Page 551 of 653 FirstFirst ... 51451501541547548549550551552553554555561601651 ... LastLast
Results 13,751 to 13,775 of 16323

Thread: KK Budućnost

  1. #13751
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Drugi mec zaredom da nas sudije masakriraju, i protiv Makabija su nas u drugo klepali.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #13752
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Time out bato

  3. #13753
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Al' sam izio ***** u vezi Kola.
    Boli te kuratz. Makar si priznao
    Mislim da će mnogima postati omiljeni stranac u Budućnosti ikad. Meni već sad jeste.

    Inače je potpuno nejasno zašto Suad poslije predobrog prvog poluvremena nije imao minuta u drugom. I zašto Bell dobija onoliko minuta?

  4. #13754
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Važna pobjeda. Kol u drugom odigrao kao pravi vođa ekipe, Džeksona konačno šut krenuo, Koti počeo da igra u oba pravca. Gordić opet loš, Bel u napadu ne može ništa da pogodi, Erl u minus fazi otkad je Kol stigao. Oni moraju da daju veći doprinos.

    Ne sviđa mi se što smo i dalje nekonstantni, ali ide ovo na bolje.

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  5. #13755
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Sto mislite, je li bilo 5 sekundi na izvođenju lopte?
    Ljudi, zajebavate li se pa vratili su momenat kad Kol daje koš ostalo je tačno 4 sekunde, vratili sa 3.6 koliko je prethodno ostalo. (Nije se ni čekalo da tapne lopta o parket ka što je prije snimaka bio reper no je 4s ostalo čim je lopta prošla mrežicu)

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  6. #13756
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dzeksona vise necemo gledati.
    Repesa kaze da nema samopouzdanja Bell u napadu, ali u odbrani je brutalan, sto jeste jeste. Ali gordic sto se desava covjeku, gubi se u odbrani,ne umije da switchuje sta je ovo, slicno i sa Earlom, vazda cista izolacija se stvara nad ovom trojicom (Gordic, Jackson, Earl)
    Podgorica Podgoricanima!

  7. #13757
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ljudi, zajebavate li se pa vratili su momenat kad Kol daje koš ostalo je tačno 4 sekunde, vratili sa 3.6 koliko je prethodno ostalo. (Nije se ni čekalo da tapne lopta o parket ka što je prije snimaka bio reper no je 4s ostalo čim je lopta prošla mrežicu)

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Kad prodje kroz obruc tu se zaustavlja vrijeme. Cesto pustaju i sedam sekundi jer dosta sporije broje od sekunde...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  8. #13758
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ljudi, zajebavate li se pa vratili su momenat kad Kol daje koš ostalo je tačno 4 sekunde, vratili sa 3.6 koliko je prethodno ostalo. (Nije se ni čekalo da tapne lopta o parket ka što je prije snimaka bio reper no je 4s ostalo čim je lopta prošla mrežicu)

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Pita za izvođenje našeg napada sa strane.
    Mislim da je bilo baš na granici.

  9. #13759
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ljudi, zajebavate li se pa vratili su momenat kad Kol daje koš ostalo je tačno 4 sekunde, vratili sa 3.6 koliko je prethodno ostalo. (Nije se ni čekalo da tapne lopta o parket ka što je prije snimaka bio reper no je 4s ostalo čim je lopta prošla mrežicu)

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Mene zanima kakvo je to pravilo, posto na kraj prvog poluvremena, nama tece i vrijeme posle nego sto je lopta usla i dok se izvodi?
    Earl je izvodio 3 sekunda da su tu zaustavili na kraj prvog mi bi smo imali sansu za sut, a vrijeme je islo lagano, samo vrijeme zaustavljaju ovako na kraju.
    Ali mi je nejasno da vrate vrijeme sa 3.4 na 4
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #13760
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Cole i bitadze kako dizu publiku i raduju se pogotovo cole, tajmout jedini on osta na parket i okrece se put zapada da ih dize. I sad na kraj utakmice kad su slavili
    A sudije usrane nas masakrirase sve im j8m.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    Last edited by dr hellfire; 11-01-19 at 20:44.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  11. #13761
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Mene zanima kakvo je to pravilo, posto na kraj prvog poluvremena, nama tece i vrijeme posle nego sto je lopta usla i dok se izvodi?
    Earl je izvodio 3 sekunda da su tu zaustavili na kraj prvog mi bi smo imali sansu za sut, a vrijeme je islo lagano, samo vrijeme zaustavljaju ovako na kraju.
    Ali mi je nejasno da vrate vrijeme sa 3.4 na 4
    Nema pravila, nego se obično masu više vodi računa i gleda snimak kad su zadnje sekunde u pitanju, seljačka politika al jbg... Nije to problem bio koliko masakriranje sudija u smislu koliko su nam kontra-autova svirali, ono je bila nevjerica...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  12. #13762
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ajde neka neko kaze, ovo pravilo za vrijeme kad se zaustavlja.
    Kad se da kos vrijeme treba da se zaustavi odma je li tako? Zasto se to ne desava osim na kraju kad je ovako zadnji napad?
    Potonja dva minuta se uvijek zaustavlja...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  13. #13763
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ada znam sudije su masakrirale, pakao i to opet isti sto nas nagrdjuju vazda i ona raspala krava svaki put sudi gluposti
    Gasu daju na prvu primjedbu tehnicku, onom raspadu od trenera Daske, cijelo poluvrijeme oprastaju

    Igru necu dublje komentarisati, uglavnom iste greske, odbrana bolja samo moraju opet isti igraci da se ne gube nego da switchuju brze
    Nemamo sto igru komentarisati kad su svi umorni bili, CSKA je izgubila 16 razlike kuci od Makabija, to sve govori o ovim duplim kolima
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #13764
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Dzeksona vise necemo gledati.
    Repesa kaze da nema samopouzdanja Bell u napadu, ali u odbrani je brutalan, sto jeste jeste. Ali gordic sto se desava covjeku, gubi se u odbrani,ne umije da switchuje sta je ovo, slicno i sa Earlom, vazda cista izolacija se stvara nad ovom trojicom (Gordic, Jackson, Earl)
    Gordić je izgleda udario u zid zvani Euroliga koji je mnogo iznad njegovog nivoa a to se odražava i na Aba ligu, mislim može on i bolje ali opet ne toliko da bude značajno protiv evroligaša, backup u najboljem slučaju

  15. #13765
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

  16. #13766
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Kako vjerovatno nema nista od top 8, kad se zavrsava ovo EL takmicenje, ima li kakve sanse da malo rastereceniji I uigraniji odigramo zavrsnicu ABA lige???

    Moze li se dici ovaj nivo igre da se ova ABA opet uzme ? Kad se vraca Nikola, ima li kakvih informacija?? Jel poceo sa treninzima??

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  17. #13767
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A reci mi Bole posto ti je Repesa izgubio prosli mec protiv Makabija, je li sad dobio ovaj ?

  18. #13768
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Sto mislite, je li bilo 5 sekundi na izvođenju lopte?
    Nije bilo. Sudija je brojao na 4 je izbacio. Ali su bila minimum dva auta i nekoliko faulova koje su nas ukrali. Darušafaka je imala suđenje ni da je Real.
    Srećno ovo izvukosmo ali koliko se gluposti napravilo nismo tu sreću zaslužili. Loša utakmica. Cole izvuče, ali je premnogo griješio i generalno slaba partija. Par pasova u noge u ključnim trenucima, samo 2 asistencije, 5 izgubljenih. Može on mnogo bolje. Gorda u kanalu, ali bar nije silovao previše. Da će se on i Bell izvući iz kanala pa da prodišemo. Jackson proradio ali u odbrani hronično ne umije preuzet nikoga, a i tu je da zasmeta na skoku. Coty dobar. Mnogo važna lopta koju iščeprka kad preuze onog brđanina Savaša. Sviđe mi se što Repeša reče da ga nije uvodio u 3 četvrtinu iako je bio mislio, jer je ekipa tada pravila razliku i nije htio da kvari hemiju. Earl ograničen sa minutima i šutevima. Po zasluzi. Suad zmaj.
    Idemo dalje.

  19. #13769
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Buducnost imajedan problem.Mi bi s ovom ekipom iduce godine mogli da se borimo za top 8.Ali ni sledecu god ni nijednu narednu mi ne mozemo da zadrzimo iste igrace na okupu i to je ogroman problem.

    P.s ne Bori se Cole jer mu Buducnost mila ili CG.Bori se i borio bi se da igra samo i AbaLigu jer je rodjeni pobjednik i ne trpi da gubi.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  20. #13770
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kako vjerovatno nema nista od top 8, kad se zavrsava ovo EL takmicenje, ima li kakve sanse da malo rastereceniji I uigraniji odigramo zavrsnicu ABA lige???

    Moze li se dici ovaj nivo igre da se ova ABA opet uzme ? Kad se vraca Nikola, ima li kakvih informacija?? Jel poceo sa treninzima??

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    EL se za nas zavrsava taman kad nedje izmedju polufinala i finala ABA lige cini mi se, nece nikola poceti da trenira prije kraja februara najranije.
    Cole je ispao heroj ali i dalje sam misljenja kao sto je i Repesa rekao posle utakmice da mora brze lopta da ide kod drugih, vrlo cesto je danas na silu isao sam. Prolazili su mu te stvari protiv makabija a nocas ne jer je bio i umoran i zatvorili su ga.
    Last edited by .Bole; 11-01-19 at 20:59.
    Podgorica Podgoricanima!

  21. #13771
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nema pravila, nego se obično masu više vodi računa i gleda snimak kad su zadnje sekunde u pitanju, seljačka politika al jbg... Nije to problem bio koliko masakriranje sudija u smislu koliko su nam kontra-autova svirali, ono je bila nevjerica...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Pitao sam za izvođenje lopte na 11 sek do kraja...
    A sto se tice vremena, mislim da je pravilo da se u zadnja 2 minuta posle svakog prekida igre odmah stopira vrijeme.

  22. #13772
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    P.s ne Bori se Cole jer mu Buducnost mila ili CG.Bori se i borio bi se da igra samo i AbaLigu jer je rodjeni pobjednik i ne trpi da gubi.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Hvala što si nam pojasnio. Mi smo mislili da se bori jer mu niđe nebo nije plavo.

  23. #13773
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Zadnje kolo regularnog dijela EL je 5. aprila, do tad će biti odigrano polufinale aba lige, eventualno majstorica posle tog datuma.

  24. #13774
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    I dalje mi nije jasno zašto je Gordić bio do samog kraja tu od skoro početka zadnje četvrtine iako je bilo evidentno da se čoek nikako ne uklapa u taj sistem, doslovni ništa uradio nije. U momentima kad nam je odbrana trebala nenormalno ne igra Suad koji je specijalka, koji bi krepa' za sve te lopte, evo ne znam... Da nismo imali Norisa Kola, iskreno po meni Repeša bi prvi na tapetu bio u slučaju poraza... Zašto se tom momku više ne vjeruje, ne znam...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  25. #13775
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    I dalje mi nije jasno zašto je Gordić bio do samog kraja tu od skoro početka zadnje četvrtine iako je bilo evidentno da se čoek nikako ne uklapa u taj sistem, doslovni ništa uradio nije. U momentima kad nam je odbrana trebala nenormalno ne igra Suad koji je specijalka, koji bi krepa' za sve te lopte, evo ne znam... Da nismo imali Norisa Kola, iskreno po meni Repeša bi prvi na tapetu bio u slučaju poraza...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Čitaš mi misli. Naročito ovo za Repešu.
    Dodao bih i Bella u ovu priču jer me baš yebe da gledam Suada na klupi dok onakvi igrači imaju minute.
    Last edited by Lackie; 11-01-19 at 21:07.

Page 551 of 653 FirstFirst ... 51451501541547548549550551552553554555561601651 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •