Page 290 of 653 FirstFirst ... 190240280286287288289290291292293294300340390 ... LastLast
Results 7,226 to 7,250 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #7226
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Dobar , dobar.
    Može 3 , može 4 , kao i drugi Klark.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  2. #7227
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Odlično pojačanje, bio je najbolji igrač Bešiktaša...

  3. #7228
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Još centar i to je to.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  4. #7229
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Mislim da ce biti jos centar i plej
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. #7230
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Twisterovu analizu cekam.. pamtimo ga malo iz dana Lakersa..nije strech cetvorka al dobar skakac, sto je ono sto treba u ovom trenutku..
    Meni se nekako cini kao nepotreban jer prvi put sad kad ga objavise cuh da je povezivan sa Buducnosti. Mada moguce da se planira nesto drugo naredne sezone, ja sam licno ocekivao nekog boljeg sutera na PF, na fazon onog Wrighta sto nas je sam sa Igokeom dobio i kasnije u Brose igrao EL.

    Da me neko pita da nagadjam rekao bih da je ovo Dzikicev pik jer se uklapa u taj njegov tip igraca, dugacak, atleta, moze se switchovati u odbrani 1-4 , a u napadu vise missmatch i ISO scorer nego neki suter spektakularni, ako se sjecas kroz citavu karijeru mu je to problem bio pa se nidje u NBA duze od godinu-dvije nije zadrzao. U Besiktasu su mu zamjerili sto se raspao u plejofu protiv Banvita iako su imali prednost domaceg terena i generalno lose odigrao proslu sezonu tamo. Sezonu prije te je odradio korektno imao nekih dobrih utakmica al je moguce da je Dzikic procjenio da mogu da ga oprave i uzmu po nesto nizoj cijeni nakon lose prosle sezone.

    Vec ono mozes da naslutis kako ce se igrati dogodine, ISO ball u napadu pa koga krene, u odbrani switchujes na sve jer je najlakse realno, ocekujem da taj C bude neki isto crnac atleta da se sa njim pegla PnR i da skace i igra odbranu.

    Bice zanimljivo kad oba Klarka izadju na teren ko Marasi nekad u Zetu
    Last edited by MrTwister; 16-06-18 at 10:45.

  6. #7231
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,028
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Dva sehovica dva bakica dva popovica


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    2 Nikolića dodaj onda isto...

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  7. #7232
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,028
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Šehovići, Nikolići, Klarkovići... Samo dajjj.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  8. #7233
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Šteta što će se ove godine Superkup igrati u Laktaše, baš bih volio da vidim kako će sve to na startu da izgleda.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #7234
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post

    Da me neko pita da nagadjam rekao bih da je ovo Dzikicev pik jer se uklapa u taj njegov tip igraca, dugacak, atleta, moze se switchovati u odbrani 1-4 , a u napadu vise missmatch i ISO scorer nego neki suter spektakularni, ako se sjecas kroz citavu karijeru mu je to problem bio pa se nidje u NBA duze od godinu-dvije nije zadrzao. U Besiktasu su mu zamjerili sto se raspao u plejofu protiv Banvita iako su imali prednost domaceg terena i generalno lose odigrao proslu sezonu tamo. Sezonu prije te je odradio korektno imao nekih dobrih utakmica al je moguce da je Dzikic procjenio da mogu da ga oprave i uzmu po nesto nizoj cijeni nakon lose prosle sezone.

    Vec ono mozes da naslutis kako ce se igrati dogodine, ISO ball u napadu pa koga krene, u odbrani switchujes na sve jer je najlakse realno, ocekujem da taj C bude neki isto crnac atleta da se sa njim pegla PnR i da skace i igra odbranu.
    posle Lakersa bio je tu samo da popuni roster timovima, na desetodnevne ugovore.. Jak je finiser na ulaz, moze nesto da pogodi iz pick-and-pop ali to je to.. necemo ga smatrati strech cetvorkom, dovoljno je ako nadomjesti nedostatke sto imaju sa defanzivnim skokom..

  10. #7235
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Kao sto i prije rekao dovode se izgleda igraci za koje se misli da mogu biti iznad trenutnih mogucnosti i koji bi u Dzikicevoj filozofiji igre mogli doci do izrazaja. Rijetko se to kada poklopi, obicno ukanale jos vise. Nego hoce li Buducnost sada da mijenja ime u Futura Beobasket!?

    Ja mislim da ima i kosarkasa i van te agencije i da ih ima i boljih i povoljnijih. Covjek ih je uspjesno kanalio godinama da bi se nakon silnih molbi i novaca malo odbili od njega i odmah je dosao uspjeh poslije kojeg oni idu nazad njemu u zagrljaj da ih puni sa svojim akvizicijama

  11. #7236
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Najveci je problem sto svi ovi igraci sto su ih doveli igraju sa loptom, zato ocekujem da bude divljanja i ISO kosarke koliko hoces. Ni Gordic se odje sa loptom previse druziti a kamoli neki drugi

  12. #7237
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni ovaj Coty,a ni Earl u Evropu ga 3. nisu igrali nikad.A ne kapiram sto ce im oba na 4.Ovaj cijepa pick and pop,sutira iz sirine ili napada 1 na 1.Solidan na skok.Ja nzm kako oni kapiraju kosarku ali mislim da ne kapiraju da im treba profil igraca kao Janis Timma,Melvin Ejim,Tony Crocker.Osim ako ne planiraju da igraju EL na 100 poena,a to ce znacit kanonadu.Pa na spoljnim pozicijama su im jedini defanzivci bili Gibson (za kojeg "strucnjaci" kazu da nema mjesta u ovu ekipu izgleda) Gordic i Suad.Iskreno po meni suvisan,previse visokih igraca koji vole da sutiraju,ne vidim da ce bit puno unutrasnje igre.Ekipe iz ABA mogu da bude konkurentne u EL jedino ako spuste protivnika ispod 75pt i tako dobijaju utakmice,na veliki broj pt igraju Armani,Efes,Makabi (ekipe sa budzetima po 20-30 miliona) i ocigledno ni njima ne uspjeva,nzm ali ovo mi lici na previse gledanja NBA ... :fat:

  13. #7238
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ta ekipa gdje je jedini spoljni defanzivac bio gibson je spustila darusafaku na 57 poena na njihovom terenu ovaj klark djeluje sasvim korektan u defanzivi , sva tri stranca imaju sjajne fizicke predispozicije da igraju odbranu , samo je pitanje fokusa i motivacije igra U napadu se i ove godine zasnivala na igru 1-1 i 2-2 loptu će imati u rukama onoliko koliko dzikic kaže duga je sezona naigrace se svi lopte nadam se da je to to sto se tiče crnaca

  14. #7239
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzek View Post
    Ni ovaj Coty,a ni Earl u Evropu ga 3. nisu igrali nikad.A ne kapiram sto ce im oba na 4.Ovaj cijepa pick and pop,sutira iz sirine ili napada 1 na 1.Solidan na skok.Ja nzm kako oni kapiraju kosarku ali mislim da ne kapiraju da im treba profil igraca kao Janis Timma,Melvin Ejim,Tony Crocker.Osim ako ne planiraju da igraju EL na 100 poena,a to ce znacit kanonadu.Pa na spoljnim pozicijama su im jedini defanzivci bili Gibson (za kojeg "strucnjaci" kazu da nema mjesta u ovu ekipu izgleda) Gordic i Suad.Iskreno po meni suvisan,previse visokih igraca koji vole da sutiraju,ne vidim da ce bit puno unutrasnje igre.Ekipe iz ABA mogu da bude konkurentne u EL jedino ako spuste protivnika ispod 75pt i tako dobijaju utakmice,na veliki broj pt igraju Armani,Efes,Makabi (ekipe sa budzetima po 20-30 miliona) i ocigledno ni njima ne uspjeva,nzm ali ovo mi lici na previse gledanja NBA ... :fat:
    E ako je Gordic bio odbrambeno dobar pljuni me ti, no je kasnio dosta, zbog potrosnje u napadu, pada je s noga, a protiv njega se masu plejeva naigralo, Rocesti ga je masakrira svako prvo poluvrijeme, dok ga ne bi preuzeo Pop i ustopovao ga.. A isto tako ti je i Coty igrao 3 u Avtodor dosta cesto

    Sto se tice pojacanja, meni licno ocekivano kao sto sam i rekao 4 i 5 prioriteti, ovaj Clark ide na 4 , Coty ide na 3, dovesce sigurno jos jednu peticu.. I ja vjerujem ako budu dovodili jos jedno pojacanje gledace da to bude neki polivalentni 2-3, ali vise na 3 da ga koriste, jer to fali jos definitivno..

    Ovaj Clark mi se i ne svidja previse ali mislim da je masu tvrd igrac i da ce gledat jos nekog fizicki jakog centra i da ce gledati da tako se suprostavimo svima u EL, masu tvrdo i u meso sa svakim, a napad ce ici definitivno ISO, jer da se ne lazemo Dzikic prosle godine nije ni pokazao da zna ista drugo..



    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Last edited by 1987pg; 16-06-18 at 13:30.

  15. #7240
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by subjektivni_komentator View Post
    Ta ekipa gdje je jedini spoljni defanzivac bio gibson je spustila darusafaku na 57 poena na njihovom terenu ovaj klark djeluje sasvim korektan u defanzivi , sva tri stranca imaju sjajne fizicke predispozicije da igraju odbranu , samo je pitanje fokusa i motivacije igra U napadu se i ove godine zasnivala na igru 1-1 i 2-2 loptu će imati u rukama onoliko koliko dzikic kaže duga je sezona naigrace se svi lopte nadam se da je to to sto se tiče crnaca
    Klark ovaj je u NBA bio dosta dobar defanzivac, mada da se ne lazemo nije ni igrao puno da je mogao sve pokazat sto zna..

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  16. #7241
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    škartino. bacene pare

  17. #7242
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Imate kadeta vrhunskog.

  18. #7243
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    A od kritičara i poznavalaca se ne može disati...

    Earl Clark je ozbiljno pojačanje, upravo zbog toga što je prilično krupan i grize u oba pravca.
    Krlja se, hvata lopte, umije i trojku da pogodi, zakucava, za razliku od naših centara on neće propustiti zicer šansu da "asistira" Suadu za trojku koju neće ni šutnut, nego će razvaliti koš od kucanja.

    Pominje se dovođenje nekog od Rochestie/Needham... Rochestie bi bio veliki transfer!
    Bitna je i petica naravno, tu baš moraju dobro izabrati... Ne kapiram šta je Džikić vidio u Baroviću da mu produže na 2 godine.

  19. #7244
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobar je ovaj. Ovo je ta 4, coty će biti 3ka. Znači li ovo da ništa od Djurisica, ja sam mu se nadao.
    Mene strah sad da ne uđemo u neke finansijske dubioze kroz koju godinu.
    Reče Bokan posle Jacksona još 2,3 pojačanja. Znaci još 1,2. Sigurna je ta 5ica i računam ako im se svidi pa ubodu nekog combo-guard-a.

  20. #7245
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mozda ce te misliti da sam avetan,ali kako se oblikuje tim za sledecu sezonu, mozda ne treba klasicnu peticu ni dovoditi. Rizik jeste veliki ali je i nagrada velika ukoliko upali. Dovesti nekog igraca sistema sa odlicnom odbranom od 1 do 4, tipa Dangubica ukoliko je zdrav i to je to. Ukoliko sam u pravu sa vidjenjem ove ekipe , i toga sta Dzikic zeli, mislim da je vrlo moguce gore navedeno. Da se puca smallball citavu sezonu?

  21. #7246
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Barović nije centar za EL, jeste da često nema sreće, ali kad ga krene crna serija da polaganja i zicere promašuje, da ne pominjemo kriminalne % za bacanja.
    No eto, Džikić ga voli jer je dobar za atmosferu u timu.

    Slažem se da prioritet treba da bude stvaranje tima koji će da odbrani titulu u ABA ligi, a EL da bude kao dodatno iskustvo.

    Takođe, sklapanje tima na vrijeme je pun pogodak, jer Džikić je na tome insistirao i prošle godine...

  22. #7247
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default


  23. #7248
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je vrijeme da se dovede jedan domaci igrac. Buducnost pratim bas dugo, ali vazda mi je najdraže bilo gledati i pratiti napredak nasih igraca, trenutno prije svega malog Popovića i Ilica. Ako samo nakrljaju stranaca nece to biti to.

  24. #7249
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ijednog navijača budućnosti da ne sanja Bojana Dubljevica kakva bi to bomba bila nažalost to je naučna fantastika ali ćemo da sanjamo to sve dok ne objave ime centra 😂

  25. #7250
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To bi bilo genijalno, ali on se ocigledno nesto vezao za Valensiju i mislim da bi jedino u NBA pristao da ode

    inače, neko je pominjao Zirbesa, ali evo odose i oni u euroligu, tako da on otpada sigurno

Page 290 of 653 FirstFirst ... 190240280286287288289290291292293294300340390 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •