Page 619 of 653 FirstFirst ... 119519569609615616617618619620621622623629 ... LastLast
Results 15,451 to 15,475 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #15451
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Sta ce igrat Buducnost ako ne igra ABA? Grcku ligu?

  2. #15452
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicnu je izjavu dao Sagadin, Slovenac koji je ucestvovao u stvaranju lige. Slazem se da me Bokanove izjave i kukanje da treba ponistiti utakmice ponekad zacrvene, ali je isto debela istina da 5ta utakmica nije trebala ni poceti ono vece. Na stranu sve greske od prije, ono je veliki kiks za Abu a siguran sam da ce se i ostali timovi zapitati kakve su onda njihove sanse za osvajanjem? Zar konkurencija Zvijezdi moze biti jedino Partizan, ne razumijem?

    Vratili su kosarku 10godina unazad, Aba je na niskim granama pogotovo ako dozvoli da sve ovo prodje bez neke drasticne kazne.

  3. #15453
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,073
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Nije realan zahtjev, ali bih volio da istraju. Samo onaj izvjestaj delegata sto ne pročitao sa drugog meča, a zvezda nije kaznjena sve govori. Ne iz ugla budućnosti nego i ostalih ekipa, sto ima više tu da se priča...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
    da ne gledam/slusam citavu emisiju - sta je pisalo u tom izvjestaju?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  4. #15454
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu edit preko telefona sam:
    Mislis da bi Cg liga bila puno gora od Srb lige?

  5. #15455
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Sta ce igrat Buducnost ako ne igra ABA? Grcku ligu?
    A nevazno je oce li buducnost igrati iza kuce, ovako aba liga ne može da živi, to je realnost. Moze da se reguliše i da vaze pravila ili ne važe...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  6. #15456
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonaparta89 View Post
    Ne mogu edit preko telefona sam:
    Mislis da bi Cg liga bila puno gora od Srb lige?
    Te dvije lige ne postoje. Glupo je pricat koja je manje nikakva. O Hrvatima, Makedoncima, Slovencima i da ne pricamo.
    Jedino ABA odje moze kosarku da odrzi koliko toliko. Da, treba se potruditi da se ne desava ovo ponovo. Ali ne ovako.
    Ja nidje vidio/cuo nisam da Bokan predlaze Cedevitu i Partizan.
    Ali je osudio desavanja na 3mecu. Sto to nije pricao onda kad je trebalo? Nego sad kad je sve rijeseno. Sad kao prica postenu pricu.

    A rekao je jos i ovo. Parafraziram..prije fibalne serije pricao sam sa Bartolomeuom. Dogovorili smo se da apliciram za pozivnicu.
    Ae sad nek neko objasni ovo? Osim ako nije pogresno preneseno.

    @pumba

    Ti samo ABA pratis. Pa ne znas sta se desava u Grckoj. Evo Oly oce da bjezi. Ne znas sta se desava u Turskoj.
    Kosarka nema kao fudbal UEFA. Pa da se moze neka pravda izdejstvovat. Kosarka u Evropi je smece..korupcija..
    Last edited by samson; 26-04-19 at 22:15.

  7. #15457
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    da ne gledam/slusam citavu emisiju - sta je pisalo u tom izvjestaju?
    Nista spektakularno, ali po svim stavkama se moralo isprazniti dio sale za drugi mec. Izmedju ostalog da su organizovani vrijedjani sluzbena lica, trener, igraci, posebno cini mi se barovic na nacionalnoj osnovi, da su vrijedjani clanovi delegacije, predsjednik kluba, drzave na licnoj i nacionalnoj osnovi. Da su ubacivani razni tvrdi predmeti u teren tokom citave utakmice i da su cetiri osobe iz partera udaljene mislim zbog pljuvanja, vrijedjanja i prijetnji po zivot....

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  8. #15458
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    ABA treba da izgubi ovo mjesto za EL. Pa neka ga zasluzi preko EK. Evo vidjeli smo ove godine kako su sramotno igrali EK, gdje ih Andora prelazi itd.
    Podgorica Podgoricanima!

  9. #15459
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,073
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    znaci nista sto nije standardni dio navijackog folklora kad je ulog malo veci. nije da se decenijama unatrag nisu tudjman/slobo/milo/kogod pekli na raznoraznim 'nasim vecerima' i tako malo provocira ko stigne po kojoj god osnovi je moguce. ispade da bokan nije 2 utakmice u zivotu pogledao.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  10. #15460
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,070
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Dosta stvari je realno rekao i kako jesu.
    Sramota nas je sve 3. utakmice, znam da se dosta trudio da prodje bez nereda..
    Ono sto je potpuno u pravu je da ne postoji niko u sportu koji moze da kaze da je ovo regularno finale. Samo ne znam zasto je covic sve ovo organizovao, ovakav ulet i nerede kad bi nas i u pozorisnoj atmosferi dobili, ali taj covjek je za lijecenje. Na happy izuavljuje da je utakmica 5. besprekorno organizovana jbt zamisli to.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  11. #15461
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    znaci nista sto nije standardni dio navijackog folklora kad je ulog malo veci. nije da se decenijama unatrag nisu tudjman/slobo/milo/kogod pekli na raznoraznim 'nasim vecerima' i tako malo provocira ko stigne po kojoj god osnovi je moguce. ispade da bokan nije 2 utakmice u zivotu pogledao.
    Ma sve sto se dešavalo u finalu sam gledao, sem ono da na polovini gostiju ljudi igraju basket i nece da se pomjere, ono mi je novitet, a odrastao sam na cetinju, iza dvorane i gledao rukometase, a bilo je je slicnih i košarkaških mečeva, koji su donosili i pljuvanje i cak fizicki kontakt navijača sa krilima protivnickim. Ipak ono iz petog meca nikad vidio nijesam, priznajem. Šokiran sam kreativnoscu...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  12. #15462
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,073
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    nasla se dvojica slicnih, pa pustili masti na volju, a po starom dobrom balkanskom obicaju, da niko slucajno ne popusti i ostane duzan.
    mada, vjerujem da bokan ove godine nije bio ni blizu kreativan kao prosle, ali je ove naisao na dostojnog takmaca koji je godinu dana kovao cunning plan. isto kao sto - ako je makar i pola navoda tacno - covke nije ocekivao onako raspolozenog bokana prosle sezone.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #15463
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Uporedjivat neuporedivo...nemam komentar,mislim na Bokana i Ljigu gadnu,da ne bude zabune.
    ...

  14. #15464
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Treba razbit aba ligu i prijatno

  15. #15465
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Nista spektakularno, ali po svim stavkama se moralo isprazniti dio sale za drugi mec. Izmedju ostalog da su organizovani vrijedjani sluzbena lica, trener, igraci, posebno cini mi se barovic na nacionalnoj osnovi, da su vrijedjani clanovi delegacije, predsjednik kluba, drzave na licnoj i nacionalnoj osnovi. Da su ubacivani razni tvrdi predmeti u teren tokom citave utakmice i da su cetiri osobe iz partera udaljene mislim zbog pljuvanja, vrijedjanja i prijetnji po zivot....
    A kako se žmurilo tu kad se "čitalo" xexe

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    ABA treba da izgubi ovo mjesto za EL. Pa neka ga zasluzi preko EK. Evo vidjeli smo ove godine kako su sramotno igrali EK, gdje ih Andora prelazi itd.
    To bi automatski ugasilo ligu, naravno, ali ne može se ovako nastavljati, ABA nema nikakav autoritet. Kazne moraju biti drakonske, očigledno.

  16. #15466
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,073
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    potrebna je inicijativa od celnika ABA lige i svih registrovanih timova koja bi sugerisala euroligi da posmatra takmicenje i napravi li iko ******, da imaju opciju da povuku pozivnicu na kraju sezone i dodijele je nekome drugome, van ABA lige. pomalo samoubilacki, ali nema drugog rjesenja, ako interno ne postoji dogovor glede suzbijanja epidemije vaskolikog sranja iz zadnje 2 sezone.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  17. #15467
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Odgledah komplet ovu emisiju sa Bokanom. Utisak moj je da nije ni cudo sto mu Misko svake godine uvali neke panjeve.

    Evro ligu briga za ABA ligu. Isto kao prosle godine kad je Covic prdnjavio..eto tako ih je briga za ovu pricu Buducnosti.

  18. #15468
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Meni je najsmjesnije od svega sto oni misle da imaju neki `poseban` odnos sa Djordijem, kako Covic proslih godina, tako i Bokan sad, ono u fazonu pricao sam sa Djordijem, a onaj lik je tako namazan i puca njemu K. i za Covica i za Bokana... Njemu su bitne PARE, nikakva `istorija kluba`, a tek da ne pominjem izjavu Ostoje iz Partizana kako uz `istoriju` imaju DOBROG TRENERA eeeej pa zbog toga imaju sanse za Vajld Kard, Djordiju su bitne samo pod 1: PARE, 2: PARE i pod 3: PARE !!!!... Alo bre pricamo o liku koji oce da ubaci Engleski tim u Evroligu.... Sto se tice ABA lige vjerovatno bi volio da ne mora ni to JEDNO mjesto da da, ali kad vec ide jedno mislim da mu najvise odgovara da to budu Zvezda ili Partizan, jer to su jedina dva kluba sa ovih prostora koji imaju navijace na svim stranama (na citavom balkanu, a i po citavom svijetu), to su jedina dva kluba koja mogu da napune redovno Arenu (ne Pionir) ili ti da im dodje 20.000/25.000 na utakmici... Sjetite se sezona sa Radonjicem kad je Arena bila fulirana, da ne pricam o Pioniru, Zvezda je te dvije/tri godine bila najposjeceniji klub u Evroligi, sto nikako nije mala stvar. Cak je kolko se sjecam Djordi trazio da se sve utakmice igraju u Arenu, jer tolika posjecenost u regularnom dijelu salje dobru sliku Evrolige i dobra im reklama.... Isto tako, realni da budemo Zvezda i Partizan neka sto pune tribine, nego zamislite sto se tice TV prenosa koja je to gledanost u pitanju u odnosu na Buducnost, Cedevitu (ostale timove da ne pominjem)...

    Druga stvar, ja mislim da je do ovih `nereda` doslo zbog Covicevog plakanja od prosle godine kako je Buducnost KUPILA sudije i kako je nezasluzeno osvojila, kako je to sve namjesteno, a u stvari cinjenica je bila da je Buducnost bila jaca i tokom citave sezone, a i u finalnoj seriji, a Covic je pokusavao da se opere kod navijaca, tako da se sva ta prica od prosle godine naslozila na ovu i plus je odma prije finala poceo o tome kako ce opet Buducnost da potkupi sudije, truc, buc i zdrao dovidjenja, ali opet da nije bilo onog upada na trecu utakmicu u Moraci na teren navijaca i ono gadjanje loptom (sto je bilo nevjerovatno da sa parketa redar dodaje loptu na tribine) mislim da ne bi bilo ni upada u Pionir, dakle bilo bi kao uvjek sa tribina svakakvog pjevanja, bio bi poneki upaljac, ali na teren upada mislim DA NE...... Sto se tice price da je ovo unistilo ABA ligu, sta da ocekuju drugi timovi, to ne pije vodu, rivalstvo izmedju Partizana i Zvezde je miljama vece od rivalstva Buducnost Zvezda pa opet ne bi doslo do ovakvih incidenata sa upadima na teren, isto tako da je finale bilo npr Zvezda Cedevita, od upada na teren ne bi bilo 1000 posto nista i bilo koji drugi par, bezveze mi je ta prica da bi Zvezda MORALA da pobijedi bilo koga u finale, cinjenica je da je Zvezda ove godine najjaca, kao sto je to bio slucaj sa ekipom Buducnosti prosle godine, svi dobro znamo, svi smo gledali Buducnost ove godine i vidjelo se od samog starta da su pukli sa pojacanjima, a sa druge strane Zvezda je ubola dobra pojacanja, plus da ne sirim sad igrali su bez dva najbolja igraca i opet su u Moraci bili na egalu, a petu dobili sa preko 40 razlike, sto govori da stvarno jesu jaci NA PARKETU....

    Sto se tice narednih godina/sezona nadam se da ce ABA liga da uvede pravilo, da se ODMA kaznjava (i to papreno) svako kukumakanje preko medija, svako saopstenje iz kluba koje govori kako sudije ovo, kako cia ono, kako donald tramp ono, bilo kakvo prepucavanje i podizanje tenzija, a ponajvise sto se tice Covica, jer on ih pise najvise... A na terenu neka pobijedi ekipa koja ima najbolji tim, pa ko god bio u pitanju i zdrao.... Vise pun k. saopstenja i plakanja...
    Last edited by Tri_Srca; 27-04-19 at 11:11.
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  19. #15469
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sam sebe si diskvalifikovao sa rečenicom da je Budućnost kupila sudije. Klasična Čovićeva prica

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #15470
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Sam sebe si diskvalifikovao sa rečenicom da je Budućnost kupila sudije. Klasična Čovićeva prica

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Napisao je da je covic kukumakao da su sudije kupljene, nije on tvrdio to. Lik je od pocetka do kraja napisao sve tacno. Svaka ti dala

  21. #15471
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Moja greška , izvinjavam se.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #15472
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li nedje emisija online da se pogleda kao sto je bilo sa Pajovicem? gledam na yt ali ne mogu nac.

  23. #15473
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  24. #15474
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lazar6 View Post
    Napisao je da je covic kukumakao da su sudije kupljene, nije on tvrdio to. Lik je od pocetka do kraja napisao sve tacno. Svaka ti dala
    E da oce makar jedna, no ni to u potonje vrijeme :stupid: :icon_cry:
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  25. #15475
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Džekson počeo da opravdava svaki uloženi cent :lolblue:
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

Page 619 of 653 FirstFirst ... 119519569609615616617618619620621622623629 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •