Page 456 of 653 FirstFirst ... 356406446452453454455456457458459460466506556 ... LastLast
Results 11,376 to 11,400 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #11376
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Pesic gospodin. Veoma korektna izjava. Ocitao lekciju medijima. Hoce li sada Bokan reci da je Dzikic birao igrace? Bila je to veoma ruzna izjava. Nesportska.

    Earl pokazuje klasu. Postao je kljucni igrac Buducnosti. Kod Danila se vidi znacajan napredak ove sezone. Nije to vise samo sut za trojku. Veoma interesantan igrac,

  2. #11377
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    jedna od najgorih utakmica ove godine u moraci, ali pobjeda se racuna..
    mislim da je najpunija sala bila ove godine..
    barselona ocajna, vidi se da umor radi svoje kako nama tako i njima..
    sudije uzasne i na nasu stetu i na nasu korist na kraju..
    mislim da nisam skorije vidio u el da imamo 0 faulova do 1min i nesto do kraja cetvrtine..
    volio bih da pogledam utakmicu, ako neko moze neka kaci..

  3. #11378
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,483
    Thanks Thanks Received 
    8,464
    Thanked in
    4,565 Posts

    Default

    meč sa Baskonijom je okrenuo sezonu u pozitivnom smjeru. i sada će svaki tim imati problema da dobije u Morači. ovakav tim sa još nekim igračima (plej i/ili centar) može opet uzeti Aba ligu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #11379
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1987pg View Post
    Igrale su se dobre odbrane u smislu da se skupljalo dosta u reketu.. na perimetar je furilo najstrasnije pogotovo kod nas.. Earl Klark klasa u napadu kad oce da odradi prodor i kad se ne stedi bas resava svakog, ali nije previse motivisan rekao bih. Ali to sto radi defanzivno pa i na skoku je uzasno, bez osjecaja skace, a bio je u Nba dobar na skoku, juce u jednom momentu pri kraju ostaje Singlton sam na tri Earl vidi da ne moze da.stigne i brat ne ide na skok no ode na perimetar ns liniju za 3 poena i 2 igraca Barse skacu i jedan drugog ometu i izadje im lopta u aut, to je nedopustivo..

    Dzikica ne volim nije neki strucnjak, mislim da mu evropska kosarka nije jaca strana, razlog je vjerovatno taj sto je vecinu svog kosarkaskog skolovanja proveo u americi i po nba-ju , ali jedino mi ga je zao i za to postovanje prihvatio je da radi u ovu ludu sredinu, dje je evroligaski klub podredjen reprezentaciji, i to ne ona buducnost od prije 2 nedelje ona banda, nego ekipa koja je vezala dvije pobjede i ekipa koja je u prelomnom trenutku u sezoni ostala bez 4 igraca iz rotacije da bi igrali kvalifikacije za koje niko ne pusta igrace (ne racunam makabi koji je pustio cohena i jos dvojicu koji ne pepelje).. pritom dzikic nije dramio, Ivanovica su sjebali , igrao je protiv turske sa injekcijama u obije noge i dvije tablete protiv bolova, ko zna kad ce se vrnut, znaci s oba koljena ima problem.. samo neka su zdrao s tim razmisljanjem, jer to nije klub no razvojni tim reprezentacije, mada bice da sam ja protiv drzave.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Tipičan primjer i stav osobe koja ne može podnijet Crnu Goru. Kad raskrstiš da na jednoj strani imaš istorijsku priliku da se kvalifikuješ za Svjetsko prvenstveno, a na drugoj strani jednu u nizu utakmica u Evroligi u kojoj, budimo realni, nema šanse da prođemo u top8, onda možda i budeš razumio zašto se toliko insistiralo da igraju. Al' nećeš ni tad jer te očigledno boli mudo za svetinju.
    Last edited by Lackie; 07-12-18 at 13:52.

  5. #11380
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne pocinjite molim "Ve" sa necim na sto ne mozete da uticete. Ili se na PM ispricajte na tu temu. Klub je tako odlucio i sva prica je suvisna na tu temu. A ovo "Tipičan primjer i stav osobe koja ne može podnijet Crnu Goru" je bas ispod svakog nivoa.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  6. #11381
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo, nama je npr svetinja buducnost a ne cg reprezentacija. drugo, ko kaze da nema sansi za top8? trece ,u pirej smo usli sa mnogo manje sanse zbog reprezentacije. Milo mi je da dobije cg, i da se plasira na to evropsko-svjetsko sto li, ali bih sve te plasmane dao za pobjedu u npr pireju. I naravno da smeta takav odnos,i pravljenje tog tima-reprezenatacije. Treba da igraju naravno,ali mora se nac neki kompromis,a ne sve na stetu kkb. Sinoc pobjeda uz los sut,sehovica zutalja i barovica na teren, fantazija! gran kanarija u goste,idemo na pobjedu,vrijeme je...

  7. #11382
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,063
    Thanks Thanks Given 
    495
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Oce li mi ko reci sto ovaj Dzikic ne skida ovu kosulju i pulover
    aj da shvatim ima neko znacenje na utakmicama.Ali gledao sam ga i svako jutro na kafu u city k isto u nju ..Greota,mozda nema para

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  8. #11383
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Uopste mi nije jasno Pesicevo osvrtanje na novinare i njegovo branjenje Dzikica. Niti vjerujem da on toliko prati njegov rad a jos manje CG medije. Ocigledno mu je neko slozio pricu ili se on izjadao pa se nasao pozvanim da zastiti kolegu. Dzikica da ja znam mediji nisu smjenjivali nego carsija, navijaci, forumasi i instagram "influenseri". Dzikic je u svemu promasio na pocetku sezone i zbog toga smo kraci za par pobjeda a CG novinare su svi prozivali zbog nemanja hrabrosti da ga kritikuju a listom svi nazivani da su placenici kluba zbog toga. Daleko od toga da je Dzikic neznalica a ja kao neko ko ga je najvise ovdje kritikovao uvijek sam podvlacio da treba da ostane i da ako je ovo ozbiljan projekat i on i klub treba da rastu zajedno. Posao koji radi je javan i sve je podlozno kritici i ona je uvijek dobrodosla osim ako nije zlonamjerna, vulgarna i obicni dusmanluk cemu je ova sredina sklona.

  9. #11384
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Da ne čitam sve, mnogo je. Nisam gledao utakmicu i mogu da vam čestitam, ostajete zajeban domaćin.
    Uživajte u igrama i pobedama.

  10. #11385
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Neka si se javio

  11. #11386
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ahahahha kako brat iskulira ovaj engleski maximalno blue:

    http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...og-jezika.html

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  12. #11387
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

  13. #11388
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Da ne pričamo o nekim faulovima što nam nisu svirali a njima i bez kontakta se sviralo.
    Napravimo poslije dobar pritisak na sudije pa su se malo vratili u normalu, da nije bilo toga sigurno bi izgubili.
    U principu se vidi da smo početnici u EL, jer je nas sudije ne hebu ni 2 posto. Većinu sudjenja je bilo na našu štetu

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #11389
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Dva puta u kontri igrači Barselone, isto ovako sa loptom u rukama pred sudijom gaze van terena sa obije noge i lik ladno pokazuje sve ok nastavi. Baroviću ne dosuđuju 2+1 kad dade ispod koša,a Gordiću za bukvalno identičan faul nad Singltonom sude da je pri pokušaju šuta i dobijaju 3 slobodna. I onda žlezdini pjene kako imamo domaćinsko suđenje jer nisu smjeli suditi korake Nikoliću.

  15. #11390
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ono nisu mogli bit koraci nikad. Možda jedino dupla, al nisam ni za to siguran. Morao bih naći snimak.

  16. #11391
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Cista greska u vodjenju, kao suza

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  17. #11392
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Pogledajte opet, niđe veze sa duplom i greškom u vođenju. Vodio je loptu, uhvatio je , napravio dva sitna koraka i naskočio pa dodao loptu.

  18. #11393
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja sam bas gledao po meni nisu koraci ni dupla , klasično naskakanje dje je dodao loptu.
    Ali izgleda dosta smotano

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #11394
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja sam bas gledao po meni nisu koraci ni dupla , klasično naskakanje dje je dodao loptu.
    Ali izgleda dosta smotano

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Čisti koraci, jer kad je naskočio da se oslobodi lopte, sa obije se dočekao na tlo pa se onda oslobodio lopte. Sad ste me natjerali da vratim taj detalj na eon

  20. #11395
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,344
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Meni je uzivo izgledala dupla, jedan igrač barse se žalio i objašnjavao sudijama...

  21. #11396
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Čisti koraci, jer kad je naskočio da se oslobodi lopte, sa obije se dočekao na tlo pa se onda oslobodio lopte. Sad ste me natjerali da vratim taj detalj na eon
    Meni se učinilo da nije napravio korak nego odmah naskocio.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #11397
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default



    9:28

    Superhik, ti očigledno ne znaš šta su koraci.
    Vraćao sam više puta, djeluje mi da se oslobodio lopte odmah pri doskoku tako da dijelim mišljenje s lepetancem da je čisto.
    Uživo sam mislio da je bila dupla. Stefke, vidio sam to. Mislim da je bio Singlton, ali isto tako Pesic nije trazio gresku u vodjenju neposredno nakon situacije.
    Last edited by Lackie; 08-12-18 at 23:13.

  23. #11398
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post


    9:28

    Superhik, ti očigledno ne znaš šta su koraci.
    Vraćao sam više puta, djeluje mi da se oslobodio lopte odmah pri doskoku tako da dijelim mišljenje s lepetancem da je čisto.
    Uživo sam mislio da je bila dupla. Stefke, vidio sam to. Mislim da je bio Singlton, ali isto tako Pesic nije trazio gresku u vodjenju neposredno nakon situacije.
    Eto nisam sudija, ali sam nekad davno trenirao košarku. Nešto sam ubijeđen da su u ta doba ovo bili koraci. Znam da su se mijenjala pravila, i to skoro, po pitanju koraka ali u pravu si, veze nemam šta su danas koraci. Isto kao što ti veze nemaš šta je dupla. Ovo niđe nikakve veze sa duplom nije moglo da ima.
    Volio bih da nam ovo košarkaški sudija protumači. Hvata loptu, naskače sa obije noge, dočekuje se na obije noge, i čak pravi korak jednom nogom kad se oslobađa lopte.

  24. #11399
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Taj momenat đe doskače sa dvije noge bi trebao biti regularan skroz, a suština je u tome da se oslobodio lopte prije nego je napravio korak o kome pričaš.

  25. #11400
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    dupla ne moze bitk nikako jer dupla znači da si dva puta driblao. zato se i zove dupla
    za korake nisam bio siguran kad sam bio u sali, ali sad kad sam pogledao, vidi se da nisu.
    tako da je sve čisto, iako je izgledalo nekako smotano.

Page 456 of 653 FirstFirst ... 356406446452453454455456457458459460466506556 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •