Page 393 of 653 FirstFirst ... 293343383389390391392393394395396397403443493 ... LastLast
Results 9,801 to 9,825 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #9801
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kako vi tumačite Petrovu objavu? Na šta aludira? Na "bitku" protiv stranaca?

  2. #9802
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,966
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Ili bitka protiv nekog od stranaca? (Kojeg salju kuci) ... znam da Krafta nisu mogli očima vidjet...

  3. #9803
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Meni je on izgledao najnormalnije od svih stranaca. Mislim da Šehovića i još neke igrače pizdi Earlova kurtzobolja i nezainteresovanost (neśekirancija).

    Mene pizdi što se vagina od Džikića dere samo na naše igrače. Ako ga ne maknu, idem sljedeću utakmicu iznad naše klupe da mu dobacujem cijelu utakmicu. Smećar.

  4. #9804
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    protiv kojeg god da je stranca ili trenera, Jesu nasi, ali rezultat ne smije da trpi. to jednostavno nije profesionalno.

    sa druge strane, ne vjerujem da je instagram post prvo ispoljavanje ovog problema. ne znam da li je gore da trener zna za to i nista ne u radi ili da nije u toku...
    to je bas njegov posao.

  5. #9805
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li moguće da nemamo insajdera na forumu ? Šta se ođe stvarno dešava ?

  6. #9806
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    ako bokan nije ciko pero, safra ili od neko od ostalih, racunaj da nemamo

  7. #9807
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ako trankineri dodje u partizan, pomocnik ce mu biti vlado Šćepanović, potvrdio sportklub

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  8. #9808
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    I sto ja sada treba da mlatim 200km da bi gledao njihovu kurcobolju po terenu, njihove crne minute koji traju citavu cetrvrtinu.
    Pa mi poslije kaze navijači na ispitu, vazi druze

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #9809
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Vishe je volio nash grad i klub onaj Gibsonov brat od svih ovih pojachanja nashih stranih,no debeljan+zalizanko...blago nama,pih.
    ...

  10. #9810
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Al objava Petra ne da je sramna ,ono je za otkaza isti tren.

    Kakav vid neprofesionalizma.




    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  11. #9811
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Hahahhahah krenulo je. Eo odustaju svi otvaraci glava I branitelji plavih od nas dusmanap.

  12. #9812
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    ne odustajemo. to sto smo razocarani igrom ne mijenja nas stav prema klubu.

    a izgleda ni tvoj prema trolovanju.

  13. #9813
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ima li varvara ili se i dalje vode onom, fudbalski navijaci?
    Malo da se napravi pritisak neki

  14. #9814
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pazljivo sam procitao vase objave. U svemu sto kazete ima istine sa tim sto treba izdvojiti bitnije od manje bitnih stvari.

    Mogu samo da kazem da sam na Bokanovo mjesto pazljivo bih analizirao situaciju vodeci racuna o strateskim interesima kluba. Ono sto svakako ne bih zelio je cuveni put i strategija fudbalskog kluba koji tavori godinama u talogu i koji je rekorder po broju smijenjenih trenera. Takav put nam ne treba jer garanciju da ce biti bolje sa novim trenerom ne daje niko. Ako uletimo u taj krug ,pa eventualno novog trenera smijenimo u aprilu posle eventualnog neuspjeha onda gubimo ozbiljnost gubimo reputaciju. Znam iz krugova Miska raznatovica da ga Bokan cijeni mnogo sto vidimo svih ovih godina.
    Sa druge strane pozicija Dzikica je stvarno sumnjiva. Razocaran sam i u njega, najvise iz razloga sto ne volim ljude koji se predaju. On mora da stisne petlju i uradi sve da opravda svoju reputaciju. Ne zelim da ga opravdavam ni malo. Samo zelim da vidim reakciju kod njega da se izdigne iznad situacije i pocisti ***** koja smo izasrali. Na koji nacin da pocisti? Ima raznih varijacija. Ja mogu pricati sto bih ja ili bilo ko uradio,to je ne bitno, ali hocu da vidim njegovu reakciju.

    Sto je najgore od svega , ukoliko zaista medjuljudski odnosi nisu na zadovoljavajucem nivou ili su poremeceni do tih granica da je nekome veci interes da sabotira nekog od rezultata kluba onda je to cisti kriminal. On je imao sastanak sa igracima posle Reala, sa svima.

    Za kraj bih samo spomenuo jednu sitnicu koja mi je ostala urezana i posle koje sam bio zabrinut. Nista strasno ali meni je tada neki mali crv sumnje proradio jer mi nije bilo najlogicnije da Igor Djaletic kao dijete kluba i "dokazan" trener nece da ostane kao pomocnik i sam klub dozvoljava sebi da dijete i vjernog covjeka kluba (i kao igrac i kao trener) pusti da ode, i to iz evroligasa da ode u Poljsku. Covjek koji je u klubu ukupno 10-15 godina i zna svakog igraca kako dise.
    Last edited by CikoPero; 29-10-18 at 11:19.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  15. #9815
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,892
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,418
    Thanked in
    2,224 Posts

    Default

    Ne treba biti tvrdoglav. Nije ni nesmjenjivost garant dobrog upravljanja klubom. Kad pomenu fudbalske navijače, oni smjenom dobiše Brnovića za trenera. Iako shvatam princip pozitivnog šoka, koji bi trebalo da proizvede postavljanje novog trenera, poznate neznalice, poput Brnovića u fudbalu, mogu samo da bace u depresiju.

  16. #9816
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne treba biti tvrdoglav. Nije ni nesmjenjivost garant dobrog upravljanja klubom. Kad pomenu fudbalske navijače, oni smjenom dobiše Brnovića za trenera. Iako shvatam princip pozitivnog šoka, koji bi trebalo da proizvede postavljanje novog trenera, poznate neznalice, poput Brnovića u fudbalu, mogu samo da bace u depresiju.
    Malo vise u depresiju bacaju poznate neznalice poput nasih fudbalera, ali to je za neku drugu pricu

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  17. #9817
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Pazljivo sam procitao vase objave. U svemu sto kazete ima istine sa tim sto treba izdvojiti bitnije od manje bitnih stvari.

    Mogu samo da kazem da sam na Bokanovo mjesto pazljivo bih analizirao situaciju vodeci racuna o strateskim interesima kluba. Ono sto svakako ne bih zelio je cuveni put i strategija fudbalskog kluba koji tavori godinama u talogu i koji je rekorder po broju smijenjenih trenera. Takav put nam ne treba jer garanciju da ce biti bolje sa novim trenerom ne daje niko. Ako uletimo u taj krug ,pa eventualno novog trenera smijenimo u aprilu posle eventualnog neuspjeha onda gubimo ozbiljnost gubimo reputaciju. Znam iz krugova Miska raznatovica da ga Bokan cijeni mnogo sto vidimo svih ovih godina.
    Sa druge strane pozicija Dzikica je stvarno sumnjiva. Razocaran sam i u njega, najvise iz razloga sto ne volim ljude koji se predaju. On mora da stisne petlju i uradi sve da opravda svoju reputaciju. Ne zelim da ga opravdavam ni malo. Samo zelim da vidim reakciju kod njega da se izdigne iznad situacije i pocisti ***** koja smo izasrali. Na koji nacin da pocisti? Ima raznih varijacija. Ja mogu pricati sto bih ja ili bilo ko uradio,to je ne bitno, ali hocu da vidim njegovu reakciju.

    Sto je najgore od svega , ukoliko zaista medjuljudski odnosi nisu na zadovoljavajucem nivou ili su poremeceni do tih granica da je nekome veci interes da sabotira nekog od rezultata kluba onda je to cisti kriminal. On je imao sastanak sa igracima posle Reala, sa svima.

    Za kraj bih samo spomenuo jednu sitnicu koja mi je ostala urezana i posle koje sam bio zabrinut. Nista strasno ali meni je tada neki mali crv sumnje proradio jer mi nije bilo najlogicnije da Igor Djaletic kao dijete kluba i "dokazan" trener nece da ostane kao pomocnik i sam klub dozvoljava sebi da dijete i vjernog covjeka kluba (i kao igrac i kao trener) pusti da ode, i to iz evroligasa da ode u Poljsku. Covjek koji je u klubu ukupno 10-15 godina i zna svakog igraca kako dise.
    cika pero i ja sam bio zapanjen odlukom da djaletic vise nije dio kk buducnosti ali nekako u moru svih informacija koje su pucale tih dana zaboravih na to mislivsi da buducnost radi po novom sistemu rada ,profesionalnije,dovode se nova zvucna pojacanja,sminka se moraca a i pravi se nova tribina, naajava postavljanja novih menadzera u klubu kako zahtjeva euroliga (direktor prodaje karata-smijesna titula koju onda procitah ali i preko toga predjoh), otvaranje fan butika itd. ima nesto trulo u drzavi danskoj

    cuh da je ova slika dosla do dzikica a on je poslao bokanu uz rijeci vidis li sto mi rade?? (valjda nije poruka bila njemu namjenjena ali on je to tako shvatio)
    Last edited by Connect; 29-10-18 at 12:17.

  18. #9818
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Tek ce poceti carsijske price ako se danas nesto ne promijeni.
    Ali je sigurno da je klub na raskrscu, a ja sam rekao tek ce biti haos nakon zvezde kad nam se ono desilo. I tada je vec trebalo nesto da se radi, jer su se bas primjecivale ove stvari, a evo sad ih cak i javno i otvoreno pokazuju i igraci i trener.
    Podgorica Podgoricanima!

  19. #9819
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ispod mire hiljadu vire...problemi su ocigledni i toliko su veliki da ih ni oni ne mogu sakriti. rezova ce biti mada mene brine evo proslo je 13h a nikakve vijesti iz kluba .veoma neprofesionalno...prezivjeli su svi ono od sinoc a trebali su da lete skalpovi jos sinoc...koliko je jos kredita ostalo????

  20. #9820
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Djaletic je bio spona izmedju igraca i ovakvog Dzikica, odirao se samo tako, organizovao treninge, radio skauting itd. U sezoni kada Buducnost izbori Euroligu i kada vise nego ikada zelis da budes kao dijete kluba uz ekipu da ode u Zelenu goru kod Jovovica ne bi bez da se sam klub nije na neki nacin ogrijesio o njega smatrajuci da njegov doprinos nije bio veliki a bio je itekako.

    Trenutno i Dzikic i klub izgledaju kao raspustena banda a Dzikic niti ima kapacitet, niti volju da ista mijenja ili da spusti loptu. Ne znam koja bi kosmicka sila mogla da ovo dovede u red a da ne bude nekih drasticnih rezova. Dzikic ce ubiti i to malo talenta kod domacih igraca, on nije neko ko umije napraviti igraca, niti ima herca ubaciti mladog igraca u vatru. Potpuno je nejasno sta je on htio ove godine jer je i njegova reputacija u pitanju a sada je potvrdio sve ono sto se za njega govorilo tako da neki ozbiljniji angazman ili da stane u red uspjesnih srpskih trenera moze da zaboravi.

  21. #9821
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,678
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,646
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default

    50% od plate većini igrača i treneru. najbolje je po džepu udarit’.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #9822
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O cemu vi pricate ovdje, kakav Djaletic, koja crna "spona" , jos malo pa ce se i baba-sera iz Sportskog proglasit' "bitnim faktorom" kojoj je trebalo povecat' platu i proglasit' je pocasnim clanom kluba.
    Ekipa igra lose, rezultati su losi i normalno je da onda i odnosi u ekipi trpe.Ne postoji klub koji gubi,a da se igraci grle,ljube i imaju dobru atmosferu. Necija "glava" definitivno treba da leti,problem je sto je kandidata toliko da ne znas odakle da pocnes...

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Shit has hit the fan !

  23. #9823
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    O cemu vi pricate ovdje, kakav Djaletic, koja crna "spona" , jos malo pa ce se i baba-sera iz Sportskog proglasit' "bitnim faktorom" kojoj je trebalo povecat' platu i proglasit' je pocasnim clanom kluba.
    Ekipa igra lose, rezultati su losi i normalno je da onda i odnosi u ekipi trpe.Ne postoji klub koji gubi,a da se igraci grle,ljube i imaju dobru atmosferu. Necija "glava" definitivno treba da leti,problem je sto je kandidata toliko da ne znas odakle da pocnes...

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    E ovako ljudi i u klubu cijene rad pomocnog trenera koji uglavnom zavrse 2/3 stvari. Ovi su izgledali lose i prije poraza a to sto ekipa nema nijednu uigranu semu, niti se zna sta oni igraju uopste najbolje pokazuje kako i koliko se uopste radi na treninzima. Isto sam gotovo siguran da ova Buducnost uopste ne radi skauting protivnika niti ima jasnu ideju sta da radi pred svaki naredni mec vec sve stihijski odradjuju i nadaju se hoce li koga krenuti sut.

    Sad bi pristao i Bosu Tanjevica starog da stave jer bi mu Ilic i ostali mladi igrali a ne kao kod ovog sto ih je zakovao za klupu pa izgledaju kao ni na trening da im loptu ne daju nego ih posalje na tribine da gledaju.

  24. #9824
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Da, ne grle se i ljube, ali se nose i peste na ovoj objavi na IG ni da su "on fire"...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  25. #9825
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Evo sad pricah sa Popovićem i Omicem malo na trajekt.
    Ono na instagram nema veze sa nicim oko utakmice.
    Oko Klarkova ga pitah sto dijeluju kao da ih bilo tuki za utakmicu i za bilo sta.
    Kaze da nije tako, da su sa njima 24h i da nije bas tako.
    A Omica dok smo pricali nije kosarka interesovala, samo da gleda u more i opustq se. Njegove riječi

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 393 of 653 FirstFirst ... 293343383389390391392393394395396397403443493 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •