Page 278 of 653 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast
Results 6,926 to 6,950 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #6926
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Suad je u svojim najboljim sezonama prije koju godinu bio top igrac, sasvim solidan kvalitet.. Drugo je sto ljudi ne prate kosarku pa ne znaju u kakvom je deficitu evropska kosarka na poziciji 3, i da su rijetki igraci tu poput Rudy Fernandeza. Suad je imao tada sve, vrhunsko zalaganje u odbrani, sut za 3 dobar do odlican, ima ono svoje ludacko bacanje naprijed da izvuce faul na sutu za 3, defanzivni i ofanzivni skok na kojem bi mu pozavidjele evroligaske trojke, i vrlo dobro citanje i kradja lopti i sasvim korektna tranzicija i istrcavanje kontri. U svojim najboljim godinama krilo koje je moglo komotno da bude 2. opcija u nekoj evroligaskoj ekipi koja nema neke ambicije (poput KKB iduce godine), a po mom misljenju i dalje sasvim korektna opcija da kao rezerva pokriva mjesto trojke u timu, nece rusiti hemiju, svjestan je svoje pozicije, dugo je tu ne treba ga posebno ni sa kim upoznavati, skroz zahvalan igrac.

    Sead je svakako manji kvalitet, ali imao je i on dobrih momenata, samo kad bi bio pametniji i vise koristio ono sto ima (ulaz) nego ono sto nema (sut).

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  2. #6927
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,531
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1987pg View Post
    Suad je u svojim najboljim sezonama prije koju godinu bio top igrac, sasvim solidan kvalitet.. Drugo je sto ljudi ne prate kosarku pa ne znaju u kakvom je deficitu evropska kosarka na poziciji 3, i da su rijetki igraci tu poput Rudy Fernandeza. Suad je imao tada sve, vrhunsko zalaganje u odbrani, sut za 3 dobar do odlican, ima ono svoje ludacko bacanje naprijed da izvuce faul na sutu za 3, defanzivni i ofanzivni skok na kojem bi mu pozavidjele evroligaske trojke, i vrlo dobro citanje i kradja lopti i sasvim korektna tranzicija i istrcavanje kontri. U svojim najboljim godinama krilo koje je moglo komotno da bude 2. opcija u nekoj evroligaskoj ekipi koja nema neke ambicije (poput KKB iduce godine), a po mom misljenju i dalje sasvim korektna opcija da kao rezerva pokriva mjesto trojke u timu, nece rusiti hemiju, svjestan je svoje pozicije, dugo je tu ne treba ga posebno ni sa kim upoznavati, skroz zahvalan igrac.

    Sead je svakako manji kvalitet, ali imao je i on dobrih momenata, samo kad bi bio pametniji i vise koristio ono sto ima (ulaz) nego ono sto nema (sut).

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Lijepo rečeno svakako.

    Ali dje ces ih i na klupu? Ne znam, simbolicno Suad ajde, da mu se oduze za sve sezone pa da zabiljezi minute u EL. Ne znam. Kao neka "opcija".

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  3. #6928
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa ja rekoh gore no se izgleda ne cita pazljivo "Po meni je doslo vrijeme da obojica nastave dalje , to jest da se razidjemo. ". Samo sam htio naglasiti da su dali svoj doprinos i da su posteno odradjivali. Slazem se sa 1987PG, u vezi Suada. Mada se vidjelo sad protiv Zvijezde da je ipak on bio neka slaba karika, to jeste osim te dimenzije na sutu iz coska nema bas nikakav repertoar napadacki, narocito u prvoj utakmici kad je Rocesti njega cuvao u napadu, da nije mogao ni da se izbori za poziciju da igra ledjima iako je lopta kruzila u tom pravcu. U odbrani je dao sve od sebe. Mozda i ostane on kao rezerva , sto je receno gore, dugo je tu, znamo sto moze i koliko. Naravno ipak treba imati na umu da bi trebalo da imamo 14-15 igraca.
    Last edited by CikoPero; 30-05-18 at 09:30.

  4. #6929
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Lijepo rečeno svakako.

    Ali dje ces ih i na klupu? Ne znam, simbolicno Suad ajde, da mu se oduze za sve sezone pa da zabiljezi minute u EL. Ne znam. Kao neka "opcija".

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Ne, ne.. Seada u svakom slucaju ne bih ostavljao, Suad moze, Sead mislim da nema mjesta, ukoliko dodje neka trojka koja ce imati kvaliltet da uzme u EL i Aba 25 min po utakmici, a Suad da pokriva ostalo, za Seada svakako da nema mjesta, jer bih ja ipak probao uvijek s Starovlahom prije Seada, e sad to je na strucnom stabu da odluci, da li zeli da proba sa Starovlahom, jer ce definitivno potrosnja bit velika i trebace 3 opcije na trojci i imace mjesta za svakog, ili s druge strane ce Starovlaha poslat na pozajmicu i imat provjerenog Seada (od kog znaju i sami da ne mogu bog zna sto ocekivat, ali znaju sto mogu) , ipak meni onaj Starovlah ima opasno tijelo za neku defanzivno orijentisanu trojku, moguce da ih ostave obojicu ako dovedu Clarka, Clark ce uzimat u EL velike minute, Suad nesto manje, dok bi u ABA i Starovlah i Sead imali svojih 10ak minuta , a Sead bi bio okej opcija jer se moze spustiti na dvojku, a i u onim nekim Dzikicevim small-ballovima s 3 niska Sead je dobro igrao na poziciji 4, tako da se moze reci da je polivalentan i da ako prave roster se 16 igraca da je okej opcija, takodje treba uzet u obzir da i on i Starovlah nemaju sigurno bog zna kakvu platu, Sead mozda i malo vecu nego sto zasluzuje, ali pretpostavljam da bi prihvatio i da mu se malo skrese da ostane u EL ekipi.. A u sustini mislim da KKB nece morat da brine za finansije iducih par godina, nesto slicno onom 2000. , samo naravno s manje kvaliteta, ali slicnim finansijskim mogućnostima.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  5. #6930
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Pa ja rekoh gore no se izgleda ne cita pazljivo "Po meni je doslo vrijeme da obojica nastave dalje , to jest da se razidjemo. ". Samo sam htio naglasiti da su dali svoj doprinos i da su posteno odradjivali. Slazem se sa 1987PG, u vezi Suada. Mada se vidjelo sad protiv Zvijezde da je ipak on bio neka slaba karika, to jeste osim te dimenzije na sutu iz coska nema bas nikakav repertoar napadacki, narocito u prvoj utakmici kad je Rocesti njega cuvao u napadu, da nije mogao ni da se izbori za poziciju da igra ledjima iako je lopta kruzila u tom pravcu. U odbrani je dao sve od sebe. Mozda i ostane on kao rezerva , sto je receno gore, dugo je to, znamo sto moze i koliko. Naravno ipak treba imati na umu da bi trebalo da imamo 14-15 igraca.
    To ja najvise mrzim kod igraca, koji nisu sposobni da spuste loptu u dribling, odigraju ledjima, ali on je takav kroz citavu karijeru, i to nadomjesti skokom i zalaganjem u defanzivi , klasicni 3&D igrac. Zato sam i rekao rijetki su igraci poput Rudija Fernandeza koji na trojci imaju i sut i dribling i ulaz, eno u Feneru i CSKA su igraci na trojci koji ne mogu mnogo napadacki ciji je repertoar dosta tanak i upitan i Kalinic i Kurbanov

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  6. #6931
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by 1987pg View Post
    Ne, ne.. Seada u svakom slucaju ne bih ostavljao, Suad moze, Sead mislim da nema mjesta, ukoliko dodje neka trojka koja ce imati kvaliltet da uzme u EL i Aba 25 min po utakmici, a Suad da pokriva ostalo, za Seada svakako da nema mjesta, jer bih ja ipak probao uvijek s Starovlahom prije Seada, e sad to je na strucnom stabu da odluci, da li zeli da proba sa Starovlahom, jer ce definitivno potrosnja bit velika i trebace 3 opcije na trojci i imace mjesta za svakog, ili s druge strane ce Starovlaha poslat na pozajmicu i imat provjerenog Seada (od kog znaju i sami da ne mogu bog zna sto ocekivat, ali znaju sto mogu) , ipak meni onaj Starovlah ima opasno tijelo za neku defanzivno orijentisanu trojku, moguce da ih ostave obojicu ako dovedu Clarka, Clark ce uzimat u EL velike minute, Suad nesto manje, dok bi u ABA i Starovlah i Sead imali svojih 10ak minuta , a Sead bi bio okej opcija jer se moze spustiti na dvojku, a i u onim nekim Dzikicevim small-ballovima s 3 niska Sead je dobro igrao na poziciji 4, tako da se moze reci da je polivalentan i da ako prave roster se 16 igraca da je okej opcija, takodje treba uzet u obzir da i on i Starovlah nemaju sigurno bog zna kakvu platu, Sead mozda i malo vecu nego sto zasluzuje, ali pretpostavljam da bi prihvatio i da mu se malo skrese da ostane u EL ekipi.. A u sustini mislim da KKB nece morat da brine za finansije iducih par godina, nesto slicno onom 2000. , samo naravno s manje kvaliteta, ali slicnim finansijskim mogućnostima.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Mislim i da pored toga sto si naveo, a slicno na to gledamo, nema mjesta za Seada. On je i ove godine ostao i prihvatio minornu ulogu. Sad je definitivno kraj za njega. Ipak nam treba igrac zadatka, prije svega defanzivno, bolje da mladji (starovlah) to preuzme. Seadu bi pasovala neka ekipa poput Cibone.
    Last edited by CikoPero; 30-05-18 at 09:43.

  7. #6932
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Šehoviće pozdravit.

  8. #6933
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default



    Evo utakmica koja moze najbolje posluziti za uvid u neki njegov stil igre , mislim na Klarka, sto spominju kao pojacanje. Ja je odgledah sinoc kad sam cuo. Ne znam , nemam neki profilisan utisak. Poceo na trojku , cuvao se sa Mugosom, pa sa Bakicem, u odbrani ne prati nista nego preuzima sve....pojma nemam da ne dajem neki komentar pa da se kajem. Eventualno neki utisak bi bio - zalaganje (mora bolje), mada sve zavisi od momenta ove utakmice.

    ubacio je on 21, 5 sk, 7 as....pogledajte, da izvucete zakljucak ako se uopste moze izvuc na osnovu jednog meca.
    Last edited by CikoPero; 30-05-18 at 10:16.

  9. #6934
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I da smrsa malo?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #6935
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,531
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Sto ste navali da smrsa... normalno je za atletsku gradju (snaga+eksplozivnost) 10kg preko visine a covjek ima 2.01m znaci oko 111kg normalna kilaza (dobre misicne mase).

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  11. #6936
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Izgleda Subotić se vraća... Dobar je za odbranu a i valjaće za trojke u play-offu.

  12. #6937
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako Clarke dodje kao sto se pise, bice to top pojacanje, cus da smrsa ovakva zvijer. Njega i onog iz Trenta Suttona da upare da sve zivo preuzimaju ne bi niko kosa mogao vidjeti, ne bi se ni mi nesto nadavali a nijedan od njih nema jasnu poziciju. Clarke je vec igrao u EL no se povrijedio i propustio pola sezone tad, pa UNICS ispao iz EL i morao se smanjiti budzet pa je otisao u Avtodor, sasvim dobra sezona iza njega.

  13. #6938
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,531
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Pomenu se odje 100 imena... vele Skoti Pipen iz penzije dolazi... da dobijemo na "iskustvu" :'D

    Ovaj Klark je jedino izvjestan za sad kao i Nikols.

    Ovo ostalo su sve zelje i puste price.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  14. #6939
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,432
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Kakav Subotić nemojte me ebat
    I mene ka da neko pljasnu kad prochitah
    ...

  15. #6940
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,932
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,802
    Thanked in
    3,717 Posts

    Default

    Ada sprda se čoek, kakvi crni Subotić..
    War. War never changes.

  16. #6941
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odakle ljudima da je Nikols skoro siguran? osim sto ga Dzikic gotivi?

  17. #6942
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,531
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Pa Klark i Nikols se dovode u vezi sa klubom najvise zato rekoh da su to 2 "izvjesna" igrača koja mogu doći

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  18. #6943
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,531
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    A i velika je stvar kad te trener kluba gotivi jer taj isti trener bira igrace takodje

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  19. #6944
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ako dodje subotica zalud im je onda dovesti i lebrona dzejmsa

    Послато са LG-H818 уз помоћ Тапатока

  20. #6945
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Nista od ove dvojice...

  21. #6946
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/koti-kla...-volija-990652

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #6947
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/sport/kosarka/radov...-iz-obradoira/


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #6948
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Vijesti pročitali ođe da se rasplamsala diskusija pa objavili vijest i stavili "?"

    A Radović je rang ABA liga, FIBA Champions League timova...

  24. #6949
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ako Clarke dodje kao sto se pise, bice to top pojacanje, cus da smrsa ovakva zvijer. Njega i onog iz Trenta Suttona da upare da sve zivo preuzimaju ne bi niko kosa mogao vidjeti, ne bi se ni mi nesto nadavali a nijedan od njih nema jasnu poziciju. Clarke je vec igrao u EL no se povrijedio i propustio pola sezone tad, pa UNICS ispao iz EL i morao se smanjiti budzet pa je otisao u Avtodor, sasvim dobra sezona iza njega.
    Uhhh kad bi Suttona doveli, uhhh.

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  25. #6950
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Coty Clarke, mvp of VTB league with 22,0 pir pg, signed contract with Buducnost Voli!

    Gotova stvar

Page 278 of 653 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •