Page 574 of 653 FirstFirst ... 74474524564570571572573574575576577578584624 ... LastLast
Results 14,326 to 14,350 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #14326
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,964
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Bizbi mrtav sam ozb. Ne batalis li dobices ban.

  2. #14327
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,519
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Prestao sam ođe odavno pisati , jer nema vajde od ove sezone.
    Možda me demantuju , ali šanse su minimalne.
    Pisao sam već za Repešu. Da se ne ponavljam.
    Ali mi je i dalje nejasno da trenera kojeg smijene , a zaslužio je otkaz mnogo ranije , zamijene gorim.
    Kol je bio fino krenuo , pa pomislih da sam se ogriješio o njega i da nijesam u pravu , ali *****.
    Da je Ivanović zdrav , ko zna da li bi Kol igrao ove zadnje mečeve.
    Čitava sezona se mogla spasiti u onom trenutku kad je smijenjen Džikić.
    Da su doveli trenera , da nijesu doveli Kola , da su makli i Džeksona i Klarkove.
    Ovako mrka kapa.
    Pa onda poslije ova sprdnja sa Vilijamsom , koji je btw dobar igrač.
    Mrsko mi sad tražiti postove , neko me ođe napade ljetos , kad sam govorio da Miško hoće da im uvali Dangubića na riječ iako ne može da prođe medicinske , kako to ne može.
    Evo na primjeru Vilijamsa viđesmo kako , kad je Miško u pitanju sve može.
    Samo što im ljetos nije gorjelo pod nogama.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  3. #14328
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Kako sad ovakvi komentari?
    Pa do prije 5h to su sve igracine bile kleli se u bitadzea - koka kolu i ostale SNJ igrace.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ada ovo je EL ekipa oni su dobili CSKA - REAL itd. ovaj put im je dzaba ne znam koliko sudije da posole kao prosle godine.
    Ti is plakio prosle godine u "Moracu" kad su izgubili ovi tvoji, no nisam imao vremena da te uslikam.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  4. #14329
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Svaka cast zalizanom ako uspije da uvali Gogu ove sezone.
    Stipanovic mu je odrzao cas danas, ne znam ovo dizanje Goge uopste
    Jos je visi od svih u cedeviti masu nije mogao da skoci covjek trika nije bilo danas, da jos ne pricamo kolko je kriminalan u odbrani i njegova izlijetanja na pullena, stipanovic zatvori reket ne moze niko uci, dok se ovamo setaju u reketu.
    Drugo je sto ste od bitadzea napravili kult jebote, taman kao da je misko para dao za to

    Cole nas je kostao par pobjeda zadnjih mjesec ipo, ubjedljivo najgori igrac a za njim Coty.
    Dovoljno govoir +- njegovo od podslednjih par utakmica, sjetimo se one protiv olimpijakosa dje je imao -20 i nesto sad skoro tolko cini mi se -18.

    Igramo dobro, ubacaju njega, covjek u napad nista ali nista, u odbrani pustanje pullena. 13:2 serija cedevita onda, pa onda ga izbaca i onda opet vrace i opet 9:0 serija, sta reci
    Odje kao da svi gledaju razlicite utakmice,znaci evo bitadze I kol jedina dva igraca koji mogu nesto da urade, su ustvari najgori. Dakle nije problem u kotiju,dzekson u,belu,wilijamsu,pa onda ovamo gordicu barovicu koji su raspadaju cijele sezone,zakljucno I sa sinoc nego nam je misko uvalio bitadzea hahaha sto se odje prica. Uvalio nam najboljeg centra lige. Nego, repesa je prelos, kao tim smo nula I to traje sad je jako tesko,blizu smo metle...

  5. #14330
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos nesto, nikad ali nikad ne bih zamjerio norisu kolu kad digne sut,ili kad krene na kos ili bitadzeu,pa I da promasi 10 puta. To su ljudi koji su pokazali na vise utakmica sto mogu. Zamjeram ovima sto cijele sezone nisu u stanju zicer da pogode,slobodno, I onda opet imaju "obraza" da oni bas forsiraju/odlucuju I naravno rezultat je vazda isti. Ali kad nema trenera da postavi svakog dje mu je mjesto dobijamo ovo rasulo

  6. #14331
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kuala Lumpur View Post
    I jos nesto, nikad ali nikad ne bih zamjerio norisu kolu kad digne sut,ili kad krene na kos ili bitadzeu,pa I da promasi 10 puta. To su ljudi koji su pokazali na vise utakmica sto mogu. Zamjeram ovima sto cijele sezone nisu u stanju zicer da pogode,slobodno, I onda opet imaju "obraza" da oni bas forsiraju/odlucuju I naravno rezultat je vazda isti. Ali kad nema trenera da postavi svakog dje mu je mjesto dobijamo ovo rasulo
    Ja bih časti mi.
    Čovjek nas uništava iz meča u meč.
    A i Bitadze uz njega, tuga.
    Nek krive Popa koji je jedan zicer promašio a ne pominje niko zicere: Kola, Bitadzea, Klarka???
    A Pop se kukavac borio, ginuo na teren.
    Nemojte tako.
    Nije Kol osnova Budućnost.

  7. #14332
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Vala ako je Bitadze loš igrač sve splamćelo. Da je glupan to vjerovatno (mada se može povezati i sa neiskustvom) ali da je loš igrač - ne avetajte da ve zamolim. Poređenje sa Stipanovićem koji ima sezona u rukama skoro koliko ovaj godina je presmiješno, ali ajde kad se već poredi sa njim da se spomene i to da ga je Goga spakovao u Moraču na 4-5 poena prije par mjeseci. Ovaj meč je jednostavno brzo ušao u problem sa ličnim greškama i ćao-zdravo.

    Druga stvar, momak ima odličan šut za 3 poena, Repeša mu je stavio VETO na te šuteve, to se jasno vidi kad ponekad ostane sam da ni ne pomišlja na šut već odmah ide na prodor. Pominjao je to "zalizani" nekoliko puta, možemo mi da se sprdamo sa njim i da ga ne volimo ali ođe je čoek skroz u pravu. Bitadze se ne koristi na pravi način, da ne rečem da momak stagnira pod Repešom.
    War. War never changes.

  8. #14333
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Alo izgubili smo i sad niko ne valja.
    Sledecu dobijemo i izazivamo Karija i ekipu.
    To je taj mentalitet ovdje

  9. #14334
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Bitadze me mlad igrac, i znacilo bi dosta da ostane i uigra se s nasima za iducu sezonu. Ne mogu se ocekivati cuda od njega, jer ima tek 20 godina, ali sigurno moze da ima prosjek od nekih 15 poena, sto bi bilo sjajno za iducu sezonu. Ako bog da da se oporavi Ivanovic, i naravno kad se poceraju Erl, Koti, Kol i Bell i Dzekson mnogo vise prostora ostaje za Popovica, Nikolica, Ilica. Valjda bi se i Gordic vration na svoje. Sehovic isto da igra kao sto zna. I jos nekog iz regiona dovedu i to je to. Opet mogu da povrate hemiju i osvoje ABA ligu dogodine.

    Ne mogu se dovodit stranci kojima u ugovoru pise minimalna minutaza i vjestacki se graditi tim. Valjda su Bokan i ekipa to naucili ove godine. Imena ne grade tim. Sve su pojedinacno to jaka imena Erl Klark, Dzekson, Kol, ali kao tim blage veze nemaju bez kesh da uzimaju i minute nasim igracima. Restart totalni.

  10. #14335
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Ja bih danas makao dzeksona i kotija, vise nema se sto izgubiti. Probati bez njih. Mogu oni okrenuti cedevitu, ali twsko u finalu ista bez vodje ikakvog.

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  11. #14336
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Nema šanse da Goga ostane, tj. neće ni u NBA ali se odmah posle play-offa vraće u Megu. Ako bi kojim slučajem ostao, zamislite samo njega i Ilića zajedno, 5 od 10 hajlajta svako kolo bi oni uzimali...
    War. War never changes.

  12. #14337
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A makse ,ko nas unistavas??? Kol I bitadze nas unistavaju? Jeste normani vi ljudi?? Kol,bitadze I Petar popovica su jedine NADE ove uzasne ekipe, a jedini koji moze da Im pomogne je erl klark,ako bude htio. Ovima ostalima bog ne moze pomoc kapiramo li vise??? Ili treba I ovu zadnju da izgubimo pa da se kaze da su barovic gordic koti klark djejms bel itd itd UZASNI ,LIMITIRANI,POGUBLJENI Ima Jos poneko za ovu crnu listu Ali ovo su GLAVNI problem i covjek na klupu repesa koji forsira upravo njih a npr sto rece neko gogi brani trojke da puca...

  13. #14338
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A mrceni Varvari isli na trening pred Zagreb, a ovima siste jaja za sve.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  14. #14339
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Tri naša igrača pod protivnički koš ne umiju zicer da pogode,Gordić promaši lagano polaganje iz kontre lopta se opet odbija do Kotija i ovaj promaši, slobodna bacanja plej ne umije da pogodi,koš se ne umije zagraditi nego ti inferiorni centri Cedevite kupe otpadke, Vilijams doveden da se guzelja pod koš on se ili odma povrijedi ili opet neki Repešin izum sa odmaranjem, četvrtan od Stipanovića nakanta naše centre ličnim greškama a naši ne umiju do iskoriste Pulena koji je promaja u odbrani i bonus cedevite u da kreću u ulaze jače nego se tada šutiraju trojke.Znači toliko gluposti pravimo ove sezone da je to nevjerovatno kao ekipa igramo izuzetno neinteligentno
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #14340
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Rasel Vesbruk da` na utkamicu 40 poena.
    Svaka mu čas`.
    Ali njegov tim izgubi, jer je Rasel penal pa igra za sebe i da nabija statistiku i da ga neko primijeti a više štete ekipi nanese nego koristi.
    Uzme 50 šuteva i da 40 poena.
    Bravo. I ja bih to moga.
    Ali kad je najbitnije Rasel promaši, kad se lomi utakmica. Napravi faul u napadu, izgubi loptu i to je toliko puta viđeno da je to smiješno.
    E tako i mi imamo našega "Rasela" koji ne kopa a to od početka pričam, no džabe.

  16. #14341
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,259
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spodo View Post
    Alo izgubili smo i sad niko ne valja.
    Sledecu dobijemo i izazivamo Karija i ekipu.
    To je taj mentalitet ovdje
    To je to - a lakse ce Cedevita da dobije u Moracu nego sto je to bilo na svoj teren - to je takva ekipa ko je pratio ABA ligu.
    Oni ce bolje da igraju pred punom Moracom.

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    A mrceni Varvari isli na trening pred Zagreb, a ovima siste jaja za sve.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    A subota vece igraci buducnosti u grad da se opuste - sreo njih 3-4 prepoznao samo Barovica.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Niko ne pominje sudjenje?

    Kakvo je ono bilo po vama?

    Je li bilo kakvih gresaka i ako je bilo ko je vise ostecen?
    -----------------------------------------------------------------

  17. #14342
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crni Danilo, ukanaljen zbog indijanca Erla. Ali slusam i ne vjerujem, Edin i Kole cijelo vrijeme govore kao Erl jedini raspolozen. A on za poluvrijeme izgubio 4 lopte, dizao u tom trenutku trojke 0/5, u odbrani beskoristan, i onih par silovanja mu dalo 5/7 za dva. Na kraj dobijamo: 7/11 za dva, 2/8 za dva i 3/5 sa slobodnih. A vazi, dovidjenja baksuze baksuzni.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  18. #14343
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Crni Danilo, ukanaljen zbog indijanca Erla. Ali slusam i ne vjerujem, Edin i Kole cijelo vrijeme govore kao Erl jedini raspolozen. A on za poluvrijeme izgubio 4 lopte, dizao u tom trenutku trojke 0/5, u odbrani beskoristan, i onih par silovanja mu dalo 5/7 za dva. Na kraj dobijamo: 7/11 za dva, 2/8 za dva i 3/5 sa slobodnih. A vazi, dovidjenja baksuze baksuzni.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Covjek je operisan od skoka. Ne bitno da li u odbrani ili napadu stalno se izvlaci u napad na liniju za tri u odbranu da proba kontru. I to u najvazniji momentima. Najjaci su mi momenti kad pod kosem samo Goga skace, nidje nikoga nema, svi su vec krenuli u kontru. Isto i pod protivnickim kosem.

    Ali ajde , to je nesto sto vec svi znamo. Takva je citava sezona. Slavicu dan kad Dzekson ode odavde, srecan mu put bio. Petorka sa Erlom, Kolom i Dzeksonom , kad tu petorku vidim smrkne mi se. Kuku ovoj dvojici sto su sa njima troje u petorku. Moraju da razmisljaju i o svojim igracima i o tudjim. Ta dvojica sto su sa njima u petorku , cudi me da ih ne izbiju i napuse kurca.

    Kako nam je sezona pocela od one sprdnje sa sezonskim kartama kad su se preko firmi i sponzora uvalili neki nervoznjakovici koji ne bi majci punuli u oko a kamoli pruzili neku ljubav klubu, koji vole samo kad se dobija i misle da su oni bitni........ali to je tako, kako je naopacke pocela tako je do dan danas...

    Ajde da sacekamo jos ovo malo do kraja sezone, da vjerujemo u nemoguce .... pa cemo baciti koje slovo kad se zavrsi sezona. Nije nista strasno desava se i vecim klubovima, medjutim oni imaju mogucnosti da im se desi.... borba mora biti neprestana.
    Last edited by CikoPero; 26-03-19 at 09:21.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  19. #14344
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ništa, u nedelju ćemo možda zadnji put vidjeti većinu ovih glavurdana od stranaca, kako god da se završi ova sezona svima pokazati izlaz,Gordiću fala za prethodnu sezonu ali on i Šehovići lagano u neke srednja klasa klubove da igraju ostaviti Nikolića, Ilića, Popovića (valjalo bi i Gogu ali to se neće deseti),Ivanovića dovesti Čarapića dovesti još dva tri igrača sa našeg govornog područja i ne više od dva eventualno tri stranca novog trenera a ne ovog dinosaurusa čija je košarka davno pregažena i krenut na resetovanje
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #14345
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,797
    Thanks Thanks Given 
    10,945
    Thanks Thanks Received 
    5,159
    Thanked in
    2,407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ništa, u nedelju ćemo možda zadnji put vidjeti većinu ovih glavurdana od stranaca, kako god da se završi ova sezona svima pokazati izlaz,Gordiću fala za prethodnu sezonu ali on i Šehovići lagano u neke srednja klasa klubove da igraju ostaviti Nikolića, Ilića, Popovića (valjalo bi i Gogu ali to se neće deseti),Ivanovića dovesti Čarapića dovesti još dva tri igrača sa našeg govornog područja i ne više od dva eventualno tri stranca novog trenera a ne ovog dinosaurusa čija je košarka davno pregažena i krenut na resetovanje
    ...i što reče @čiko pero: obavezno podijeliti sezonske karte ljudima koji od 1.30h koliko traje meč 1.10h provedu buljeći u telefone,15min zviždeći domaćim igračima odnosno kojih nema protiv Darušafake a dolaze na Real

    Sent from my room

  21. #14346
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Simonovica iz Olimpije napast sad kad su valjda ispali, vrce nam se Zoki, dovest Carapica, ugrabit nekog beka, pa da gruvamo ispocetka.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  22. #14347
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kakav crni simonovic, kakav nikolic sto sprdate se

    Simonovic koji pravi korake svaku utakmicu po 3 puta, nikakav je.
    Nikolic koji je zalutao u kosarku, ne trebaju nam takvi
    Podgorica Podgoricanima!

  23. #14348
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Prvo treba dobrog trenera doves`.
    Ja bih Milojevića.
    Pa onda treba stručni tim dobar oko trenera.
    I onda treba dovodit igrače kvalitetne, provjerene i sklapat kockice (prošla godina je dokaz da se može, samo ako se oće!).
    A ne z`brda`z`dola...

  24. #14349
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Konstrukcijska greška od starta. Tim sklepan i krpljen a ne sklapan. Još se stvorio utisak da smo doveli solidne el strance što nije ni blizu istini. Epizodisti i škartovi, ne bez razloga, sa velike scene. I to se sigurno masno platilo. Totalno pogrešan koncept. Bolje da se probalo sa nekim mlađim, nedokazanim potencijalima, željnim dokazivanja sa ugovorom na par godina uz jednog iskusnog organizatora. Pa ako pogodiš eto koristi. Ni sa strukom se nije pogodilo jer igramo čak i gore nego što i ovako sklepan tim objektivno može. Repeša je dinosaurus za nekonvencionalne igrače koje ima. Ne umije da ih koristi a da njihovi limiti ne dođu do izražaja.
    Earl se sinoć i zalagao kakav zna da bude, pokazao stav, ali j.bem ti ja atletsko krilo od 208 kojeg na skoku nema. Sve njegove koševe i prosječne procente duplo sjebe time što mu kupe lopte za druge šanse. 34 minuta i 4 skoka. Nemojmo. Sinoć naš najbolji skakač Cole, sa 5. Ni da smo igrali protiv Duncana i Admirala Robinsona. Preko 50 poena za poluvrijeme u plejofu. Nema tu ni želje ni izgaranja Gordić je jedini podigao formu, što nije ni bilo teško jer se raspadao tokom sezone. Jackson ko muva bez glave. Coty pogubljen. Bitadze hronično nezreo kad je najbitnije. Cole odavno potrošio nabrijanost koju je imao kad je došao. Uklopio se. Dobićemo kući ali u zg mrka kapa. Realno, cipiripikup je krov za nivo vođenja kluba koji trenutno imamo. Ulaganja su bila za nešto više. Ali treba imati i strategiju za nešto više.

  25. #14350
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Pitanje je koliko ce se para uloziti sledece godine,nesto ne vjerujem da ce se opet otvoriti dzepovi.

    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 574 of 653 FirstFirst ... 74474524564570571572573574575576577578584624 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •