Page 55 of 653 FirstFirst ... 54551525354555657585965105155555 ... LastLast
Results 1,351 to 1,375 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #1351
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    prije neki dan je neko na dio foruma posvećen fudbalu objavio članak pod naslovom ''neka uzmu titulu ako imaju obraza''.
    to je menatlitet navijača sutjeske, oni ne mogu izgubiti pošteno, uvijek se tu radi o nekoj uroti protiv njih, državni projekat, sudije kupljene, utakmice se namještaju, timovi se međusobno dogvaraju da im napakoste.on izmišlja najnevjerovatnije moguće scenarije i izgovore umjesto da prizna onaj jedini logični da su izgubili jer su u tom trenutku na terenu bili gori tim. od srca vam želim da uđete u aba ligu, najiskrenije, da proširite horizonte, upoznate i druge kulture, da vidite da se može i izgubiti meč a da to nije plod neke zavjere. mada u prvih par sezona će nas ismijavati po regionu kad nas budete sramotili ovakvim ispadima, ali to je za za dobrobit nikšića i crnogorske košarke

  2. #1352
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Cujes ove price sramotili. Sutjeska je vazda bila bastion Crnogorskog sporta, voljeli to ili ne voljeli. Sa pola para koje se sipaju u buducnost i sa malo podrske funkcionera super bi se sportska prica napravila.
    Ali koliko je fer da u jednom klubu imas platu 50 000 a u drugom 270. I koliko je van svake pameti da su ta 2 kluba pata pata dok ne dodje kupljeni sudija da se spasava obraz buducnosti i guzica odredjenim funkcionerima.
    Ja bih se najlaganije pokrio usima i stisao se dok ovo ne prodje da sam na tvoje mjesto.
    One Ring to Rule them all...

  3. #1353
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Strašne, užasne provokacije...
    e zamisli da ronalda gađu bilbordima kad publici govori 'kalma kalma' D
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Cujes ove price sramotili. Sutjeska je vazda bila bastion Crnogorskog sporta, voljeli to ili ne voljeli. Sa pola para koje se sipaju u buducnost i sa malo podrske funkcionera super bi se sportska prica napravila.
    Ali koliko je fer da u jednom klubu imas platu 50 000 a u drugom 270. I koliko je van svake pameti da su ta 2 kluba pata pata dok ne dodje kupljeni sudija da se spasava obraz buducnosti i guzica odredjenim funkcionerima.
    Ja bih se najlaganije pokrio usima i stisao se dok ovo ne prodje da sam na tvoje mjesto.
    evo to je to što pričam, ta neka nikšićka arijevska škola, samo oni znaju da igraju lopte u svijet, niko drugi. ali eto ne mogu da dođu do izražaja jer im drugi zabijaju nož u leđa
    Last edited by glup_ka_t0cak; 22-05-15 at 15:34.

  4. #1354
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    The Wire
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    eo dva snimka , prvi sa ovom debilcinom od ivanovica koji pokazuje kako je sve ustvari pocelo, a drugi omar kuk



    Brate, jesi li ti normalan, dje su ovdje provokacije?

    Kakvo vam je ovo ponasanje, pa ovako se u Pristinu ne bi ponasali protiv Zvezde. Govorimo o utakmici izmedju NK i PG pa ovo je stvarno nevjerovatno da se desilo.... Svo vrijeme se cuju neke ruzne psovke, bacaju se razni predmeti, je li moguce da ima onakvih divljana u NK?

  5. #1355
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kolega View Post
    Brate, jesi li ti normalan, dje su ovdje provokacije?

    Kakvo vam je ovo ponasanje, pa ovako se u Pristinu ne bi ponasali protiv Zvezde. Govorimo o utakmici izmedju NK i PG pa ovo je stvarno nevjerovatno da se desilo.... Svo vrijeme se cuju neke ruzne psovke, bacaju se razni predmeti, je li moguce da ima onakvih divljana u NK?
    meni je bio simpatičan jedan što je vikao 'sudija, ne pomaži im'

    provokacija im je jer je kuk ukazivao na to da pogrešan igrač izvodi slobodna bacanja

  6. #1356
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Korektne izjave iz oba kluba posle prekida.

    Sutjesci iskreno želim da nekako upadnu u ABA, definitivno su prevazišli Cg ligu. I manite se opravdavanja prekida- te kriv je Ivanović, te Kuk..samo makanje sa tribina ispadoše nedužni. Isto važi I kad ovđe ''najvjerniji'' prekidaju tekme, svuda je to ista pamet..
    Shit has hit the fan !

  7. #1357
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Sramotna reakcija publike na jeftinu provokaciju. Odvratno.

  8. #1358
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Necu da nekog da vrijedjam ali se malo zapitajte niksicani,sta je sa vama problem.Pogledajte prvi red kako vam se ponasa,samo sto ne uleti ivanovic a nije provocirao prije toga. Sjetite se samo vasih mafijasa iz Celika kako su vitlali pistoljima i prijetili pod Goricom,kako su pozivali da se uleti da se prekine utakmice i svaki put kad vam fali nesto vi cete silu na sramotu da prekinete.Svi znamo kakva je publika Niksic,ja sam gledao par utamkmica tamo,odakle dodje taj polusvijet,bas me zanima,kakve su to psovke primitivizam,uvijek na noz...E ako mi je jasno.
    Molim vas lijecite nedje drugo ove komplekse podgorica-niksic. Molim vas,istresite se nedje drugo vasu frustraciju,ovo je topic kk buducnost....
    Podgorica Podgoricanima!

  9. #1359
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    994
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Strava me obuzima kad pomislim na sto ce moj grad da lici kad i ovi navijaci Sutjeske dosele u Podgoricu.
    Vise hiljada Niksicana su vec stigli a vjerujem da ce u narednim godinama i ovi zadnji sto su tamo pristici -ako ne ovi sto su divljali a ono siguran sam njihovi potomci ce biti u Varvare funkcioneri !
    Pa u Podgorici ima vise Niksicana makar duplo nego sto su tamo ostali u onu muku i jad- nije ni cudo ovima sto su histericni,svako bi bio da tamo zivi.

  10. #1360
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    nemoj da te strah, nece ti nista ako budes dobar. Za zenski dio familije ne garantujem. Niksicani su obicno dosta slabi na podgoricanke tj. one na nas a mi u njih
    One Ring to Rule them all...

  11. #1361
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Što će ti ta priča kurogane, i mi bi se selili da nam se grad gasi ka što se gase Nikšić i gradovi po sjeveru.


    Uglavnom, ako ovi naši budu igrali ABA ligu ovako ne očekujem preko sredine tabele.

    Sutjeska sa 10 puta manjim budžetom nas na muke stavlja dvije utakmice. Ovo je samo dokazalo da Jovović pod pritiskom kakav se stvorio u NK ne umije da se snađe.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  12. #1362
    Join Date
    May 2013
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne treba sada osuđivati Vojvode, pogotovo mi Varvari jer smo mi radili mnogo gore stvari. Poput gađali igrače Paoka petardama, upadali u teren da udaramo protivničke igrače, gađali bubrezima trenera, pa eto i onaj kad smo imali malu frkicu sa Grobarima. Ne znam ima li još.

    Sve u svemu nisam pristalica toga, ali sad je to izgleda svuđe normalno.

    Volio bih da Sutjeska uđe u Aba ligu, ali meni to izgleda teško, predaleko. Nažalost. Ali dobro, za početak nek uđu u drugu ligu(2016/17) pa onda uz malo sreće da uđu u Aba ligu.

  13. #1363
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Sramotna reakcija publike na jeftinu provokaciju. Odvratno.
    Ono sto je Ivanovic uradio se moze vidjeti na bilo kojoj derbi utakmici dje god se igra kosarka.A i kad pogledas kakve su reakcije igraca nekih bile da se ne ide dalje od ovog derbija CZ-Partizan, ovo sto je on uradio je prakticno nista, laka kategorija.Tamo se moze vidjeti sve, od gadjanja igraca upaljacima, limenkama, sitninom, telefonima, hvatanja igraca za glavu od strane navijaca, ovo sto je bilo u Niksicu treba samo da posluzi ko opomena da se ovo ne desava u buduce, a ne kao neki trend da se postavlja i da svaki put bude sve gore i gore.

  14. #1364
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Apsolutno sam saglasan sa tobom, moj post je prvenstveni bio kritički usmjeren ka publici. Stvarno primitivizam.

    Valjda će ih oštro kazniti, pa će bolje organizovati utakmicu sledeći put.

  15. #1365
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Ma, pravi se nekakvo nezdravo rivalstvo silu na sramotu, sve u režiji onih koje najmanje interesuje košarka. Uprava Sutjeske je ovdje napravila grešku što je otvorila kapije za dž. Da se plaćala ulaznica, sumnjam da bi se ovoliko fudbalske publike pojavilo.
    In vino veritas

  16. #1366
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    hahaha kakvi su ovo tragedije. vele "ivanovic isprovocitao incident" sto je tim bravima u glavu JE8O TE!

  17. #1367
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Eo nista View Post
    Na obraz Ivanovicu. Na obraz Niksicanima
    Poslije odgledanog snimka moram se ispravit. Na obraz Niksicanima. Ovo sto je Ivanovic uradio gleda se svaki dan i to na mnogo vecem nivou od nase lige

  18. #1368
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ali kad sam vidio da dizu stolice oni na teren sto sjede i prijete,sa onim torbicama i *****usama,odma zamislim onog radulovica i njegovu grupicu.Kakvi nesoji
    Podgorica Podgoricanima!

  19. #1369
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ma, pravi se nekakvo nezdravo rivalstvo silu na sramotu, sve u režiji onih koje najmanje interesuje košarka. Uprava Sutjeske je ovdje napravila grešku što je otvorila kapije za dž. Da se plaćala ulaznica, sumnjam da bi se ovoliko fudbalske publike pojavilo.
    Ja odavno tvrdim da samo klubovi iz Pg i Nk imaju potencijala za kakvo-takvo rivalstvo u Cg - dva najveća grada, dva prilično različita mentaliteta, može tu da se napravi dobro zezanje na račun toga. Normalno,ako to rade normalni ljudi, a ne avetinje...
    Koliko znam, uprave oba kluba su u ok odnosima i izjave posle ovog prekida su potpuno korektne.
    Shit has hit the fan !

  20. #1370
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    prije neki dan je neko na dio foruma posvećen fudbalu objavio članak pod naslovom ''neka uzmu titulu ako imaju obraza''.
    to je menatlitet navijača sutjeske, oni ne mogu izgubiti pošteno, uvijek se tu radi o nekoj uroti protiv njih, državni projekat, sudije kupljene, utakmice se namještaju, timovi se međusobno dogvaraju da im napakoste.on izmišlja najnevjerovatnije moguće scenarije i izgovore umjesto da prizna onaj jedini logični da su izgubili jer su u tom trenutku na terenu bili gori tim. od srca vam želim da uđete u aba ligu, najiskrenije, da proširite horizonte, upoznate i druge kulture, da vidite da se može i izgubiti meč a da to nije plod neke zavjere. mada u prvih par sezona će nas ismijavati po regionu kad nas budete sramotili ovakvim ispadima, ali to je za za dobrobit nikšića i crnogorske košarke
    Ujedno sve receno,Amin


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #1371
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default KK Budućnost

    Ja ne vidim tolike provokacije kao sto pricate malog Ivanovica,ako je to situacija sa prvog klipa,a krvav mi je ovaj celavi sto je bacio ovo bijelo put Ivanovica,kako mogu onamo uopste da sjede,trebao ga je nekom sjekirom gadjat od onamo...

    Ali nikad nisam cuo niksicane da su oni nekad izazvali ili da su krivi
    Uvijek je problem u nekom drugom a ne u njima...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by V^mne; 22-05-15 at 18:29.

  22. #1372
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Hahahahahah pa vele Ivanovic provocirao.... Dao trojku i pokazao .!. Koliko laziiiiiii!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #1373
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Hahahahahah pa vele Ivanovic provocirao.... Dao trojku i pokazao .!. Koliko laziiiiiii!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Alo,licim li i ja na nekog klinca koji laze i koji izmislja ili me poznajes dovoljno da znas da ne bih pricao ono kako nije?
    na ovom klipu se vidi samo dio dje ulijece 3 -4 stolice,a onda kad je kulminiralo 10 sekundi posle ovoga,Ivanovic se uvatio za onu stvar sto je bio uvod za haos koji slijedi!
    1908.

  24. #1374
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos nesto vjeruj mi,svaku utakmicu ovoga finala sam gledao sto u pg sto u nk,takve dzukele kao ovoga Ivanovica nijesam odavno gledao. Toliko sam ga gotivio posle one trojke,obozavao sam ga,ali je ove utakmice bas ostavio negativan utisak na mene,dok ostalim igracima Buducnosti se nema sta reci,(mozda cook-u,ali nebitno)posebno Suadu koji je gospodin klasicni.
    dje je protiv Cedevite,dje je protiv Ovih jacih,dje su ti ljudi?
    Gledao sam ih i dozivljavao kao gospodu,ali su doticna dvoica pokazala tesko malogradjanstvo.
    Sto veli Gando igra cojek od 50000 mjesecno protiv onoga od 250 e,i mora da bude nesoj.


    volio bih neko da izbaci klip kako Cook zove Vranjesa da se biju na fer kad su isli put svlacionice i kako stiska shaku i udara u svoju ruku,ono divljacki,da cujem sta bi onda rekli.
    1908.

  25. #1375
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Alo,licim li i ja na nekog klinca koji laze i koji izmislja ili me poznajes dovoljno da znas da ne bih pricao ono kako nije?
    na ovom klipu se vidi samo dio dje ulijece 3 -4 stolice,a onda kad je kulminiralo 10 sekundi posle ovoga,Ivanovic se uvatio za onu stvar sto je bio uvod za haos koji slijedi!
    Prastaj, ne gledah i vidjeh samo ovaj klip


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 55 of 653 FirstFirst ... 54551525354555657585965105155555 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •