Page 310 of 653 FirstFirst ... 210260300306307308309310311312313314320360410 ... LastLast
Results 7,726 to 7,750 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #7726
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cedevita je dovela igrače koji su nivo klubova koje je Budućnost dobijala u EC. Ona više djeluje vau, jer su sve stranci, ali moraće od nule da grade tim, nije to lako. Biće nezgodni u doba play off-a, ali vidjecemo. Eto i Efes kakve igrače dovodi, pa džabe. Iskreno im želim da budu Efes Aba lige.
    Ja mislim da je bilo mjesta za tog centra, ali nadam se da će Dzile na pripreme vidjeti to.
    Što se tiče pobjeda u EL, ja ih ne bih brojao samo da nismo medju zadnja dva..
    Stop the world I wanna get off.

  2. #7727
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Stani, stani..
    Ove sezonske su u pretprodaji ovako skupe, a bice i do 20% skuplje???


    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  3. #7728
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    Stani, stani..
    Ove sezonske su u pretprodaji ovako skupe, a bice i do 20% skuplje???


    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    yap.
    zele odmah da prodaju sto vise.
    svakako za nas standard dosta skupo.

    bice zanimljivo vidjeti koliko ce ih prodati.

    mada nesto ne vidim da prave neki marketing za isto.

    ako su mislili da se same od sebe prodaju malo su se zeznuli.



    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  4. #7729
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Kod naroda je euforija dosta splasnula..Da su se kojim slucajem prodavale karte odma posle zvijezde i titule to bi bio pakao...
    Po ovim cijenama pored pravih navijaca koji mogu ovo priustiti rijetko ce ko uzeti godisnju...napunice se dvorana na poneku utakmicu u evro logi i to ukoliko se sveze koja pobjeda pa se narod opet malo zapali...

    Sent from my 6055P using Tapatalk

  5. #7730
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Prosjećna cijena karte za Evroligu ako se uzme sezonska ispada 10-15 eura za ova mrvu bolja mjesta. Po nekoj logici, to bi trebalo da bude povoljnije od pojedinačne kupovine karata za mečeve, što znači da oni planiraju da prodaju karte po 15 eura izgleda. Ako tako bude, neće se Morača bez zveka puniti. Ili nas samo malo jeebuckaju.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  6. #7731
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A koja bi to cijena bila prihvatljiva za gledanje elite evropske i regionalne košarke?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #7732
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,957
    Thanks Thanks Given 
    4,803
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Ljudi, đe su zvanično cijene ovih karata? Ako vam je zvanično ovo sa ultre, ne bi me čudilo da im je namjerno proslijeđeno ovo, da se malo ispita tržište, da se vidi kako reaguje javnost...

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  8. #7733
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    E pa onda treba reagovat kako dolikuje! Ako citate ovo, spustajte te cijene, oca mu *****!

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  9. #7734
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nije ovo zvanicno...a preskupo je bas,ovo je vise neko opipavanje pulsa...Po meni bas preskupo i mislim da ce se provaliti sa ovim jer je cilj da dvorane budu pune a ne prazne!

  10. #7735
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako bude ovako, dusmani da se vesele. Taman se napravila , posle mnogaja ljeta, dobra atmosfera, u kojoj se osjecala neka pozitiva.

  11. #7736
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za vecinu EL ekipa najjeftinija karta, na najgorim mjestima u dvorani moze se uzeti za 10-15 eura, ukljucujuci i Zvezdu kao najskoriji primjer, za ova druga su te cijene dosta vece. Za Makabi recimo najjeftinija karta je 50 eura, za Real 25, Baskonija 16 a odje bi svi da gledaju za 2 eura najbolje takmicenje u Evropi. Topolica i Eurocup je na sat vremena voznje ako ste na to navikli.

  12. #7737
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A bogami neće moć, kupili smo svi sezonske karte. Za nas su bile 50€, a vi se vidite.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  13. #7738
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    176 Posts

    Default

    Realna cijena za ulaz u el je od 5 do 15e.

    Pocev od losih do boljih mjesta.

    5e - losija
    10e- solidna
    15-20e- najbolja

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  14. #7739
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Klasicna crnogorska posla. Narod navikao da gleda vrhunske sportiste za cijenu dojc kafe ili besplatno.
    Svi se nesto loze na EL a vamo ne mogu platit 15eura ulaz. Duboko ukorijenjena navika da se gleda vrhunski sport dzabe ce se tesko promjeniti. EL u CG je na zalost osudjena na propast.
    Za vasu informaciju ja sam u Melbourne placao 100eura da gledam Boguta i drugove protiv Novog Zelanda. To je druskani mnogo vise nego 15 eura u PG.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  15. #7740
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Jedino neka nevjerovatna igra i rezultati u EL ce uz ove cijene drzati punu salu. U suprotnom ce biti bolno gledati.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  16. #7741
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Klasika naseg drustva. Gleda se na odredjenu stvar kroz svoj licni interes i svoje mogucnosti. O nekom opstem interesu .... takva svijest ne postoji.

  17. #7742
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    sto palite ovaj narod ovdje. nije skupo? kako ne. kazu prosjecna plata u cg je 510e a 70% prima manje od 350e i sad treba neko ko prima toliko da odvoji jednu mjesecnu platu da bi gledao kk buducnost jer ju je do sada gledao a porodica koju izdrzava treba da zivi taj mjesec od vazduha? pa nije isti standard ovdje i u australiju druze. boli mene dupe kolko si ti placao, radi mene mozes i 1000e da platis , sto ja imam od toga? ajde spusti malo tu loptu, i nije duboko ukorijenjena navika no se NEEEEEEMAAAAAAAA . eno pogledaj video od kumara po euro i 20centi pa na kafu. ono ti je slika i prilika drustva, nazalost. da ne pricam da mnogi ne rade al opet nekako idu na kosarku.
    definitivno je skupo i taj najnizi sloj po finansijama ove cijene ima da sasjece u korjenu. a budi uvjeren da su tu pravi navijaci, najgrlatiji. pa prije ce gledati to na tv nego porodicu da ostavi gladnu. umjesto njih doci ce ljudi iz raznih firmi koji idu tamo da budu vidjeni i koji gledaju na bucne navijace kao na budale koje se deru bez razloga dok oni fataju zjala ,slikaju selfije za instagram itd. na kraju ce se dobiti mrtva pozorisna publika koju smo zadnjih godina polako potiskivali iz morace.
    ako im je plan da vrate dio ulozenih para preko ulaznica onda su vec u pocetak uradili onu kombinaciju korak naprijed dva unazad. ako to ne vide.ako zele paklenu atmosferu onda moraju spustit cijene,to je jedini nacin da se dobije pakao morace kako smo pisali na onom transparentu protiv fmpa.

    na kraju ipak mislim da ovo nije sluzbeno i da ce prave informacije oko karata biti u septembru.

  18. #7743
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Connect View Post
    sto palite ovaj narod ovdje. nije skupo? kako ne. kazu prosjecna plata u cg je 510e a 70% prima manje od 350e i sad treba neko ko prima toliko da odvoji jednu mjesecnu platu da bi gledao kk buducnost jer ju je do sada gledao a porodica koju izdrzava treba da zivi taj mjesec od vazduha? pa nije isti standard ovdje i u australiju druze. boli mene dupe kolko si ti placao, radi mene mozes i 1000e da platis , sto ja imam od toga? ajde spusti malo tu loptu, i nije duboko ukorijenjena navika no se NEEEEEEMAAAAAAAA . eno pogledaj video od kumara po euro i 20centi pa na kafu. ono ti je slika i prilika drustva, nazalost. da ne pricam da mnogi ne rade al opet nekako idu na kosarku.
    definitivno je skupo i taj najnizi sloj po finansijama ove cijene ima da sasjece u korjenu. a budi uvjeren da su tu pravi navijaci, najgrlatiji. pa prije ce gledati to na tv nego porodicu da ostavi gladnu. umjesto njih doci ce ljudi iz raznih firmi koji idu tamo da budu vidjeni i koji gledaju na bucne navijace kao na budale koje se deru bez razloga dok oni fataju zjala ,slikaju selfije za instagram itd. na kraju ce se dobiti mrtva pozorisna publika koju smo zadnjih godina polako potiskivali iz morace.
    ako im je plan da vrate dio ulozenih para preko ulaznica onda su vec u pocetak uradili onu kombinaciju korak naprijed dva unazad. ako to ne vide.ako zele paklenu atmosferu onda moraju spustit cijene,to je jedini nacin da se dobije pakao morace kako smo pisali na onom transparentu protiv fmpa.

    na kraju ipak mislim da ovo nije sluzbeno i da ce prave informacije oko karata biti u septembru.
    Objasnio.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  19. #7744
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Koliko će ljudi u Crnoj Gori u kontinuitetu davati 15 eura za ulaznicu? Prvo se to zapitajte pa onda palamudite o Evroligi i cijenama ulaznica po svijetu.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  20. #7745
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Cuesi ovoga sa melburnom i 100e a makse druze

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  21. #7746
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    A fora je što oni za koje je ova cijena godišnjih sića i koji bi najlakše mogli da kupovinom istih pomognu klub, dobiju ih bedža. A nije ih zanemariv broj. Teško će, ako cijene i pojedinačnih karata budu u skladu sa godišnjim, ići sa punjenjem dvorane i pravljenjem navijačke atmosfere. Budućnost već godinama nema košarkašku publiku. Ima nešto slično samo u derbijima. Osvajanje aba i euroliga su odlična podloga da se ona opet izgradi, ali ove cijene će biti velika prepreka tome. Ako se to odrazi i na rezultate onda će to biti dupli gubitak. Mislim da je 15 eura previše ako se želi vise od pola dvorane popunjeno. Možemo mi pričati o elitnom takmičenju, kvalitetnim timovima, košarkaškim institucijama i cijeni koju bi svaki pravi zaljubljenik u košarku platio da ih gleda uživo uprkos našem standardu, ali da li takvih ima oko 5000? Siguran sam da nema. A i za njih bi bilo demotivišuće kad bi znali da će biti u polupraznoj dvorani. Treba tu malo ekonomije, poznavanja našeg mentaliteta i standarda i kompromisa pri određivanju cijene. Svima je u interesu puna dvorana i užarena atmosfera. Bolje je od starta imati cijenu koja to obezbjeđuje. A vidjeće po prođi godišnjih sa ovakvom cijenom da li im je računica dobra. Ja bih se kladio da nije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #7747
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Teoretski FK Budućnost se plasira u ligu šampiona, ocekujete li ulaznice po 2 eura.
    150 e za sezonu EL, ABA nije mnogo.
    Izbaci jedan dojc dnevno ili nemoj izaci u Budvu u Top Hil ovo ljeto jednom u eto za sezonsku.
    Vi bi da gledate vrhunsku kosarku , ili igrace koji su ili ce igrati u NBA za 2e.
    Ajmo iskreno, vecina ovdje igra kladionicu prospete li 150 e za sezonu na istu?

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #7748
    Join Date
    May 2010
    Posts
    564
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam koje ovde rekao da ocekuje da karta kosta 2e? Ali isto tako ne ocekujem da kosta ni 15e.
    Neko je ovde napisao da za Macabi karta kosta 50e. Ali isto tako za CSKA kosta 7e, za zalgiris 6e za Efes 3e... Ali sve to i ne treba da se poredi zato sto je Podgorica ubedljivo najmanji grad od svih gdje se igra evroliga, sa ubjedljivo najslabim zivotnim standardom...

    Po ovim cjenama se sigurno nece prodati vise od 300 sezonskih... A ako pojedinacna karta bude kostala 15e na svakom mecu (osim na prvom mecu) ocekujte vise od pola dvorane prazno. Snaci max 2000 ljudi...
    5 do 7e treba da bude max cijena karte... I da molimo boga da Moraca bude puna...

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  24. #7749
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Hvala ti što si podijelio sa nama podatak o Melburnu. Uljepšao si mi jutro i sada mogu da popijem dojč na miru.

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  25. #7750
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Sa ovim cijenama ako se ne budu dijelile karte bicce poluprazna, eto...

Page 310 of 653 FirstFirst ... 210260300306307308309310311312313314320360410 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •