Page 2 of 653 FirstFirst 1234561252102502 ... LastLast
Results 26 to 50 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #26
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Ima li dje pokušaj aleksin da se vidi još jednom?

  2. #27
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A aleksin pokušaj za tri poena iz ugla dje je sve falio, poslije toga fa je izveo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #28
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cim sam pred mec vidio Jovovica koji kaze da su "APSOLUTNI" favoriti znao sam kako ce da se zavrsi. Gran Kanarija, ekipa koja nista posebno nije sinoc pokazala, jedino nase nedostatke. Cak su cijelu utakmicu imali periode po 2-3 minuta dje kos nisu mogli da ubodu, a ovi nasi beSmudi nesrecnici ne mogu da se vrate.
    Toliko kurcobolje, nezainteresovanosti, pihhh. Nijednom nije pogodjena taktika protiv jacih ekipa.
    Jovovic se na tajm aut poziva na nekakvu odbranu, a odbrana TRAGIKOMICNA. Ispadanje na finte suta, ispunjavanje bonusa na tako glupe faulove. Sehovic ne znam jel godinama il zbog ovog strucnjaka pocinje da "truli" sto u napadu sto u odbrani. Jovovic ka da je prvi put na dan utakmice vidio centra im 2.20, pa ono kao ajde Rikicu i ti imas 2.19 pa dako ga nadskocis, a onaj crni kukavac ne zna dje se nalazi. Planinic, i ako je igrao ocajno prvo poluvrijeme, kupio me u zadnju cetvrtinu na -20 kad je isao na svaku loptu, a ovi beskicmenjaci gledaju na semafor kad ce kraj. Dasic samo nek je zdrao.
    I sto je najgore od svega, oni su se 3 cetvrtine ovako ocajni drzali na -10, sa uvijek po 3-4 napada da se ta razlika smanji, ali smusenost, neorganizovanost... Nidje samopouzdanja, jacine u duelu, ali bas nista...
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  4. #29
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Krive su patike.Znao sam ja, to je tačno, ne možeš igrati isto u patikama iz Podgorice i tamo nekim patikama iz Las Palmasa.
    Da nije bilo problema sa patikama odradili bi ih oni lagano.Aleksa je promašio kucanje zbog patika, jer ove podgoričke imaju federe.

    http://www.cdm.me/sport/kosarka/jovo...me-za-utakmicu
    Ad astra.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudi, ajmo ovako...
    Subotic, Vitkovac (iako ga volim), Planinic nisu igraci za velike levele...
    Da da, znam da Planinic navodno jeste, ali nije... neka je dao 30 poena... NIJE...
    Zasto? Ko se malo bolje razumije u kosarku, vidjece da su nas na isti nacin busili i banvit i gran canaria....
    A kako su nas busili? Iz jebenog Pik en Rola, jer su ova trojica navedenih za 3 brzine SPORIJI od protivnika, i tu nas jebu lagano....
    Lako je braniti pik en rol protiv levata iz aba liga (masu klubova ima uzasne igrache na ovim pozicijama) ali jake evropske ekipe koje imaju dobre 4. i 5. sa dobrim plejom mogu da se seru na nos sa jebenom pik en rolom...
    Obratite paznju...
    Cak Dejvis proslu je iz pik en rola ili pik en popa uvalio 1000 poena, i svaka jacha ekipa ce to da radi ...
    Dasic to donekle jedini mozhe da brani, iako je kakav jeste, polovan trenutno nazalost..
    F.C.F.

  6. #31
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    planinic ce dobar angazman nac poslije nas, siguran sam..

  7. #32
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Malo sam uhvatio snimak, pola 3-ce i 4-tu, stvarno je bilo qrcovanje iz Pick n Rolla.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #33
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ljudi, ajmo ovako...
    Subotic, Vitkovac (iako ga volim), Planinic nisu igraci za velike levele...
    Da da, znam da Planinic navodno jeste, ali nije... neka je dao 30 poena... NIJE...
    Zasto? Ko se malo bolje razumije u kosarku, vidjece da su nas na isti nacin busili i banvit i gran canaria....
    A kako su nas busili? Iz jebenog Pik en Rola, jer su ova trojica navedenih za 3 brzine SPORIJI od protivnika, i tu nas jebu lagano....
    Lako je braniti pik en rol protiv levata iz aba liga (masu klubova ima uzasne igrache na ovim pozicijama) ali jake evropske ekipe koje imaju dobre 4. i 5. sa dobrim plejom mogu da se seru na nos sa jebenom pik en rolom...
    Obratite paznju...
    Cak Dejvis proslu je iz pik en rola ili pik en popa uvalio 1000 poena, i svaka jacha ekipa ce to da radi ...
    Dasic to donekle jedini mozhe da brani, iako je kakav jeste, polovan trenutno nazalost..
    Oces da kazes da je za koseve iz p'n'r' koje postigne visoki igrac kriv iskljucivo visoki igrac iz ekipe koja se brani?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  9. #34
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ko se malo bolje razumije u kosarku, vidjece da su nas na isti nacin busili i banvit i gran canaria....
    A kako su nas busili? Iz jebenog Pik en Rola.

    Dasic to donekle jedini mozhe da brani, iako je kakav jeste, polovan trenutno nazalost..
    Sto rece i osta ziv.:frown:
    I ja mislim da moze, fizicki, ali ili ne zna ili nece. Ja sam misljenja da ne zna. Mozda radi ono sto mu je receno sa treninga, t.j. scouting-a, ali i pored toga, postoji nacin da odradis neke poteze koje u datoj situaciji mozes da iskoristis u bolju svrhu. Ovime, on je efikasan ali ne i efektivan.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dasicu je problem kao igracu voljni momenat.Ta stvar ga je kostala NBA karijere.Bio je talentovaniji i sa boljim fizickim predispozicijama od na primjer Mirotica.Dasic ako promasi sut na pocetku meca ili mu igrac zabije kosh,odmah se demoralise i 50% slabije odigra.

  11. #36
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

  12. #37
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    Morace se sigurno otici ako nista samo zbog nje
    Znam i previse kosarkasko-sexy puns iz filmova nego steta sto su sve na engleskom

  13. #38
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Je li udata ova karamelica?
    Trenirao sam kosarku 10 god, znao bih po neku fintu da je naucim.
    Ad astra.

  14. #39
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    230
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam osjecaj da se kuk savrseno dosadjuje u budunost birajuci utakmice koje ce da odigra

  15. #40
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ljudi moji, kako ih je krenulo noćas, ne mogu promašiti.

  16. #41
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Kako se osjetilo noćas Aleksinih 0 minuta. Mnogo značajnije od bilo kojeg pojačanja.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  17. #42
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bojim se zemljotresa ili kakve prirodne katastrofe s obzirom da je ovo prva tekma ,u zadnjih x godina, da Alexa nije ulazio. Nisam vjerovao da cu to dočekat' za svog života.
    Shit has hit the fan !

  18. #43
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se nije povrijedio sto?

  19. #44
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Inace prve godine kad je iz Lovcena presa u Buducnost Aleksa nije zapinja i valjda ga je to bilo strasno ubilo u pojam, depresija i tako to..
    Da ne zna ko ima li onaj Lalic brata koji se isto bavi kosarkom? Bio je jedan Lalic, samo manji 10-12 cm sto je igra u Lovcen, Ulcinj i Teodo, isti ka ovaj iz Cibone, kopija..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  20. #45
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    ono je nikola lalic i odavde je, a ovaj je hrvat ne vjerujem da su braca.

  21. #46
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kuku kuku kako je slaba ova liga ove godine, mnogi klubovi su na nivou amatera a i ovi jači se raspadaju (Cedevita, Partizan).Budućnost ako ove godine ne izbori EvroLigu ja ne znam onda kad će....
    Ad astra.

  22. #47
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Pa, dobro, u odnosu na prošlu sezonu, osjetno su jači Zvezda, Budućnost, Cedevita, a Partizan, Olimpija i Krka su ostali negdje na prošlosezonskom nivou. Tako da, samo se malo produbio jaz između ekipa sa vrha tabele (gdje je kvalitet dominantno skoncentrisan) i timova iz donjeg dijela, pa i sredine.

    Budućnosti, ako izbori EL, prvo treba 3-4 puta veći budžet, što ne znam koliko je realno. Inače će se zaboraviti Cibona i njen neslavni rekord. EL je potpuno drugačija džungla.
    Last edited by johnny bravo; 18-01-15 at 20:41.
    In vino veritas

  23. #48
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Normalno, ali ono što bi Budućnost morala da iskoristi je nikad gori Partizan i ne baš ubjedljiva i puno slabija Cedevita (u odnosu na ranije sezone).Takođe nekadašnji konkurenti Olimpija i Cibona nisu ni vrijedni pomena.
    A budzet Budućnosti nikad jači i nikad veća očekivanja.Tako da je po meni ova sezona velika šansa i zbog svoje jačine i zbog slabosti konkurenata.Sve se poklopilo.Narednih sezona će to sve ići teže....
    Ad astra.

  24. #49
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sjutra ako CZV dobije 8 kola prije kraja osigurali mjesto u plejofu, vec se sad moze sa velikom sigurnoscu reci ko ce igrati u plejofu i sa koje pozicije.Ko god bude igrao sa Partizanom nek se spremi na cirkus sto po medijima, sto na terenu.Sto se EL tice, ja se ne bih tu previse nadao, jer su ove godine sve jace utakmice izgubili a i sa Jovovicem da se udje u EL bilo bi jednako cudu.A za iole respektabilan rezultat ako se ista izbori bi trebalo bar 3-4 igraca kalibra Reynoldsa koji je igrac koji je nedostajao Buducnosti sve ove godine, ne bih se bunio ni kad bi ga produzili i za sledecu sezonu no su male sanse za to.

    Ja definitivno dolazim da gledam Misuru ako se transfer realizuje.Da umjesto Alekse Popovica dodje da igra u muski KK ne bih se bunio, mogu misliti kakva bi se agresivna "odbrana" na njoj igrala

  25. #50
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Bilo bi dobro kad bi uprava pustila karte za Sassari i Zvezdu u paketu, em bi svi redovni navijači dobili karte i izbjegli guranje i redove, em bi više navijača Budućnosti dobilo karte
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

Page 2 of 653 FirstFirst 1234561252102502 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •