Page 363 of 653 FirstFirst ... 263313353359360361362363364365366367373413463 ... LastLast
Results 9,051 to 9,075 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #9051
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Vishe se mi iznervirasmo od debelog,boli ga kita,neka,goveda li smo ha ha
    ...

  2. #9052
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo pritiska imaju, pa ih Džile svojom dernjavom i pogledima još više zateže. Što je muka? Napiši im akciju i pušti ih da igraju čoeče.

  3. #9053
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Je li se ovo Markouskas aktivira' na forum poslije 2 godine il' me oči varaju

  4. #9054
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslije ovoga poraza aktivirao bi se i Vezuv vulkan.

  5. #9055
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan brejk i kidamo do kraja, rileks.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  6. #9056
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Nema leba od ove ekipe ove godine vidi se to na terenu nema hemije medju njima, jednostavno se nisu nasli ni igraci a ni trener.Nece to ni vrijeme ni utakmice promijeniti.Dobijace oni u ABA ligi na suvi kvalitet ali tesko bilo kojeg ozbiljnijeg protivnika.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #9057
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igranje EL već sad' poslije 2 kola gubi smisao, zamislite duplo kolo sa skorom 2-15

  8. #9058
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Bez ideje, bez hemije, bez energije, bez uigranosti, bez akcija, bez pripremljenosti...

    Nama loptu prenosi ko hoce, mozda smo jedina ekipa kojoj plej ne zove akciju. Sad kad se bolje sjetim ako i znam ko je igrao pleja u drugo uopste i jesmo li mi to imali uopste posto su svi podjednako izvodili loptu pa solirali ili je bacali u bunar. Uopste se ne zna ko sta igra i koja je selekcija suta.

    Namjestio nam se bio zrijeb samo tako da se uzmu dvije pobjede na zelju, na energiju koju ima svaki novi ucesnik ali jok. Mi smo se zasitili vec a da nismo ni poceli.

    Ja ovo jedno te isto guslam od kada sam ih prvi put zajedno vidio i dje se iz aviona vidi da ovo sve ide u krivom smjeru. Dzikic je htio da umiri duhove pristankom da mu se dovede Omic ali u sustinu i dalje nastavlja po svome. U ovoj koncepciji igre jedino da se primi duh Golden stejt voriorsa u njih pa da ih toliko krene sut inace trika nema da ce se vaditi iz kanala sa ovom postavkom igre pa ma ko da mu igra.

  9. #9059
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Bice prazno prekosjutra, nazalost. Ali to je ono sto sam i rekao odma posle zvezde, kad smo vidjeli kakvo je stanje
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #9060
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    erl klark je kancer ekipe. klasični savović, ispada mu lopta iz ruka kao mlakonji. pravili smo preokret dok on nije bio u igri.
    rupa u odbrani, jedno je nešto pokazao u posljednjoj četvrtini protiv armanija. viđeli bi što bi se onako šetali do reketa da je bio aleksa rim protekter.
    ova me igra jako potsjeća na njegove mečeve u krki, kad je igrao najnegledniju igru u istoriji aba lige.

    i sa ovakvim pojačanjima se ne može očekivati ništa drugo osim iso igre, i to je džiko birao jer se loži na oklahoma siti.
    po meni, koti i džekson nijesu toliko loši, ima tu dosta doprinosa u odbrani, a koti će i proraditi jer ne moš biti mvp i nestati ubrzo nakon.

    uglavnom, nekad se ekipe našteluju ranije, nekad kasnije, samo neiskusni misle da sezona traje petnaest dana, jer eto toliko je prošlo između prvog meča i ovog sad.
    mislim da možemo mnogo bolje od ovoga, samo da se ne uvuče neka nervoza u ekipu zbog prevelikih očekivanja.

    mene tješi to što smo i prošle godine skroz bezidejno igrali prve dvije nedelje, pa smo prelomili poslije prvog skalpa.

    i da, ovaj letonac je živa inteligencija, koliko nekošarkaški izgleda i smotano se kreće ali sabija kako igra.

  11. #9061
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Jedan brejk i kidamo do kraja, rileks.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    toeto, brte. pa dignuće se nekad forma, da jebe oca.
    da je i prošle godine zvijezda došla u drugom kolu, dobili bi dvaes razlike, pa smo ih dobili u željezniku kad smo upalili mašinu.
    duga je sezona

  12. #9062
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Džikić kao Pavićević nekad, on izgleda ima unaprijed raspoređenu minutažu, nevezano kako ko igra, pakao...

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    Pošto je to kombinacija za utakmice da svako ugovorom ima zagarantovane minute onda ne treba očekivat nikakav rezultat jer i trener ima ugovor da ne pravi probleme oko toga !!! U takvoj situaciji treba motivisat igrača koji zna da mu trener ne može ništa ( čak sam davno nedje imao prilike da upoznam jednog crnca koji mi je rekao da on nije imao pojma da će završit u Budućnost a ugovor mu pokriva otplatu kuće koju ima u Americi i to mu je jedini motiv ) pa svi igraju onako kako mogu u vremenu koje im je zagarantivano ugovorom !!! Lagano i bez povrede da se odradi sezona i ide dalje dje ga pošalju ...
    deuscroix

  13. #9063
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    klarkovi nidje veze, Dzekson tu i tamo makar nesto ubode.
    ali ja kao trener ne bi trpio da mi npr Ivanovic uzme sut za 3 kad se lomi rezultat a ima samog Omica.
    pazite samo koliko su samo zakucavanja imali , to sve govori kakva nam je odbrana, a zamisli da je preko puta bila neka suterska ekipa.
    i jos bi dodao nas sut za dva , vec par utakmica. jedva 30 procenata da ima. e sa tim ne mozes ni crnogorsku ligu osvojiti
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #9064
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba podsjetit da je proslogodisnja kkb izgubila od D'fake 3 razlike...od ekipe sa Vilbekinom i Blatom.
    A vdji ovo sad..

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Shit has hit the fan !

  15. #9065
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ivanović je opalio trojku na 2.3 sekunde prije kraja, ako to mislite. nema tu nekog rezona za pas jer se previše vremena gubi na prijem lopte, kretanje u dribling itd.

    a erl igra preko trideset minuta u prosjeku i ništa nije pokazao, samo ubija ekipu. na jade će nam doć onaj brajantov elejup na kojem je vjerovatno izgradio karijeru

  16. #9066
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Evo i ja čitam i ne vjerujem u ovaj smarando oko Ivanovićevog šuta. Mi ne možemo za 24 sekund akciju napravit, a ne 2 sekunde do isteka napada. Dodavanje do Omića bi sigurno promijenilo situaciju.

  17. #9067
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    taj ivanovićev šut je bio 2.3 sekunde prije kraja napada, ako na to mislite. tu asistencija nema nikakvog smisla
    inače, erl igra 33 minuta u prosjeku, a ničim nije zaslužio tu minutažu
    ija
    imao je kada da mu doda loptu , ako mislimo na isto. kad je ostao Omic sam na mismatch. uradio jos par driblinga i onda opalio trojku. ima je svo vrijeme svijeta da mu doda loptu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #9068
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Meni je veci problem sto stranci ne prave razliku.Eto taj Kraft koji malo igra odbranu i da recem iga nekako logicno i ne steti toliko ekipi ali ova trojica igraju na nivou malo boljih igraca iz ABa lige koje mozes dovesti za 5 puta manje para.Dakle jednostavno ljudi ne opravdavaju novac koji primaju.Kad se uzme uz to da su i nosioci igre Ivanovic i Gordic u kanalu a a ostali prosjeci u ekipi ostali na proslogodisnjem nivou igranja sporednih uloga plus dva uhljeba Sehovica i plus sto nema vise stranaca koji su se idealno uklapali kao Lendri i Gibson onda nista od ovoga nije cudno.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #9069
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    a sta tek reci za Nikolica i Barovica
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #9070
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lendri odje fali ljudi, on je za erla doktor. Erl je spor i trom i previdiv u potpunosti. Cak i kad mu se kreira situacija on sačeka da mu igrac pridje i digne ruku pa preko nje sutira. Muka mi je kad ga vidim.
    Omic u odbrani mekan, u napadu nije los, ali dzaba kad nemamo pleja koji bi razigrao ekipu, nego imamo ivanovica i gordica koji sve oce jedan na jedan, te krafta koji igra odbranu a u napad samo prenese loptu. Dalje, stvarno je nejasno da nema ilića i da dzikic cjelu utakmicu odradi bez popovica.


    Poslato uz pomoć Tapatoka

  21. #9071
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Cak ni sehovic ne ulazi, makar da bucne jednu trojku iz kornera
    Makabi jedva izgubio od cska.
    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Last edited by straus; 16-10-18 at 21:21.

  22. #9072
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Džikić mora dobiti otkaz i tačka.

  23. #9073
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Opet sam se lomio da stignem da gledam.. Nema smisla ona igra..
    Dačka se ove godine raspada, kakav je zicer mogao biti..
    U prošle utakmice su fulali prvu četvrtinu, sad nju ok, ostalo katastrofa. Jel to napredak?
    Ne bih prizivao metlu, ali mora nesto da se radi. I ne razumijem što je skratio rotaciju protiv najslabijeg, zašto bez popovića, sehovic bi pogodio dvije trojke i napravio makar dva mala faula.. I zašto protiv ovakve ekipe bez ilića.. Nego sa tri centra teža.
    Ajde sad neka tresnu ponos Izraela.😉

  24. #9074
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    I dalje dzikic glupim izjavama pokazuje da ne vidi problem koji svi vidimo
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #9075
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    vidji, svi pljuuju tog sehovica i ocito je da ne igra kao prije ali barem bi mu sto ti kazes radila ta odbrana a vjerujem da bi frknuo barem jednu trojku...no nebitno...ilic ne igra euroligu i to protiv najgorih ekipa. znaci on je prekrizen. pop je igrao proslu, ovu nije,vjerujem da bi on nesto pruzio....

    ABA: cekamo kuci fmp 22 oktobra pa idemo cedeviti u goste 28 oktobra, 5 novembra nam dolazi olimpija
    EUROLEAGUE: makabi nam dolazi 18, realu idemo u goste 25 oktobra, panatinaikos nam dolazi 2 novembra

    svejedno polovina je oktobra. poslije ovih utakmica ako ne i ranije vidjecemo dje smo ride:

Page 363 of 653 FirstFirst ... 263313353359360361362363364365366367373413463 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •