Page 349 of 653 FirstFirst ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... LastLast
Results 8,701 to 8,725 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #8701
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Oce, sofro ce da navija. A jedno pitanje, da li na svakom mecu evrolige u podgorici dolaze gostujuci navijači?

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  2. #8702
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Oce, sofro ce da navija. A jedno pitanje, da li na svakom mecu evrolige u podgorici dolaze gostujuci navijači?

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    po pravilu imaju karte.


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  3. #8703
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Sve ih treba docekat sa priganicama i rakijom

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  4. #8704
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Mene tješi činjenica da gore od ovoga sa Zvezdom sinoć ne može. Dotakli smo dno i sad možemo samo bolje da odigramo.
    Jedva čekam petak. Možda himna Evrolige bude okidač za ove Amere, a domaćima ne bi trebalo da fali motiva sad kad su na najvećoj evropskoj sceni.

  5. #8705
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nesto najjace da postoji u cg navijaci milana u kosarci whahahahaha

  6. #8706
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Samo da se nadovežem na priču "naš klub, naš grad".
    Ljudi, sve je to stvar estetike, nema to veze s patriotizmom za koji klub se navija, pa ima dosta ljudi iz CG koji navijaju za Real M.,Liverpul, itd... Jesu li svi oni bolesnici?

  7. #8707
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Ali imam protiv da mi dodju dusmani , da predju kilometar od kuce i da navijaju protiv svojeg tima u svome mjestu. Smatram da je to bolest i da za to postoji dijagnoza u medicini.
    E ovo ni meni nije jasno. Dacu svoj primjer, kao sto neko ko je iz Pg simpatise za Partizan ili CZ koji su klubovi sa veceg trzista, tako i ja koji nisam iz Pg navijam za Buducnost. Intenzivno pratim KK zadnjih 15-ak godina, a FK sam pratio dok sam bio na fakultetu. Kad god sam u prilici, dolazim na utakmice. A to je sigurno nekih 8-10 utakmica godisnje, a ove godine ce to biti vjerovatno i vise.
    E sad, kad bi Buducnost igrala utakmicu protiv kluba iz mog grada, bolesno bi mi bilo da navijam protiv kluba iz svog grada, iako nisam otisao ni na jednu njihovu utakmicu zadnjih 10 godina i generalno me ne zanima. A konstantno dakle pratim Buducnost, i to uzivo, a ovi moji me prakticno ne zanimaju, ali ne bih mogao da budem protiv svojih. U najgorem slucaju bih bio neutralan.
    Pritom, kad pricamo o Buducnosti, ne pricamo o klubu tipa Cedevite, vec o klubu koji je pravi simbol grada, a moze se reci i drzave. Dakle, slazem se, definitivno postoji dijagnoza za Podgoricanine koji navijaju za Bg klubove kad igraju protiv Buducnosti. Ne mogu da skapiram taj mentalni sklop.

  8. #8708
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    I kad se konstatovalo da je finale ABA superkupa bio indikator da nešto nije kako treba onda su na bile priče kako to takmičenje nije nikakvo mjerilo a onda kad je identična utakmica bila u ligi ipak se shvata da to jeste bio odnos snaga !!! Nešto mora da se promijeni u nastavku jer bez obzira što će šut najvjerovatnije biti bolji ( ovo sad je prilično nizak nivo za ljude koji se profesionalno bave košarkom ) moraće da se u odbrani radi puno jer se mnogo duplaju na protivničkim igračima ...
    deuscroix

  9. #8709
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Ti nemas pojma! Gran kanarija i bajern jaci od Zvijezde?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pogledaj im sastave i kako igraju pa se razmeci znanjem. I Bajern i GK su skockali fine timove..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  10. #8710
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,041
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Mene tješi činjenica da gore od ovoga sa Zvezdom sinoć ne može. Dotakli smo dno i sad možemo samo bolje da odigramo.
    Jedva čekam petak. Možda himna Evrolige bude okidač za ove Amere, a domaćima ne bi trebalo da fali motiva sad kad su na najvećoj evropskoj sceni.
    U pravu si da gore ne moze,ali ovi Ameri shto im je uvalio Raznatović ne valjaju krivog kurca,npr. jedno pojachanje Zvijezde sem Omića je bolje i jache od nasha 4 stranca,ne znam,neko je uzeo pare osim Mishka,a nama jeba majku,ukratko.
    ...

  11. #8711
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidim fino se ispisaste...
    Nego ocu da dam jedan osvrt na ovaj dio oko navijaca u sali, posto se sve odigralo na par metara od mene....
    Da krenem redom, ja ne znam ko je momak, sto je navijao za CZ, i necu sad tu da opravdavam bog zna bilo kakav vid nasilja... ALI ...
    Ako je ikad ali samo 1x u zivotu bio u SC Moracha, morao je da zna, da je sjeo u najgori moguci sektor u sali da bi se digao da aplaudira kosevima CZ...
    Znaci, ljudi, ajmo biti iskreni... Da to isto ja uradim u BG, na tekmu Partizana, Zvezda, ama bilo kojeg kluba koji ima bilo kakve navijace jednako bih se proveo...
    Npr. ubjedjen sam da nije bio jedini sto je navijao za CZ u sali, ali su ostali odabrali bolji sektor, ili su jednostavno procijenili situaciju da to nije pametno....

    Tako da... to sto je dobio, bogami je trazio....

    Sto se tice ulaska u salu, nikad se lakse nije moglo kupiti 1500 karata, ali bas nikad lakse... cijeli dan bez precerane guzve je narod uzimao 2 po 2 .... ko je htio da se organizuje, mogao je bez problema kupiti 50-100 karata ... itd itd ...

    Nego dobro, zavrsi se sve to....
    Jedva cekam petak, da vidimo ima li kakvog pomaka, i moze li se sto tom Armaniju posranom
    F.C.F.

  12. #8712
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realnost je da za Buducnost navija nekoliko kvartova u gradu i ponosimo se time. Ta ljubav je iskrena i ne treba je objasnjavati. Ne razumijem potrebu simpatizera ostalih klubova da na ovom postu trose energiju i pravdaju se zasto ne vole Budućnost, bave se politikom i sl. Uzivajmo u dobroj kosarci i bodrimo svoj klub.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  13. #8713
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Kad počinje prodaja karata za armani?

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  14. #8714
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Iker View Post
    Realnost je da za Buducnost navija nekoliko kvartova u gradu i ponosimo se time. Ta ljubav je iskrena i ne treba je objasnjavati. Ne razumijem potrebu simpatizera ostalih klubova da na ovom postu trose energiju i pravdaju se zasto ne vole Budućnost, bave se politikom i sl. Uzivajmo u dobroj kosarci i bodrimo svoj klub.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
    Bravo Iker. Skroz se slazem sa tobom. Isto tako tih par kvartova ne treba da brine za koga ostatak podgorice navija ili simpatise. Non stop se provlaci rijec DUŠMANLUK i DUŠMANI kojom se personaliziju ljudi koje buducnost kao sportski kolektiv uopste ne zanima i koji simpatisu ostale klubove da li iz srbije, hrvatske ili ostalih evropskih drzava.
    Da li su dušmani momci iz Bara, Ulcinja, Cetinja, Budve itd koji ne navijaju za klubove iz svog grada vec dodju da bodre i vole Buducnost? Po logici stvari dusmani su svi oni koji navijaju za Buducnost a ne za Lovcen, Mogren, Mornar its.
    Svi koji ne misle isto kao grupa ljudi koji bodre buducnost su dušmani? Mi koji imamo razlicite stavove u bilo kojoj sferi zivota smo dušmani.
    Ako je tvoj ideal buducnost pusti mene i bilo koga drugog da imamo svoj ideal i slobodu da volim to.

    Treba donijeti zakon da svi gradjani CG moraju navijati za buducnost ili ce biti kaznjeni od 300 do 2000 eura. Pogotovo ove dusmane iz podgorice, njih po 4000 kaznjavat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #8715
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poenta price je da tim ljudima, kojima Budućnost nije pri srcu, nije mjesto na ovoj temi jer ako nisi navijac Budućnosti, zasto pises ovdje???

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  16. #8716
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebace dosta strpljena da se stvari poprave i dodje sve koliko toliko na mjesto. Nazalost, lose je iskoriscen prelazni period i sto se tice koncepcije tima i selekcije pojacanja (treba centar, ne treba, pa na kraju Omic koji nije bio Dzikicev pik, a sa druge strane Klarkovi i Dzekson za sad skoro nista pokazali nisu), a i uigranosti, kao da se nije ni radilo ljetos. Nego opet, treba bit strpljiv duga je sezona, ako bi se na kraju uzelo drugo mjesto u ABA pred pocetak play off-a to je sasvim prihvatljivo s obzirom da je liga ove godine znacajno jaca u odnosu na proslu.

    Da bi sve krenulo nabolje bilo bi dobro da se od ove 4 utakmice sto se igraju sad u 6 dana dobije Igokea u Laktase i uzme 1 pobjeda u Evroligi to bi znacajno popravilo i atmosferu u ekipi, dalo elana za rad i navijaci bi zadrzali entuzijazam.


  17. #8717
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Podrska za igrace i tim.....ako treba da ginemo ove sezone kad smo se najmanje nadali, onda cemo da ginemo zajedno!!!
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  18. #8718
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ima li iko osim mene da je ubijeđen da dobijamo Armani u petak?

  19. #8719
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno. Steta sto ce sezona biti sasvim dobra i onda ce svi biti tu da tapkaju igrace po ramenu, tu smo uz vas od pocetka... Najvise bih volio da se isprazni dvorana do nekih 3000 ljudi, i onda opet prcnu nekog i da se veliki ultrasi opet kolju oko karata

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  20. #8720
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Prodaja počinje sjutra

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  21. #8721
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Najgore je to što će protiv Milana u Morači bit navijača Milana iz Podgorice

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    hahjahahahaha ozbiljno? kakva glupost majko sveta. ništa onda kad dodje Gran Kanaria idem da navijam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #8722
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    hahjahahahaha ozbiljno? kakva glupost majko sveta. ništa onda kad dodje Gran Kanaria idem da navijam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne vjerujem da ce biti jer nije to klub poput fudbalskog iz Milana, ovaj u nazivu ima nesto Armani Dolce Gabbana



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #8723
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tim navijacima milana iz pg recite da ne dolaze,jer cemo ih isutirat do siti kvarta. Pogotovo ako su porodicni ljudi sa djecom.

  24. #8724
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ja. Za razliku od vremena prije meca sa Zvezdom sad imam suprotan osjecaj i mislim da cemo da dobijemo.

    Dobra odbrana i dobijamo.
    Brindizi raspali im je dao 90 poena.
    Mi smo izgubili protiv Brindizija ali bez dosta igraca, neuigrani tada bez neke volje...sad je drugacije pogitovo posle meca sa zvijezdom. Mislim da igraci znaju da je ovo makar u smislu zalaganja i trcanja MORANJE!!!

    Cepaj manekene!!

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Gledam masu ljudi kako idu da se obogate na dvojku 1.40 po kladionicama, pa znam kako to završava obično. 71 poen Zvezdi uz najgoru moguću igru svijeta - ako išta urade daće Armaniju makar 90, a toliko u Morači ne mogu da prime 2 put zaredom.

  25. #8725
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ne vjerujem da ce biti jer nije to klub poput fudbalskog iz Milana, ovaj u nazivu ima nesto Armani Dolce Gabbana



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    pa i meni čudno jer znam da ove drži Armani i da su potpuno odvojeni od fudbala. za razliku od Reala, Barselone npr. uvijek su imali strašne pojedince ali kao tim nikad nisu bili nešto. dosta zavisi ‘oće li Nedoviću i Jamesu biti dan


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 349 of 653 FirstFirst ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •