Page 144 of 654 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194244644 ... LastLast
Results 3,576 to 3,600 of 16328

Thread: KK Budućnost

  1. #3576
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,527
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Pa Bacovic je i ranije sutirao trojke ne u nekom velikom broju ali je sutirao koliko se sjecam.Uglavnom sad mi je mnogo zao sto sam bio skeptican kad je Jenkins doveden, tip je sasvim solidan igrac i odlican suter.Suad isto dobro odigra ovo prvo poluvrijeme.Ja moram reci da sam se iznenadio da Balsa Radunovic od 36 ljeta izgleda bolje i agilnije od ijednog visokog sto je igrao za Buducnost ove godine.Sve neke mrtvine sto se jedva od zemlje odvoje a coek od 36 godina ide na kucanje kad god mu se pruzi prilika.
    Ja se bezuspješno pokušavam sjetiti utakmica u kojima je Baćović šutirao trojke do ove i prethodne utakmice sa Mornarom. Generalno mi ide na ganglije to sve češće forsiranje da četvorke šutiraju za tri. I kao rezultat toga dobijemo nekog novog Subotića , a to što ne forsiraju te igrače da uče da grade koš ili da hvataju skok ili igru leđima , to nikom ništa. Bitno je da svi pripale trojku.

    Послато са SM-G355H

  2. #3577
    Join Date
    May 2016
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mornar je napravio ozbiljnu ekipu... Bas me interesuje oce li se Sutjeska prosuti ili ce se, rel brzo, vratiti.

  3. #3578
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ja se bezuspješno pokušavam sjetiti utakmica u kojima je Baćović šutirao trojke do ove i prethodne utakmice sa Mornarom. Generalno mi ide na ganglije to sve češće forsiranje da četvorke šutiraju za tri. I kao rezultat toga dobijemo nekog novog Subotića , a to što ne forsiraju te igrače da uče da grade koš ili da hvataju skok ili igru leđima , to nikom ništa. Bitno je da svi pripale trojku.

    Послато са SM-G355H
    Jbs ga svi timovi sad igraju sa 4 out 1 in petorkama, nerjetko i svih 5 out, forsira se taj sut za 3 i spacing u napadu.Sto je najjace sve je ovo sa stretch 4kama iz Evrope doslo, pa su neki americki treneri dodali par stvari pa sad imas 100 varijacija na to.Slicna stvar se desavala prethodnih godina sa undersized centrima u Evropi, prosle i ove godine NBA ekipa koja dominira i obara rekorde ima tipa od 198 cm na centru.To su trendovi u kosarci trenutno, stretch 4ke, smallball, 3 and D igraci.U sustini ako ne mozes da skaces,branis obruc i poentiras vs petica onda mozda i ne treba da igras peticu.Centri su sad uglavnom catch and dunk ili dump and finish igraci, nema tu nekog velikog skilla.Od F4 ekipa u EL samo Bourousis zna ponesta a i on je kilav, ovo ostalo sve atlete sa nekim midrange sutem.

  4. #3579
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,527
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    A Ilić i Baćović imaju ili su imaili potencijal da budu upravo ti 1 in i jump and dunk igrači. Ovako ti od njih praviš out igrače , a za peticu dovodiš Marića koji nije jeftin , ali nije ni kvalitet.

    Послато са SM-G355H

  5. #3580
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,330
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    773
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Neka je sa srecom.
    Sledeca godina evro liga.

  6. #3581
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Bas me zanima da li postoji mogucnost da se dovede Zagorac? Primjetio sam ga prije dvije godine cini mi se, i odmah se vidjelo da je veliki potencijal, i vec sad se razvio u odlicnog igraca a mislim da ce biti jos mnogo mnogo bolji. On bi bio pravo pojacanje.

  7. #3582
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,330
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    773
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Bas me zanima da li postoji mogucnost da se dovede Zagorac? Primjetio sam ga prije dvije godine cini mi se, i odmah se vidjelo da je veliki potencijal, i vec sad se razvio u odlicnog igraca a mislim da ce biti jos mnogo mnogo bolji. On bi bio pravo pojacanje.
    Bolji vic nisam pročitao od ovoga.
    Da te utješim ne postoji nikakva šansa ni 1%

  8. #3583
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Bas me zanima da li postoji mogucnost da se dovede Zagorac? Primjetio sam ga prije dvije godine cini mi se, i odmah se vidjelo da je veliki potencijal, i vec sad se razvio u odlicnog igraca a mislim da ce biti jos mnogo mnogo bolji. On bi bio pravo pojacanje.
    Tesko, ne vjerujem da bi Misko poslao njih odje, rekao je nedje u intervjuu da planira da Zagorca neko draftuje ove godine, a ako ne bude niko drugi htio u 2nd round, tu je vazda Denver koji ima 51 i 56 pik a sa Miskom odlicno saradjuju.Poslace ga godinu dvije u neki EL/EC klub (vjerovatno Zvezdu jer su ga i oni koliko znam trazili) i odatle ce u NBA.

    Buducnost bi valjda ovih dana trebala da ima onu sjednicu upravnog odbora, da se napokon odluci oce li se nastavljati ko i dosad, oce li se iko znacajan dovoditi ili ce se krenuti u nekom drugom pravcu.Ima par bivsih mladih CG reprezentativaca koji bi mogli da sticu iskustvo kroz ABA ligu pa bi mogli zavrsiti ili u Mornar ili u Buducnost.

  9. #3584
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    ...Buducnost bi valjda ovih dana trebala da ima onu sjednicu upravnog odbora, da se napokon odluci oce li se nastavljati ko i dosad, oce li se iko znacajan dovoditi ili ce se krenuti u nekom drugom pravcu.Ima par bivsih mladih CG reprezentativaca koji bi mogli da sticu iskustvo kroz ABA ligu pa bi mogli zavrsiti ili u Mornar ili u Buducnost.
    Sumnjam da će išta bitno odlučivat' što se pojačanja tiče, još se ne zna ni koje će takmičenje igrat. ABA,EC,FIBA...sve je to još nedefinisano.
    Shit has hit the fan !

  10. #3585
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Sumnjam da će išta bitno odlučivat' što se pojačanja tiče, još se ne zna ni koje će takmičenje igrat. ABA,EC,FIBA...sve je to još nedefinisano.
    Ja mislim da ce se i sledece godine igrati ABA pa makar ova zatvorena o kojoj pricaju dok se ne rascisti sve oko ovog konflikta FIBA vs ECA.Evo i Bokana iz nekog nedavnog intervjua:

    "Postoji namjera klubova da igraju zatvorenu ABA ligu, ukoliko se ne smiri rat između FIBA i Evrolige. To je krajnja opcija, ako se ništa ne promjeni u dogledno vrijeme", izjavio je Bokan.

    "Vlasnici ABA lige su klubovi i oni će odlučivati o svojoj sudbini. Naši timovi žele da igraju u najboljem takmičenju sa najboljim ekipama, pa čak i po cijenu da ne učestvuju u domaćim prvenstvima".

    "Mi želimo da se igraju domaća prvenstva, da se iz njih dolazi u ABA ligu, a zatim kroz regionalno takmičenje da se ide u Evroligu i Evrokup. Hoćemo da poslednji na tabeli ispada iz lige. Dakle, cilj nam je da se rukovodimo rezultatima, ali ako budemo primorani, spremni smo da zatvorimo ligu".

  11. #3586
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja mislim da ce se i sledece godine igrati ABA pa makar ova zatvorena o kojoj pricaju dok se ne rascisti sve oko ovog konflikta FIBA vs ECA.Evo i Bokana iz nekog nedavnog intervjua:
    Ja se nadam da će se ABA igrat' ,bilo kako. Sve ovo što je Bokan rekao ima smisla.
    Ako bude zatvorena liga, utiče li to na igranje Mornara, zna li se?
    Shit has hit the fan !

  12. #3587
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Ja se nadam da će se ABA igrat' ,bilo kako. Sve ovo što je Bokan rekao ima smisla.
    Ako bude zatvorena liga, utiče li to na igranje Mornara, zna li se?
    Treba 12 da se igra, Mornar je to izborio ove sezone, vjerovatno bi oni igrali a ne recimo Sutjeska.

  13. #3588
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,077
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    145
    Thanked in
    95 Posts

    Default

    http://www.sansasport.com/kosarka/ab...ost-na-remontu

    Poslato sa Che2-L11 uz pomoć Tapatoka
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  14. #3589
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shit has hit the fan !

  15. #3590
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,330
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    773
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Čovjek iskreno pisao. buducnost projekat depe i esa.
    Fina organizacija.




  16. #3591
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Ne kažem da nije istinu rekao,ali najmanje prava on ima o tome da priča.Partijski vojnik i ulizica vazda je bio,a da mu nije DPSa bilo i neznalica iz KSCG,nikad se ne bi trenerskim poslom a i biznisom bavio.

    Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока

  17. #3592
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko o cemu, cigani o postenju. Makse Biznismene nemoj da te sramota to da pises

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  18. #3593
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Intervju Bokana, pričao o Čarapiću, mlađim igračima, budućnosti kluba i ABA...
    http://www.vijesti.me/sport/bokan-sk...-sezonu-888777

    A ovo mu je velika istina...
    ''On smatra da Budućnost zaslužuje veću podršku navijača, navodeći da bi javnost saznala šta znači podgorički klub tek onda kada bi ostala bez njega, odnosno takmičenja u kojima nastupa.''
    Shit has hit the fan !

  19. #3594
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Čisto radi primjera koliko drugi klubovi daju sponzorima, prijateljima kluba, porodicama i ostalim


    Dakle, Zvezda je u Areni koja ima kapacitet 25 000, gore navedenima dala 1 368 ulaznica ili ~6% od kapaciteta
    A Budućnost u Morači koja ima kapacitet 4 500, sponzorima, "prijateljima", porodicama i sl. daje 2 500-3 000 ulaznica ili ~60% od kapaciteta
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #3595
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po twitteru, Muta nam se vraća...

    https://twitter.com/yugobasket/statu...rc=twsrc%5Etfw
    Shit has hit the fan !

  21. #3596
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Vidjeh i ja al odbijam da povjerujem Kazu da su isto i Milojevica htjeli ali valjda propalo.

  22. #3597
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,527
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    A ovamo Đaletiću pitaju koga bi htio da mu dovedu u ekipu , pružaju mu podršku , a sa druge strane mj traže zamjenu.

    Послато са SM-G355H

  23. #3598
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da su konacno shvatili da ako vec dovode igrace i prave tim za velike stvari, da taj tim ne moze da vode pripravnici i treneri po prvi put u zivotu. Muta za evropsku kosarkasku Buducnost!
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  24. #3599
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,077
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    145
    Thanked in
    95 Posts

    Default

    haha dovesce mutu, a necemo imat igraca da valja. nikako da spoje i igrace i trenera
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  25. #3600
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,752
    Thanks Thanks Given 
    1,128
    Thanks Thanks Received 
    897
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Kako nam je stio Milojević leć, ihaaaa.
    A ne ova dalabu.
    Kuku.
    Sve grđe od grđeg...

Page 144 of 654 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194244644 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •