Page 332 of 653 FirstFirst ... 232282322328329330331332333334335336342382432 ... LastLast
Results 8,276 to 8,300 of 16322

Thread: KK Budućnost

  1. #8276
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    al kad bolje razmislis bolje ovo sad nam se desi nego kasnije al opet iako ne promjeni nesto ova sezona ce da bude slamperaj totalni!

  2. #8277
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa džile nije ni probao da igra sa dva centra u ovoj utakmici. prvi dio sa dvije četvorke, poslije petica sa niskom postavom, pa onda i četvorka sa niskom postavom.
    Lako je pričati da nemmo peticu, a nismo niti jednom igrali sa 4+5 na viokim na cijelom turniru.
    Eksperimentiše.
    Sjetimo se da nas je jedna Cibona drala u super kupu prošle godine, što je nivo ispod svih ovih s kim smo igrali ove godine.
    Zvezda se naložila kao da je evroliga u ulogu. Igrači slave svaki poen kao novu godinu. Džile je pametan, igraćemo opet za deset dana. Ne moramo im sve karte otkrivati

  3. #8278
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tankuje ovo Dzile.. A znao sam ja za Djeksona.. Nego haj... Neka bude da je tank.. I juče su cedevitu odlučili isto ovako.. Vjerovatno je drugi tajming forme i neki osvetnicki motiv..
    Nije moglo u bolje vrijeme.. Kako god..
    Stop the world I wanna get off.

  4. #8279
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Uglavnom imamo velike sanse da oborimo sve negativne rekorde EL da se pamti.

    Jos da se vide Klarkovi kako igraju zvanicne utakmice posto je to ta psihologija i nijedan Amerikanac ne zapinje na njima pa ako ovako nastave poslat kuci.

    Inace ovaj sastav Zvezde ja vidim kao favorita broj jedan za ABA i jednog od.glavnoh kandidata za osvajanje EC.

  5. #8280
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Gibson bolji od svih ovih uglješa skupa............

    kakvi promašaji bože dragi

  6. #8281
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ali kakvo pucanje ku..a kod erl klarka pa to sto je ovo .... vazda kasni u odbranu....ni ne trudi se ceok

  7. #8282
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Uglavnom imamo velike sanse da oborimo sve negativne rekorde EL da se pamti.

    Jos da se vide Klarkovi kako igraju zvanicne utakmice posto je to ta psihologija i nijedan Amerikanac ne zapinje na njima pa ako ovako nastave poslat kuci.

    Inace ovaj sastav Zvezde ja vidim kao favorita broj jedan za ABA i jednog od.glavnoh kandidata za osvajanje EC.
    Za abu da. Za EC daleko. Ima par strasnih ekipa u EC koji bi postidjeli par ekipa u EL.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  8. #8283
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ne brine poraz koliko loša igra...

  9. #8284
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Partizan je igrao Evroligu sa nedokazanim strancima nije se brukao a i mnogi od tih stranca su napravili dobre karijere ali su bili zeljni dokazivanja ovi likovi koji su dovedeni sigurno misle da su nam ucinili cast sto su dosli da igraju za tamo neku Buducnost jer su oni kao neke murte i reprezentativci pa im moze biti da se preseravaju.Oprostio bi im ovu utakmicu ali sledecu sa ovakvim pristupom bi mi leceli iz kluba sa kartom u jednom pravcu
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #8285
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Ovo je baš loše. Šteta što ne izgubiše sinoć da ne gledamo ove jade noćas, ali je dobro što se vidi da postoji ogroman prostor za napredak :grin:
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  11. #8286
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Craft je najkorisniji od ovih stranaca

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  12. #8287
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro,idemo dalje.Bolje sad no kad krenu bitne utakmice.Bilo je i pozitivnih stvari u laktasima tipa veliki ofanzivni potencijl,imamo 6-7 odlicnih napadaca. Igrali smo hendikepirani ,jasno je i prije ovoga da nasa dva centra nisu dovoljno dobra,da earl klark ne moze da igra peticu. Zvijezda je dobra ekipa i iskoristili su nase hendikepe. Sad protiv krke svi u salu ,pa 7 kasnije da vratimo ciganima,pa evroliga. Nema potrebe da se sad odma pricaju price i ponizavaju svi redom.Zna se ko je ko.

  13. #8288
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se skroz. Ovo je maksimum CZV, gadjali su nocas sve, plus su za ovaj dio priprema skockani jako dobro. Mi imamo potencijal da budemo dobri, samo je pitanje ocemo li se skupit da igramo.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  14. #8289
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tako su i oni pricali prosle godine kad smo ih dobili dva puta i u drugom mecu dali 13,14 trojki.
    Da me ne shvatite pogresno, ja podrsku ne dovodim u pitanje.
    Nas tim nema muda. Vrlo je tesko postaviti stvari kako treba u ovoj selekciji. Jer ako treba da Dzoni,Gorda i Pop opet budu vodje, koji ***** placamo Dzeksona. A vodja se ne postaje na instagramu , no treba dobro da okrvavi koljena.
    Ostali stranci su ok. Dzekson je stetocina od koje sve krece. A dize se na sprdnju Zoran Nikolic koji je prosle sezone bio dobar i protiv Cirbesa i Odza.
    Erl ima cudan temperament. Nikad on se nece boriti kao Landri ali je mnogo kvalitetniji od Lendrija. Siluju ga svi centri Zvijezde. Moze on na pet ali ne cijelu tekmu i protiv svih centara.

  15. #8290
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Loša igra, loše veče, Zvijezda je sve pogađala I više šćela pobjedu.
    Pristali bi oni da izgube I 100 razlike samo da se mogu mijenjat s Budućnosti I igrat Evroligu.
    Džika čeka težak posa`.

  16. #8291
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    nadam se da je džikara shvatio da erl ne može biti startna petica. može biti ono što je prošle godine bio lendri.
    za ostalo ne paničim. džikić je odmarao starosjedioce, uigravao pridošlice i to je to.
    a i ovi su se naložili kao da će to da poništi što su se prosuli u finalu prošle godine. bačali su se za svaku loptu u aut i lupali se u grudi poslije pola pogodaka.
    barović ima kvalitet i nije mi jasno zašto se sumnja u tog momka.

  17. #8292
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reče Bokan da u toku iduće nedjelje stiže centar i da ne gledaju samo slobodne igrače već i one za koje bi platili obeštećenje.

  18. #8293
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako dovedu centra, posrali su se po svemu što su uradili orošle godine. Pogotovo ako to bude neki poluproizvod.
    Da li je stvarno mislio da nikolić i erl mogu da igraju odbranu reketa? Ako je već planirano da dovedu centra, onda su erla morali da uigravaju sa drugom peticom, a da on igra na poziciji br 4. Po meni, ako se dovede centar, prelazni rok je skroz promašen jer se onda bez ikakvog plana ušlo u njega. Gomila igrača na pojedinim pozicijama, a nikakve uvezanosti neće biti.

  19. #8294
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pomislio bi coek da neko vidi ovaj forum da cita da je svaki drugi clan Menadzer New Yorka,Minnesote,San Antonia ...
    Ljudi ne tempira se forma na Superkupu Slavice Cukteras Ovo sto smo gledali ovih par dana bilo je cisto eksperimentisanje Dzikica.I sam je svjestan da jednu ekipu pribliznog kvaliteta tesko mozete pobjedit 2 puta u 10-15 dana.I sam je rekao da je najbitnije da se niko ne povrijedi i da ove smol bol petorke nece biti nesto sto ce biti uobicajno korisceno.Jeste li uopste obratili paznju na rotacije igraca vi sto galamite sad o nekom neuspjehu koji vi kao vec vidite ? Pa mislite da je Dzikic lud,pocinjao je sve 3 utakmice s Erlom na 5. i svaku je imao zaostatak posle 1. cetvrtine minimalno 10 poena i on je sad lud i kao nije to vidio i vi ste tu da ukazete na gresku ?
    Pa kombinacija s Erlom na 5 ce se igrat samo u slucaju da se juri neki rezultat ili da se odgovori na nesto,ali kriticari to ne kopcaju ... Centar ce doc samo lagano,a s pocetkom sezone ce se sve iskristalisat,ko je prva petorka,ko koga mijenja i ko ce imat kolko minuta,kao prosle godine.Pa Ivanovic je danas igrao 3 minuta,o cemu mi pricamo,covjek eksperimentise,ne otkriva sve karte,a ljudi se loze.Ovi iz CZV napaljeni skroz odigrali ovo ko da je F4 Evrolige,vjerujte mi da im se moze obit o glavu zestoko.
    Po meni prva petorka Gordic,Jackson,Coty,Erl Clark(D.Nikolic) i eventualno nova petica.Za Petra Popovica mora bit 15-20 min svaku covjek je top potencijal.Iskreno ja kao jedinu gresku i nesto sto mislim da ce se obit o glavu ekipi vidim Gibsonov odlazak.Ja kad sam pricao da im je to u sistemu najbitniji igrac u oba pravca(odbrana-napad) odje su mi ovi "Menadzeri" sto sad zvone i kritikuju s***i,a vidi se kolko pojma nemaju kad bi isli grlom u jagode svim oruzjem na ABA Superkup.
    Mislim da ce s dolaskom petice sve doc na svoje,ovaj turnir je pokazao par dobrih stvari,Erl Clark je cista klasa ofanzivno samo da poradi na zalaganju u sta ne sumnjam s pocetkom sezone.Coty Clark po meni najbolja karika u ekipi,ovo sam i ocekivao,pravi radnik,rudar,sakuplja skokove,dobro gradi,ofanzivno ledjima gura,aako ga i jedna 3. u ABA ligu moze zaustavit ja cu mu licno bonus na platu isplatit,vazda borben,full.Dzekson juce i danas po 6 asista mada mislim da se cuva jer on je skorer vrhunski to nije njegova uloga,doce on na svoje s nekim prosjekom 12-15 ppg.Craft je osica njegova minutaza ce varirat po potrebi.Igraci od prosle sezone pokazali su dobar nivo,neki cak i napredovali.Odbrana se mora i oce zatec,tu nema price.Mislim da uz pravu 5. koja treba da stigne nema zime,diskutovacemo o necem ozbiljnom tek za mjesec dana ...

  20. #8295
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    Ako dovedu centra, posrali su se po svemu što su uradili orošle godine. Pogotovo ako to bude neki poluproizvod.
    Da li je stvarno mislio da nikolić i erl mogu da igraju odbranu reketa? Ako je već planirano da dovedu centra, onda su erla morali da uigravaju sa drugom peticom, a da on igra na poziciji br 4. Po meni, ako se dovede centar, prelazni rok je skroz promašen jer se onda bez ikakvog plana ušlo u njega. Gomila igrača na pojedinim pozicijama, a nikakve uvezanosti neće biti.
    Tocak...vrlo sam familijaran sa nekom poentom tvoga upisa. Po meni nocas nije bilo nikakvog blefiranja i fingiranja. Mozda da se po nesto proba je bilo ali ne u mjeri da se nekom dizala forma. Ako je u odnosu na protivnika i njegove specificnosti , nocas trebala da se nekome dize forma onda je to Zoran Nikolic, jedini pravi centar od 22 godine. Kome treba podrska da prevazidje krizu u kojoj se nalazi iako je na super kupu odigrao svega par minuta. Odzo,cirbes i ristic su bili idealni protivnici da se momak pogura.
    Ne mislim da imamo jedan problem i da je lako objasnjiv. Imamo mnogo problema. Od formiranja tima do same igre.
    Vec sam rekao ko je po mom misljenju , od novajlija ,po meni slaba karika i isto sam pisao i kad je doveden prije 3 mjeseca.
    Takodje moram biti realan i reci da smo deset dana u najvaznijem periodu priprema bili bez toliko igraca.
    Fali nam trening, fali na da se pobijemo i oci povadimo na treningu, kako bi sve nesporazume a ima ih dosta razrijesili.
    Uopste ne strahujem od Zvujezde, vise se bojim cedevite, jer znam dobro ko je Joe Ragland i da ga imamo u saci ako dodje najvaznije. A on im je pola tima.
    Ali da bi to uradili treba mi da budemo savrseni i da imamo pravu putanju razvoja.
    Sjecam se prosle godine, finale super kupa , dali smo cini mi se 2 poena za cetvrtinu. Ne znam tacno koju.
    Pocetak mucenje sa Zadrom i jos mnogo puta smo ima "srece" ali smo tu srecu zasluzili odnosom, odgovornoscu i radom.
    Ako Dzikic uradi isto, onda je genije.
    Naprijed Buducnost.

  21. #8296
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Nisam gledao FINALE ali ako se ono riješi u prvu četvrtinu onda bi vjerovatno poželjno bilo da se dobro ukrkaju na trening pa ili da nastave kao tim ili da to bude raspuštena banda !!! Ako neki tim sebi ne smije nešto dozvolit to je katastrofa u finalu jer se tu gleda kvalitet ili bolje rečeno ispliva nekvalitet !!!
    deuscroix

  22. #8297
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    @safra

    A ne mracim nego uz malo ironije komentarisem ono sta je ocigledno. Gdje ces ako ne na pripremnim utakmicama uigravati tim, mi ne uigravamo nista. Ako su ovo neki obrisi kako ce izgledati taktika u EL sa nama ce brisati pod svi odreda. Dakle nema nisu u formi ili neuigrani jer im i da su sa ovom organizacijom igre ni to ne bi pomoglo. Jel mi imamo ili nemamo centra, jel treba ovaj ili onaj da ima vecu ili manju minutazu ili igra na ovoj ili onoj poziciji sve to je nebitno prema cinjenici da Dzikiceva koncepcija i vizija igre za ovu sezonu je dozivjela fijasko i da on ima 10 dana da iz korijena mijenja sve ili ce ova sezona Buducnosti biti debakl epskih razmjera. Dakle da bi ova sezona na nesto licila Dzikic mora malo da prosiri svoje vidike i ponudi nesto novo, da se dovede jos jedno pojacanje i deset dana mukotrpnog rada jer poslije nece imati bukvalno vremena posto ce spavati po aerodromima.

    Dzikic je odlican trener da trenira mlade ambiciozne ekipe ili neke osrednje klubove i bude tu pri vrhu ali su uvijek sumnjali u njega da moze da napravi taj korak vise i da nema kapacitet da bude EL trener tako da u profesionalnom smislu ova sezona njemu takodje mnogo znaci i odlucice ili ce napredovati kao trener ili ce upasti u kolotecinu. Ponavljam ako je ovo sto smo vidjeli u par utakmica nesto kako ce izgledati igra Buducnosti ove sezone nas ce lagano pobijediti svaki EL tim pa da nam je svaki igrac u zivotnoj formi.

  23. #8298
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ljudi opustite se, jedna utakmica i vec sve znate vec vam niko ne valja. Kao prvo bila je prica "top potpisasmo igrace u jun sad da se spremi ekipa, ovako rano nikad nismo doveli igrace" ovo ono, na kraj oni dodjose u septembar prvi put bez reprezentativaca, znaci slabo su oni spremni i ukomponovani. Ovaj Jackson ja mislim da ce bit promasaj, Clarkovi ce doc na svoje 100%, njima je tesko da odma pruze maksimum moraju da se uklope, da se prilagode, dolaze iz potpuno drugacijih sistema Coty je imao svu slobodu u Avtodoru, a Earl je igrao u ekipi od koje se ne ocekuje da pobijedjuje bas svaku utakmicu i treba ce im vremena da se prilagode tome. Isto tako mislim da ce oni tek za EL da se upale, jer jebiga takvi su ti crnci, takvi su bili i u Czv, pa Kvinsi Miler je bio najveca kesa u ABA i onda dodje EL , treska malo glavom uz himnu i preore protivnika..

    Samo polako, prerano je za zakljucke moze bit da ovaj tim i nema srce i neku harizmu proslogodisnjeg, da se i ovi nasi pogube i utope u kurcobolju crnaca, ali da im damo malo vremena pa cemo sudit.. ionako nas najbitnije ceka u aprilu i maju. U evroligi ce svako imat 10+ pobjeda , a i mi necemo bit najgora ekipa , jer ce se upalit ovi nasi za EL , a i generalno na papiru gori roster ima par ekipa u EL.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  24. #8299
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Naravno centar pod hitno

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  25. #8300
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    šole najavio za danas centra

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Page 332 of 653 FirstFirst ... 232282322328329330331332333334335336342382432 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 22:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 16:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •