Page 13 of 653 FirstFirst ... 3910111213141516172363113513 ... LastLast
Results 301 to 325 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #301
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hahahahahahahaha cus Elton Brown ne sprdaj se obraza ti Za sledecu sezonu nek se spreme Aleksandar Rasic,Kosta Perovic i onaj amerikanac iz Zvezde sto nije mogao slona u dupe da pogodi Mike Scott, profil igraca Buducnosti.

  2. #302
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,521
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Kazem u opticaju. Valjda figurira 5,6 imena , a ja zasad znam samo za njega.

  3. #303
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj Planinic nas ukopa, ne moze nista ovom Kanacevicu. Ali zato brat Marinovic nas drzi u igri.

  4. #304
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Odavno očajniju igru ne gledah. Planinić, Vitkovac i Kuk nula noćas. I to im je previše.

  5. #305
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li mi neko objasnit zasto drzi je8enog Aleksu?! I zasto ne postojo defanzivni skok!

  6. #306
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kuk 6 izgubljenih lopti, just sayin'

  7. #307
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    raspad sistema, sa zvezdom u plej of, nevjerovatno.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  8. #308
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ništa, 'ladno idemo na 4. mjesto i Czv u PO.U ovoj ekipi je toliko toga lošeg da čo'ek ne zna odakle bi počeo... vjerovatno od klupe.
    Shit has hit the fan !

  9. #309
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja mislim da nema rijeci da se dovoljno opise koliko mi je zao sto ce ovakva ekipa propatiti zbog ovog nesoja na klupi, toliko je nocas bilo pogresnog sto od igraca sto od klupe da imam osjecaj da se svaki put ponavljam kad pisem postove nakon utakmice.Sreca pa su ovaj plejof obezbjedili pocetkom sezone inace ni to ne bi uspjeli do kraja sezone kako lose igraju.Sa ovakvom igrom svakako nijesu zasluzili da imaju prednost domaceg terena u plejofu.

    Mozda sam lud,ali meni ce bolje pasti utakmice sa CZV gdje ce se bar znati na cemu smo, nego da se patim gledajuci utakmice sa letecim cirkusom Duska Vujosevica ili neki kvazidefanzivni matchup sa Cedevitom dje ce Bilan i Barac da siluju mrcene Planinica i Subotica.Ovako bar po meni sa CZV su bile 2 najbolje utakmice od svih utakmica ove sezone u citavoj ABA ligi a nijesu ni oni imuni na neke epske raspade poput onog proslogodisnjeg pa ako uspiju da urade nesta da se iskupe svaka im cast,a i da se ispadne nece biti neka steta jer ce realno ispasti od kvalitetnije ekipe i to je izgovor koji ce ovaj blavor na klupi da nam servira ako izgube, a ne igra bez ideje i cilja dje izgledaju ko divlja ekipa bez glave i repa.

  10. #310
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Čak je Budućnost i bolje izgledala na početku sezone. Sad se ipak vide rezultati višemjesečnih treninga, trenerske ruke i uigranosti. Sve posloženo i skockano, u susret plej ofu sa puno optimizma.

    Kakva je ovo nizbrdica, ovo više niko ne zaustavi. Iz utakmice u utakmicu sve gori. Da je malo duže prvenstvo ni plej of ne bi gledali.

  11. #311
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    u odbrani to liči na tim luke pavićevića, u napadu na deja radonjića minus igra dva na dva. sve neke individualne akcije ili pasivna prebrojavanja kao u rukometu. kuk uopšte nije prodorandođe nekako na 5 metara od koša i onda asistira protivnicima. noćas svijetle tačke paunić i dašić ono malo što je igrao u odbrani. subotić i šehović donekle, ostali loše, pogotovo kuk, planinić i rejnolds

  12. #312
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo čitavo jutro otvaram sve žive portale nadajući se da ću pročitat vijest: Smijenjen Jovović.
    Ali želja će me bit izgleda. Interesuje me razmišlja li se o tome uopšte.
    Ova ekipa ako se nekako ne razmrda potpuno je realno da završimo četvrti. Jedino što se sad može uradit je neka šok terapija u vidi smjene trenera (iako je to davno trebalo uradit, ali bolje ikad nego nikad).
    Ključne utakmice za drugo mjesto, protiv timova od kojih smo dosta kvalitetniji (Mega i Olimpija) mi gubimo veoma lagano. Mogu mislit našta će ličit utakmice sa boljim protivnicima od ovih (Cedevita i Partizan).
    Postojaće Crna Gora...

  13. #313
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Kazem u opticaju. Valjda figurira 5,6 imena , a ja zasad znam samo za njega.
    Raduljica je FA
    In vino veritas

  14. #314
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CABJ View Post
    Evo čitavo jutro otvaram sve žive portale nadajući se da ću pročitat vijest: Smijenjen Jovović.
    Ali želja će me bit izgleda. Interesuje me razmišlja li se o tome uopšte.
    Ova ekipa ako se nekako ne razmrda potpuno je realno da završimo četvrti. Jedino što se sad može uradit je neka šok terapija u vidi smjene trenera (iako je to davno trebalo uradit, ali bolje ikad nego nikad).
    Ključne utakmice za drugo mjesto, protiv timova od kojih smo dosta kvalitetniji (Mega i Olimpija) mi gubimo veoma lagano. Mogu mislit našta će ličit utakmice sa boljim protivnicima od ovih (Cedevita i Partizan).
    Bojim se samo da ne odemo sa konja na magarca po carsiji se prica da u slucaju smjene Jovovica stice Pavicevic.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #315
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Svi znamo da je Kup specifično takmičenje u kojem se dešavaju iznenađenja. Ono što je karakteristično za nas je da se spremamo na drugačiji način u odnosu na prethodne mečeve ove sezone. Do sada nijesmo imali mladog igrača na terenu. Ostali timovi koji će igrati na završnom turniru su se navikli na to pravilo, dok mi moramo da odstranimo tri igrača iz sastava. Nećemo nastupati kompletni, a Teodo, Mornar i Zeta 2011 imaju respektabilne sastave i moramo da budemo na maksimalnom nivou. Očekuje nas dobar turnir, zadržavamo ulogu favorita, ali moramo da budemo koncentrisani i da ispunimo obavezu, odnosno osvojimo trofej", kazao je trener Budućnost Volija Igor Jovović.

    E ima li ijedna ekipa na svijet da nema respektabilan sastav. A još mi nećemo nastupit kompletni. Dobro je što nas je Jovović na vrijeme upozorio na ove probleme, pa će ionako nerealne navijače malo vratiti u realnost. A navijači kao navijači uvijek žele najviše. Šta ćeš. Meni ne preostaje ništa drugo nego da se složim sa Jovovićem i da konstatujem da bi osvajanje kupa u ovakvim okolnostima bio pravi podvig!!!
    Postojaće Crna Gora...

  16. #316
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Doskorašnji košarkaš nemačkog Ulma Boris Savović igraće do kraja sezone za podgoričku Budućnost, saopštio je nejgov menadžer Miško Ražnatović.



    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=960149

  17. #317
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovo je dobra stvar, svudje se dobro pokazao samo ne kod nas dje ga skoro pa nije zaigravao Ovaj put osjecam da ce to bit to!
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  18. #318
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel ovo znaci da Dasic napusta klub, ili se odustalo od dovodjenja nekog centra korisnijeg od Rikica?

  19. #319
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    A možda Jovović ima ideju da savovića drži kao subotića ove sezone na 5.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #320
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa mozda, al' nisam siguran da ce Savovic odusevljava igrom u reketu, pogotovo sad kad krece PO, i nema mekanih 5-ica.

  21. #321
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gospodin sivi View Post
    Jel ovo znaci da Dasic napusta klub, ili se odustalo od dovodjenja nekog centra korisnijeg od Rikica?
    I ulična bandera bi bila upgrade u odnosu na Rikića.

    Savović je one sezone u Czv baš dobro igrao, posle nisam pratio.. Mada, znajući kako mi dovodimo i uklapamo igrače u tim (Ćapin,Šihi,Paunić..) ne bih se začudio da i njegov doprinos bude nikakav. Po imenu,trebalo bi da bude pojačanje.. A Daške više nije za ozbiljan basket,slutim mu kvalitetnu karijeru po Bugarkoj i Rumuniji,ako ne odluči da batali košarku prije 30-te.
    Last edited by Bongo; 20-02-15 at 14:53.
    Shit has hit the fan !

  22. #322
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja iskreno ne znam koji ce im moj poluigraci poput Paunica i Savovica.Ne znam sto konkretno Boris Savovic donosi Buducnosti, da je neki defanzivac nije, da je neki suter nije, da je igrac koji pravi neku razliku nije, da je igrac na koga se ne moze racunati u plejofu je pokazao u CZV, ne znam stvarno dje je smisao ove odluke da se isti dovede do kraja sezone.Mislim da je postalo ocigledno ko se prvi zove kad nedje zaskripi(Misko Raznatovic) ali mi je nevjerovatno da se nije mogao naci neki crnac iz D-league ako se vec trazilo neko "pojacanje".Nego ovako imas gomilu mediokriteta u ekipi i onda dovedes "Andol pojacanja" u vidu Savovica i Paunica koja nit stete nit koriste.Ovako bar zbog zabave ostatka lige imacemo sansu da vidimo jos jednom legendarni frontcourt CZV Subotic/Savovic.

  23. #323
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nosio je nas Savovic u toj sezoni sa Rakocevicem, al' kako je sezona odmicala kraju, tako je on poceo da bezi od reketa.
    Ali svakako da je pojacanje za vas, samo kao sto kazes zavisi kako ce se uklopiti, i gde planira da ga koristi Jovovic, za Dasica je avion.

  24. #324
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ja mislim da je Savović doveden isključivo kao još jedna opcija za šut za tri. Ovi su se umorili od silnog ispucavanja, trebalo je svježe krvi da se taktika održi do plej ofa.
    Čisto sumnjam da će ga Jovović umjeti koristiti za unutrašnju igru. Ali dako nam bar taj defanzivni skok popravi.

  25. #325
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Bokan izjavio da ako ne dodju tri pobjedu u zadnja cetri kola bice otkaza.

    Kasmo Marko na Kosovo stize.

Page 13 of 653 FirstFirst ... 3910111213141516172363113513 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •