Page 373 of 653 FirstFirst ... 273323363369370371372373374375376377383423473 ... LastLast
Results 9,301 to 9,325 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #9301
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,640
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iker View Post
    Panatinaikos i Zalgiris, eto 2 pobjede!

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
    Panata je fizički najjača ekipa u EL, znaju dobro da se ‘pobiju’ sa svakom ekipom. mislim da najmanje leže Budućnosti. Žalgiris je sad protiv Efesa pokazao da i dalje igraju prelijepu košarku, o kvalitetima Šarasa izlišno je pričati. tako da ne znam baš na koji način mogu do pobjede. uz to, slijede im teški mečevi i u Aba ligi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #9302
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve znam, nego se bodrim
    Quote Originally Posted by outline View Post
    Panata je fizički najjača ekipa u EL, znaju dobro da se ‘pobiju’ sa svakom ekipom. mislim da najmanje leže Budućnosti. Žalgiris je sad protiv Efesa pokazao da i dalje igraju prelijepu košarku, o kvalitetima Šarasa izlišno je pričati. tako da ne znam baš na koji način mogu do pobjede. uz to, slijede im teški mečevi i u Aba ligi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  3. #9303
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Koja je muka sa semaforima u Euroligi. Mislio sam da se to samo nama desava kad ono izgleda na svaki mec manje vise.

  4. #9304
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Ne zna se još, softver za upravljanje njima je poseban za EL i povremeno se javlja problem sa sinhronizacijom, za sad samo u EL.

  5. #9305
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,331
    Thanks Thanks Given 
    733
    Thanks Thanks Received 
    1,195
    Thanked in
    667 Posts

    Default

    Povremeno? 5 puta tokom utakmice

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  6. #9306
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Divlja" ekipa Armanija pegla Olimpijakos po sred Atine 20 razlike!

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  7. #9307
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dezurni podgoricki sveznalci utrkivali su se ovih dana u pljuvanju naseg trenera i ekipe. " Pojma nemaju" "nemaju ni jedne akcije" itd itd. Kad se gubi prica se u drugom licu, da smo koju pobijedili bilo bi u prvom licu "kako ih dobismo" "dobri smo".

    Nema potrebe da se ova ekipa, nasa, ni dize u nebo, naravno. Samo se pruzi podrska i nametne pritisak da se bore.
    Vidjecemo na kraju sto ce iz svega da izadje.
    Jedno je sigurno. Bolje skole od evrolige nema.

  8. #9308
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Dezurni podgoricki sveznalci utrkivali su se ovih dana u pljuvanju naseg trenera i ekipe. " Pojma nemaju" "nemaju ni jedne akcije" itd itd. Kad se gubi prica se u drugom licu, da smo koju pobijedili bilo bi u prvom licu "kako ih dobismo" "dobri smo".

    Nema potrebe da se ova ekipa, nasa, ni dize u nebo, naravno. Samo se pruzi podrska i nametne pritisak da se bore.
    Vidjecemo na kraju sto ce iz svega da izadje.
    Jedno je sigurno. Bolje skole od evrolige nema.
    Duga je sezona, stvari se mogu popravljati. Problem su nerealna ocekivanja. Dok ljudi dolaze da gledaju i bodre u ovom broju, sve je super.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  9. #9309
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    "Slabi " Milano tresnuo oly u sred pireja..

    Toliko koliko su slabi..

    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  10. #9310
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nemojte da se iscudjavate, ovaj format Evrolige je i prosle godine donio nekoliko neocekivanih rezultata, tako da ova pobjeda Milana i nije toliko iznenadjenje. Ekipe su umorne, raspored je gust... desava se. Na ovu foru ce i Buducnost uzet 2-3 neocekivane pobjede, vidjecete...

  11. #9311
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Pa imate li sad kakvih sansi ? po meni ,publika koja treba da ih nosi je zakazala . nemojte se nista ljutit al to mora da grmi . ovo je jako lose

  12. #9312
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,965
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    Pa imate li sad kakvih sansi ? po meni ,publika koja treba da ih nosi je zakazala . nemojte se nista ljutit al to mora da grmi . ovo je jako lose
    A jesi li gledao koju utakmicu uzivo pa znas kakvo je navijanje? Jesi li gledao preko tv-a?

    Ili si na vijesti.me "vidjeo" 30 varvara (vjerovato slika sa poluvremena kad svi odu)

    VARVARIMA svaka cast za navijanje do sad....

    Toliko od mene...

  13. #9313
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ako ista valja tamo su ti Varvari trenutno. Ne pamtim da je iko dobijao ovoliku podrsku pored ovoliko poraza I kurcobolje I valjalo bi da vrate malo tim momcima igrom.

  14. #9314
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Stvarno su za divljenje Varvari, umjesto da stanu u jedan sektor, njih 50 ide gore da navija umjesto da su i oni dolje...

  15. #9315
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    A jesi li gledao koju utakmicu uzivo pa znas kakvo je navijanje? Jesi li gledao preko tv-a?

    Ili si na vijesti.me "vidjeo" 30 varvara (vjerovato slika sa poluvremena kad svi odu)

    VARVARIMA svaka cast za navijanje do sad....

    Toliko od mene...
    Nisam gledao uzivo ,gledao sam preko tv-a . Vidio sam samo da sala nije ispunjena do poslednjeg mjesta ,sto se moras slozit sa mnom , na ovakvom nivou trebala bi da se trazi karta vise . Tacno je da preko tv-a ne moze najbolje da se zakljuci,ali varvari se cuju na prekide ,nisu konstantni ,a to treba da nosi ove momke . Bore se da popune onaj ugao njihov ,pa kad ce ako ne sad na ovako bitne utakmice ?

  16. #9316
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,965
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    Nisam gledao uzivo ,gledao sam preko tv-a . Vidio sam samo da sala nije ispunjena do poslednjeg mjesta ,sto se moras slozit sa mnom , na ovakvom nivou trebala bi da se trazi karta vise . Tacno je da preko tv-a ne moze najbolje da se zakljuci,ali varvari se cuju na prekide ,nisu konstantni ,a to treba da nosi ove momke . Bore se da popune onaj ugao njihov ,pa kad ce ako ne sad na ovako bitne utakmice ?
    Sloziti se ne moram.. 4800 karata je ocitano... a 5200 je kapacitet? Radni je dan, ja sam npr morao izaci sa posla da bih otisao na utakmicu, mislis li da to svi mogu?


    Plus znam dosta ljudi da je uzelo sezonsku a nije iz pg, pa im je mozda cimanje na svaku dolaziti....

    A Varvari su dolje i gore (na galeriju) ...
    A idu gore da bi podigli i gornji dio da navija....


    Jedino sto me NERVIRA, sektor centralni, ispod kamera, nikad ni da ustane mater im *****! Bice ove jace firme uzele sezonske pa dali ko zna kome....

  17. #9317
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Sloziti se ne moram.. 4800 karata je ocitano... a 5200 je kapacitet? Radni je dan, ja sam npr morao izaci sa posla da bih otisao na utakmicu, mislis li da to svi mogu?


    Plus znam dosta ljudi da je uzelo sezonsku a nije iz pg, pa im je mozda cimanje na svaku dolaziti....

    A Varvari su dolje i gore (na galeriju) ...
    A idu gore da bi podigli i gornji dio da navija....


    Jedino sto me NERVIRA, sektor centralni, ispod kamera, nikad ni da ustane mater im *****! Bice ove jace firme uzele sezonske pa dali ko zna kome....
    a moras bit svjestan da je tu 50% publike doslo zbog evrolige , tako funkcionise taj uigrani sistem prodaje karata . Mnogo je tu neutralnih navijaca .
    Al se zacudih sto je izjavio jedan od uticajnijih na sjevernoj tribini , " zeznuto je ovo sto nam prave montaznu tribinu , i do sad smo kuburili sa navijacima ,sad jos treba da popunimo i sprat " ... iskreno iznenadio sam se. Pa kad cete da zagrmite ako ne sad braco?

  18. #9318
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ovo su klasični iskompleksirani postovi ljudi koji jednom nisu prismrđeli Sportskom. Navijanje, u poređenju sa igrom onih momaka, je više nego dobro. U pojedinim trenucima, kad kreteni zaigraju kako se očekuje, stvara se nenormalno dobra energija i buka u dvorani. Ko god je bio na evroligaškim utakmicama može ovo potvrditi.

  19. #9319
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Ovo su klasični iskompleksirani postovi ljudi koji jednom nisu prismrđeli Sportskom. Navijanje, u poređenju sa igrom onih momaka, je više nego dobro. U pojedinim trenucima, kad kreteni zaigraju kako se očekuje, stvara se nenormalno dobra energija i buka u dvorani. Ko god je bio na evroligaškim utakmicama može ovo potvrditi.
    Ja ne idem u sportski , priznajem . Pricaju mi ljudi da je to ka u pozoriste , zasto je to tako ne znm . Imam iskustva sto se tice evroligaskih utakmica , znam kako to treba da bude , samo pokusavam da pomognem


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #9320
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ja znam da se jos nije ponovila atmosfera kao protiv cedevite u polufinalu aba lige prošle sezone i to zato sto su karte ima li ljudi koji vole budućnost i zna se da je čitava sala navijala.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  21. #9321
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    Ja ne idem u sportski , priznajem . Pricaju mi ljudi da je to ka u pozoriste , zasto je to tako ne znm . Imam iskustva sto se tice evroligaskih utakmica , znam kako to treba da bude , samo pokusavam da pomognem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja bih na svaku, evo odmah da ti kazem da uopste nije kao u pozoriste, naprotiv. Podrska ekipi je fenomenalna. Vjerovatno s tv izgleda drugacije. Mozda nije naboj kao protiv Cedevite, ali ono je bilo za prolaz u finale.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  22. #9322
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Realno tek u drugom dijelu sezone kad se bude odlucivalo o nekom plasmanu da će i atmosfera na tribinama biti bolja mada realno preko tv sam gledao i protiv armanija i protiv makabija i po meni bolje navijanje protiv makabija je bilo

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  23. #9323
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ne primajte se na ovaj pokušaj trolovanja u "prijateljskom tonu,".

  24. #9324
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Varvari su odlični, tu nema priče.
    Lijepa je atmosfera protiv makabija bila, oko mene su bili koji su skakali na svaki poen u napadu i na svake uspješne odbrane koša.

    Jedina mala zamjerka varvarima je da bubnjar mora da se prilagodi na košarkaški ritam, koji je mnogo drugačiji od fudbalskog.
    Dakle, kad se branimo, onda ide ritam za skakanje, a kad napadamo onda ide ritam za tapšanje. Jer je to maksimalno što možemo očekivati od nenavijačkog dijela publike, da tapše na napade i da zviždi na protivničke.

  25. #9325
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @danilo.r Pa ajde majstore dodji ti sledecu utakmicu na wembley par sati prije meca pa nam objasni dje ko da stoji i kako da navijamo... S obzirom na brojku navijanje je odlicno! par stotina momaka koji su tu iskreno i vole ovaj klub. Nema sto da se prica,brojka je losa,bas losa,ali na to utice dosta stvari, mnogi varvari ne idu na kosarku, neki stoje sa strane kakogod,zakazali smo sa brojkom i to treba rec.Opet nije do nas, nego do ljudi, grada, nemos nikog nacerat,duhovi proslosti,politika ,neke stvari se ne zaboravljaju u pg. 2 novembar panataikos dolazi i grcki navijaci , pa se ocekuje puna oba sektora 500-600 varvara, sad je vec navijacka prica u pitanju pa ce doc mnogo vise varvara. i to su utskmice dje ce bit najbolja atmosfera sigurno. panataikos,olimpiakos. Ovi sto pricaju da treba da grmi,znam da ste gledali partizan u pionir i to je stvarno ludilo i svaka im cast za to, ali budimo realni malo, to je mozda i najbolje navijanje na kosarku na cijeloj planeti i partizan ima armiju navijaca. ali svakako da je i moraca u samom vrhu sto se tice navijanja na kosarci.
    Last edited by Kuala Lumpur; 20-10-18 at 17:42.

Page 373 of 653 FirstFirst ... 273323363369370371372373374375376377383423473 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •