Page 376 of 653 FirstFirst ... 276326366372373374375376377378379380386426476 ... LastLast
Results 9,376 to 9,400 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #9376
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kakvo zakucavanje
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #9377
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobra posjeta s obzirom na radni dan u skoro radno vrijeme. To se desavalo i mnogo vecim sredinama i u boljim terminima. Ko ocekuje drugacije ima problem sa realnoscu. To smo mi i tu nema nista cega se treba stidjeti.

    Sad da uzivamo protiv sampiona evrope. Do skoro nisam ni mogao da zamislim da istrce nasi igraci u onu dvoranu njihovu.

    U nedelju nas ceka mnogo vaznija utakmica.

  3. #9378
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je utisak večeri scena nakon završetka meča, kada su svi igrači okružili Aleksu i onako od mila ga šklepali po glavi. "Dobrodošao nazad, nestaško" - bar tako sam ja to shvatio. Biće hemije u ovoj ekipi.

  4. #9379
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Dobro je nocas, makar se sa ovim skartom iz ABA ne mucimo.

    Provalili su nas da se sporo namjestamo u odbrani nakon zavrsenog napada, zbog toga nas je Rebec konstantno napadao sa prenosom lopte u 2-3 sekunde max, međutim dosta nam je pomoglo i to sto je FMP imao ocajan sut nocas, a i Rebec je samo 180 visok i rijetko kad skupi mu*a da krene na polaganje iz tranzicije iako je prebrz.

    Suad imao dobro sutersko vece, ali je u odbrani i dalje klimav. Naravno, protiv FMPa se ne osjeca toliko, ali to je segment igre koji mu je ocajan.

    Sead igra u ogromnom grcu i jednostavno nije za nivo kosarke koju Buducnost treba da igra ove godine.

    Ilic pokazao ono sto mi vecina ovdje znamo da ima, mada su realno igrali svi za njega u posljednjoj cetvrtini.

    Gordic i dalje izgleda kao da trazi sebe u ovom sistemu iako ima prilicnu slobodu kad je na parketu.

    Kraft je igrac dosta upitnog kvaliteta i to se sad jasno vidi, pa pokusava to da nadoknadi borbenoscu.

    Ostali na manje vise standardnom nivou. Jedino imam utisak da Barovic u odbrani ne moze nista da zaustavi i tu nam Ilic treba vise nego iko. Nadam se da je ovo nocas naznaka njegovog povratka jer bi mu 10ak minuta po mecu u EL mozda i probudilo inat da iz sebe izvuce kosarkasku zvijer.

  5. #9380
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je nakon stranaca najslabija karika trenutno Barovic, skroz je nekako mlohav, al opet pamtim mu sve one nastupe od prosle godine pod povredama, tako da ima povlascen status kod mene. Idemo dalje, nadamo se da ce Dzile dat nasima vise sanse.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  6. #9381
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    drago mi je zbog ilica. a vidjeste li ga kad je onom nabio rampu i stao gleda dolje nesto,mali se tripuje nakon rampe a ovi uhvatise loptu i dadose nam kos. sekund kasnije ilic se okrece vidi ovaj mu daje kos pred ocima neveruje hahahha ono sto je napravio fantasticno je nakon sekund zbog svoje gluposti izbrisao. da je ostao u igri ubio bi mu i drugu rampu ovako proradilo zelenilo u njemu...jos je mlad, treba da uci, da se trudi. bice uspona i padova,samo treba da ide naprijed. da gazi.ima potencijal. treba malo da osjeti EL al mislim da ga dzikic upravo zbog ovakvih stvari nece jos stavljat u tim.

  7. #9382
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica!
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Dobro je nocas, makar se sa ovim skartom iz ABA ne mucimo.

    Provalili su nas da se sporo namjestamo u odbrani nakon zavrsenog napada, zbog toga nas je Rebec konstantno napadao sa prenosom lopte u 2-3 sekunde max, međutim dosta nam je pomoglo i to sto je FMP imao ocajan sut nocas, a i Rebec je samo 180 visok i rijetko kad skupi mu*a da krene na polaganje iz tranzicije iako je prebrz.

    Suad imao dobro sutersko vece, ali je u odbrani i dalje klimav. Naravno, protiv FMPa se ne osjeca toliko, ali to je segment igre koji mu je ocajan.

    Sead igra u ogromnom grcu i jednostavno nije za nivo kosarke koju Buducnost treba da igra ove godine.

    Ilic pokazao ono sto mi vecina ovdje znamo da ima, mada su realno igrali svi za njega u posljednjoj cetvrtini.

    Gordic i dalje izgleda kao da trazi sebe u ovom sistemu iako ima prilicnu slobodu kad je na parketu.

    Kraft je igrac dosta upitnog kvaliteta i to se sad jasno vidi, pa pokusava to da nadoknadi borbenoscu.

    Ostali na manje vise standardnom nivou. Jedino imam utisak da Barovic u odbrani ne moze nista da zaustavi i tu nam Ilic treba vise nego iko. Nadam se da je ovo nocas naznaka njegovog povratka jer bi mu 10ak minuta po mecu u EL mozda i probudilo inat da iz sebe izvuce kosarkasku zvijer.
    A procitaj malo prije nego lupis ovako nesto..

  8. #9383
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Uvijek mi se svidjao Ilic. Onakva atletika, onakve rucerde, kakva bi bomba bio da ima sut. Uvijek kad dobije minute pokaze dobre stvari.

  9. #9384
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Konacno na sportklub 1 prenos iz spanije real-budućnost

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  10. #9385
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dovede Partizan Antony Brown-a, @safra, da li je to ta NBA 2,3 koju smo mi zamalo ljetos doveli?

    Ako je za šta dobra ona naša titula, je to što je izvukla ligu iz kanala, jer je Czv pasivizirala sve, sad svi vjeruju. Baš će biti ovo dobra godina sa masu jakih mečeva u ligi.

    Zaslužili smo, treba se zavaliti, uživati, ali i pomalo ustati i navijati.
    Last edited by gravesen90; 23-10-18 at 13:30.
    Stop the world I wanna get off.

  11. #9386
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,964
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Craft-a salju doma ...

  12. #9387
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Craft-a salju doma ...
    Info?

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  13. #9388
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Craft-a salju doma ...
    Kao sto rekoh... los igrac

    Quote Originally Posted by plovak
    A procitaj malo
    Da citam? Ja gledam, ne treba da citam nista..

  14. #9389
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Po mom kosarkaskom shvatanju, Craft je vrlo koristan igrac. Takodje covjek je najbolje svoje partije pruzao u plef ofu, kada se drugima smrzne guza i zadrhti ruka. Tada je njegov doprinos bio najveci.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  15. #9390
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Grijesis debelo. Na sta je licio Pop juce ako je Kraft bio los?

    Po meni je imao odlicnu partiju juce. Ne znam sta si gledao... u odbrani je makar dva puta losu situaciju i mis meč spasio poena oduzimanjem lopte. Ucinak FMP-ovih ofanzivaca je bio zali boze.

    E sad, ja ovo pricam ako momak ima neki manji ugovor. Ali ako prima velike pare onda nije on kriv nego onaj koji ga je skautirao.

    Sent from my Telefunken
    Ja nisam rekao da je Kraft skart no da je upitnog kvaliteta s obzirom da je doveden kao pojacanje. Za neko moje shvatanje pojacanje predstavlja neko unapredjenje u odnosu na ono sto vec imamo. Ja ne vidim kako je to Kraft unaprijedio igru Buducnosti u odnosu na ono sto rade Nikola Ivanovic ili Gordic.

    Sto se Popovica tice, njega ne dize niko u nebesa. Istina o njemu je da je najspremniji (fizicki) igrac Buducnosti ali da nema ni mrvicu igracke drskosti kad treba kos da napane. Toliko se boji banane coek ka da je to ne znam sto...

  16. #9391
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,964
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Info?

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Ja takvu info dobih, izvor bas blizak klubu

    Eo vidjecemo...

  17. #9392
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,964
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Ko se boji banane? Pa popovic ima najveca muda da napadne kos!

  18. #9393
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Gledao sam juče ilića na zagrijavanju, baš je dobro pucao trojke. On je i kao junior bio sasvim dobar šuter za tri dok je umao ulogu ćoškara kao u20 igrač u petorci za sutjesku i budućnost u crnogorskoj ligi. Ja bi ga probao protiv reala, pogotovo sad kad je zoran povrijeđen. On je i onu pripremnu što je odigrao orotiv igokee bio odličan, a poslije praktično ulazio nije.
    Što se tiče petra, on se u nastupu za reprezentaciju naprimao rampi, i vidi se pomalo ustezanja kad stigne do obruča, da prebrzo izbača loptu i da se ne stigne namjestit. I on je fino namjestio ruku što se tiče šuta, i mislim da se odigra koja akcija za njega da bi bez problema redovno usipao 10ak poena po meču. Po meni baš potcijenjen igrač u džikićevom sistemu

  19. #9394
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ko se boji banane? Pa popovic ima najveca muda da napadne kos!
    Nesto onda pogresno gledas brate... obrati paznju malo, pa ces vidjet.

  20. #9395
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,964
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Nesto onda pogresno gledas brate... obrati paznju malo, pa ces vidjet.
    Ove sezone slabo je i igrao, ali prosle godine protiv zvijezde i cedevite isao je kao lud na kos

    Bas smo svaki put komentarisali kakva muda ima..

  21. #9396
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,639
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    Dovede Partizan Antony Brown-a, @safra, da li je to ta NBA 2,3 koju smo mi zamalo ljetos doveli?

    Ako je za šta dobra ona naša titula, je to što je izvukla ligu iz kanala, jer je Czv pasivizirala sve, sad svi vjeruju. Baš će biti ovo dobra godina sa masu jakih mečeva u ligi.

    Zaslužili smo, treba se zavaliti, uživati, ali i pomalo ustati i navijati.
    Budućnost će vrlo lagano dobiti Partizana jer to jedna vrlo prosječna ekipa, evo sad je i od Krke lagano izgubila. uz to rijetko odvratan klub, pošto godinama svi počev od Vujoševića pa do ovih danas plaču po novina kako samo u jedan klub idu pare (a to im je nije smetalo do 2010. godine). a oni redom dovode igrače za jake ugovore. malo skrenuh s teme, praštajte

    Iliću treba davati jedno 10-15min po meču jer je Barović samo igrač manje u rotaciji. čini mi se da je za sada najveći problem taj da je Gordić van forme a on je bio najbolji u ekipi u playoffu Aba lige.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #9397
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Budućnost će vrlo lagano dobiti Partizana jer to jedna vrlo prosječna ekipa, evo sad je i od Krke lagano izgubila. uz to rijetko odvratan klub, pošto godinama svi počev od Vujoševića pa do ovih danas plaču po novina kako samo u jedan klub idu pare (a to im je nije smetalo do 2010. godine). a oni redom dovode igrače za jake ugovore. malo skrenuh s teme, praštajte

    Iliću treba davati jedno 10-15min po meču jer je Barović samo igrač manje u rotaciji. čini mi se da je za sada najveći problem taj da je Gordić van forme a on je bio najbolji u ekipi u playoffu Aba lige.
    To da su prosjecni klub vidjecemo, momci se uigravaju i imaju sasvim solidnu ekipu ,evo tu je sad i Brown. Fina ce to petorka da bude ,a i klupa je solidna . Cinjenica je da se u jedan klub sipaju pare , ne znam sta ti tu nije jasno? Aj cekajte decembar i da vam Partizan dodje ,dako napunite salu . Odoh sad da gledam ovu utakmicu u 19 . Pozdav i svako dobro

  23. #9398
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    To da su prosjecni klub vidjecemo, momci se uigravaju i imaju sasvim solidnu ekipu ,evo tu je sad i Brown. Fina ce to petorka da bude ,a i klupa je solidna . Cinjenica je da se u jedan klub sipaju pare , ne znam sta ti tu nije jasno? Aj cekajte decembar i da vam Partizan dodje ,dako napunite salu . Odoh sad da gledam ovu utakmicu u 19 . Pozdav i svako dobro
    samo ti gledaj , nadam se uzivas u utakmici i u rezultatu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #9399
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Kako ce da popije kaznu partizan zbog ubacivanja predmeta na teren

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  25. #9400
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,964
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Kad smo kod toga momka koji je ubacio nesto vs makabija sacekala interventna pri izlazu.... ko zna sta je bilo...

    Momku koji je nabo coeka vs zvijezde zabranjen ulaz...

Page 376 of 653 FirstFirst ... 276326366372373374375376377378379380386426476 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •