Page 326 of 653 FirstFirst ... 226276316322323324325326327328329330336376426 ... LastLast
Results 8,126 to 8,150 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #8126
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ako dodje omic varvari bojkotuju evroligu
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  2. #8127
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,029
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Omića smo gađali pršutom i pjevali mu "ti si Zvezdin čettnnik" :mrgreen:

    Uz to ako je tačno da ga Džika neće i da je dosta skuplji od Vidmara onda su tu šanse male...
    Lično mi se svidio, kao i većini navijača Budućnosti jer smo svojim očima gledali kako nas razbija a generalno bio je najbolji Zvezdin igrač + je vrlo mlad

    Za njega ima interesantna priča iz 14/15 sezone (ne znam tačno, možda i (13/14) kada se poslije utakmice Budućnost - Olimpija ponudio Budućnosti da ostane istu noć i potpiše jer Olimpija valjda nije plaćala ništa, ovi samo a mu pošalju kofere iz Ljubljane
    Pa to kazem, strasan igrac ali on ne bi htio kod nas trenutno sigurno, a ni pojedini ga ne bi voljeli nasih.

    Ali je ubica. Cinjenica.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  3. #8128
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,947
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    A zna li se zasto Varvari ne vole Omica?

  4. #8129
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,372
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    I ja to prvi put cujem...
    Koji li je sad trip u pitanju...

  5. #8130
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i zašto bacaju pršutu pored omića, kad se mogu o nju okliznuti šehovići

  6. #8131
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To su insinuacije. I gubljene vremena pricati o tome. Svima nama je bio "gadan" jer je bio protivnicki igrac. I svako zakucavanje , a imao ih je dosta, je slavio vjesanjem o obruc i dizanjem guzice do maksimuma.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  7. #8132
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    i zašto bacaju pršutu pored omića, kad se mogu o nju okliznuti šehovići
    pobjeda.


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  8. #8133
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    http://www.kolektiv.me/121001/buducn...sampion-evrope

    Mozda i ovi amateri ubodu nesto..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  9. #8134
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,029
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    http://www.kolektiv.me/121001/buducn...sampion-evrope

    Mozda i ovi amateri ubodu nesto..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zavrsava sa Venecijom, nista od njega

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  10. #8135
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,029
    Thanks Thanks Received 
    263
    Thanked in
    175 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Dzile showman

    Najavio je jos pojacanja.

    Sto se Vidmara tice, ne mora da znaci da nece biti nista od toga ali vec rekoh kako je tekao prvi kontakt.

    Sofro kaze da ce danas ili sjutra biti objavljeno novo pojacanje, vjerovatno misleci na Vidmara zbog cega su nasi portali i pisali.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Generalno, generalno, generalno...

    Nastavlja Dzile sa svojim prepoznatljivim vokabularom od 5 rEči.

    Da nas posluži samo... IdemoEee!

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  11. #8136
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    i zašto bacaju pršutu pored omića, kad se mogu o nju okliznuti šehovići
    to je sva sustina. ono je totalno zastidje,pljujuci po vjerskim osnovama jednog igraca pljuju po nasim igracima...i ne samo to. milijardu puta se desilo da krenu da oponasaju majmune kad neki crnac zadaje probleme nasem timu. samim tim i nase igrace unizavaju. taj jedan dio varvara koji ja vjerujem nema osnovnu/srednju skolu i debelo su pod uticajem politike prezirem do kraja
    Last edited by Connect; 19-09-18 at 23:06.

  12. #8137
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako je dpsovac? Prozivamo i duska vujosevica i bubrezi su padali po terenu pa jel i to po vjerskoj osnovi? Omica su se cigani odrekli njegovi navijaci pa se iskorstilo to za dodatni pritisak. ( najbolji igrac) jbg cesto ne biramo sredstvo. Ti si zvezdin ****** alene i malo prsute. Gadja se djoko tabletama, ovaj bubrezima, da ne sirimo pricu SVASTA SE RADI AL TO NEMA VEZE SA POLITIKOM. samo u vasim dps glavama kojima jako smeta sto u varvarima nisu sve crnogorci pa mogucnosti dps ovci. Preziri skolovani do sjutra, mozes samo da lajes po foruma. Ne volimo ni mi sehovica da se razumijemo, jer on je taj koji unosi politiku a ne mi, a zbog te politke 10-15 godina je kosarkaski klub bio bez podrske. Sadasnji ljudi iz kluba su svjesni toga i nema gluposti od prije al izgleda da ima dosta ludaka koji bi opet htjeli podjele. Cus varvari pod debelim uticajem poltike rece dps ovac

  13. #8138
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kuala Lumpur View Post
    kako je dpsovac? Prozivamo i duska vujosevica i bubrezi su padali po terenu pa jel i to po vjerskoj osnovi? Omica su se cigani odrekli njegovi navijaci pa se iskorstilo to za dodatni pritisak. ( najbolji igrac) jbg cesto ne biramo sredstvo. Ti si zvezdin ****** alene i malo prsute. Gadja se djoko tabletama, ovaj bubrezima, da ne sirimo pricu SVASTA SE RADI AL TO NEMA VEZE SA POLITIKOM. samo u vasim dps glavama kojima jako smeta sto u varvarima nisu sve crnogorci pa mogucnosti dps ovci. Preziri skolovani do sjutra, mozes samo da lajes po foruma. Ne volimo ni mi sehovica da se razumijemo, jer on je taj koji unosi politiku a ne mi, a zbog te politke 10-15 godina je kosarkaski klub bio bez podrske. Sadasnji ljudi iz kluba su svjesni toga i nema gluposti od prije al izgleda da ima dosta ludaka koji bi opet htjeli podjele. Cus varvari pod debelim uticajem poltike rece dps ovac
    Ti si upravo pokazao da si debelo pod uticajem politike a pravdanje najsramnijih poteza iz Morace govori da nemas ni jasno izgradjen sistem vrijednosti. Biti navijac nekog tima ne znaci da treba da vrijedjas osnovna ljudska prava, pravo na vjeroispovjest i pravo na zivot, niti da treba da se bez razloga pobijes sa nekim, bacas suzavac i pljujes na policiju koja ti ne dozvoljava da rusis po gradu. Bacanje bubrega Vujosevicu i bacanje prsute Omicu su najogavnije stvari koje su se desile u Moraci i zbog kojih se stidi svaki normalni navijac Buducnosti.

    Vujosevic je iz ovoga grada i dao je svoj doprinos u stvaranju Buducnosti i reprezentacije i covjek koji je izgradio svoje ime u kosarkaskom svijetu i izuzetno inteligentna osoba koja drzi do principa i nekom takvom koji se bori svaki dan za goli zivot vi bacate bubrege i nalazite opravdanje za takav cin malo je reci da nije normalno.

  14. #8139
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobar je Parakhuski, nego nema što, ureknu i njega.
    Kad su ovako navalili na centre, mora da je Dzile debelo zabrinut.
    Inače, najjača je juče konferencija za ABA super kup. Svi kukaju i nezadovoljni, rasporedom..pojačanjima.. Rekoh depresivnog događaja..

  15. #8140
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nije baš neki top igrač Parakhouski, moze se i nesto bolje naci

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #8141
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dje pratite te promasaje Sofrove? Koliko je puta promasio ovo ljeto? Imam utisak da mu namjerno ovi iz kluba pogresno govore...

    Ja bih prije volio Gogu Bitazea nego sve ove panjate ispovredjivane.....osim mozda Vidmara. Parakhuski je centar kojeg ima u reketu isto kao i Vidmar. Parakhuski me ponekad podsjeca na Zorana Savica.
    Last edited by CikoPero; 20-09-18 at 08:43.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  17. #8142
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je zvek , nama niko ne valja , ni vidmar ni parahuski , ni tibor plajs nam nije valjao prije dva mjeseca 😂 a dovescemo na kraju ivana maraša 😂

  18. #8143
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kuala Lumpur View Post
    kako je dpsovac? Prozivamo i duska vujosevica i bubrezi su padali po terenu pa jel i to po vjerskoj osnovi? Omica su se cigani odrekli njegovi navijaci pa se iskorstilo to za dodatni pritisak. ( najbolji igrac) jbg cesto ne biramo sredstvo. Ti si zvezdin ****** alene i malo prsute. Gadja se djoko tabletama, ovaj bubrezima, da ne sirimo pricu SVASTA SE RADI AL TO NEMA VEZE SA POLITIKOM. samo u vasim dps glavama kojima jako smeta sto u varvarima nisu sve crnogorci pa mogucnosti dps ovci. Preziri skolovani do sjutra, mozes samo da lajes po foruma. Ne volimo ni mi sehovica da se razumijemo, jer on je taj koji unosi politiku a ne mi, a zbog te politke 10-15 godina je kosarkaski klub bio bez podrske. Sadasnji ljudi iz kluba su svjesni toga i nema gluposti od prije al izgleda da ima dosta ludaka koji bi opet htjeli podjele. Cus varvari pod debelim uticajem poltike rece dps ovac
    znači ako sam protiv ovih stvari ja sam odmah dps ili šta li vec hahhaha vidi se ko je opučen s politikom. e kukao ti sa takvim razmisljanjem jadniče jadni no da ne kvarim temu sa obrazlaganjem tvoje mentalne higijene koja je na vrlo niskom nivou kad su ti ovakve stvari normalne.

    večeras u 2030h sa igokeom. prenosi arena i naša tvcg. šofro je s ekipom tamo.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  19. #8144
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takodje ne mogu ni ja dalje na ovu temu,a moga bi do detalja da ti objasnim kakve si gluposti izlupa.Nebitno,mislite i dalje da su varvari politicka grupa koja mrzi vjerski i nema osnovnu skolu.To samo govori o vama kolko nista ne znate.

  20. #8145
    Join Date
    May 2018
    Location
    Pg
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Cisto da se dam komentar,s obzirom da sam delija teski,moje misljenje u vezi varvara je da su daleko od toga da su dps ovska grupa,srbi crnogorci muslimani svi su u varvare,sa tim sto veliki broj varvara dosta cesto ide na kosovo,kao i delije,da podrze nas narod tamo..Sve to odaje utisak da su daleko od politike dps ovske,da ih ima medju njima naravno da ima,ali po meni 80% je tu jer istinski vole buducnost..Mislim da je ovo objektivno gledanje,s obzirom da ja nisam navijac buducnosti..Pozz


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #8146
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ti si upravo pokazao da si debelo pod uticajem politike a pravdanje najsramnijih poteza iz Morace govori da nemas ni jasno izgradjen sistem vrijednosti. Biti navijac nekog tima ne znaci da treba da vrijedjas osnovna ljudska prava, pravo na vjeroispovjest i pravo na zivot, niti da treba da se bez razloga pobijes sa nekim, bacas suzavac i pljujes na policiju koja ti ne dozvoljava da rusis po gradu. Bacanje bubrega Vujosevicu i bacanje prsute Omicu su najogavnije stvari koje su se desile u Moraci i zbog kojih se stidi svaki normalni navijac Buducnosti.

    Vujosevic je iz ovoga grada i dao je svoj doprinos u stvaranju Buducnosti i reprezentacije i covjek koji je izgradio svoje ime u kosarkaskom svijetu i izuzetno inteligentna osoba koja drzi do principa i nekom takvom koji se bori svaki dan za goli zivot vi bacate bubrege i nalazite opravdanje za takav cin malo je reci da nije normalno.
    Doprinos Budućnosti ima koliko prosjecan gledalac u sali. A odavanje priznanja za doprinos reprezentaciji, na utakmicama reprezentacije.

    Koliko su ljudske te stvari radjene ne znam, ali to je sve u svrhu da se poremeti protivnik, i doprinese uspijehu kluba. To sto se vi vrijedjate jebiga, mozda se neko uvrijedi i na Musa *****u, jer jebiga mozda se Zoki Nikolic trpa u guzicu.. A o tome koliko ko skole ima, necemo, akademska elitom.

    A i ne znam koji je to dio Varvara pod uticajem politike, sem onog dijela Varvara koji vise i nije dio Varvara ( Konik i Stara varos (ona grupa koja ide sa strane a ne u kop sa bracom) )

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  22. #8147
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Connect View Post
    znači ako sam protiv ovih stvari ja sam odmah dps ili šta li vec hahhaha vidi se ko je opučen s politikom. e kukao ti sa takvim razmisljanjem jadniče jadni no da ne kvarim temu sa obrazlaganjem tvoje mentalne higijene koja je na vrlo niskom nivou kad su ti ovakve stvari normalne.

    večeras u 2030h sa igokeom. prenosi arena i naša tvcg. šofro je s ekipom tamo.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    TVCG je nasa koliko i BBC ili RTV.

    Da je nasa valjda bi imali koga poslat a da nije onaj degenerik da prica sve vrijeme o zvezdi i uspijehu plasmanom u LS i euforijom u Beogradu kojeg mrzi iz dna duse.. ali dobro to je degenerik i bolesnik

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  23. #8148
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1987pg View Post
    TVCG je nasa koliko i BBC ili RTV.

    Da je nasa valjda bi imali koga poslat a da nije onaj degenerik da prica sve vrijeme o zvezdi i uspijehu plasmanom u LS i euforijom u Beogradu kojeg mrzi iz dna duse.. ali dobro to je degenerik i bolesnik

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    radi cega je degenerik ako voli drugi klub?
    iako se slazem sa tobom da to nije normalno.


    Mada koliko ja znam dosta voli i Buducnost.


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  24. #8149
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    radi cega je degenerik ako voli drugi klub?
    iako se slazem sa tobom da to nije normalno.


    Mada koliko ja znam dosta voli i Buducnost.


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Buducnost voli ka u prkno, ali dobro.. Degenerik je zbog nacina razgovora, nepostovanja sagovornika, a i generalno je bolestan momak. Da ne pominjem njegovu mrznju, prema raznim sportistima, klubovima, nacijama, kao i navijacima tih sportista, klubova, reprezentacija..

    Samo neka je zdravo manijak onaj

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

  25. #8150
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default KK Budućnost

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    To su insinuacije. I gubljene vremena pricati o tome. Svima nama je bio "gadan" jer je bio protivnicki igrac. I svako zakucavanje , a imao ih je dosta, je slavio vjesanjem o obruc i dizanjem guzice do maksimuma.
    Sve to se desavalo poslije prozivki Varvara. Cudi me kako nije jos jace proslavljao koseve jer su ga uzeli na zub samo zato sto je musliman. Toliko o DANASNJIM Varvarima, pretvorili su se u srpsko leglo. Malo ima i Crnogoraca i muslimana sad medju njima, vidjeli koliko je sati i sklonili se (ili su ih sklonili)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Ronaldinho; 20-09-18 at 13:24.

Page 326 of 653 FirstFirst ... 226276316322323324325326327328329330336376426 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •