Page 599 of 653 FirstFirst ... 99499549589595596597598599600601602603609649 ... LastLast
Results 14,951 to 14,975 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #14951
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    A bio si gore pa znas? Ili je to ona prica “rekla/kazala”?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Možda su mi neki rođaci bili, prijatelji?
    Možda ima neko "objektivan" ko će reć onako kako jes.

  2. #14952
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja upravo zbog toga i pišem jer mi je licemjerno da se danima plače po medijima zbog utakmica u BG. Zbog svega što se dešavalo u prethodnim decenijama ovaj sport, koji treba da bude svima razonoda i lijepa stvar, se pretvorio u ovo. Evo ja sve najgore mislim o Čoviću, o Vučićima, a da ne pričam o našim dikama i gospodarima. Ja sam sina vodio samo na onim utakmicama đe sam znao da ne može biti nekih tenzija jer je ovo Balkan. Zato mi je sport izgubio draž. Ili imate prebogate klubove koji drmaju ili imate ukaljan sport zbog politike.
    Slažem se.
    Nažalost je tako.
    Iskreno ne volim etiketiranje: "Ah ti navijaš za Budućnost zbog Mila" ili "neću ja da navijam za Budućnost, tamo su "ovi"". Ovo važi i obratno.
    Navijači (ne svi) su se pretvorili u političke pristalice koji idu na utakmice, ne da gledaju sport nego iz drugih razloga.
    Nijesam u tu grupu koja tako "etiketira", ljude, navijače.
    Ali da mi je svoje milije, jes bgm pa kakvi su gođ.

  3. #14953
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Zelio sam tokom meca (bilo je prije meca) da se cuje "ajmo plavo bijeli oooo" da jos malo glasne zice pokidam ali nista od toga. Jer je to definitivno najbolje skandiranje ali ce se cekat petak za to izgleda.

    Na pocetku meca se osjecao taj neki grc. Taman smo imali momentum i loptu da spustimo na dva poena i Bitatze dobija nesportsku licnu a Gaso Pajovic tehnicku. I umjesto na -2 odosmo na -12. Neprihvatljivo je primiti 50 poena doma u prvom poluvremenu.... tacno sam znao da cemo da ih oduvamo u trecu cetvrtinu.

    Razocarenje meca je Earl Clark.... Djeluje mi potpuno nezainteresovano. Svijetla tacka Coty Clarke i to ponajvise zbog interakcije sa publikom nakon faul kosa.... sala je eksplodirala.

    Gasu ne mogu zamjerit premnogo.... i dalje su svjeze memorije njega u dresu Buducnosti... kad iz Morace izlazio nisam.
    Poslije skandiranja Bokanu, ta grupa navijača zvanih bokanovi ultrasi ne moraju ni dolazit da bodre klub.

  4. #14954
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Zašto si samo ovo citirao? Ja sam pisao o stvarima koje nisu od juče i prekjuče nego je ovo iz Beograda čist recept koji Milo primjenjuje decenijama.
    Pratim KK Budućnost svo vrijeme od kad je Milo tu i ne śećam se ničeg približnog onome što se u BG dešavalo... Čak su i Varvari godinama bojkotovali klub zbog Mila i co., tako da nije ni bilo moguće praviti sličnu atmosferu...

    Moguće da griješim, jer sam većinom pratio na tv-u, ali sličan utisak imaju i ostali sa kojima sam razgovarao na ovu temu...

    Ono što mogu sa sigurnošću da tvrdim je da se splačina kao što je Čović, koja u tolikoj mjeri javno manipuliše i priprema atmosferu linča, nije pojavljivala ne u KK Budućnosti nego uopšte u košarci na Balkanu...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  5. #14955
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mi smo masovno iz kvarta išli na utakmice , među mojim drugovima iz djetinjstva je bilo i onih koji su navijali za Partizan, tada Zvezda nije bila toliko jaka u košarci. Išli smo veoma često, ne samo da gledamo Budućnost, znali smo iz zajebancije da idemo da gledamo Zetu u fudbalu itd... Itekako dobro pamtim mnoge stvari, što su činjeli Mitrović i kompanija u tunelima, što se radilo po svlačionicama od prijetnji, koliko samo uvreda iz publike, to je bilo itekako izraženo ali nisu mediji i internet bili toliko rasprostranjeni kao sada da bi se o tome pričalo, nije bilo pametnih telefona da se snimi... Sve to znam što se dešavalo unutra jer vazda imate nekoga iz prve ruke , da li je to neko iz policije , obezbjeđenja, iz samog kluba koji to može da vam prenese jer je prijatelj sa nekim od društva. No ajde... nisu se od toga pravile španske sapunice a trebale su još tada, manje bi bilo danas ovoga.

  6. #14956
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pratim KK Budućnost svo vrijeme od kad je Milo tu i ne śećam se ničeg približnog onome što se u BG dešavalo... Čak su i Varvari godinama bojkotovali klub zbog Mila i co., tako da nije ni bilo moguće praviti sličnu atmosferu...

    Moguće da griješim, jer sam većinom pratio na tv-u, ali sličan utisak imaju i ostali sa kojima sam razgovarao na ovu temu...

    Ono što mogu sa sigurnošću da tvrdim je da se splačina kao što je Čović, koja u tolikoj mjeri javno manipuliše i priprema atmosferu linča, nije pojavljivala ne u KK Budućnosti nego uopšte u košarci na Balkanu...

    Sent from Tapatalk
    Jesu jesu bojkotovali. Ali su zato punili Moracu samo kad dolaze Partizan i Cz. Tada nije bilo bojkota a to ti dovoljno govori o tome kakva se atmosfera pravila u toku utakmice i oko iste. Nego Buducnost je godinama bila klub “od 5og do 9og mjesta” pa nikog nije to toliko interesovalo kao ovo sad..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #14957
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Vama ganima su sve lazi,tako da prijatan dan.

    Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
    Postavi snimak iz tunela, pa cu ti bezrezervno verovati...evo, navijacu da Buducnost pobedi i u 4 i u 5 utakmici.
    Propagandna masinerija mili moj...snimci sa pocetka (ulazak i zagrejavanje) pokazuju nivo nekulture ali i nivo nemogucnosti da gostujuca ekipa odradi zagrejavanje.

    Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

  8. #14958
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Jesu jesu bojkotovali. Ali su zato punili Moracu samo kad dolaze Partizan i Cz. Tada nije bilo bojkota a to ti dovoljno govori o tome kakva se atmosfera pravila u toku utakmice i oko iste. Nego Buducnost je godinama bila klub “od 5og do 9og mjesta” pa nikog nije to toliko interesovalo kao ovo sad..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Deset godina zaredom je u prvih 5 mjesta. Za razliku od Zvezde koja je 7 godina zaredom u prvih 5. Cisto ako vec iznosimo podatke da budemo precizni. Naravno, ima i rivaliteta, ima svega. Ono sto se ovdje nabija na nos je sto se ljudi cude kako neko moze njima da se suprostavi? i Ako im se suprostavis , onda pocinje prica o politici, partijama....svemu kako bi se diskreditovao protivnik. Losa Buducnost je najbolji prijatelj BG blizanaca , jer su oni navikli da svuda gdje igraju budu zasticeni i da im svi skidaju gace. Zao mi je drugari, nece da moze takvo ponasanje.

    Takodje bih naglasio da me je bilo sramota onakvih kretena. Ne postoji opravdanje za pljuvanje u facu ljudima sa pola metra , debelo u terenu i za gadjanje. To je nesto sto moram osuditi.

    Sto se tice same kosarke , Zvijezda je kvalitetniji i bolji protivnik. Repesa je kuku majko. Jedva cekam kraj da pozdravimo i ispratimo Erla, Dzeksona i Kotija.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  9. #14959
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Deset godina zaredom je u prvih 5 mjesta. Za razliku od Zvezde koja je 7 godina zaredom u prvih 5. Cisto ako vec iznosimo podatke da budemo precizni. Naravno, ima i rivaliteta, ima svega. Ono sto se ovdje nabija na nos je sto se ljudi cude kako neko moze njima da se suprostavi? i Ako im se suprostavis , onda pocinje prica o politici, partijama....svemu kako bi se diskreditovao protivnik. Losa Buducnost je najbolji prijatelj BG blizanaca , jer su oni navikli da svuda gdje igraju budu zasticeni i da im svi skidaju gace. Zao mi je drugari, nece da moze takvo ponasanje.

    Takodje bih naglasio da me je bilo sramota onakvih kretena. Ne postoji opravdanje za pljuvanje u facu ljudima sa pola metra , debelo u terenu i za gadjanje. To je nesto sto moram osuditi.

    Sto se tice same kosarke , Zvijezda je kvalitetniji i bolji protivnik. Repesa je kuku majko. Jedva cekam kraj da pozdravimo i ispratimo Erla, Dzeksona i Kotija.
    Kad sam rekao “od 5og do 9og” mislio sam na to da je bila ekipa za 20 godina u Aba ligi koja nije mogla ni pomisliti i primirisati taj trofej Aba lige. Zato nije bila interesantna nikome vani a ni odje. Takodje i sad je Moraca puna iskljucivo kad dolaze bg blizanci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #14960
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    A đeneral Čovke se sinoć nije pojavio ostavio armiju da se sama snalazi sa onim što je on zakuvao, vjerovatno mu ni Rajo nije mogao ili htio da garantuje bezbjednost.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #14961
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    A đeneral Čovke se sinoć nije pojavio ostavio armiju da se sama snalazi sa onim što je on zakuvao, vjerovatno mu ni Rajo nije mogao ili htio da garantuje bezbjednost.
    Nije bilo ni dvometrice u pioniru… trebao je.

  12. #14962
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Kad sam rekao “od 5og do 9og” mislio sam na to da je bila ekipa za 20 godina u Aba ligi koja nije mogla ni pomisliti i primirisati taj trofej Aba lige. Zato nije bila interesantna nikome vani a ni odje. Takodje i sad je Moraca puna iskljucivo kad dolaze bg blizanci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Da nemojte da trosimo slova , nego razmislite sto cete napisati. Sto znaci da je Moraca puna samo kad dolaze blizanci. Ovo je finale. Bila bi puna i protiv Pofalickog. Obicno je i pionir pun kada gostuje KKb tamo. Mada ne volim da se uporedjujem sa nikim ali ipak razmislite malo prije nego odvalite nesto. Nije naravno isto kada gostuje neko bg blizanaca od recimo Krke ali tako je svuda, ne znam sto se naglasava to? Pa jeli pionir preprosle sezone bio poluprazan u EL a uporedi velicinu navijacke baze i gradova? Ne izvlacite zakljucke po potrebi kako kome odgovara. Dajte malo odgovornosti u pisanju.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  13. #14963
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Postavi snimak iz tunela, pa cu ti bezrezervno verovati...evo, navijacu da Buducnost pobedi i u 4 i u 5 utakmici.
    Propagandna masinerija mili moj...snimci sa pocetka (ulazak i zagrejavanje) pokazuju nivo nekulture ali i nivo nemogucnosti da gostujuca ekipa odradi zagrejavanje.

    Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
    Snimka vjerovatno nema,isto kao sto ga nema iz prethodnog finala iz Morace,a pudla je na sva zvona pricao o tome,a ti i tvoji si gle vjerovao tome. Dje je taj snimak,a vjerujes u to???

    Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
    Budućnost

  14. #14964
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rajkoonil View Post
    obozavam "realne" , nakon -60 u 2 tekme u Pioniiru, na cemu leba ti temeljis optimizam ? da li si toliko neralan, razumijem ja, ljudski je biti optimist, ali...

    ako dodje do 5., a ja bi jakooo volio da se titula slavi pred Delijama, sve ispod 15-20 razlike je uspjeh za Buducnost.. bice pakao nad paklima
    Nema vise ovdje pravila. Vidio si juce kako je Cz katastrofalno drugo poluvrijeme odigrala. Pokazali su da imaju i oni potencijala za crnim cetvrtinama, na nama je da iskoristimo to.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  15. #14965
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Zvijezda igra bez dva ubedljivo najbolja igraca- normalno bi bilo da Buducnost po 20 razlike dobije oba preostala meca.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  16. #14966
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Zvijezda igra bez dva ubedljivo najbolja igraca- normalno bi bilo da Buducnost po 20 razlike dobije oba preostala meca.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Hoces da kazes da je sramota ako Buducnost ne osvoji ovo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #14967
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Da nemojte da trosimo slova , nego razmislite sto cete napisati. Sto znaci da je Moraca puna samo kad dolaze blizanci. Ovo je finale. Bila bi puna i protiv Pofalickog. Obicno je i pionir pun kada gostuje KKb tamo. Mada ne volim da se uporedjujem sa nikim ali ipak razmislite malo prije nego odvalite nesto. Nije naravno isto kada gostuje neko bg blizanaca od recimo Krke ali tako je svuda, ne znam sto se naglasava to? Pa jeli pionir preprosle sezone bio poluprazan u EL a uporedi velicinu navijacke baze i gradova? Ne izvlacite zakljucke po potrebi kako kome odgovara. Dajte malo odgovornosti u pisanju.
    Aj onda da sacekamo FINALE protiv Sutjeske ili Mornara da vidimo hoce li biti puna Moraca. Javljam ti se tada..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #14968
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Morph View Post
    Hoces da kazes da je sramota ako Buducnost ne osvoji ovo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije sramota ali sjutra moraju da se pokazu. To je kuci obaveza.

    ABA liga je pokazala da nije bas toliko kvalitetna, kad Buducnost sa katastrofalnom igrom cijele sezone moze da stigne do finala. Da ima jos 2-3 jaca tima ne bi ni u polufinale bili. Treba Olimpijakos, i jos jedan jaci klub realno da udje.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  19. #14969
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rajkoonil View Post
    napravili su da su vas ponizli, 60 razlike u 2 tekme, prosjek 30 po mecu, da je Mornar iz Bara...mnogooo je rodjak, mnogoo...jos nesto, sinoc neki forumas napisa najbolje ako dodje do 5. da se igra na neutralnom ?<?_??:upset: ma nemoj, neko ima 1 poraz u cijeloj sezoni i sve sto ima je prednost domaceg u event. majstorici i sad da igraju na neutralnom, malo morgen
    Veće će poniženje bit ako Budućnost osvoji no te 60 razlike u 2 meča...

  20. #14970
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ako dobije Budućnost narednu.
    Pritisak će bit na Zvijezdu veliki.
    Bez Stratosa i Reglenda, moguće je da pobijedi Budućnost.

  21. #14971
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rajkoonil View Post
    ajde zajedno da sanjamoooo...sad navijam da sutra CZ izgubi i da razvali u Pioniru plavo bijele...aooo

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
    Ja mislim da bi valjalo obije ekipe isključiti pa da se ohlade sve glave. Bilo bi dobro za sport i zdravlje duha budućih generacija. Ništa dobro nikome neće donijeti "jedva čekam da im se majke nayebemo" trip.

  22. #14972
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rajkoonil View Post
    da..slazem se..ali prvo da CZ osvoji zasluzeno, 31:1 skor imati i ne osvojiti, tesko...Beograd zasluzuje EL

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
    Po čemu zaslužuje?
    Jer nijesu prošle godine osvojili?

  23. #14973
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Smiješno je to što pišeš.
    To dijete ne bi izjavilo...

  24. #14974
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,349
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #14975
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Glupost je da dvije ekipe u regionu drže monopol titula aba lige. To nije kosrisno za razvoj košarke ali ne kapiraju to ljudi. Uostalom, koja je poenta osvajanja i učešća u EL ako niko sa ovih prostora ne može da napravi ozbiljan rezultat u trci sa jakim timovima. Jedino je Partizan jedne sezone bio blizu ali se u njega sipalo i sipalo... Zvezda je samo bljesnula sa Radonjom a rezultati u EL su bili ne baš zadovoljavajući. Budućnost je tek izašla na ovu jaku euro scenu i rezultati su znamo svi kakvi.

Page 599 of 653 FirstFirst ... 99499549589595596597598599600601602603609649 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •