Page 366 of 653 FirstFirst ... 266316356362363364365366367368369370376416466 ... LastLast
Results 9,126 to 9,150 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #9126
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gutacete svoje rijeci na kraju sezone :mrgreen:
    Polako ljudi ovo su sve ekipe koje smo du juce gledali preko tv-a. Ova Darusafaka kakva god da je, osvajac je Eurokupa. S Milanom mogu da se sale ostali Evroligasi, al mi kao novajlije ne. Samo stanite i vidite njihov roster, pa opet razmislite. Ne kazem da nismo mogli bolje, ali dajte malo realnosti, pita se i njihova odbrana nesto. Samo polako, da mi tresemo boraniju u Abu, a ovo nam dodje kao celicenje. Sta god da se desi, Dzile mora da ima podrsku cijelu sezonu, jer je on to zaradio, sve osim toga bi bilo rusenje procesa kluba, na kraju sezone se polazu racuni. Jedino ko ovdje moze sut kartu da dobije su Klarkovi i Dzekson. Ostali do kraja sezone. Vidimo se u plej ofu kako cete razmisljat.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  2. #9127
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Kako Mornar dobro igra ovo je bruka

    Jeste da gube posle prve četvrtine ali ima akcija i brze igre protiv ekipe koja je u ACB ligi samo izgubila tijesno od Reala a na zadnju utakmicu su razvalili Gran Kanariju koja je juče dobila Barselonu u EL ...
    Last edited by night_silence; 17-10-18 at 18:08.
    deuscroix

  3. #9128
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Bas fino igra mornar, gubi 10 na poluvremenu ali lijepa kosarka. Jedino sramota za barsku publiku, pola sale popunjeno.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  4. #9129
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    pretpostavljam da bi do reakcije kluba doslo kad bi se izgubila jos jedna utakmica u aba ligi.
    trener ima podrsku publike. uvjek ide aplauz igracima pa onda poseban aplauz ide dzikicu kad ulazi. kad taj aplauz utihne znajte da je dosao kraj.
    mrzno mi je sto pricamo non stop o dzikicu. volim ga i cijenim ga ali potrebne su nam pobjede.mozda se budu zahvalili nekom igracu na saradnji i uzmu nekog drugog....

  5. #9130
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Jel realno kako igra ova mrzna Unikaha. Da bače veš mašinu ušla bi u koš. Mnogo mi je draga ekipa ovaj Mornar. Šteta što je ovakav rezultat...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #9131
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    je li slobodan luka pavićević?
    sprdate li te se ljudi, smjena nakon dvije loše (pod znacima navoda) utakmice u evroligi i dva loša poraza protiv zvijezde?
    ja mslim da će nam evroliga baš pomoći da rutiniramo ligaški dio aba lige, a ta prva pobjeda će doći kad tad. a onda će doći i druga i onda ćemo manje gubiti mečeve kao ove što su protiv milana i fake, kad nas nije bilo zadnjih minut i po.

  7. #9132
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nisu problem porazi nego igra na sta lici, i svaki laik bi vidjeo da je prvo greska trenera, i nemojte pocinjati nova ekipa, imali su vremena da se uigraju, svaki tim je promijenio isto igraca kao i meni
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #9133
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nisu problem porazi nego igra na sta lici, i svaki laik bi vidjeo da je prvo greska trenera, i nemojte pocinjati nova ekipa, imali su vremena da se uigraju, svaki tim je promijenio isto igraca kao i meni
    pa nijesam ni rekao porazi, nego loše utakmice. mislim da se sve nekako okrenulo bolje u napadu, kad bi se otvorila česma. da gordića malo krene šut, ivanovića takođe, da koti dobije malo više napada i da se ziceri ne promašuju, kao i slobodna bacanja.

    odbrana i nije bila toliko loša.

    mislim da kao i svi, za kancera ekipe prepoznajem erla klarka. stvarno te četvroke uvijek dovedemo da budu mrzne, da mrznije ne mogu biti.

    i imam utisak da zoranova prednost u odnosu na ilkea je ta što se džiko inati sa omićem, kao igračem kojeg nije birao. i zoki može fino da odigra u defanzivi, kao što je radio protiv milana kad je praktično svojim potezima preokrenuo u drugoj četvrtini. za džikićevu odbranu od pikenrola su zoki i ilić odlično rotirali u dosta utakmica, a to se ne može postići sa erlom kojeg boli ***** za odbranu i danilom koji je nekako mutav u defanzivi.

  9. #9134
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nije problem sut, problem je sto oni nemaju nijednu akciju a odbrana pakao kako je losa ove sezone, pogotovo earl clark koji ima najvecu minutazu je ocajan, a reket ne zatvaramo.
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #9135
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nije problem sut, problem je sto oni nemaju nijednu akciju a odbrana pakao kako je losa ove sezone, pogotovo earl clark koji ima najvecu minutazu je ocajan, a reket ne zatvaramo.
    preloš je, možda ima veze što je pripreman da igra centra i onda prešaltan na četvorku, i slažem se da mu je minutaža kriminalna.
    no, budućnost je i prošle godine igrala sličnu košarku, aka oklahoma siti, no realno u toku sezone su igrali sa dosta lošijim protivnicima i igrači su bili u boljoj napadačkoj formi pa je prolazilo.
    prošle nedelje je odigrano više kvalitetnih protivnika no prošle godine u cijeli oktobar i novembar.
    a za igru u odbrani se neću složiti, jer protiv milana i protiv fake je to dosta ok djelovalo.
    te mečeve su odlučile mrljave završnice, zadnjih minut i po, kao i blekauti zbog kojih smo cijeli meč protiv milana jurili rezultat i očajna napadačka druga četvrtina protiv fake.
    protiv zvijezde je bilo kriminalno, ali u ove druge dvije ne.
    ja ne znam kako ste vi to zamislilli da svedemo evroligaše na 60 poena u napadu, to ne funkcioniše, bar ne dok se ne naviknemo na evroligaški standard.

  11. #9136
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    evo milano protiv reala vodi 13 razlike, a mi nismo zadovoljni tim mečem

  12. #9137
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,028
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    evo milano protiv reala vodi 13 razlike, a mi nismo zadovoljni tim mečem
    Real nikad slabiji do ove sezone. A i ovdje ima još dosta da se igra+bolji milan masu noćas nego protiv nas+domaći teren.

    Nismo zadovoljni, nikako...

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  13. #9138
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Real nikad slabiji do ove sezone. A i ovdje ima još dosta da se igra+bolji milan masu noćas nego protiv nas+domaći teren.

    Nismo zadovoljni, nikako...

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Ništa, onda da dobijemo real madrid kad lošije stoji protiv milana od nas ;D ;D ;D

  14. #9139
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Svaka utakmica je priča za sebe.

  15. #9140
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,028
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    Ništa, onda da dobijemo real madrid kad lošije stoji protiv milana od nas ;D ;D ;D
    Hahahaha, ja se nadam. :'D

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  16. #9141
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Neka smanje crne minute kada cijela ekipa ss sve strucnim stabom ne postoji na terenu i bice za pocetak dovoljno pa cak i da se tresne Makabi sjutra. Nego kada se igra stihijski to je nekako neminovnost da se ekipa pogubi u jednom momentu. Ja ocekujem neku reakciju sjutra. Inace mi se cini da na sve lose uradjeno da strucni stab ima uzasan skauting protivnika ako ga uopste i rade.

  17. #9142
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Zuros nema klub. Ali , pusta želja.

  18. #9143
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Kako ste nezahvalni. 17. oktobra vi biste da mijenjate trenera a uzeo aba ligu prošle godine čovjek.

  19. #9144
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Kako ste nezahvalni. 17. oktobra vi biste da mijenjate trenera a uzeo aba ligu prošle godine čovjek.
    Nevjerovatno kakav narod. Isti smo ka i cigani sto su Deja cerali pa su posle suze lili za njim i dizali ga u bozanstvo. Iako su oni imali duplo bolji i talentovaniji tim sa pola reprezentacije Srb (po mom misljenju,ne mora bit da je tako).
    Ponekad mislim da svaki tinejdzer sto prati kosarku 3,4 godine dodje i onako opali sto god mu pane na pamet.

  20. #9145
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Morat ce na kraju da se aktivira odje veliki Duke Vujosevic. Sve bih I'm oprostio samo Duloa da vidim.

  21. #9146
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo izgleda se mislilo da cemo preko noci da peglamo evroligase i kuci i u goste, a prije 2 god se od Karpos Sokolija gubilo. Kako se brzo zaboravi koja je muka potrebna naci se u ovom drustvu uopste.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  22. #9147
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Poenta je da ih podržite, da se napravi sinergija kao prošle godine...
    Dule odavno nije u stanju da vodi neku ekipu nažalost.

  23. #9148
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Zna li se da li ima vise ulaznica za Makabi? Citam danas jedan tekst i vidjeh da ih nikad nismo dobili osim za zelenim stolom. A bio sam uvjeren da smo ih opleli davno nedje

  24. #9149
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    http://www.euroleague.net/competitio...asoncode=E2018

    Ne znam kojeg njihovog igraca prije da navedem.

  25. #9150
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Sto ste se prepali Makabija? Oni svake sezone dovedu cudo afirmisanih, odlicnih EL igraca. I svake sezone ga duvaju.
    Sve zavisi od oporavka igraca nocas. Dobice ona ekipa koja se energetski bolje oporavila.

Page 366 of 653 FirstFirst ... 266316356362363364365366367368369370376416466 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •