut iz kontre....
    F.C.F.

  12. #6612
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    You must spread some Reputation around before giving it to Killy again.
    ...

  13. #6613
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Bilo koji model bez cijele vlade i cijelog vrha jedne politicke stranke u jedan sektor. Pamtimo mi kako je bilo 2000+ pa kako su isti pokusavali da cijepaju i izmisljaku nove Varvare i sto se desavalo. Ovo je sad bolesno.

  14. #6614
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ne bih volio da se KKB pretvori u nešto nalik ŽRKB, pa da razne glave počnu da "navijaju" za klub, pritom ne razlikujući Budućnost od reprezentacije
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  15. #6615
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Bilo koji model bez cijele vlade i cijelog vrha jedne politicke stranke u jedan sektor. Pamtimo mi kako je bilo 2000+ pa kako su isti pokusavali da cijepaju i izmisljaku nove Varvare i sto se desavalo. Ovo je sad bolesno.
    Realni primjer brate... kako ti vidis da jedan klub iz Crne Gore treba da se finansira, a da bude konkurentan u regionu i evropi?
    Bez ijedne firme koja je povezana sa vladom? Bi li bio problem da je npr Kraljevic iz df? Pretpostavljam da da... ?
    Kako po tebi treba to da izgleda? Ali ozb zivo me interesuje konkretan odgovor... da prosirim vidike mozda sam zatucan

  16. #6616
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Ne bih volio da se KKB pretvori u nešto nalik ŽRKB, pa da razne glave počnu da "navijaju" za klub, pritom ne razlikujući Budućnost od reprezentacije
    Full se slazem... ali mislim da je to odlicno "odbranjeno" bas u finalu... a bila je idealna prilika za neke afirmacije zar ne? Sve je bilo plavo bijelo i to me raduje.... a imao sam slicne bojazni... da neko ne ukapira da ja podrzavam politizovanje... daleko sam od toga...

  17. #6617
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Realni primjer brate... kako ti vidis da jedan klub iz Crne Gore treba da se finansira, a da bude konkurentan u regionu i evropi?
    Bez ijedne firme koja je povezana sa vladom? Bi li bio problem da je npr Kraljevic iz df? Pretpostavljam da da... ?
    Kako po tebi treba to da izgleda? Ali ozb zivo me interesuje konkretan odgovor... da prosirim vidike mozda sam zatucan
    Ako se finansira od državne firme, znači da se finansira od mojih i tvojih para a ne od Radijatora i Brajovića lično pa da izigravaju neke glave po klubu i da skupljaju političke poene na račun uspjeha kluba. Mada ovo je CG, ne pita tu niko ni mene ni tebe
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #6618
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Ako se finansira od državne firme, znači da se finansira od mojih i tvojih para a ne od Radijatora i Brajovića lično pa da izigravaju neke glave po klubu i da skupljaju političke poene na račun uspjeha kluba. Mada ovo je CG, ne pita tu niko ni mene ni tebe
    Ja se slazem sa svim sto si rekao... ali je razlika drzavna firma i firma koja je dobra sa drzavom... a moje pitanje i dalje je otvoreno... ko treba da nas finansira da svi budu srecni?

  19. #6619
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Ja mislim da pojedinima smeta Milo i dps, vjerovatno ti isti navijaju protiv CG reprezentacije tacnije za srbiju..... sto opet je njihova stvar i problem


    Nego kao nas narod, nikad im udovoljiti...



    P.s. prijeki stara srbenda

  20. #6620
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    da je na čelu kluba neko ko nije za DPS to bi bilo okej 100% ovako ne valja.

    da nije bilo Bokana nikad ne bi gledali evroligu i tu je kraj svakih rasprava. 99% sportskih kolektiva sa Balkana su finansirani na taj način


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #6621
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    da je na čelu kluba neko ko nije za DPS to bi bilo okej 100% ovako ne valja.

    da nije bilo Bokana nikad ne bi gledali evroligu i tu je kraj svakih rasprava. 99% sportskih kolektiva sa Balkana su finansirani na taj način


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poenta je da bi svima bilo bolje da nema nikog tamo ni iz dps niti df niti bilo koje stranke... jer je to sport... i politici nije mjesto u njemu... ali kao sto neko rece ajmo naci taj uspjesni model na balkanu koji se temelji na istom...
    Ja bih najsrecniji bio da na tekme KK Buducnosti vidim i Mila i Duska i Brajovica i Dritana i Aleksu i itd... jer je Buducnost za mene izvise svih njij i institucija koja treba da ih sve spoji...

    Ali se odje sad ide u nerealne stvari... oces rezultat da se ne patis kao na jebeni fudbal 100 sezona... ali bi da nema nikakve sprege sa drzavom... pa po tome brate ne treba ici ni na tekme FKB i oni su gadni... Normal company... sigurno je dobar sa Vladom? Mislim sad i ja vjerovatno pisem gluposti raznorazne... ali ko oce shvatice sustinu...
    Ko nece cekace slicne prilike kao sto je bila ova sa Nikolom... al to je druga stvar... ja kazem... meni su oni momci, klub, daleko ispred svake politike... i icu tamo i navijati za njih bez obzira na sponzore ili vlast jer su oni izvise toga svega...
    F.C.F.

  22. #6622
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ao, kako smarate
    Kao da brani ko vojvodi, Medu, Becicu i ostalima da dodju da navijaju za Buducnost, druga je stvar sto navijaju za bg klubove pa NECE da dodju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #6623
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Poenta je da bi svima bilo bolje da nema nikog tamo ni iz dps niti df niti bilo koje stranke... jer je to sport... i politici nije mjesto u njemu... ali kao sto neko rece ajmo naci taj uspjesni model na balkanu koji se temelji na istom...
    Ja bih najsrecniji bio da na tekme KK Buducnosti vidim i Mila i Duska i Brajovica i Dritana i Aleksu i itd... jer je Buducnost za mene izvise svih njij i institucija koja treba da ih sve spoji...
    Nerado pišem o politici na sportskim temama, ali moram se nadovezati. Početkom marta ili krajem februara 1999. (znam da je bilo neposredno prije bombardovanja) na jednoj utakmici u dvoranu je ušao Slavko (ne Vujisić nego Perović) u pratnji još jednog poslanika LSCG-a (ne mogu se sjetit) i Mihaila Radojičića-Šoka (!?). Kako je prethodno ušao Milo Đukanović, ko je bio u dvorani kaže (ja nijesam pa uzmite s rezervom) da je aplauz za Slavka bio mnogo veći. Znamo svi ko je tada bio u rukovodstvu Budućnosti, tako da ne znam zaista. Sve mi je ovo traženje dlake u jajetu i naduvavanje. A opet, svako ima svoj izbor i pravo na mišljenje s tim što ne vidim svrhu te priče na ovoj temi.
    Što se mene tiče, baš volim ovaj tim. Namjerno ne kažem klub već tim, jer se konačno napravilo nešto što je dobro i za crnogorsku reprezentativnu košarku a to je tim sastavljen od crnogorskih igrača pojačan sa par neprecijenjenih stranaca (u tom smislu mi je "državni projekat" potpuno opravdan). Meni je ovaj sastav Budućnosti najdraži od svih sastava Budućnosti otkad znam za sebe. Uspjeh koji su postigli je samo bonus a nikako razlog zašto posebno volim ovu Budućnost. Čak se pomalo i bojim da se iduće godine ne izgubi ta prepoznatljivost, mada govore da neće.
    Što se tiče "naprasnog" interesovanja za KK Budućnost koja je porasla u toku plej-ofa, odmah se sjetim Torina koji je bio u Seriji B dok je igrao na stadionu Delle Alpi. Prosjek broja gledalaca na stadionu u toku sezone je bio neđe 10-15 hiljada, a onda kad je trebalo proslaviti ulazak u Seriju A evo stadion krcat - 60.000 ljudi. Jednstavno, narod voli uspjehe i to je to.
    Dick Laurent is dead!

  24. #6624
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ziva istina za slavka ti je ovo, bio sam u dvoranu al se ne sjecam sa kim je dosao.
    A smijesni su ovi IZGOVORI da se ne navija za kkb (normalno svako ima pravo da navija za koga oce). Ne volim ljude oko vlasti niti mijesanje politike ali koji ex ju klub nema vezesa politikom. A vjerujem da isti drzavni projekat dosad nije smetao mnogima da odu u bg na utakmici kao ni meni.da navijam za czv ili partizan u euroligi

  25. #6625
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Poenta je da bi svima bilo bolje da nema nikog tamo ni iz dps niti df niti bilo koje stranke... jer je to sport... i politici nije mjesto u njemu... ali kao sto neko rece ajmo naci taj uspjesni model na balkanu koji se temelji na istom...Ja bih najsrecniji bio da na tekme KK Buducnosti vidim i Mila i Duska i Brajovica i Dritana i Aleksu i itd... jer je Buducnost za mene izvise svih njij i institucija koja treba da ih sve spoji...Ali se odje sad ide u nerealne stvari... oces rezultat da se ne patis kao na jebeni fudbal 100 sezona... ali bi da nema nikakve sprege sa drzavom... pa po tome brate ne treba ici ni na tekme FKB i oni su gadni... Normal company... sigurno je dobar sa Vladom? Mislim sad i ja vjerovatno pisem gluposti raznorazne... ali ko oce shvatice sustinu...Ko nece cekace slicne prilike kao sto je bila ova sa Nikolom... al to je druga stvar... ja kazem... meni su oni momci, klub, daleko ispred svake politike... i icu tamo i navijati za njih bez obzira na sponzore ili vlast jer su oni izvise toga svega...
    Ada odje je do juce bio predmet sprdnje Covic pokradene pare na Kosovu. Podguzna muva vele svake vlasti. Ljudi se grozili njegovih postupaka a u Buducnosti je zdrava prica. I sad se odmah fatamo za beogradske. Tako je gore pa zasto ne bi i odje. Ja nzn vjv u svijetu postoje neki modeli dje Duska Markovica i Igora Brajovica nema na tribini kluba koji biljezi rezultate. Ali ako je u Beograd tako da se mora bit u sprezi sa lopovima.i mafijom onda se slazem da tako mora i kod nas. A blazen bio onaj FK sto mu se ne primicu ovakvi kakvi se danas okupljajunoko KK. Cim mi se primaknu i cim krenu ovi sa kosarke dolazit tamo znace se da nesto nije po taman.

Page 265 of 653 FirstFirst ... 165215255261262263264265266267268269275315365 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •